26937



A MILLENIUM KÖRNYÉKÉTŐL KEZDVE DALLAMOS, RITMUSOS VAGY SLÁGERES ZENEI AJÁNLATOK


  • IMYke2.0.0.0
    #24210
  • mflex #24209
    Egyesek wav-ként próbálják a napokban felkerült videót "eladni" nekünk.


  • mflex #24208
    Egyébként mutattam neki a pozitív visszajelzéseket, mert Laci (italofotevör) üzent, nagyon örült neki.

  • mflex #24207
    itt van...

    Szóval a HÉLIUM SZÍV hamarosan nagyobb támogatást is kap tőlem, csak legyen egy kis időm, ami nem nagyon van, ha meg van, akkor a inkább a család, mint a net :DD
  • mflex #24206
    Aha, régebben már mutattam itt "maci" zenéjét, eszméletlen jó!
  • Wind 67
    #24205
    Azangyalát,

    Kevésszer olvadok el zenétől, de ez tuti ott van a szeren (nálam). Na és a masina is tuti ...
  • Dióka
    #24204
    Csatlakoznék én is, ez egy rendkívül jó érzékkel eltalált dallam és hangszerelés, valóban remek!
    Bár én több elképesztőt, vagy space-es stílusban kiemelkedőt MZ-től nem nagyon ismerek (nem is igazán ez a fő profilja, inkább az electro-amibent-acid keveréke), de ha van, oszd meg nyugodtan,mert érdekel.
    Ez a változat is inkább a 2001-es Casio Samples formációban lévő EPP utánérzésre alapul, bár kétségtelen, attól sokkal kiforrottabb, slágernek is kiváló.


  • Wescone
    #24203
    Ez egy... PISZOK JÓ ZENE!!!
  • ndmlovag
    #24202
    Söt a srácok régebbi együtese se elhanyagolható!! Itt egy kis interju velük,s egykis zenei egyveleg az interju alatt!Lehet,hogy ismerös lessz egy-két dallam!!
  • Italo4ever
    #24201
    Mike altal ismerem a sracot,talan mar mutatta a szamait,egyik masik nagyon elvont,viszont van egy jo par,ami elkepeszto spacesynth muzsika a legnagyobbak mellett van pl ez is




    A srac szinten Pecsi,de mar regota spanyolorszag az otthona.
  • Biatomi
    #24199
    Szia Dióka!
    Nekem azért a Ziggy & Men Of Time sokkal jobban bejön.Ezért ezt a két zenét elviszem.Ziggy egy régi kedvencem.
    Köszönöm szépen
  • Musachy
    #24198
    Emlékezni Ziggy-re? Miazhogy! Nekem kifejezetten kedvencem volt ez a zene annak idején.

    Joe Yellow "előző életéről" nem hallottam még, de ez a zene nagyon is jó. Köszi.
  • Dióka
    #24197
    Hogy legyen ismét ZENE is, hoztam néhány ritkaságot, és olyat, ami nem azért ritka, mert a kutyának sem kéne... főleg a máshol sem nagyon 'eldobált' minőségben (természetesen a saját archivumból).


    Hajdanán, mielőtt még Joe Yellow úgy döntött, italo disco-ban utazik, előtte még persze futott 1-2 kört más stílusban is, többek között pl. Delanuá néven. 1980-ban ez a próbálkozása egyáltalán nem számított rossznak.

    Delanuá - Flood (80)




    Aztán itt van egy valamiért szintén elfeledett kópia, Ziggy-től 1987-ből, pedig szerintem nem csak én emlékszem rá, biztos hogy volt néhányszor valamelyik Komjáthy műsorban ez a newbeat nóta.

    Ziggy-Dance Dance Dance (In The Middle Of The Night) (87)




    Zárjuk ezt a szórást ezzel a vidám hangulatú zenével 1985-ből, atipikus korabeli italo jegyekkel.

    Men Of Time - Time Time (85)




    mindegyik ITT (Flac) az X menüben.
  • mflex #24196
    Az a módszer, hogy mindenből pénzt akartak csinálni nem jött be, ezért aztán minden engedélyezve van megint, rengeteg warez, lossless, ful hd tartalom virít ismét a szervereiken.
  • Musachy
    #24195
    És itt nyert értelmet a rapid utóbbi időkben alkalmazott módszere (persze ez megvalósítja a saját leépülését). Ők már tudtak valamit...
  • Musachy
    #24194
    Közben magam is ráakadtam...
  • mflex #24193
    Topikja is van már O_o
  • mflex #24192
    Szerintem, itt két forgatókönyv lesz a majd.

