26937



A MILLENIUM KÖRNYÉKÉTŐL KEZDVE DALLAMOS, RITMUSOS VAGY SLÁGERES ZENEI AJÁNLATOK


  • Italo4ever
    #24250
    Nem is lehetne rola vitazni,mert semmilyen komoly uzente nincs a filmnek,egyszeru veres blockbusternek indult,aztan az lett belole ami. Kivancsi lennek,hogy mi az a komoly uzenet
  • Wescone
    #24249
    Erről most inkább ne nyissunk vitát! Mindenki maradjon annál amit értett-, vagy nem értett belőle.
  • Italo4ever
    #24248
    #24245

    A furesz sorozatnak komoly uzenete van? Szerintem meg te nem erted,ha ebbol komoly uzenet vettel magadhoz.
  • Musachy
    #24247
    Az ilyen pici por már nehezen távolítható el, hiszen szabad szemmel nem is látszik.
  • Musachy
    #24246
    Háromig jutottam vele.
  • Wescone
    #24245
    Ha megnézted az elsőt, nézd végig az összeset! Más "sorozattal" ellentétben ennek az utolsó része a legjobb - abban teljesedik ki a történet.
    És igenis komoly üzenete van a sorozatnak, bár sokan nem értik.
  • mflex #24244
    Talán az egyik legvéresebb és undorítóbb horror, ami ennyire premierben mutatja a kivégzéseket. A lagymatag történetet így kompenzálják, csak ez már szadistáknak való film, jobban szeretem, amitől meg is lehet ijedni és a félelem faktor folyamatosan fent van. Talán ilyen a, Paranormal Activity sorozat. A DTS hangok is odavernek!
  • mflex #24243
    Ez épp ugyanolyan, mint MUSZÁLY, meg MINDÍG :D
  • mflex #24242
    Canon EOS 350D
  • mflex #24241
    k jó!
  • mflex #24240
    Egy HP-t sem láttam, illetve egyszer valamelyik részből kb 20 percet, mert a párom nézte, de szörnyű volt O_o
  • IMYke2.0.0.0
    #24239
    Brutálisan szólhat - a JBL-ekkel persze. Imi most irigy.
  • IMYke2.0.0.0
    #24238
    Amúgy meg: nagyon jó képek - nem hiszem, hogy mobillal készültek :)
  • IMYke2.0.0.0
    #24237
    Tisztítsd meg szegényt :(
  • Musachy
    #24236
    Fotóztam egy AT tűt, csak úgy.



  • Dióka
    #24235
    tény, sok dolog nem mindegy, vagy nem egyenlő mással.

    'No de Józsi bácsi, nem székletből sormintát végig AZ ajtóra, hanem székletmintával a sor végére AZ ajtóhoz!'
  • Musachy
    #24234
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Tényleg nem kötözködöm, ez az utolsó (gondolom) megjegyzésem. Láttam többektől az utóbbi években ezerszer is, de egyszer még csak elmondom:

    az egyeNlőre az mást jelent. Amire te és még sokan gondolnak így helyes: EGYELŐRE. "N" nélkül!
  • kaposi1
    #24233
    Nekem is megvan mind a hét , de a negyediknél leragadtam egyenlőre.
    Akárcsak a Harry Potter esetében.
  • kaposi1
    #24232
    Ezek a mondatok a moderátortól származnak.
  • Musachy
    #24231
    Az első még jónak mondható volt, de ez is úgy jár, mint a többi 3-4-5-stb. folytatást elszenvedett film. Sok bőrt húznak le egy témáról, aztán egy idő után már csak az erőlködést látod benne.
  • mflex #24230
    Azért találtam egy filmet, ami ráadásul magyar DTS HD MA hangot is tartalmaz, nevetséges 1100.-!! forintért, nevezetesen a Fűrész 3.
    Idáig nem néztem meg, csak az első kettőt láttam, emiatt viszont a hetedikig végig néztem az egészet. Amire rájöttem, hogy ez a film mindig ugyanarról szól. Emberke felébred- csapdában van- 30, vagy 60 sec ideje van kimenteni magát, különben minimum a belei folynak ki- mire mindent kitép magából és ömlik a vér, hogy végre megmeneküljön, vagy adott esetben egy másik embert kell menteni, addigra az idő pont lejár, tehát emberünk is úszik a vérben meg a másik is, közben szörnyű halált hal premier plánban. A lényeg, hogy minél undorítóbban és keserves kínnal dögöljön meg.
    Ennyi tud a film, a többi lagymatag baromság, idióta történettel.
  • Musachy
    #24229
    Azért összezavarni az embereket nem ér!
  • mflex #24228
    Meg a légy szíves
  • Musachy
    #24227
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    na ide meg az off a helyes, mindegy
  • mflex #24226
    A marantz szerintem már életem végéig kitart, (vagy valami hasonló :D) hacsak nem találnak ki egy vadiúj hangrendszert, ami keresztbe lenyeli ezt a gépet. Nem olyan rég még árultam, mert "olcsón" hozzájutottam volna egy nagy DENON szörnyhöz, amiből aztán végül nem lett semmi, ezért megtartottam, de meg is marad, imádom. és...lehet, hogy a denon nem is jött volna be hangra, mint ez, a fene tudja.

    Erről van szó, igaz ez csak egy előerősítő....


    http://hardverapro.hu/apro/marantz_av8003_7_1_2_honapos/hsz_1-50.html
  • mflex #24225
    Jah, persze mindenki tudja szerintem, hogy ő az, ez még nem is lenne baj, csak feltöltései :D
  • IMYke2.0.0.0
    #24224
    Jobb, ha a Kedvesek nem tudnak bizonyos dolgokat, jobb a békesség :)
  • mflex #24223
    Voltam ma délelőtt ott, kiadtak több 2000 előtti filmeket (érted, 2000 előtti), volt amelyik épphogy átlépte a 1990-es évet, nos ez mind 6990 forint volt, ami meg fémdobozos az 9990.-, a benne lévő extrákra a kutya nem kíváncsi.
    A legtöbb film magyar stereo 2.0 hanggal. Akkor mi a faszért csodálkoznak, hogy nem veszem meg, hanem lekapom a filmet. A legtöbb film manapság DTS HD MA kódolással kerül fel, igaz, hogy 30-50 GB között van a mérete, de még így is hamar lent van 120-as sebességgel. Emiatt, bár megtehetném, hogy havonta kettőt veszek, de a lószart, ezek barmok.
    A THOR című filmet vettem meg 7.1-es master audio hang miatt, hát néha tátva maradt a szám a minőségtől, elképesztő.

    Mondjuk már rég nem a philips rendszert használom, hanem marantz., a párom úgy tudja, hogy pénzileg nem került többe, a philips ment, a marantz jött (kurva drágán), de jobb, ha nem is tudja meg, mert akkor már csak egy golyóm lenne! :D
  • kaposi1
    #24222
    Of
    2011. 07. 07. 23:35
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    A modi topicban jelezd legközelebb légyszíves.
    Egyébként ha tényleg olyan hülye, hogy nekiáll regeket gyártani, akkor egyből megállapítható, hogy ő az. Hiába ADSL-es, a tartománya ugyanaz marad, márpedig ebből a tartományból csak Nastar regelt az elmúlt három napban. Szóval messze van ő még az igazán komoly reggyártó trolloktól. :)

  • Musachy
    #24221
    Na ennyire nem néztem utána, de sejtettem...
  • Dióka
    #24220
    mondjuk ki nyugodtan, hogy a hájend világmegváltó, fiatal, agilis, de butuska, majd végül kitiltott user2 skizofrén transzformációja új szerepében Nastar lett?!!

