26937



A MILLENIUM KÖRNYÉKÉTŐL KEZDVE DALLAMOS, RITMUSOS VAGY SLÁGERES ZENEI AJÁNLATOK


  • Dióka
    #23384
    ez viszont specifikációjában sem csak parasztvakításnak hangzik és kifejezetten egy minőségi 2csatornás audioról szól:
    ThunderBolt LAN/Audio kártya

    Built-in 2-Channel High Quality DAC/ADC
    - Output Signal-to-Noise Ratio (A-Weighted): 116 dB
    - Output THD+N at 1kHz: 105 dB
    - C-Media 6631 audio processor (Max. 192kHz/ 24-bit)
    - TI 6120A2 high fidelity headphone amplifier
    - Digital-to-Analog Converter: 120 dB (Max. 192kHz/ 24-bit)
    - Analog-to-Digital Converter: 114 dB (Max. 192kHz/ 24-bit)
    - Supports 3 Headphone Impedance Gain Modes (up to 300 Ohms)


    satöbbi...
  • mflex #23383
    Majd holnap kiderül, már úgy is szét idegeltem magam, a legjobban azt utálom, mikor valami cuccom tönkremegy, pedig gondozva vannak.
  • Italo4ever
    #23382
    mindig atcseszik az embert ahol lehet
  • Dióka
    #23381
    hát igen,minél marketingesebbül írnak le valamit, annál talányosabb és titokzatosabb, nem rossz kategória eax 5.0 , de inkább játékosoknak van kihegyezve....
  • mflex #23380
    Nah baszki ezt nem is figyeltem, holnap felhívom őket, ha nem három, akkor sztornó...
  • mflex #23379
    Hát izé, az alaplapi kártyák egy hulladékok mind, aki egy kicsit is ad a minőségre, az minimum vesz egy xonar-t, vagy mást, nekem emu van és teljesen nyers hifi hangja van, semmi színezés vagy mesterkéltséget nem lehet felfedezni, nagyon szeretem, a másik gépben meg egy Xonar HDAV1.3 Deluxe van, de az házimoziban eszméletlen, abba szerelmes vagyok, ha igazi térbeli hangok kellenek, akkor ezt kártyát elsőként ajánlom.
  • Dióka
    #23378
    csak arra figyelj oda, hogy itt 2 év garival írják, amúgy meg erre 3 év garit ad a gyártó!2-3 ezerrel olcsóbban nem éri meg -1 év gari, már ha nem írták el a 3-at 'véletlen1 2-re....
  • Italo4ever
    #23377
    azt irja,hogy ilyen az alaplapi kartya---


    SupremeFX X-Fi 2 Built-in 8csatornás, High Definition Audio CODEC

    ez biztos jo lehet
  • mflex #23376
    [URL=http://ahapc.hu/termek/asus_rampage_iii_black_edition_s1366_alaplap]jah, itt volt a "legolcsóbb", de a memóriákat, procit csak ilyenben tudom kihasználni...[/URL]
  • Italo4ever
    #23375
    huha szep arban van ez is ooooo
  • mflex #23374
    ASUS Rampage III BE

    aha pc
  • Italo4ever
    #23373
    milyet rendeltel?
  • mflex #23372
    Hi, holnap küldöm vissza, szerintem 2 hét biztos lesz, mire lesz belőle valami, de akkor megbeszéljük, mert én már meg is rendeltem az előbb az utódját. Tiszta ideg vagyok, az egész gépet szétkaptam.
  • Italo4ever
    #23371
    Olegris nekem is nagy kedvencEM.
  • Italo4ever
    #23370
    Hello foldi ha esetleg visszajon javitasbol akaR csere akar javitva engem erdekel.
  • mflex #23369
    Ugye mondtam
  • mflex #23368
    Na ezt nem hiszem el, a nem egészen két éve, az akkor több, mint 100 ezerbe kerülő EVGA alaplapom az előbb meghalt. Még most is 80 körül van a legolcsóbb helyeken LINK, azért ez elszomorító, hogy manapság micsoda ocsmányul vannak gyártva a dolgok, igaz garancia van rá, de nekem az már úgy sem kell, és biztosan cserélik majd, mert ilyet nem javítanak. A kérdés milyen alaplapot vegyek, ami tudásban fel ér ezzel és széjjel tuningolhatom rajta a kütyüket, főleg a procit, ami ebben a lapban 3 helyett, mind a 12 "mag" 4,2GHZ ment...

    A picsába! Szétrúgom egyszer valaki pofáját!
  • gyorgy74
    #23367
    Igen ez teljesen ugyan az csak instrumental verzió.Így is nagyon nagy zene!
  • mflex #23366
  • mflex #23365
    Ez az eredeti verzió pár kiegészítéssel megtoldva.
  • gyorgy74
    #23364
    Oleg Risev eredeti verziót nem ismerem. Engem meg épen az előadó hangja fog meg ebben a remek zenében. Mondom én hogy nem vagyunk egyformák! Neked is más az ízlés világod meg nekem is... Persze véleményt lehet formálni róla természetesen.
  • mflex #23363
    Oleg Risev haveromnak majd megírom, hogy a legjobb számait ne bassza el már ilyenekre, a space wanderer intrumentalisan hatalmas, még 2007-ben megírtam neki, hogy ennél jobb italospace számot nem hallottam és azonnal az ISD playerbe került az első számként, de nekem ez egyáltalán nem jön be, egyszerűen nem illik bele ez a szar ének ebbe a csodálatosan megkomponált Olegris zenébe.