    1. Az egyik, hogy folyamatosan szűnnek meg a szerverek letartóztatásokkal, hiszen minden a WAREZ-ról szól.
    2. A másik, hogy az üzemeltetők extra gyorsan kipucolnak minden warez tartalmat, majd egyidejüleg felhívják a figyelmet folyamatos figyelés mellett, hogy az illegális feltöltés esetén kiadják az adatokat a fbi-nak, vagy bárki főbunkónak, emiatt aztán életbe lép az egyes pont. (megszűnés), mert a warez miatt látogatják az emberek a szervereket nagy százalékban.

    Az utóbbira szavazok.
  • mflex #24191
    Egyébként elég volt csak beírni két szót.
  • mflex #24190
    A Dutyi diliben volt egy jó mondás, a SZÁNKIG ÉR A SZAR, most ez mondom én is, mind meló, mind család, mind az ország, mind mind mind...

    Jah, meg főleg csömöröm is van!

    Ha jól emlékszem 200 dollár volt amikor befizettem, ez két éve volt már, ennyi a veszteségem.
  • Dióka
    #24189
    na az 'fasza'! akkor talán szerencse, hogy még nem jutottam odáig. most ugrott a lé mindenkinek.

    #24183 azért remélem nem vagy világvége hangulatban, csak csömöröd van, vagy csak egyszerűen nincs a meló / család mellett se időd, se kedved, mint nekem sem olyan dolgokhoz,amik évekkel ezelőtt hosszabb ideig is le tudtak kötni.
  • mflex #24188
    hávanpéldáulezitten

    Na léptem...
  • Musachy
    #24187
    Honnan ez az info?
  • mflex #24186
    Felesleges volt "életfogytig" tartó premiumot vásárolni a MU-n. Tegnap az FBI mindenkit ARRESTED.
    Talán követi a többi szerver üzemeltetőt is a hadjárat?
  • mflex #24185
    Az ED egy nagy szemét, a számok 80%-ka kegyetlen szar, nagyobb versenyeken, ahol énekelni is tudnak, mind elvérezne ez a százalék, ami meg jó, arról a politikai hovatartozás dönt, tehát igen, szerintem jól látod.
  • mflex #24184
    Ó bammeg, már a fél világ tudja, hogy mész abba a kibaxott Kanadába, a helyedben én ezt nem vertem volna nagydobra! Kérdés, ez most dicsekvés, vagy sajnáljunk érte, vagy mi a picsnak ennyiszer bejelenteni. Én, most is külföldről szakadtam haza, de ezt a páromon kívül senki nem tudta :))
  • mflex #24183
    B+ én dolgozok is, :DDD illetve valami olyasmit csinálok, de ha van szabadidőm, akkor inkább a családdal vagyok, mint, hogy (a legtöbb SG buzihoz hasonlóan) itt verjem a farkam egész nap, majd később rájön(nek), hogy van fontosabb dolog is annál, hogy itt basszák el az életüket.

    Te nagyon jól tudod ezt Lackó, már párszor elmondtam, ha valamivel tele a tököm, az net és "agymosottaknak" való tv műsorok. Az ipad-ról intézek szinte már mindent, e-mailek, üzenetek, de csak azt, ami az életben fontos lehet, a többi faszság, pl ez a fórum is, néha elolvasom ugyan, de kibaszottul felesleges időpazarlásnak tartom, a többi idióta szarsággal együtt, ahova manapság a magyar átlag "feljárkál", főleg a jövőre nézve.

  • Dióka
    #24182
    Lacibá!

    Ha észrevetted, nem írtam és nem raktam semmit sem a topikodba bő egy éve.... okkal. Talán emlékszel még, volt egy idő,amikor egyszerűen töröltél olyan dolgokat,amik neked nem 'tetszettek' (részemről ez mindössze két szimpla youtube link volt) a hozzászólások közt, ez nekem sem tetszett, mert simán a szólásszabadság megsértésének, gondolatszabályozásnak tartottam, hogy csak 'egyező' véleményt akarsz, engedsz látni magadnál, és akkor megfogadtam, minek írjak olyan témakörbe bármit is, amit a házigazda aktuális kedve szerint bármikor kitörölhet, ahelyett, hogy 'lekommunikálna' a vélt vagy valós problémáját az érintettel....ez nekem akkor sem tetszett nagyon, bár szerencsére azóta picit konszolidáltabb lettél a del gombbal, de akkor eldöntöttem, részemről nem asszisztálok semmi hasonló megnyilvánuláshoz,mert csak fel@aszom vele az agyam, mint ahogy azzal is, ha blőd hülyeséget látok a 'szomszédban'.
  • kaposi1
    #24181
    És mindezeket miért nem nálam fejted ki?
  • Dióka
    #24180
    és így születnek a legendák....

