26937



A MILLENIUM KÖRNYÉKÉTŐL KEZDVE DALLAMOS, RITMUSOS VAGY SLÁGERES ZENEI AJÁNLATOK


  • mflex #23431
  • mflex #23430
    Hello Cimbi!

    A véleményem:

    Tom Hooker-ről ugye tudjuk, hogy hogy kb 1 éve egy hülye picsaként kiteregette a szennyest a faszbukon és a youtube-val karöltve. Akkor fele-fele arányban mellette voltak és el is küldték a francba, amiért ennyi év után hirtelen úgy döntött, hogy így nyilvánítja ki az igazságot. Úgy látszik nem nyugodott meg a kis lelke, neki meg kellett mutatni, hogy DEN csak tátogott a nagyvilágba és ő volt, aki köszörülte a torkát helyette. Ezzel egyet is értek, mert tudja meg az igazságot, aki eddig még (van még ilyen?) a szürke ködben tapogatózott. Tehát a maga részéről, az egekig istenítette magát, a másik idiótát meg jól elküldte és nyilvánosan lehordta, csak egyvalamit felejtett el. A szép fiú nem ő volt akkoriban, hanem Den, és ha ő nem tudja "eladni" a számait, akkor ő róla a büdös tetves életben nem tudjuk meg, hogy ki is az a Tom Hooker!

    Minden elismerésem Tom-nak, mert jó a hangja, de ez a hang már nem az ővé, hanem örökre Harrow képe jelenik meg minden italodisco kedvelő agyában elsőként, sajnos ő ezzel nem tud megbirkózni a mai napig. Ezért hajbeültetéseket végzett, festeti a haját, az arcán a bőrt "kisimítgatta" és képes ekkora szar számot kiadni 2011-ben, amivel a közelében nincs semelyik mai dallamos muzsikának, csak is azért, hogy mindenki agyába végérvényesen beleégjen, hogy a Future brain is az ő énekével lett sikeres. Csak egyvalamit felejt el, hogy sokkal többen vannak akik ez miatt már úgy gondolkoznak, mint én.

    Tom Hooker egy idióta , elkényeztetett fapicsánál is rosszabb, ez a száma meg értékelhetetlen számomra.
  • pityu0718
    #23429
    Halihó!



  • Italo4ever
    #23428
    En most raerek netezni,jo mocizast!
  • mflex #23427
    Na megyek motorozni, az F1-et majd megnézem felvételről este.

    Üdv
  • mflex #23425
    Legyen már ilyen szépség is itt:

    Luxman 700x





  • mflex #23420
    A beállításokban ki lehet kapcsolni, tehát már eltűnt.

    thanks
  • Italo4ever
    #23417
    d2-on helyesen
  • Italo4ever
    #23416
    Termesztesen kell az alaplapod Mike,nem tudom miert nem tudsz elerni pedig bevagyok kapcsolva,itt nemetorszagban a D"-esen vagyok.

    2 het mulva megyek haza,akkor lesz egy jo honap szabadidom es akkr osszerakok egy gepet.
  • Dióka
    #23415
    kár, hogy a sokálneves és italodance-eurodance-italodisco stílusokban szárnyait nyitogató és tudását publikáló hobbyDJ az alapvetően jó alapokra nem tudott egy rendes vokalistát találni

    Archos - You are my Life (italodisco)
    az 1-2 ismerős dallam nem a véletlen műve



    Jonika - This the melody (eurodance)


  • kaposi1
    #23414
    Elméletileg ha valaki online van, akkor az a vékony szürke csík zöld színű.
    Legalább is pár napig így volt.
  • Tyia
    #23413
    Olegris...

    bocsi!
  • Tyia
    #23412
    Szép Napot Mindenkinek!

    Be szoktam hozzátok (is) nézni, hátha van valami érdekesség.
    Teszem ezt azért, mert az italo vonulat engem is érint(ett) valamelyest.
    Volt idő amikor fontos volt ez a fajta zene (a New Wave mellett).

    Mflex által közzétett #23404 és #23350 hsz-ek nagy igazságokat tartalmaznak.

    Én magam nehezen barátkozom az új(abb) darabokkal, legyen az bármilyen stílus tetméke.(persze van azért olyan amit befogadok, pl.: downtwmpo/Chill out)
    Ettől függetlenűl szerettem volna/szeretném, az egykor favorizált műfaj újkori dalait is megismerni.
    Benézek az erre alkalmas helyekre.

    Igazából arra a megállapításra jutottam, amit a fent említett két hsz sugall...sajnos.

    Eddig talán egy dal ment át a rostán: a "I'm Leaving You Behind" a Chinese Theatre-tól.
    Persze az is lehet, hogy kevés dalt "szitálok át".

    Egyébként ez az Olegsis féle Space Wanderer sem rossz :)

    Olvasgatok, "hallgatozom" tovább...háta...
  • mflex #23411
    Ez miért ilyen, nem mintha emiatt most eret vágnék, csak kérdezem....


