26937



A MILLENIUM KÖRNYÉKÉTŐL KEZDVE DALLAMOS, RITMUSOS VAGY SLÁGERES ZENEI AJÁNLATOK


  • Dióka
    #24129
    ugyan már néhány hónapos szám, de mivel még nem volt nagyon máshol sem, így 2012 'nyitásának' felvállalom a promotálással járó terhekett.

    egy török 'riviérán' élő és nocsak török italo rajongó saját alkotása, mely szerintem akár "italo oldskool" instrumentalnak is elmegy, hisz nagyon jól nyúlt a zenei gyökerekhez.
    sajnos a minősége nem egy hányend, de ha befut a srác, majd gyakoroltatjuk vele a maszetringet.

    Lasertronik - Dirty Dancer (11) italo istruments

    ogg 320
  • IMYke2.0.0.0
    #24128
    Én a zene miatt szúrtam be (ahogy írtam is a felvezetőben), a klip tartalma másodlagos :)
    Nem vettem magamra a véleményed - amúgy is tudom, hogy ami a szíveden, az a szádon [nagyon helyesen!]. ;-)
  • mflex #24127
    Félre ne érts, ez saját vélemény lesz.

    Egyszerűen szörnyű, nem is bírtam végig nézni. :/ csitriknek és buziknak viszont elsőosztályú klipp lehet, magadra ne vedd! :D
  • IMYke2.0.0.0
    #24126
    Tőlem talán megszokott már, hogy csak off topic tudok lenni, hiszen sem gyűjteményem, sem profi hangcuccom nincs... ellenben, (újabban és egy ideje) imádom a különleges, néha csak egyszerűen érdekes ázsiai zenéket.

    Most egy bollywoodbeli film-klipet osztanék meg - egyszerűen belemászott a fülembe, és kiűzhetetlen [talán mert egyszerű, mint egy faék, vagy... de nézzétek meg:)]

  • mflex #24125
    Nincs mit! A többi száma is tetszik nekem.
  • Zephyr Retiring
    #24124


    szewa kis tanítványom

    a csajok üzenik, hogy "cool the music"

    innen kívánunk neked és a többieknek hepinyújírt



    mit gondolsz, ki fotózott

    akkor jövőre ugyanitt, de remélhetőleg már nem ugyanígy

    a hq legyen veletek
  • Dióka
    #24123
    BÚÉK!


    egy már nem ropogós, de kellemes electro-house-al

    Mike Candys feat. Evelyn Zangger






  • Italo4ever
    #24122
    #24109

    ok,muszaj
  • Italo4ever
    #24121
    Mike!

    Kosz az anjika zenet,nagyon szep,nem ismertem de azota sokszor meghallgattam.
  • Italo4ever
    #24120
    BUEK MINDENKINEK!
  • Zephyr Retiring
    #24119
    szewa gyuri.
    talán meg sem lepődsz, de a régi barázdabillegetők közt is lehet találni audiophil kategóriát

    igaz, fel kell újítani:
    új kábelek, új dugók, és persze új tű

    ékszíjas pörgető esetén az ékszíjat is.
    ezt pl. hibásan direct drive-osnak írták:

    cs2215

    de persze ékszíjas tudom, mert nekem is van 1 példányom belőle.
    sokan luxusnak gondolnak 27.000-et :) adni érte, pedig az ebay-en mostani árfolyamon
    80! rugót is elkérnek érte :)

    igaz, az enyém csak ezüst színű, de technikailag ugyanaz a feketével
  • Zephyr Retiring
    #24118
  • mflex #24117
    Sziasztok! Szia Diom innen messzirol :)

    Mindenkinek BUEK es betennek egy szamot, mely karacsonykor es ujevkor nagyon kozkedvelt itt kint.
    Csak eppen a csajszi arra fele egyaltalan nem ismert, pedig audiophile rendszereken nagyon szepen birnak szolni a szamai.

    love

    Persze ez ertheto, mivel amerikai, de a zene stílusa hasonlo ENYA-hoz.

  • gyorgy74
    #24116
    Kedves barátom gondolod fel fogok tenni neked olyan hangmintát ami tökéletes!

    Egyébként jó látod a dolgot a tű nyomást állítottam el hogy észre veszed e a hibát...

    Ebből 5-öst kapsz!

    A barázdabillegetőm egy igen régi fajta, ebből többet nem lehet kihozni a márkáját ide sem írom mert ki

    fogol nevetni ígérem igyekszem beszerezni egy jobbat!

    És akkor már remélem tudok HQ-ba digitalizálni!

