26937



A MILLENIUM KÖRNYÉKÉTŐL KEZDVE DALLAMOS, RITMUSOS VAGY SLÁGERES ZENEI AJÁNLATOK


  • amaximus
    #26737
    az orignal mix nekem jobban bejön, de maga a szám tényleg jó! :)
  • amaximus
    #26736
    +1 ! :)
  • reynaud #26735
    Kasper Bjorke - Apart (Ewan Pearson NRG remix)

    More info !
  • reynaud #26734
    Szerintem is jó! :)
  • rain70 #26733
    Nagyon jó zene!
  • reynaud #26732
    Yale - Lost In The Crowd Jordan F remix

  • rain70 #26731
    Ahhoz képest egész jó!
  • IMYke2.0.0.0
    #26730
    Saját. Alap MIDI akkord és variálás.
    Mondjuk, jobb lenne, ha lenne szintim, vagy MIDI billentyűzetem, és némi zenei ismeretem - így csak kontárkodom :)
  • reynaud #26729
    Magic Dance - Album Preview

    Magic Dance on bandcamp
  • reynaud #26728
    Egyetértek,nagyon jól sikerült remix!
  • rain70 #26727
    Mestermunka!

    Annyira jó és élvezetes hallgatni, olyan gyilkosan jó megoldásokkal és hangokkal, hogy a hideg futkározik rajtam. Eszméletlen jó remix.
  • rain70 #26726
    Ez saját?
    Nekem bejött, a stílus elég sok réteget fog össze, de egész jó!
  • reynaud #26725
    Mflex feat. Eden Martin - Alive / Italo Connection Remix /




  • IMYke2.0.0.0
    #26724
    OFF - remélem, nem baj, hogy megszakítom a sort. Kicsit 80-as a hangzás:
    i2k'014...Alone in the Universe (Radio mix) 03:42, 90 BPM
  • amaximus
    #26723
    profi! nagyon jó zenékkel!
  • amaximus
    #26722
    Nagyon jólés kellemes! Van benne egy pici utóérzés a korai Coldplay-ből, egyébként a Coldplay új albuma nagy csalódás (2 szám ami emészthető), már-már a pure sit kategória.Ez a szám önmagában jobb az egész albumnál. köszi!
  • reynaud #26721
    Mflex Sounds 4th album - Hear My Heart



    Mflex on bandcamp
  • reynaud #26720
    Valente - The Distant Lights ¤ ( Anoraak remix )



    Anoraak Official website
    Anoraak on soundcloud
  • reynaud #26719
    Nekem ez a dal így kerek és egész ahogy van,nem változtatnék rajta!
    Az tény hogy a vezérdallam viszi az egész nótát,de egy közel 6 perces zene unalmas lenne ha teljes egészében csak arra épülne!

    Ettől még nem mondanám hogy ízlésficamod lenne,számos olyan italodisco zene van,elsősorban remixek amelyekben engem is zavarnak pld. a túlzó dj effektek!

    Egyébként 2004-ben készült egy az akkori zenei trendnek megfelelni akaró remix a dalból!
    Kano - Ikeya Seki re-edit

    Az eredeti jobb! :)))
    Utoljára szerkesztette: reynaud, 2014.11.02. 11:10:51
  • rain70 #26718
    Értem én a poént, persze! Csak az a félrekúrt sajnos olyat tenne vele, amivel végképp hallgathatatlan lenne, mint eddig bármi, amihez hozzányúlt egy jó nagy adag BIKASZAR lett.
  • amaximus
    #26717
    remélem ezt a kis poént értékeled ma:
    ha gondolod, szólok italoskomának a szomszéd arany-fórumban és megkérem , hogy vágja ki a számodra nem kívánatos részeket a zenéből, majd az egészet maszterelje újra!
  • rain70 #26716
    Eltaláltad! Engem pontosan ez zavar, nem illik az oda az én ficamomnak , emiatt ez nálam nem mestermű, de az biztos, hogy a legnagyobb zenék között van.
  • musichunter65
    #26715
    Bocsánat !!!! 26712- hozzászólásra akartam reagálni!
  • musichunter65
    #26714
    Szerintem nincs itt semmi probléma a zenével! Hallgasd meg többször..
    .".vélhetően téged csak annyi zavar(hat), hogy a nagyon harmonizáló alap szinti dallamokat többször megtöri egy sokkal drasztikusabb, drámaibb hangtémákkal . "szerintem is ez lehet a "zavaró"
  • amaximus
    #26713
    nem mondanám ízlésficamnak a véleményed, de szerintem ez a zene maga a tökéletesség! vélhetően téged csak annyi zavar(hat), hogy a nagyon harmonizáló alap szinti dallamokat többször megtöri egy sokkal drasztikusabb, drámaibbb hangtémákkal . akárhonnan nézem. örök mestermű! :)
  • rain70 #26712
    Ez az a zene, ami mindig is kakukktojás és érthetetlen volt számomra. Az eleje nagyon jól indul egyre jobb hangokkal, aztán olyan baromságok kerültek bele, amire nem találom az okokat a mai napig, mintha nem is a zenébe illene. Véleményem szerint nem is illik oda, aztán szépen visszatér, mondjuk úgy eredeti állásba, aztán megint jön ez a rész, ami megint kizökkenti a jó zenét.