    ezt a netről összekarmolt nyilvánvaló hülyeséget meg felejtsétek e

    83-ban még nagyonbőven nem létezett ez a hangzásvilág,már ha ugyanerről a dj verzióról van szó a hivatkozott 'valamiben', az alap miko mission dal is 84-es....
  • Dióka
    #24179
    ja, hogy nem tudtok róla? gondolom, ezzel nem vagytok egyedül...

    mivel nemtomminek, de érdeklődést láttam,picit segítek,mert azért ez még bőven nem tartozik a ritkaságok közé:
    a discogs nem hivatalos, hisz elsősorban magánszemélyek, gyűjtők, rajongók építik, ergo,ha ott nem leled,az semmit sem jelent, de tényleg semmit.

    Digital Toy-Your Love Tonight
    1998
    PolyGram kiadás, a rokon Polystar és később a ZYX is átvette (katalógus számokkal nem fárasztalak)
    többek között mixben ezen jelent meg hivatalosan, aztán vagy egyidejűleg vagy később kijött maxiban is.
    SWG Mix Production


    nyilván nem együttesről van szó, csak egy stúdió mashup mixről (DJ XY), úgyhogy albumokat ne keressetek ezen a néven.

    az infó persze nem onnan van, de egyébként a discogs is ismeri!
  • Zephyr Retiring
    #24178
    természetesen saját..
    az mh-t kerestem elő, mert emlékeztem hogy megvan valahol..
  • johnlennon
    #24177
    Hali!

    Igen, hallottam, kíváncsi vagyok melyik produkció lesz a befutó.

  • Italo4ever
    #24176
    Mike mar megint lelepett rendesen,lassan 10 napja ide se bagozott,bar a multkor mondta nekem,hogy kiseb gondja is nagyobb hogy itt tokoljon. A Yamaha tornya eszmeletlen szep nagyon igaz ra a torony kifejezes XD,a hangja fenomenalis levoltam dobbenve tole.
  • Italo4ever
    #24175
    Hello Lennon!

    Azt tudtad hogy ok kepviselik az orszagot az ED-on? Viszont amennyire utalja mindenki mo-t,ezert a tavalyi esetbol kindulva szerinttem orulunk ha bejutunk,talan meg 4-5 pontunk is lesz Xd

    vagy rosszul gondolom?
  • Italo4ever
    #24174
    #24166-ra ment
  • Italo4ever
    #24173
    Ezek most sajat lemezek,vagy valakiet lefenykepezted? nem vagom xD
  • Zephyr Retiring
    #24172
    ad 1: sírjál
    (majd röhöghetsz, ha megjöttem..)
    ad 2: várható "első" bejelentkezésem külhonból: húsvét környéke

    ad 3: azért ne túlozzunk. sok kincsem nincs....még...
    cakom-púder 26-27 hi-fi ketyere meg cirka 3-4 hq hangfal...asszem..
    (utána kellene számolnom, de lesz...rom)

    ad 4: várható indulásom itt :)


    (bár azóta 5 és fél óra eltelt..)

    és (végezetül?) ad 5: nem hagyom egyedül a "kincseimet"..
    a párom kősziklaként fogja vigyázni
  • johnlennon
    #24171
    Hajrá!

    Igen, nekem is az tetszik. Ez egy maxi CD, erről a három ütősebb track-et raktam ki, többek közt ami a videódban is szól.

    #24162: Ja! Akkor elhúztam mellette.

    Későn érő típus vagyok, így közel az ötvenhez....
  • Dióka
    #24170
    jaj, ez olyan szentimentálisan hangzott, hogy most hirtelen én sem tudom, sírjak vagy röhögjek!

    szerintem inkább
    csak hogy érezd, Te is hiányozni fogsz, de azért remélem túléled a kiküldetést és majd lesz időd alkalmanként fárasztani engem (minket) is

    mikor mész már?!
    nem félsz itthon gazdátlanul hagyni a sok 'kincsed'?!