    Majd fel teszek neked egy olyan mintát amin jó be van lőve a tűnyomás.

    Addig elégedj meg azzal ami most van mert bizony nem sokk ilyet hallani!!!!

    üdv. Mester.

  • Dióka
    #24115
    ugyan nem nekem címezted,de annyiszor hivatkoztál rám vagy rád vagy önmagunkra,aki nem is én vagyok, vagy mégis, hogy már nem is tudom, hogy én én vagyok vagy ez csak egy mátrix, aki mégis te vagy!
    na, de legalább humorosan akartad megoldani ezt a kínos magyarázkodást ,ami tulajdonképpen nem is az, csak az igazság egy részlete,ami nem is igaz, csak talán picit....már csak az a kérdés, hogy ezt most én írom vagy én vagy te,vagy mégse, aki én?
  • Zephyr Retiring
    #24114
    szewa gyurika

    akkor sorrendben:

    1. wavnak álcázott mp3-at nem én szoktam feltöltögetni,
    de legalább 4 kollégát meg tudnék nevezni innen, aki ilyet tesz
    igaz, csak kettő a szándékos közülük.

    2. meg tudok különböztetni egy lossy-t és egy losslesst természetesen

    3. sokféle hangrendszeren hallgatok zenét pont azért, hogy ne legyek szubjektív.

    4. a feltöltött "hq" hangmintádban sziszeg az "s" és elmosódott az "sz" hang.
    ha ezt én észrevettem, és te pedig nem, akkor kinek a hangrendszere jobb

    5. diókára ne hallgass
    már csak azért se, mert dióka akár én magam is lehetek

    és végül 6.

    a fekete korongodat esztergapad helyett próbáld egy normális barázdabillegetőn lejátszani.
    akkor, (akkor talán) a felvételi hangminőséged végre valóban hq lehet

    u.i.:

    a christmas mixet nyugodtan töltsd le.
    hallgasd meg akár többször is, mert látod az tényleg hq.

    dióka az én sötét oldalam, annak idején létre kellett hoznom őt, mert nélküle senki lennék.
    mindenkinek kell egy dióka, mert így sokkal mókásabb minden.
    természetesen diókaként mindezt cáfolni fogom hamarosan,
    de ez téged ne zavarjon meg.
    egyszerre mindíg csak egy dologra figyelj.
    ez az egy dolog jelen esetben én vagyok
  • gyorgy74
    #24113
    Szia Kedves Zephyr kolléga! már megint rosszat halok rád! Mp-trét töltöttél fel?

    Ide ne tölöges fel WAV-nak álcázott mp3-at ez a topik HQ.ról szól!

    Ha már Dióka lebuktatott máris megköszönöm neki, még az a szerencse, hogy nem töltöttem le pedig

    az a wav - nagyon vonzó volt!

    Most már kétségek merülnek fel minden feltöltésednél....? Na mindegy inkább adok neked valamit,

    hogy meg tudjál különböztetni egy mp3-as felvételt a wav-tól.

    Nem tudom milyen rendszerbe hallgatol zenét, csavard fel hangerőt!

    Aztán vigyáz ne hogy új év előtt membránokat keljen cserélgetned....

    Még mielőtt megkérdeznéd címét a felvételnek sem borító sem címke nincs a lemezen ezért nem

    tudom.

    Annyit azért elárulhatok hogy tök fekete a korong és egy eszterga-pad közös produkciójából született a

    felvétel!

    Kicsit rövidre sikeredet: innen letölthető!



  • Dióka
    #24112
    jaj, egyem a húsod, drága ZR barátom, Ne erőlködj már vele....április 1-je is elmúlt már, ráadásul egy nekem egyáltalán nem tetsző számot szúrtál ki, így duplán is jól kiszúrtál velem.....

    nem tudom, hol jártál eddig, hisz 'már' egy hete ingyen és eredeti forrásból letölthető az egész világnak abban a bizonyos 320-ban......amiből szerintem már csak bizonyítási kényszermániád miatt is kevergeted a wav-nek látszódó alkotásaidat....bár akárhogy is erőlködsz, az eredeti mp3 forrásod valós 320 bizony, csak hát olyan amilyen, és azt úgy hívják, hogy fraunhofer-kódolás, bár ha lenne fingod róla, hogy annak mik az ismérvei, akkor nem írogatnál a szomszéd témához hülyeségeket...
    és akkor szeretnék neked is BÚÉK-ot és még több tonnányi trugymó csinálást kívánni, hogy jól tudjak szórakozni jövőre is a munkásságodon!

    mondtam már, olyat tolmácsolgass,amit szívesen veszünk, talán még meg is köszönünk, mert ezek és a hasonló gyenge próbálkozásaid, faszságaid nem tartoznak közéjük, lázba sem hoznak, szóval ezeket próbáld meg elsózni valamilyen feltörekvő mp3 topikban, ne itt.
  • Dióka
    #24111
    SZEWA MÁJKIM! Jó újra hallani felőled, de látom, egyelőre nem sok jó dolog van.....NEKED IS már csak szebb és jobb BÚÉK-ot tudok majd kívánni, és legfőképp egészséget!

