26937



A MILLENIUM KÖRNYÉKÉTŐL KEZDVE DALLAMOS, RITMUSOS VAGY SLÁGERES ZENEI AJÁNLATOK


  • Italo4ever
    #24293
    #24285

    ejj,nagyon szep film bar M83 zeneit nem ismerem,de ez nagyon illett a vidihez
  • Italo4ever
    #24292
    #24288

    Hello mindenki,ezen jot rohogtunk
  • mflex #24291
    A nőknek tetszett
  • mflex #24290
    Abban az időben ez egy csúcs klippnek számított...


  • mflex #24289
    Ja igen...

    Az "úgy éltem, mint James Bond" szövegnél pedig röhögés kapott el, azért az a rész durva, mármint a kaszinós, szerintem ez nem kellett volna bele, többet kilehetett volna hozni ebből a videóból, mert mégiscsak egy rossz fiúról szól, persze a szöveg és a videó nálam nincs összhangban, mert egy majd 30 éves sláger akkor nem erről szólt, mint amit ez a videó mutat. Tulajdonképpen, Tom Hooker-t "önfényezése" jön le nekem ebből végig. Na mindegy, a BAD BOY ettől függetlenül az ő hangjával, még ma is az egyik legjobb italo zene.
  • mflex #24288
    Nekem ez az hangszerelés nem jött be (át), az egész olyannak tűnik, mintha Tom bácsi lelke még mindig nem nyugodott bele, hogy mindenki tudtára adja, hogy ő bizony Den hangja volt, és ez a sláger is csak miatta volt sláger, azt pedig, hogy ő énekelte, már a jó nénikém picsája is tudja! Olybá tűnik ez a Tom gyerek egyre jobban hasonlít egy rinya pinára, kezdem egyre jobban úgy érezni.

    A képről ez jutott eszembe:

    Kopasz gyerek: Ez a éneklő ...csöög me ki?? :D



  • Dióka
    #24287
    emlékszem még egy képre, hosszú lobogó hajjal!
  • Dióka
    #24286
    gyönyörű,megfogó szépségű helyszínek, fantasztikus 'tájmlapsz' video....mindehhez illő kellemes, 'nagyzenekari' zene, jó volt így együtt nézni és hallgatni
  • Dióka
    #24285
    Most, hogy nem is oly rég (már a szomszédban is) megjelent Tom Hooker 'No Elevation' számának tényleg jó 80-as remixe, így én ezt ajánlanám,mely nyilván enyhe célzás akart lenni a korai eredeti számra, de attól sokkal jobban sikerült és felfrissített, kellemes alapütemet is kapott.

    szerintem jó lett, na (a kamera és sugómikrofon bakikkal együtt) végülis önerőből készítették a klippett...

    Tom Hooker - Bad Boy 2011




  • mflex #24284
    Ami szép az szép, remélem a közeljövőben eljutok majd ide, de most inkább M83 zenéje miatt raktam be, manapság sokat hallgatom, amióta megszereztem az albumát.


  • mflex #24283
    A 80-as évek frizurái mai szemmel idiótának tűnnek, viszont akkoriban a mai sérókat félórás röhögés kísérné. Nekem is volt pár, mikor még diszkópatkány voltam. :D
  • Musachy
    #24282
    Nem könnyű neki sem frizurát gyártani már... Akkoriban milyen jóképű fazonnak tűnt, így visszatekintve már nem annyira. De azok az idők voltak a legnagyobbak, most is azt mondom.
  • mflex #24281
    Ettől függetlenül, ilyen "korban" Limahl hangja még mindig kib*szott jó!
  • mflex #24280


  • Dióka
    #24279
    hát lehet, én sem! még egy kört?!
  • johnlennon
    #24278
    Sziasztok!

    Ezzel a dallal mostanság nem tudok betelni



  • Dióka
    #24277
    hát ez tényleg fasza és ritka is. sajnos mostanában nem tudok hasonlókon élvezkedni.
  • mflex #24276
    Szeretnék gratulálni a magyar hangmérnöknek, aki " A következő három nap" film felett ügyködött, mert mint a képen is látható a 7.1-es DTS MA keverés, magyar nyelven ritka, mint a fehér holló, illetve a szinkron hozzáadásával nem lett rosszabb a feldolgozatlan kódolás, sőt szinte ugyanaz, mint az angol. Ettől függetlenül a szinkron egy nagy szar, én eredeti nyelven nézek mindent, ezt is csak azért néztem meg magyarul, mert vendégeim voltak és nagyon pozitívan csalódtam. Gyönyörű, dinamikus hangzás, mind a 8 hangfalon.

