26937



A MILLENIUM KÖRNYÉKÉTŐL KEZDVE DALLAMOS, RITMUSOS VAGY SLÁGERES ZENEI AJÁNLATOK


  • amaximus
    #26697
    igen,ez érdekes,hogy itt van egy fórum,ahol szapulják,tökmindegy mi jön ki,az szar töle alapon.
    amit ha beleszakadnak sem lehet töle elvitatni, az a nézettségek,lejátszások, megosztások és követök száma,a rajongók ezrei, amit a mostani, úgymond újhullámos italo generációk szinte egyike sem tud megközeliteni sem, és én azt hiszem, ez többségében nem azért van,mert mindenki más süket vagy mindenki másnak nincs zenei érzéke,csak annak a párnak,akik itt lehúzzák.

    nem istenitem,az távol áll tölem, de én tiszteletem azért,amit és ahogyan csinálja, és hogy ezt egy magyar teszi, ugyanúgy,mint egy másik magyar is, aki igaz ugyan más irányban mozog, pl. Italobox-ot is és ezzel azt hiszem ki is fújt a magyar italo vonal.
    néhányan még remixelgetnek meglévö zenéböl,öket nem sorolom ebbe a részbe.
    bocs a karakterekért,bill.gond.
  • Earth Angel
    #26696
    Kár, hogy nincs, nagyon sok helyen hozzászóltak és osztották már meg. :-)
    Engem nem érdekelnek azok, akikről szinte lerí az irigység, két külön fogalom a nem tetszés és az előbbi. De az is érdekes, hogy csak itt olvasni ilyet állandóan, nem? :-)

    Csak azt látom, hogy Mike rajongó tábora rohamosan nő, a souncloud-ra néha alig tudok már írni annyian vannak, gondolom nem a két szép szeme miatt van ez, amit szemüveggel eltakar? Mert én láttam! :-)
  • amaximus
    #26695
    nem tudom,nincs facebookom, de nem mindenkinek tetszik, de gondolom pont miattuk lesz ez is siker!! ahogy volt már sok hasonlóra példa nagyobb elöadóknál is.
    amit látok a yt-on lájkok száma az már most biztató és már most elhanyagolható a töredéke azoknak,akiknek bármiért nem tetszik. nekem nagyon bejön!!
  • Earth Angel
    #26694
    Csodálatos, ahogy a facebook-on is megírták már ki tudja mennyien ilyen rövid idő alatt. Fantasztikus és lehengerlő zene!
  • amaximus
    #26693
    hátha ide téved valaki, a témaindtó újabb remekmüve, gratula hozzá!

    Mflex - Search A Heart



  • amaximus
    #26692
    Ajánló!

    Hála a jó égnek, az egyik legsokoldalúbb és legtöbb stílusban szuperül lavírozgató, számtalan slágert gyártó, sok régi és új nagy névnek pedig író zeneszerző óriás még mindig köztünk van és alkot,alkot,alkot! Bár legnagyobb sikereit inkább a 60-as évek második felétől a 80-as évek végéig aratta, de azóta is viszonylag rendszeresen hallatott magáról, az utóbbi évek megjelenéseiben inkább megosztó sikerrel vagy épp sikertelenséggel, de
    Giorgio Morodert 74 évesen is átjárja a zene minden íze és porcikája, továbbra is hozza, amitől egy zene "Moroderes".

    íme ennek egy kellemes iskolapéldája
    losslessben nem akartam felrakni,nehogy gond legyen :)))))

    Coldplay - Midnight (Giorgio Moroder remix) (2014)
  • Earth Angel
    #26691
    Igen, alig lehet látni.
    Ha minden igaz, akkor most megint ment egy pü. :-)
  • amaximus
    #26690
    én látok mindent sima asztali böngészröl, megkaptam az infót, köszi! :)
    bár igy meg én nem vagyok benne biztos, hogy te látod a választ! :)

    de ez az új forummotor tényleg elég gagyi, nem tudom, hogy egy ZS-béta állapotú kódot miért kell ráeröszakolni egy müködö rendszerre.
  • Earth Angel
    #26689
    Én egyszerűen nem igazodom ki ezen az új, már elnézést, de ocsmány újításon.
    Talán, mert nőből vagyok, de akkor sem érzem magam annyira hülyének, hogy ne tudjak navigálni valahol, de ami itt van egy kész káosz.

