26937



A MILLENIUM KÖRNYÉKÉTŐL KEZDVE DALLAMOS, RITMUSOS VAGY SLÁGERES ZENEI AJÁNLATOK


  • Zephyr Retiring
    #23344
    ..mondjuk ilyesmit :) wazze
    oszt majd én eldöntöm, hogy valóban vm, vagy csak annak látszik
  • Zephyr Retiring
    #23343
    ja, olyan linket is mutass, ami még él
  • Zephyr Retiring
    #23342
    a my way-re gondoltam :)
    mellesleg anka fogta iglesiast és elnyomták együtt,
    hogy sinatra lássa már: hogyan is kell eztet csinyányi
  • Zephyr Retiring
    #23340
    már mér ne hinnék
    de nekem ennyi elég is. azt kicsit sajnálom, hogy nem sikerült egy emberben megtalálnod a boldogságot, de azt tudd: én hiszek benned
    egy nap, majd az igazi rólatok is csinál egy ilyen :) fotót, és akkor már minden o.k.
    (a kép eredetileg 12 mp-es, de ez a képfeltöltő úgy látszik csak 2 mp-t enged)
    ankától meg nyugodtan dobhatod azt a vm linket.
    ne kelljen már másokal kerestetnem
    és ha már itt tartunk..
    sinatra a legnagyobb slágerét, akkor is paul anka-nak köszönhette ha jól emléxem még 1969-ben..
  • Dióka
    #23339
    a zene kábé ennyi idős, de mivel az 'új' kifejezés sugallása az eredeti szövegkörnyezetben sem történt meg semmilyen szinten, így az új vagy nem új pár tisztázásának kérdése is értelmetlen...egyébként minek fotó, anélkül nem is hiszel nekem vagy más infóra vágysz? az egyikkel (mert több is van) ez a legfrissebb:



    Paul Anka meg nem a lehetetlen kategória, bár néhány sikeres (h)őskori Diana,You Are My Destiny,My Heart Sings,Lonely Boy,Put Your Head On My Shoulder stb. számán kívül nem a főprofil, de bárhonnan egyklikkel beszerezheted a legfontosabb albumait VM-ben is,minthogy inkább én osztogassam. 2007-es albumában mondjuk megpróbálta Frank Sinatrásra venni a (hang)stílust, de persze Sinatrát nem lehet leutánozni...







  • Zephyr Retiring
    #23338
    #23331-re:
    grat. bár nem derült ki, hogy azért 1-2 hónapja, mert ennyi idős a zene, vagy azért, mert ennyi ideje van az új párod :)
    kérnék egy aranyos fotót rólatok, ami sejteti hogy 1 pár vagytok ;)
    (ha van már ilyen)
    no persze szigorúan csak a totyik "személyiségéhez" illő kép érdekel csupán..
    és semmi személyes :p
    úgy érzem, ez nem egy lehetetlen feladat neked..
    a zenéről később nyilatkozom csak..
    gyerekek!
    paul "albert" anka-tól bármi jöhetne minimum 256-tól,
    ha hallgat ilyesmit itt valaki egyáltalán :)
  • Dióka
    #23337
    Olegris megszerzi az alapokat (az alap dallamot), kölcsön és/vagy el-átadja ennek-annak, akik átdolgozva saját nevük alatt megjelentetik a variációkat....ez a globalizált zenebona
  • Dióka
    #23336
    hej dunáról fúj a szél

    khmmmmm a sorok között

  • Dióka
    #23335
    a mázlista....ezt meg tudja még valaki csinálni?!





  • Dióka
    #23334
    Ez a trend, ha tetszik, ha nem.... (mármint a fejek, fények, beállások stb.)
    Akartam írni, hogy Imykének EZT SEM ajánlom, de gondoltam, ezt úgyis tudod.

  • IMYke2.0.0.0
    #23333
    Nem tetszenek már ezek a direk "cool" tekintetek, beállások, fények...