    Anno még nekem küldte el elsőként a weben email-ben 320.ban. TÚL SZERÉNY A SRÁC, PEDIG ÉN SOKAT BIZTATTAM, az ISD-sek biztosan emlékeznek rá, de ő úgy gondolta, hogy nem léphet a nagyok nyomába, remélem azóta változott a kényszerképzete, és a remek zenéit nem adja ilyen fosokhoz...
  • gyorgy74
    #23362
    Nálam most ez veri ki a biztosítékot! Valami nagyon egyszerű ÚÚÚÚÚÚÚJ italo valami még is meg fogott benne. Több fórumon be mutattam már de számomra megunhatatlan. A videót azt én csináltam ennyire telet tőlem, egy motoros túra képei.

  • mflex #23361
    Ha már szóba kerültek...

  • mflex #23360
    Az LG más műfaj, nekem tetszik, amit az a picsa csinál, persze, mint írtam a műfajában. Egyébként meg gerincre vágnám azt is. :D
  • mflex #23359
    Este mikor nem tudtam aludni, akkor 2 órát (szinte naponta az 1 hó alatt) hallgattam zenét fülessel, már régóta nem hallgattam ennyit italo muzsikát, és ekkor döbbentem rá, hogy a 80-as évek zenéivel semelyik mai egyenlő.
  • gyorgy74
    #23358
    Nem tudom én szeretem a Retro & New Italot is persze nem vagyunk egyformák. Azért egy Miko Missiont vagy egy Tom Hookert még mindig többe nézek mint egy Lady Gagát!
  • Musachy
    #23357
    #23350-re ment...
  • Musachy
    #23356
    #23350-re ment...
  • mflex #23355
    Az tuti, hogy ez (is) nagy százalékban közrejátszik.
  • Musachy
    #23354
    Ezzel totál egyetértek, mindig is így éreztem.
  • gyorgy74
    #23353
    Természetesen amin fel nőttünk sosem lesz ugyan az a fülbemászó sláger, mert a 80-as években egy egy évszámot köt az ember egy nagyon nagy múltú zenéhez. Egy több százszor meghalhatott igen nagy slágerek még midig a fülembe csengenek még akkoriban szalagos magnón rögzítve.
  • mflex #23352
    Nincs vele semmi gond, tök jó szám, sőt nagyon jó zene, de vajon pár hónap után meghallgatom-e?
  • gyorgy74
    #23351
    Akkor ez sem lesz a kedvenceid egyike! Azért érdemes meghallgatni!

  • mflex #23350
    Egyvalamire rájöttem, mint italodisco buzeráns...
    Az új italo zenék hangzása nagyon jók többségében, és dinamikusan dallamosak is, de...

    A régiekkel nem vehetik fel "harcot", legalábbis nálam biztosan nem.
    Ugyanis az iPod-kütyümön, ami 160GB, kb 4-500 italodisco zene fel lett másolva, ebből úgy 50-60 körül az újabbak és sokszor hallgattam zenét a nyaralásom alatt, de az újaknál simán nyomtam egy next-et...

    A régieknek talán van egy hangulata, vagy a karakterisztikája más, vagy dallamosabbak, esetleg az egész együtt, de semelyik új nem tudott úgy hatni rám, hogy pár hónap, vagy egy év után újra meghallgassam, pedig anno azt hittem, hogy ezek ilyen zenék lesznek. (closed, ken laszlo, eddy h., ryan paris, mirko hirsch, savage, gh és a többi, stb...)

    Mind-mind elnyomtam őket, ha megszólaltak, mert labdába sem rúghatnak ilyenek mellett, mint pl (csak hasra ütésre a több ezerből) :


    Mirage-Get Down és Fabian Nesti-Heigh Ho, akiknek a zenéiben, mind az alap, mind a refrén annyira belemászik az ember fülébe, hogy még piszkavassal sem tudja onnét évtizedek alatt sem kibaszarintani.


    Body Power-Nothing-tól, hol vannak ezek a mostaniak, sehol, de miért?
    A választ nem tudom, de valami hiányzik, mert nem HALLGATOM már a zenéiket, de a régieket bármikor. Úgy gondolom, hogy az italodisco akkor lezárult, ez már nem az, nem az a szint, hogy pár hónap múlva is eladhassák magukat, nálam tuti nem, és ez gáz...

    Az új italok megunhatóak nagyon hamar, csak itt rohadnak a gépemen, meg a cd tartóban, amiket megvettem...




  • mflex #23349
    Kurva jók, vagy tízet biztos megnéztem :)
  • mflex #23348
    ok, töröltem...
  • Dióka
    #23347
    ritkán szoktam YT csatornát ajánlani, de aki ki akar kapcsolódni és szereti a mozit és a poénos-ötletes trükköket és kifigurázott klasszikusokat, annak érdemes végignyálazni a YT egyik jól ismert arcának nagyon profi FX-videóit.

    FREDDIEW FX MOVIES

  • Zephyr Retiring
    #23346
    biztos, hogy nem jártál még így ? :)
    amúgy el van nézve
    közben megjött a best of priviben is.
    a feltöltőt ismerem. ellenőrzés nélkül is tudom, hogy vm
    de a szándékot azért neked kolléga méltányolom
  • kaposi1
    #23345
    Na így még nem jártam,elnézést!
    Mike légyszives töröld a 23341-et!