    Szóval nem tudom, hogy jelzi, vagy sem, de küldtem üzentet. :-)
  • amaximus
    #26688
    szia Angel!
    tényleg az! igen,köszi az infót! közben én is felfedeztem mindkettöt, nekem sajnos nincs facebookom,csak új vidiket látok, de mindegyik állati jó!
    én ezeket nézem fél órája! és még párszor biztos végig élvezem, mert nagyon tetszik!
  • Earth Angel
    #26687
    Szia Amaximus! :-)
    Az előbb olvastam a facebook-on, hogy ez a hivatalos videó, de mind a kettő megjelent :)
    Hihetetlen, amit művelnek!

  • amaximus
    #26686
    hé Mflex, nagy gratula ehhez! nem tudom,hogy olvasod-e, meg azt sem hogy csinálod, de ez mindegy is, csak ne hagyd abba! :)

    Mflex-Robot Dance



    a vidik is szuperek, köszi!
    valami album vagy letöltés szerü lesz,nem tudja valaki?
  • amaximus
    #26685

    és egy kis synthwave vagy nu disco vagy együtt a kettő :)
    nagyon jó kis retro szintihanggal!
    persze a retro kifejezés az összesnél félrevezető, hisz régen alapvetően nem voltak ilyen hangok,mégis valahogy a 80as évek ugrik be sokunknak. :)

    MK Ultra - Tears in The Rain


  • amaximus
    #26684
    egészen annyira, hogy jó, ha egyből meg is hallgatható :)

    Michael Wendler - In The Heat Of The Night

  • amaximus
    #26683
    egész jó, valóban, köszi!
    hát igen, a licenszvédelem minden pénzt megér! :)
  • kaposi1
    #26682
    Szerintem a legjobb zenéje.
    De rettentően védik a pali köreit.
    Ha fel akarsz tenni tőle egy nótát akár a Youtube-ra vagy a Face-ra komoly szankcióknak nézel elébe.
    Kár mert ez a zene mindent visz szerintem tőle.

    Michael Wendler Feat. Anika - In the heat of the night (International_Edition)

  • atiapuka
    #26681
    Egyetértek Veled maximálisan!
  • amaximus
    #26680
    ja, az új alapdizájn KRITIKÁN ALULI! 1 hulladék foooos! a word 1.0 tervrajzai is kifinomultabbak és látványosabbak voltak.
    visszazuhantuk a 90-es évek szintjére, de lehet , hgy a 80-as webnullás szintre.
    prémiumot követelek a fejlesztőknek eme zseniális újításért!

    akkor is egy nagy kalap k.a.k.i , ha bejelentkezés után testre lehet szabni,ahhoz ugyanis ugye elöször be kell lépni,amit sokunk nem tesz meg,csak hogy olvasson. persze minden szart meg lehet szokni, .mint pl azindexponthut is,amit szintén erre a kockacsempe típusú színes vonalsáv kinézetre erőszakoltak át,én ezektől hányok! hányjunk együtt, szervezzünk flashmobot. :)
  • amaximus
    #26679
    Michael Wendler feat. Anika - Honey Kiss

    Teljesen más témakörben nézelődtem és közben valahogy elkeveredtem a német nyelvterültre,
    miközben sokmindenen jót mosolyogtam, ez megtetszett zeneileg is, mivel ilyen szerintem itt vagy akár megkockáztatom az SG-én sem nagyon volt :) biztosan, így megosztom, azért itt,mert stlusban nem láttam alkalmasabb fórumot, itt meg úgyis van mindeféle :) , kellemes a duo, a srác egyébként németben mostanában Kozsó-féle népszerűségnek örvend, van még néhány nemzetközi szinten is jó, és még több számomra már érdektelen 'echte deutsch pop' zenéje.