    ebben nincs semmi meglelpő, mint ahogy csak véletlen lehet az is, hogy pont mióta nincs user2,azóta van nastar....napra,percre pontosan. hogy a fórumos stílusazonosságot megtartotta, az már csak lényegtelen gyerekbetegsége, de biztos van még sok neki.
  • Musachy
    #24219
    Ez a tag emlékeztet egy másikra, aki lehet, hogy ugyanaz... Szintén azt a topicot favorizálta a marhaságaival, amíg ki nem utálták. Pont ugyanezekkel a faszságokkal jött akkor is.
  • IMYke2.0.0.0
    #24218
    Mennyire egyetértek a linken zárójelben írtakkal!
  • shirak
    #24217
    magam előtt
  • shirak
    #24216
    Egy kis lágyabb szösszenet régi ismerősünktől.
    Lehet, hogy csak a szuggesztív címe miatt, de mintha egy szeplős kölköt láttam volna magam
    Emlékek
    Bocsi ha esetleg vol már.
  • mflex #24215
    Már rég nem töltök le zenét, erre feljövök 1 hét után és rögtön átbasznak kbps ügyileg. Persze, hogy szóvá teszem, ráadásul úgy próbálja meg eladni magát, mintha a másik lenne a hülye, de én ebből kinőttem, a srác simán dedó szinten van, önfényezési efektussal keverve.
    Holott ha tudná, hogy itt a fórumon a legtöbb ember rendszere mellett labdába sem rúghat, akkor inkább befogná a száját.
  • kaposi1
    #24214
    Név és cím nélkül egy Pm-üzenetem valakinek amiben talán benne van a lényeg.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    "Szia!

    Mehet!

    Amúgy meg Mflex-nek jelen esetben igaza van.
    Nagyon unom már nastar szemét feltöltéseit.
    Szóval annyit tanácsolnék neked hogy jól gondold meg mit töltesz le tőle.
    Ez az ember azzal szórakozik hogy ha lát, hall valami nagy új zenét akkor leszedi a youtube-ról és lossless-ként konvertálja.

    Igaz nem állította hogy lossless, de talán te is jól tudod hogy ha megnyitod a letöltő linket és a kiterjesztés .wav akkor annak veszteségmentesnek kellene lennie ahogy írva van.
    Márpedig nastar feltöltései minden csak nem VM.
    De én már nem erőlködöm mindenki azt szed le amit akar .

    üdv : Laci"
  • mflex #24213
    Beszéltem Daniel bácsival elég sokat, el vagyok maradva wazze, legalább fél éve be sem kapcsoltam a skype-ot, nem is tudtam, hogy a faszbukra is felkapcsolódik már. Ebből látszik, milyen net undorom van mostanában. Ezért így könnyű volt több "spaceguru"val is beszélnem. Nem sokára lesz egy kis szabadidőm, nos akkor megújulva a spacesynth.hu-n a legfaszább hírek, nem úgy mint egyesek, akik beszélnek a nagyvilágba, jó nagyokat! :D

    Arra azért kíváncsi voltam PM-en kivűl, hogy marco miért nem szerepelt a klipben, a válasz inkább kitérő" volt, mint mérvadó :))

    Daniel

  • mflex #24212
    Off:

    [spoiler] Van egy ilyenem, elképesztő képminőség, meg sötöbö, de nekem nincs szükségem rá.

    Shrek

    akit érdekel, pü...
  • mflex #24211
    Láttam, hogy Nastar egy kibúvó választ adott, de most nincs kedvem megkontrázni, mert ebből már kinőttem, csak annyit tennék hozzá, ha valami wav-ként van feltöltve, az bizony lossless, függetlenül attól, hogy fel volt-e tüntetve, vagy sem.

    Ez az egész faszság nem lenne, ha amikor letöltöm, ez maximum 160 kbps bitrátán szólal meg. A másik nevetséges dolog, "az én rendszerem olyan fasza" megnyilvánulás volt, kurva jót röhögtünk, főleg a helyesíráson és a fogalmazáson, mint egy dedó b+! :DDD