    Jó látni, mikor az erősítő az alábbi infókat "okádja" ki a képernyőjére! :D



  • mflex #24275
    Nem szeretnék ebbe belefolyni, de nagyon sok igazság van abban, amit az ismerősöd állít. (csak az van)
  • IMYke2.0.0.0
    #24274
    Nem kedvelem az összeesküvés-elméleteket, de épp ma jártam Pécsett, és egy megbízható ismerősöm mesélte, hogy a barátnője [tudom, itt már csúsztatás is lehet :) ] kedvese a munaktársa annak a felszámoltatási cégnek [vajon melyik lehet? :)], és elhihetjük, hogy az EU keze van a dologban - közvetve.
    Az Állam nem tudta volna kifizetni azt az összeget, amit az EU az állami beavatkozás esetén KÖVETELT volna.

    Mondom, fenntartásokkal fogadok minden összeesküvés-elméletet, de félek belegondolni is, mi van ha ennek a fele igaz...
  • mflex #24273
    Autópályára való zene :)
  • mflex #24271
    Kimerítő válasz, kb én is ennyit tudtam róla, nem is találkoztam még hifi cuccon ilyen bemenettel, már ami nálam volt. Egyébként pü ment.
  • Petka
    #24270
    Köszi az infót!
  • Dióka
    #24269
    mivel ez a téma sem fog nagyon előjönni mostanában, még azt elárulom, hogy ebben az esetben a DAD a 'Digital Audio Delivery' digitális (vezérlésű) hangkézbesítés szabvány, amely elég sokrétű és a televíziózásban is használják, de a régi cuccokban annyi haszna volt, mint mondjuk itthon 15-20 éve a VHS videómagnók showview (reklámmentes felvételek) funkciójának.
  • Dióka
    #24268
    az általános használatban gyakorlatilag nem, bár ez egy speciális, vezérelhető bemenet, ahol a különböző rákötött és DAD-kompatibilis eszközök parancsokat küldhetnek másik eszköznek (play, stop, next stb....)
  • Petka
    #24267
    Ezekszerint semmiben sem különbözik az AUX-tól?
  • Dióka
    #24266
    ez a szinte 'bármit' ráköthetsz bemenet jelölése , volt egy idő,amikor a marketing kitalálta ezt a fogalmat, de végülis egy sokrétű analóg bemenetről van szó
    Video / CD / DVD / VCR / DAT / MP3 satöbbi.
  • Dióka
    #24265
    hát AZ!
  • Dióka
    #24264
    a nem is túl régi eredeti után, melyet lírai stílusban énekel a még ifjúnak mondható szilikonszájú amerikai énekesnő, Elizabeth (a weboldala egyébként elég frankó), máris itt egy kiváló feldolgozása szintipop stílusban

    The Young Professionals - Video Games



  • Petka
    #24263
    Üdv néktek!

    Van egy JVC A-X400 típusú erősítőm. Az lenne a kérdésem, hogy milyen bemenet a DAD? Ha valaki tudna pár szót mondani erről, azt nagyon megköszönném. Sajnos a Google nem a barátom :(
  • johnlennon
    #24262
    Sziasztok!

    Ez a kislány fantasztikus tehetség!

  • Italo4ever
    #24261
    Sajnos a filesonicrol sem lehet letolteni :(
  • mflex #24260
    Úgy néz ki, hogy az FBI megadta kezdő löketet.
  • mflex #24259
    Na jó, ezt itt fejezzétek be, ezután kitörlök minden faszságot, ami a SAW-al kapcsolatos!
  • Musachy
    #24257
    [URL=http://www.napi.hu/ado/lecsapott_a_nav_vege_az_ingyen_filmletolteseknek.509281.html]Működnek a "szervek".[/URL]
  • Musachy
    #24255
    Az a baj, hogy sok bolond még példát is vehet a trükkös "igazságosztó" gyilkológéptől. Ideológiát a gyilkoláshoz mindig lehet találni.
  • Italo4ever
    #24254
    Szerintem csak okosat akartal mondani,amibe belekerverdtel,ezek egyaltalan nem komoly uzenetek,ugyanis barmelyik zs k,ategorias filmnek is ez az uzenete,vagyis a bargyu oldokles,ha szerinted ez komoly mondani valo,akkor nezz meg egy muvesz filmet,annak van mondanivaloja,de szerintem azt meg te nem ertened,ha egyszeru semmkitmondo horror komoly tartalommal bir, szerinte xD

    en is befejeztem.
  • Wescone
    #24253

    Szemet - szemért, fogat - fogért, mindörökké - ki mint vet, úgy arat!
    ...És ami leginkább találó erre a történetre a "Hetedik"-ben hangzik el (szintén remek alkotás):
    "Manapság nem elegendő megveregetni az ember vállát - oda kell csapni, hogy végre figyeljen rád!"
    ...

    Ezennel viszont be is fejeztem - ott a film, csak értelmezni kell.
  • Italo4ever
    #24252
    am egyebkent meg nagyon jok a macro fotok Muchacy mester.
  • kaposi1
    #24251
    Részemről azért bosszantóak ezek a 5-6-7 részes sorozatok mert az elsőre már nem is emlékszem.
    Ha most a nem látott részeknek neki állok ,akkor előtte meg kell néznem az előzőeket is.
    Hogy tudjam ki kivel van.