  • amaximus
    #26678
    Szia Földi Angyal! :)

    tényleg hatásosan van összerakva, ez kétségtelen, valóban simogató dallamok, azért én még itt vagyok a bolygón,de pár percig legalább annak valamelyik szebbik részén! :)
  • amaximus
    #26677
    Múltkor eszmét cseréltünk egy haverral, aki szintén nagy(obb) nu disco rajongónak vallja magát, és ő istenítette Kavinsky-t, én is elég régről ismerem, gyakorlatilag a biográfiáját is, hangzásban sok szempontból alapnak és meghatározónak számít a stílusban, de igazából engem ősszességében nem varázsolt el, van 3-5 száma, ami megy (nálam), jó a körítése,propagálása, de ezzel nekem kifújt, pedig számos olyan vidije is van,ami enyhén szólva is rendkívül jól megy. hangzásban azért elég agresszív ahhoz, hogy a besorolásában atomstabil legyen.

    itt egy olyat hozok most, ahol a kép és hang együtt egész élvezetes, persze ebben kicsit több pénzt látok mozogni. :)



  • Earth Angel
    #26676
    Szia Amaximus! :-)

    Semmi kétség. Egyszerűen csodálatos és gyönyörű zene!
    Szinte elvisz egy másik helyre, vagy bolygóra.


  • amaximus
    #26675
    nemrég volt nu-disco, de mivel árnyaltan az alábbi is az, vagy talán nem is tudom hová soroljam,valahol a synthwave és a nu közé meg még vegyes más, de mindenképpen említésre méltó alkotás. főleg, ha ez az itt nem lévő vagy már nem működő házigazda munkájának gyümölcse,akkor külön gratula hozzá, nem tehetségtelen. ez így nekem bejön.

    Mflex drive to magicland


  • atiapuka
    #26674
    Ez egész kellemes.
  • atiapuka
    #26673
    Köszi!
    Azt hittem egy sorban le lehet írni, hogy mi ez.:)
  • amaximus
    #26672
    miért lennél ezért sötét? ez valami szójáték a részedről? :)

    le tudom írni nagyon pontosan és magyarul is, de megkíméllek, ezért itt van egy szép,nagyjából átfogó leírás,amivel már megszenvedtünk egyszer, persze ez sem szentírás, csak iránymutató, maga a stílus is azért változik,szélesedik,bvül....és gyakran belekevernek (ebben a stílusban sorolják a) már egészen nem odavaló zenéket is.

    Nu-Disco
  • atiapuka
    #26671
    Figyu, biztos én vagyok a sötét, de mit jelent a tőled már többször is olvasott nu-disco?
  • amaximus
    #26670
    hogy roh...meg az sg agytröszt szkriptje

    ONLY YOU - The Starchildhttp://youtu.be/hkVk9Wu517I

  • amaximus
    #26669
    Only You - The Starchild

    korábbi kellemes nu-disco egy nagyon hangulatos videóval
    aki anno majd ~30 éve látta a filmeket,mint. pl. én :) ,abban így az egész még kellemesebb gyermekkori emlékeket idézhet fel :)



  • pityu0718
    #26668
    Hihetetlen a srác, az már biztos!! Ő és a Rain Sword a 2 nagy kedvenc a műfajban.
  • amaximus
    #26667
    Nekem ezek az alkotások adják meg a nu-disco hangulat igazi sava-borsát, persze a stílus azért kicsit szélesebb spektrumot fog át, de nekem ez az "igazi". :) Erre a remixre a BRILLIÁNS szó is kevés! A hideg ráz,fantasztikus,ahogy a sok SG és Tesla Boy szám is!
  • pityu0718
    #26666
  • amaximus
    #26665
    meg ezeket a nu-disco zenéket is szeretem, bocs itt a sok hszért,még szokom,hogy nem lehet bvteni vagy módosítani
  • amaximus
    #26664
    ez tök jó!
  • Musachy
    #26663
    És az ima meghallgattatott!
  • reynaud #26662

    Seoul - Stay With Us



    free DL on soundcloud
  • reynaud #26661

    Trevor Something - Summer Love



    Trevor Something on bandcamp
  • atiapuka
    #26660
    Akkor jó.:)
  • reynaud #26659
    Nyugi van!

    Ez most nem volt igazi balhé!
    Részemről csak viccelődés,értsd a szavakat!
  • atiapuka
    #26658
    Srácok, srácok, miért kell mindig balhézni!