  • mflex #23410
    Biztos nekem is lett volna, de én évekig csak olvasgattam, nem írtam sehová, azt hiszem a hwsv volt ahova 2000 körül regisztráltam, meg több külföldi fórumra, mert abban az időben a magyar site-ok minősége egyenlő volt a nullával.
  • IMYke2.0.0.0
    #23409
    Nekem még hozzáférésem is volt az FTP-hez :_)
  • mflex #23408
    Előre is köszi
  • mflex #23407
    Erről jut eszembe, aki nem tudná:

    Az SG-nek a régi neve SuperGamez volt, és amint a nevéből olvasni, szinte csak játékok voltak itt a "menők" és ment a warez ezerrel.
  • gyorgy74
    #23406
    MARCO ROCHOWSKI-től biztosan van losslessben zeném de sajnos nem vagyok oda haza aztán nem tudom megnézni. Ha esetleg még érdekel akkor szívesen meg nézem a hétvégén neked!
  • mflex #23405
    Gratulálok!
  • mflex #23404
    Biztos, hogy az újakkal van a gond, mert amikor 99-ben beköttettem az internetet egy vagyonért, illetve a havi számla volt borsos azért a lassú szarért, szal már akkor is hajkurásztam az italo zenéket, ezt a fórumot is szinte az alakulása óta figyelem, bár később regisztráltam ide.

    Szóval sok olyan zenét sikerült a neten begyűjteni, amit anno nem ismertem, pedig én aztán el voltam látva zenékkel, de a beszerzett régi (számomra új) italo számokat is szívesen hallgatom rá több évre is, tehát ezért gondolom, hogy valami hiányzik az újakból, tisztelet a kivételnek, mert azért van pár, amit jó meghallgatni, de azt az egy kezemen megtudom számolni.
  • gyorgy74
    #23403
    Ez tényleg egy fantasztikus szám!!!Imádom Galaxy Huntret!

    [IMG][/IMG]
  • mflex #23402
    Egyelőre nem kell, küldtem a faszbukon pü-t a mesternek, hogy megveszem természetesen, ha kitalál rá egy árat, de akkor lossless legyen.

    Majd kiderül...

  • mflex #23401
    Ez megvan valakinek jó minőségben?


  • mflex #23400
    Hejj Szomszéd!

    Nem tudom, hol merre járkálsz, de megint nem tudlak elérni, (minek van mobilod wazze) szóval ha belépsz és olvasod, akkor keress már meg, ha tényleg kell a javított, de szerintem vadiújra cserélt alaplap, az erdeti ár feléért viheted.

  • mflex #23399
    [center]Ez is most készül el a napokban, szintén full HD-ben egy Canon 550D kütyüvel...

  • mflex #23398
    [CENTER][I]Zibi elmondása szerint, majd 3 év után végre sikerült rögzíteni ennek nagyszerű számnak a videó változatát, ahol köszönetet mond Monika Novak és családjának, meg nem utolsó sorban a saját fiának és feleségének, akiknek a közreműködésével sikerült elkészíteni a klippet. Anno mikor a Galaxy Hunter ezt a számot "piacra dobta", akkor ódákat zengtem róla, az egyedi, dinamikus és fülbemászó ének, és persze a mesterien megkomponált hangok miatt!


  • Zephyr Retiring
    #23397
    #23350-re:
    ezek a dolgok amikről írtál,
    sokunknak általános, akik a régi petőfin nőttünk fel... komjáthyval, csekével, haluskával, b. tóth-al..
    ecetera ecetera..
    rég volt, szép volt.
    legtöbbünk talán akkor lett "italobuzi"..
    talán mondhatjuk, minden zenei korszaknak megvannak a sajátosságai.
    a 70-es, a 80-as és a 90-es éveknek legalábbis mindenképp..
  • Zephyr Retiring
    #23396
    #23395-re:
    nekem is nagy kedvencem ez a banda..
  • mflex #23395
    Azért tettem fel, mert sokszor hallgattam mostanában ezeket a számokat.

    http://www.abload.de/img/p1010979zqjy.jpg
    http://www.abload.de/img/p1010980nqoy.jpg
    http://www.abload.de/img/p1010981arf8.jpg
  • mflex #23394
    Két Goombay Dance Band szám, ami elfelejtettek a best of lemezekre feltenni, pedig mekkora zenék.

    Montezuma
    I'll Be Home

    Vinyl wav




    http://www.multiupload.com/O8UAO8T44L
    http://www.multiupload.com/JEU1GG8OC5

  • musichunter
    #23393
    "Mirage-Get Down és Fabian Nesti-Heigh Ho, akiknek a zenéiben, mind az alap, mind a refrén annyira belemászik az ember fülébe, hogy még piszkavassal sem tudja onnét évtizedek alatt sem kibaszarintani."
    van jó pár hasonló zene amit nem tudok megunni pedig már vagy 30 éve hallgatom...
  • szamóca67
    #23392
    Az életérzésen (nem lehet kötni a zenét agyban valami történethez életképhez)kívül, hiányzik az ötlet, szikra a zenékből. Mintha kormásolatok lennének, de túl sima, tiszta, levett, megjátszottak lennének. Ez alól az italove száma nálam az üdítő kivétel.
  • mflex #23391
    Elmesélhetem, de úgy is az emu lesz benne, tehát érdemes lesz majd tesztelgetnem?
  • Dióka
    #23390
    most látom, opsz, le volt halkítva...:)
  • mflex #23389
    Hívtalak, de biztos késő van már nálatok ehhez, sorry
  • Dióka
    #23388
    erre egyelőre és legkorábban neked lehet majd lehetőséged, de ugye majd elmeséled?!
  • mflex #23387
    Írni mindent tudnak, hallani kellene :DD
  • mflex #23386
    "de inkább játékosoknak van "

    Hát az én gépem egy durva gamer gép, csak nincs időm, sem kedvem játszani.
  • mflex #23385
    Ahol csak lehet.