    A zene meg még úgy se.
  • pityu0718
    #23332
    Ne már, hónapok óta megy a rádiókban éjjel-nappal..
    Egyébként tényleg jó zene, remélhetőleg a további zenéik is ilyen stílusban jönnek ki.
  • Dióka
    #23331
    a párom már régóta (1-2 hónapja) odavan érte, mivel eddig még nem volt, gondoltam, talán már érdemes bemutatni...
    maga az együttes és az eddigi többi szám nem is érdekelt, csak ez egész tűrhetően összejött.
  • gyorgy74
    #23330
    Milyen meglepő véletlen! Éppen ma szereztem róla tudomást, hogy ez az együttes létezik!
  • Dióka
    #23329
    elég kellemes, a dizsikörökben befutó siker és még magyar is



  • mflex #23327
    Na jól van léptem, lehet csak a jövő héten leszek...
  • Zephyr Retiring
    #23326
    #23322-re:
    ebben meg én adok neked igazat. a passzív 3d-t még nem volt alkalmam tesztelni, de..
    visszajött pár kolléga kanadából. ők mondták, ha kint leszek feltétlen ugorjak be egy elektronikai kütyü boltba, mert ami ott van, olyasmiket itthon nem látok :)
    olyan márkákat említettek, amiket tévében nálunk nem kapni. pl. acer..
    eddig azt sem tudtam, hogy tévéket is gyárt. és nem is akármilyeneket. van, aki hozott be olyan toshiba 3d-s laptopot, hogy odavág a legtöbb asztali gépnek. és szemüveg nélküli 3d! a hangszórók harman kardonok, és csak a
    memória 8 gb ddr3..
    nem semmi wazze.
  • mflex #23325
    A passzív nem tudja ugyanazt a 3D minőséget produkálni, mint egy szemüveges láttam, kipróbáltam egymás mellett. A passzív csak mélységet tud, viszont a másikból szinte kimásznak a szobába, nem beszélve arról, hogy szemüvegben kétszer nagyobbnak tűnik a kép.
  • kaposi1
    #23324
    Mike légyszives ismét nézzél át a topikomba.
  • kaposi1
    #23323
    Nekem is Plazmám van jelenleg, és ebben nagyon egyetértek veled.
  • kaposi1
    #23322
    Igaz Cameron nem jó.
    Én csak a saját tapasztalatomra hagyatkozom, ill. a szememre.
    Tudod jól hogy oda voltam egy 3D Samu Led TV-ért.
    Sőt elárulom hogy már ki is volt nézve , igaz az ország másik végébe kellett volna menni érte, de rendkívül jó áron hozzájutottam volna.
    Csak hogy még azon a hétvégén indulás előtt volt szerencsém látni az LG 3D Cinema elnevezésü készülékét, és utazás egyből lefújva.
    Amit ugyanis produkált a passzív szemüveges 3D az valami teljesen más dimenzió.
    Azonnal eldöntöttem hogy ha veszek tv-t az csak ilyen lehet a látvány után.
    Amíg nem bizonyosodsz meg személyesen a különbségről addig hiába is bizonygatom mennyivel jobb.
    Azt saját szemeddel kell tapasztalnod.
    Én ezentúl a passziv 3D-re esküszöm.

  • Zephyr Retiring
    #23321
    amúgy zefíresen tennék még egy észrevételt.
    jelen pillanatban a legtisztább és legszebb képe
    -függetlenül attól hogy aktív, vagy passzíb 3d-s megjelenítésről beszélünk-
    a plazmának van.
  • Zephyr Retiring
    #23320
    #23319-re:
    cameron rendező.
    nem pedig jós..
    ezek a találgatások (jóslások) sokszor kútba estek már..
    elég csak a dat-ot, a dcc-t, vagy épp az md-t említenem.
    ezeket a harcokat mindíg a vásárlók pénctárcája döntötte el. hogy csak pár példát említsek hirtelen:
    vhs kontra video 2000...
    vagy ld kontra dvd..
    mindkét esetben az olcsóbb és egyszerűbb mellett "döntöttünk".
    a passzív kontra aktív "háborút" is a piac fogja eldönteni.
    az lg újabban nagyon az élretört, mióta szakított a goldstar márkanévvel.
    de tudod mi a legjobb ezekben a csatározásokban?
    hogy akármi lesz is az eredmény, mi vásárlók mindenképp csak nyerhetünk :)
    annakidején a plazma vs. lcd kérdést nagyon egyszerűen oldottam meg:
    bekapcsoltattam mindkettőn egy bluray filmet (valami ultragagyi xar volt) és szemrevételeztem a különbséget..
    akkor még a plazma kenterbe verte az lcd-t..
    ma már nap mint nap olyan fejlesztések vannak mindkét táborban, hogy az állam leesik ;)
    a 3d led full hd lcd-k megjelenése óta már egyre nehezebb a döntés...
  • kaposi1
    #23319
    És ha nekem nem hinnél.
    Cameron: A Passzív 3D lesz a domináns
  • kaposi1
    #23318
    Inkább próbáld ki a passzív 3D-t hogy legyen egy kis összehasonlítási alapod.
    Aztán soha többé nem akarsz majd aktívat nézni.
  • Zephyr Retiring
    #23317
    #23316-ra:
    az avatar is 3d-s?
    kinéztem én is magamnak a bluray magazin első számát a largo winch-el egész baráti áron, de úgy látom ez is csak sima full hd, semmi 3d :(
    gondolkodok egy komolyabb 3d-s rendszeren, mióta a media marktban kipróbálhattam az aktív 3d-t elektromos szemüveggel..
    rohadt jó volt, pedig csak alig 102 cm-es volt a samu teve..
  • mflex #23316
    Jó, ok fasza ez a 3D tv, de mivel kevés a műsoranyag hozzá, ezért még nem éri meg megvenni.
    Van 3 db blu-ray lemezem, ami kettő természetfilm egy pedig az avatar és döbbenetesen néznek ki, főleg a óceános a sziklákkal és a sok hallal.