    Érted, hogy mit akarok mondani? Vagy csak nekem ilyen az ízlés/ficamom/, hogy ennyire zavar.
  • reynaud #26711
    Vintage Synth (1983)

    Kano - Ikeya Seki

  • amaximus
    #26710
    zeneileg (fantáziában) nekem jobban bejön a korábbi verzió, csak annak a demo maszterét rendbe kéne rakni
  • reynaud #26709
    Mindenkinek privát dolga milyen zenéket kedvel, persze jó dolog hasonló zenei izléssel és véleményekkel összefutni!

    Örülök hogy tetszenek e zenék,jómagam is sokféle zenei stílust hallgatok,és minden stílusban a minőséget keresem!

    Az hogy abban a bizonyos topikban amire célzol,milyen zenékre nyomulnak,azt inkább nem minősíteném mert nagyon fájna néhányuknak,meg aztán marhára nem érdekel,néhányszor leírtam ott a véleményem ,de végül is nem akarom senki zenei ízlésvilágát megváltoztatni!
    Bár miközben minőségi zenéket ekéznek,eközben láthattad pld.ócska Laserdance koppintáshoz bőszen gratulálnak!
    Ennyit róluk,nem érdemes szóba állni sem velük!

    Jordan F zenéihez hasonló van még,ha lesz majd időm itt ebben a topikban néhányat még bedobok,lehet találsz köztük olyat ami újdonság erejével hat rád!:)

    Nagyon egyetértek veled Marcel De Van egyre jobb zenéket csinál,és cirka egy órával ezelőtt kaptam tőle egy üzenetet,amiben kérdezi a véleményem a Don't Leave Me dalának egy másik verziójáról!
    Nekem a tegnap linkelt valamivel jobban tetszik,de ez a verzió is nagyon jó! Szerinted melyik?
    Marcel De Van - Don't Leave Me (Discotheque Edit)
  • amaximus
    #26708
    óóóóbazzzz!!! Jók nagyon! Azonnal be is szerzem őket!

    nos, nem szeretem, ha tesztelgetnek, mivel olyan széles a zenei spektrumom, mint a szivárvány, :) és hát sok minden nekem sem tetszik,mint ahogy sok mindenkinek sem tetszik az,ami nekem, de hát ilyen az élet! :)n
    DE ezek minőségi zenék, igaz inkább a nu disco, synthwave, synthpop, chillwave kategóriában, de ezekben a zenékben legalább benne van a zene eszenciája, nem pedig olyan lagymatag nyálas fosok (bocsánat), vagy hulladékok amikkel a szomszédos fórumban sokszor nyomulnak a "szagértők". :)
    Kedvelem ezeket a stílusokat is és én úgy hallom, ezek remekül képviselik is!
    Egyiket sem hallottam még, köszi a tippet! Ilyenek kellenének inkább!
    MDV azért összekapta magát, az utóbbi időben volt sok gyengébb produkcuója, de ez egész kafa lett,
    míg ez a Jordan gyerek meg rendkívüli tehetséggel űzi és velejében érzi is a synthwave-et, és bazi termékeny!
    Sokat kell most tőle beszereznem! :)
  • reynaud #26707
    Hi Max!

    Amikor ezt írtad egyik leg favorit zenémről, Silent Gloves remix kapcsán #26667
    Gondoltam valamit pozitívumot a zenei izlésedről ......!

    Muttatok elsősorban Neked ,3 zenét ,kiváncsi vagyok a véleményedre!
    1.Jordan F - Losing Touch
    2.Jordan F - Take Flight

    3.Marcel De Van - Hi Energy / Fantasy in Space

  • amaximus
    #26706
    remélem megkaptad a választ!
  • amaximus
    #26705
    Hopsz, most látom, hogy már vagy 2 napja elindult az MFLEX SOUNDS weboldala, ami egész jó is, sőt....és bár kevés a magyar szöveg (nyilván más az orientáltság), de annyit látok, bőven van letölthető anyag, és ha minden igaz,akkor hamarosan lesznek végre VM-ben megvehető zenék és más, eddig nem hallott újdonságok is. Hát kíváncsian várom (várjuk.)

  • atiapuka
    #26704
    Azt hiszem, hogy erre a számra írtam múltkor a Laci topikjába, hogy tetszik. De érdekes módon törölve lett a hozzászólásom. De mindegy, már nem nagyon írok sehova sem ...
  • amaximus
    #26703
    700-702
    na, ezek egész jók mind! :)
  • reynaud #26702
    Marcel De Van - Don't Leave Me



    Good Music!
  • reynaud #26701
    Mflex - I Came In Like A Wrecking Ball



    Super Music!
  • reynaud #26700
    BANKS - Beggin For Thread ¤ Gryffin & Hotel Garuda remix



  • musichunter65
    #26699
    finom kis múzik....
  • Earth Angel
    #26698
    Azért érdekes az is, hogy őt sehol sem lehet olvasni, főleg azt nem, hogy valaki zenéjét kritizálná pedig megtehetné.
    Pedig ismerjük annyira már régről, hogyha valaki, akkor ő nem fogta vissza magát sosem, ha meg kellett mondani valamit. :-)
    De most nagyon eltűnt és valahogy úgy érzem, pont ettől lesz valaki igazi profi.
    Olvasva a másik fórumot a fejemet fogtam, ok ez az italofan nevű egyéntől, kinek képzeli ez magát, akkora blődséget amiket írt az már szánalmas. De had mondja, gondolom nagy ívben nem érdekel senkit, főleg Mike-ot nem. :-)