    Azért ha kedved engedi, nézzegess majd be ide is...

    (Bár mostanában sajna nekem sem volt sok kedvem és időm fórumozgatni...)



  • Zephyr Retiring
    #24110
    tudom, már elmúlt az idei karácsony.
    de mivel csak ma kaptam meg a space holidays 3-at
    ezért csak most tudom tolmácsolni d. lipinski keverését



    Space Project - Alien Rebellion (Christmas Mix).wav

    remélem, mindenkinek jól telnek az idei esztendő utolsó napjai.
    kellemes zenehallgatást..

    és ha esetleg nem találkoznánk addig: boldog és vidám 2012-t mindannyiunknak
  • Zephyr Retiring
    #24109
    attól, hogy messze vagy, a muszáj, még muszáj
    ezt muszáj lesz megtanulnod
  • Italo4ever
    #24108
    #24102

    Enis utanna olvastam ennek es total igazad van,nemcsak azert mert szinte szomszedok vagyunk,de ezen enis rohogtem annyira shit!

    Ez keeeeesz,fetrengek! Erdemes volt benezni ma!!!!!!!!!!!

  • Italo4ever
    #24107
    MINDENKINEK KELLEMES UNNEPEKET ES BOLDOG UJ EVET KIVANOK JO MESSZIROL SAJNOS,DE MUSZALY VALAMIBOL MEGELNI.
  • Zephyr Retiring
    #24106
    pm ment.
  • Musachy
    #24105
    Ennek az előzményeit megnéztem kíváncsiságból, ami azt illeti tényleg nem rosszindulatból mondom, de én sem hoznám nyilvánosságra ezeket a "műveket" a helyükben. Dehát a tehetségkutató műsorokból is sokszor kiderült már, hogy az embereknek nincs elég önkritikájuk. Ha ez nekik jó, akkor tegyék, csak ne riogassanak vele másokat. Nekem meg ez a véleményem. Magamtól rá sem akadtam volna mondjuk...
  • IMYke2.0.0.0
    #24104
    Boldog karácsonyt kívánnék én is, és bízom abban, hogy az új évre is jut valami belőle... mert biztosan elkéne egy pár percnyi majd...

    Óvatosan a bejglivel, és a borral, és felejtsétek el a búskomorságot, mosolyt, nevetést Mindenkinek!

  • Musachy
    #24103
    Valójában nem magamból kiindulva nem értettem, már eleve néhány korábbi megnyilvánulásodból azt sem értettem, hogy miért építkezel. Nekem nincs is mondjuk ilyen mérvű projektem, amit sajnálnék itt hagyni. Viszont sokszor léphettem volna már innen, mégsem tettem. Mert egy ilyen bolond-magyar röghözkötött fajta vagyok nyilván... Akármi van, akkor is vagyok. Lekötött lóvém meg van, emiatt sajnos nagyon is aggódom... De ez ugye nem ide tartozik. Boldogabb Új Évet mindannyiunknak!
  • mflex #24102
    Amit írtam KAPOSI topikjában, azt itt lehet olvasni, többet nem foglalkozom vele!

  • mflex #24101
    Ez nagyon jó zene, Ernesto cimbi, ha van időd gyere már ide néha a fórumra.

    Dióm. Neked is és mindenkinek kellemes ünnepeket.

    Egy darabig nem leszek, mert holnap elutazunk a párom szüleihez Kanadába ismét, bár ez nem jelenti azt, hogy nem tudnék netezni, de ilyenkor kisebb gondom is nagyobb annál, hogy netezgessek, illetve nem is érzem mostanában szükségét!

  • mflex #24100
    Most őszintén...