    Viszont bármilyen nagy dög is PANA (165cm), azért egy 3D filmnél úgy kell ülni hozzá, hogy csak a látótérben legyen a képernyő, legalábbis én így szeretem.
  • Zephyr Retiring
    #23315
    #23311-re:
    egész pofás ez a samu, de
    sajna a szemem mára már sokat romlott..
    a háziorvosom javaslatára inkább egy jvc hd-110mh80 iránt érdeklődöm :)
    asszem ahhoz már nem kell szemüveg :p
  • mflex #23314
    Egyébként a tv-re visszatérve. A Samsung a LED tv-k között a király, minden típust agyonver, viszont a PANA plazma mellett beüzemelve labdába sem rúghat. igaz, hogy a PANA fogyasztása majdnem háromszorosa, de ugye valamit valamiért. Mondjuk ki nyíltan a plazmát semmilyen LCD. LED tv képminőségben nem fogja megszorongatni, legalábbis mostanában biztosan nem.
  • mflex #23313
    Sajnos csak így tudtam/tudok belőle pénzt csinálni, mivel nekem is szükségem van rá az építkezés rendesen nyeli a pénzem bassza meg, még mindig jobb így, mint sehogy sem.
  • Dióka
    #23312

    ha nincs 2 egyforma belőle 1-1M-ért,akkor engem már nem is érdekelne, mindenképpen kellene mégegy a gyerekszobába is!
  • mflex #23311
    [i]Már régóta tartozott nekem egy "ismerős" 1.5M ft-tal, mivel pénzt nem tud adni, csak két tv-t, amiből az egyiket rögtön megtartottam (Panasonic TX-P65VT30E plazma) a másik meg egy szintén csúcs samu lcd eladó, aki innen az sg-ről ír privátot, annak még -100 rony. A tv nálam van origináltan, a vásárlás napjától indul természetesen a 3 év garancia, ha nem megy el, akkor megtartom. Élőben is láttam, nagyon durva. További infó privátban. Kell a "kess" jeligére :D
  • mflex #23310
    Jah, hangfalakkal együtt, elég súlyos darabok.
  • Dióka
    #23309
    bírom ezeket a videóidat!

    na jah, hogy rohadjon meg az EU is, nemrég megint tapasztaltam, hogy kint amcsiban az itteni ár töredékéért megkapni mindent, mi szem-szájnak ingere....pl. amit itthon árulnak 3-400-ért, az ott simán 120-ból megáll.
    Ez a Philips most akkor hangfalakkal együtt van és azzal ennyi?!


  • IMYke2.0.0.0
    #23308
    Jéééézusom!
  • mflex #23307
    Majd teszek fel még képeket, de most PÉCS BESÖTÉTEDETT, mert kibaszott nagy vihar lett!

    10 perce egy ilyen szupercella féleség jött fölénk.





    Aztán hirtelen leszakadt az ég, és most:




  • IMYke2.0.0.0
    #23306
    Húúú! A klip alatt Airbase, és maga a klip pedig "honvágyat" keltett bennem.
    Isten hozott (és a repülőgép) itthon!
  • szamóca67
    #23305
    Azt tudod hogy a születési neve nem Szatmári István?
  • mflex #23304
    Én, csak az árgépnek hiszek, és kissé furcsa lenne, hogy minden (neves) magyarországi cég átlagban 650 körüli árban árulja, akkor van egy, amelyik a világon a legolcsóbban adná és pont itt? Na ez a hét vicce lenne.
  • kaposi1
    #23303
    Csak kíváncsi voltam itthon mennyi.
    Mivel nem veszek ilyet nem is léptem tovább.
    Ha meg így van hogy nettó az ár, akár meg is lehetne hurcolni őket a vevők megtévesztéséért.
    Mivel legjobb árként hirdetik magukat.