26937



A MILLENIUM KÖRNYÉKÉTŐL KEZDVE DALLAMOS, RITMUSOS VAGY SLÁGERES ZENEI AJÁNLATOK


  • mflex #23969
    J. Rush - Madonna's Eyes
    WAV


    http://www.multiupload.com/WC9IMEAVPD
  • mflex #23966
    Szóval CD-én van meg a keresett zene:

  • mflex #23964
    Megvan a szám, hamarosan megkapod.
  • Musachy
    #23962
    "csalánra pisáltál" ezt még nem hallottam
  • mflex #23960
    Sajnos ezen a lemezen nincs ilyen szám, de van még JR lemezem, majd megnézem azon is.

    klikk
  • Musachy
    #23957
    Látom, van ott egy J. Rush lemez. Nekem egy kedvencem van tőle, a Madonna's Eyes. Megvan asszem két verzióban, de egyiksem igazán az, amit annak idején megkedveltem. Nem tom megvan-e neked az a nóta?
  • mflex #23955
    Figyelem! Semmit nem csináltam a lemez anyagával, még a lemezt sem tisztítottam meg, ezért a vinyl hatás most nem marad el. (sercegés, pattogás). :D

    [center][nagy] Secret Service - Let Us Dance Just A Little Bit More
    WAV Vinyl 4:25




    Download (SS)
  • mflex #23954
    Ma felmásztam a padlásra és belenyúltam az egyik "kincsesdobozba", ezeket markoltam meg, ha valakinek ezekről kell valami, akkor jelezze, mondjuk a két SECRET SERVICE lemezt nem is bánom, hogy megtaláltam, mindig is a kedvenceim közé tartoztak.


  • mflex #23953
    Erről tudok nyilatkozni is, mert ilyen kütyüm van, nagyon precízen összerakott gép, ez is megérdemelne egy fasza tűt, de a gyárijával sem panaszkodhat.


    [center][nagy]Philips AF-729



    ...és az enyém:

  • mflex #23952
    [center][nagy]Pioneer PL-71

  • mflex #23951
    [center][nagy]Pioneer PL-71

  • mflex #23950
    [center][nagy]Kenwood KT-8005 KA-6004

  • mflex #23949
    [center][nagy]Pioneer SA-708 TX-608

  • mflex #23948
    [center][nagy]Sansui G-5700

  • mflex #23947
    Szerintem ez a link több helyre is kikerülhetett, mert eléggé megugrott a letöltések száma, pár óra alatt is!


  • mflex #23946
    Hát én azt nem tudom, de szerintem nem kell hozzá sok IQ, főleg azok után, hogy leírtam (zárójelben). :)
  • kaposi1
    #23945
    Mind az 57 ki is tudta csomagolni ?
    Én nem szedtem le, csak érdekelne mennyire voltak kreatívak.
  • mflex #23944
    Azt mondtad súlyos darab, ha lesz időd mérd már meg légy szíves, kíváncsi vagyok...
    Köszi
  • mflex #23943
    Látom, hogy a Multiupload is kibaszta a rapidshare-t a francba. Úgy néz ki, hogy a nagy királyból - a sok faszságai miatt- egy senkiházi lett.

    Nekem is most járt le a prémiumom, ami több évig volt, de nem hosszabbítottam, pedig lejárta előtt legalább 20 e-mail-t kaptam tőlük, meg ilyen seggkinyalós üzeneteket is.
    Így jártak...
  • mflex #23942
    Hát köszi szépen!

    Meg annak az (idáig) 57!!! embernek is, aki leszedte...
  • Papferi
    #23941
    Köszönöm a mestermunkát!
  • mflex #23940
    Csak is úgy :)
  • Zephyr Retiring
    #23939
    ha kész a javítás (és a kábelcsere) várjuk a hangmintát
    én is gondolkodom a cs-2215-ösöm kábelcseréjén..
    és ha elégedett leszek az eredménnyel, akkor a kis kedvenc 704-esem is kap egy új rca-t dugókkal
    bár az utóbbi még csak alig 30 éves múlt
  • Wescone
    #23938
    Üdv, Tagok!