    Ha te építkeznél és abban már lenne legalább 60 milliód, akkor csak úgy lelépnél? Ha így meghirdetném, talán még 20-at sem látnék belőle, sőt. Jó nagy házat építek, ez igaz, de a tököm gondolta, hogy itt újraalakul egy kommunista rezsim. Tervbe veszek mindent, aztán ha forró a talaj, akkor vissza sem nézek, ami itt megy az nonszensz! Remélem azt senki nem hiszi, hogy 21 ezer milliárd! forint adósságot valaha is vissza lehet fizetni? Ha az IMF nagy kegyesen ad pénzt, akkor nem 100, hanem 130 milliárd dollár lesz majd az adósság. Ha nem ad, államcsőd lesz. A bankba senki ne tartson forintot, de szerintem erre már mindenki rájött. Ez a téma meg főleg nem ide tartozik, csak én is azt veszem észre, hogy a cég havonta (igaz nyereséges még rendesen), de jó nagyokat veszít.

  • Dióka
    #24099
    ERNESTO 'SZPÉSZ' KARÁCSONYÁT TOLMÁCSOLOM és hasonló jókat mindenkinek!

    SpaceXmas 2011
  • musichunter
    #24098
    Mivel holnap és azután fullon lesz az üzifal,ezért:
    -Mindenkinek szeretnék kellemes ünnepeket kívánni! Kívánom,hogy teljesüljenek az álmok,a szerelmek...javuljanak meg az elromlott kapcsolatok,és legyetek sikeresek mindenben!Sok bulit és minden jót!

    Expo 2000
  • Zephyr Retiring
    #24097
    #24096-ra:
    egy kicsit a szívedre vetted..
    a "lesz ez még jobb is" nem feltétlenül egyenlő a xarral.
    ez inkább arra utaló tényező,
    hogy valahol mélyen a tehetség ott leledzik az alkotóban.
    ezt a részét így értettem.
    véletlenül sem kötekedésnek szántam.
    ami meg a "minta" hangminőségét illeti..
    no igen. arról sem az alkotó tehet.
    tehát, akkor miről is beszélünk?
    jöhet a következő, aztán majd meglátjuk...
  • pityu0718
    #24096
    Nincs gond haver, gondolhattam volna, hogy ha valaki hát Te belekötsz bármibe, amit nem Te raktál fel vagy "alkottál.."
    Mondjuk nem is azért tettem fel, hogy a mániákus hozzászólók mindenképpen megítéljék.
    Okés, elfogadom, Neked nem tetszik. Ilyenkor megszoktam kérdezni , hogy" tudsz jobbat csinálni.."? Akkor csinálj! Utána lesz alapod kritizálni és akkor azt lehet el is fogadom, mint majdnem hozzáértő.. :)
    Nem a srác védelmében mondom ezt, Én sem ismerem személyesen, csak bosszantó megint ez a jó magyar szokás, hogy azonnal lehúzni mindent és mindenkit annak ismerete vagy a hozzáértés hiánya miatt, csak hogy legyen egy jópofának gondolt hozzászólása az illetőnek.

    Szép karácsonyt! (már ha nem kötsz abba is bele)
  • Zephyr Retiring
    #24095
    miért nem lehet maffiózókat írni
    amúgy mizu a holiday remix-el?

    ne akard, hogy magam készítsem el
  • IMYke2.0.0.0
    #24094
    De örülök, hogy hallok felőled! Ezek szerint, semmi gond, és csak pihentetek. Örülök.

    A Cowboys vs Alienst nem láttam, még a szinapszisát sem ismerem, de mostanság amúgy is csak sorozatokat nézek. [The Sopranos, az utolsó, beszerzett két évad miatt elölről kezdtem].
  • Zephyr Retiring
    #24093
    én hamarosan lelépek, mert megtehetem
    igaz..csak fél évre, mert ennyi ideig tartózkodhatsz kint, mint honi állampolgár

    de reménykedjünk, hogy megszeretnek engem ott kint és haza sem engednek

    bár ezt erősen kétlem.
    wescone barátom kissé meginogtatott ezen hitemben
  • Zephyr Retiring
    #24092
    akkor elsőként én, ha nem haragszol..
    zeneileg:

    lesz ez még jobb is
    de valami alakul

    minőségileg:

    (ha már wavról van itt nagybaszó)

    ez itt :) inkább egy erős 320-as, mintsem ahogy ki kellene néznie :)

    hogy a srác mit is tud valójában, az ennyiből még nem derül ki
    de talán a következő nóta tartogat még meglepetéseket..
  • pityu0718
    #24091
    Ismét hoztam egy kis synth muzsikát, ez egy törekvő ifjonc friss alkotása, szerintem tud valamit srác.. :)


    Download (wav)

    Jó étvágyat hozzá!
  • Musachy
    #24090
    Azért is nem értem, hogy te, aki megtehetné, miért nem lépsz le innen?