    "Az előérősítőn törte a fejét hogy a régi lemezjátszómból áteszi ebbe..."

    Azt szerintem, inkább ne tegye!
  • gyorgy74
    #23937
    Van egy Yamaha erősítőm ha azzal összekötöm és úgy hangkártyára az jóóóóóóóó!
  • mflex #23936
    A jó minőséghez nem árt egy fasza erősítő sem :))
  • gyorgy74
    #23935
    Úgy lesz ahogyan mondod, amúgy is aki csinálni fogja maximalista még a táp kábelt is cserélve lesz! meg persze az RCA! Az előérősítőn törte a fejét hogy a régi lemezjátszómból áteszi ebbe és mehet közvetlen hangkártyára mivel a Profile LP-be alapból benne van.
  • mflex #23934
    Ilyen a phono kábele most...

  • mflex #23933
    A YAMAHA-t én is most kábeleztettem át, ha lehet vegyél neki jó vastag kábelt minőségi RCA dugókkal, meglesz az eredménye
  • gyorgy74
    #23932
    Köszönöm a válaszod Direkt-Drive Turntable Quartz-Servo és 5-ezerért vettem hibásan! Bár még nem fizetem ki egy barátom fogja átnézni átkábelezni és ha meg lehet csinálni akkor fizetem. Ha nem akkor papírnehezéknek jó lesz mert nagyon súlyos szegényke. Audió Technika tű van rajta majd meglátjuk éri e a pénzt!
  • mflex #23931
    Ez a Donna, anno biztos jól mozgott a farkakon! :D

  • mflex #23930
    Szép darab, meg Gyuri lemezjátszója is.
  • gyurep
    #23929
    ismerősnek van egy ilyenje:

    erősítő,de évtizedek óta hibátlanul üzemel.Szerintem a lemezjátszója sem lehet kifogásolható--
  • mflex #23928
    A Sansui-k jók, sőt...de amit kérdezel, az csak Te tudod eldönteni, hogy jó-e...

    Ha a gép rendben van, nem nyávog, jó a tű, nincs alapzaja, rendesen le van földelve, jó az ékszíj, már ha nem DD, stb, akkor biztos jó gép, egyéb esetben a hibát el kell hárítani, mert a felvétel szar lesz.
  • gyorgy74
    #23927
    Most vettem egy ilyen lemezjátszót! Sansui - SR-838. Valakitől vélemény jó vétel dilitagizásra.

  • mflex #23926
    Nincs mit, most éppen ráértem és volt hozzá kedvem és legfőképpen időm is, mert abból nem sok van manapság...
    Jah, és a tökön rúgást is megkaptam, amiért vettem ezt a tűt, de majdnem félárban volt. (erdeetileg:160k), de a pénzt nagyon is megérte. Nagyon szépen szól, szinte alázza a gyárit...
  • Musachy
    #23925
    Múlt héten pont ezt a számot akartam én is bedobni, nekem egy válogatáslemezen van meg. Persze ennyire jó nem lett volna, mivel a technikai hátterem sokkal szerényebb és annyit nem is tökörésznék az utómunkálatokkal, mint te. Tehát köszi, meghalgattam, szép munka!
  • mflex #23924
    Azt hiszem a végeredmény kiszabott jó lett, legalábbis nálam a nagy rendszeren nagyon szépen és dinamikusan szól, jól eltököltem vele, hallani csak a zenét lehet szinte, ezért jelszavas lett zárójelben.

    [nagy][center] Donna Summer - I Feel Love
    WAV 5:50 ( vinyl greatest hits)





    Download (DS)
  • mflex #23923
    Vettem egy 100 ezres AT tűt a yamahába, az előbb digiztem be az I feel love című Donna Summer számot, majd hamarosan feltöltöm, még "retusálom", hogy teljesen eltűnjön róla minden "szemét", bár jó állpotú a lemez nagyon. A tű valami elképesztő szépen bír szólni.


    [center]
  • mflex #23922
    [URL=http://www.netdepo.hu/pioneer_s_1ex_high_end_hazimozihifi_hangfal_par-157.html/hun/?erkezett=www.argep.hu]Itt meg a "bátyja" háromszor annyiért.[/URL]