26937



A MILLENIUM KÖRNYÉKÉTŐL KEZDVE DALLAMOS, RITMUSOS VAGY SLÁGERES ZENEI AJÁNLATOK


  • mflex #1331
    Annyit még megjegyeznék az első mondatodra, hogy ez nem probálkozás, már nagyon régota "nyomatjuk" a lossless-t, viszont a topicot azért nyitottam, met a 80-as -ban voltak ebből veszekedések, ha wav spacesynth-et keresel ,ott találhatsz qrva sokat...
    Valószínű nem kisérted figyelemmel, vagy keresd meg a külföldi fórumokon az mflex lossless hq topicocat(nem lesz nehéz), ott csak veszteségnélküliekkel találkozhatsz!
  • mflex #1330
    Ezen ne törd magad, ha apránként feltolsz belőle ,úgy is jó :)
  • mflex #1329
    FAXA a konfigod pászdmeg!
  • mflex #1328
    Egyébként meg nem írtam Neked ,hogy valóban az én MACROCOSM lemezem is HYPER-es, én meg azt hittem HOUTSOUND, szal ugyanolyan xar az is, mint nálad :(
  • mflex #1327
    Mondjuk nekem megvan, bár ZYX kiadás, ugyhogy az tuti wav :)

    baxa meg a HYPERSOUND.
  • mflex #1326
    Miért ez az?
  • mflex #1325
    Na szóval felfogok tolni egy számot az egyik ZYX kiadás a másik HYPERSOUND, tehát ugyanaz a szám lesz a másikat du-án, mert ma elég sok a dolgom...
    Kivácsi leszek, hogy ténylegesen wav -e mind a kettő, mert a ZYX az biztos, de a HYPERSOUND-ban ,már nem vagyok biztos.. :(

    Én is ellenőriztetni fogom..
  • mflex #1324
    Természetesen ,mindenki ismeri itt a flac, meg az ape tömőrítöket, mégis egy high end hifin(25millás), lehetett hallani , hogy "csorbul" az, persze mindenki azt mondja ,hogy lossless az is, de azt neked is hallani kellene...

    De... hozzáteszem ahhoz fülelni kell és nem utolsó sorban kivülről "vágni" a zenét :),vagyis tényleg nagyon jók, de ezt még én sem hallom pedig az én rendszerem sem gagyi...ugylátszik ehhez high end kell és ez nem tucc tucc zenékkel lett próbálgatva, hanem klasszikus zenékkel , mert a disco zenéken valóban nem lehet semmit sem észrevenni, szal van ott egy kis "csalás" , ha nem is sok ,de van...

  • mflex #1323
    Szia! Semmi gond, én ugyan nem foglalkoztam még annyira a lemezzel ,mivel tegnap kaptam meg és nagyon örültem, hogy végre megvan de...

    Ha ez igy van , ahogy Te mondod , akkor a HYPERSOUND-ot keményem beperelem és most mondom, hogy egy vagyonba fog kerülni neki ez..nagyon sokba, ha mp3-as lemezeket árulgatnak, mert már hallottam egy-két fórumon, hogy egyi másik lemezük, még hallásra is gagyin szól!

    Remélem , hogy tényleg nem lossless a CD, mert akkor én egy gazdag ember leszek :)

    Kösz, még ma vagy holnap le ellenőriztetem, aztán meglátom mi lesz...

    A továbbiakban PÜ-ben konzultáljunk erről, de most feltolok egy wav-ot szintén HYPERSOUND, na majd kiderül...

    Üdv
  • Lammer
    #1322
    jaja nekem is feltunt... bar en masodik korben(elso kor aucdtect) szokasos a2zs+pc hangfal komboban is "ereztem" valamit :D
  • Sanyix
    #1321
    Tényleg nem lossless, hallásra sem, legalábbis nekem úgy tűnik, sok magas hangnál jókis vágást hallani. De ha nem figyel az ember nem zavaró :)
  • Lammer
    #1320
    jo es az melyik? :D
    (keresoben nem talaltam, most nincs kedvem 1300 hszt vegignyalazni :D)
  • Szimistyle
    #1319
    Figyi, ha már itt tartunk. Nézd már meg ugyanezzel a módszerrel légyszi az Andres Lundquist uppomat is. kíváncsi vagyok mit mondasz...
    Köszi előre is!
  • Lammer
    #1318
    szia!

    dicseretes a probalkozas, hogy jominosegu muzsikat pakolgatsz(pakolgattok) fel...
    en is komalom a spacesynth muzsikat, be is porogtem a temara, mert plane lossless freak vagyok :D
    DE!

    en csak egy filet toltottem le amit linkeltel(amire valaszolok most)
    de ennyi erovel felrakhattad volna mp3ban is, mert ez a wav sajnos nem lossless... csutka mpeg a forrasa... aucdtect(jo tudom sok lossless kozosseg nem nagyon kedveli mert pontatlan, de elso tesztlepcsonek nem rossz) es utana adobe audition-ben is latni (spectral frequency display) hogy meg van vagva sajnos erosen... (tipikus mp3 vagas)...
    nem toltottem le a tobbi uploadot, de ha nem te vagy az eredeti forrasa a dolgoknak, akkor nezz utana...
    joindulatuan irom szavaimat, szal no offense

    ps: halottal mar a lossless tomoritokrol? eleg sokat lehet egy pl.: high-apeval tomcsizni... vesztesegmentes, szal nem csorbul az eredeti wav, de azert joval kisebb lesz a file(csak a feltolteses tarhelyes problemahoz)...
  • Claud
    #1317
    Skype?
  • Szimistyle
    #1316
    Jó éjt Mindenkinek, aki lép!
  • Szimistyle
    #1315
    Hát közvetve igen. Az Andi nagy latina...
  • Szimistyle
    #1314
    Egy kedvencem...
    Tán eredetiben jobb, de az nincs meg WAV-ban:-)
    Koto - Crocket's Theme l 3:15 l 320
  • Claud
    #1313
    Nem te keresel latin válogatásokat?
  • Claud
    #1312
    Nem is tudtam, hogy ilyen messzire ellátsz! Ráadásul éjjel!!!
  • Claud
    #1311
    OFF (Szimi kérésére)
    Reamonn - Tonight (milk and sugar) (7:53, vbr 232 kbps)
    http://www.speedyshare.com/498968278.html

    Mindenki saját felelősségre töltse le!

    ON
  • johnlennon
    #1310
    Engem is hív az ágy, jóccakát.
  • tgolyo
    #1309
    Ez nem az én napom az előadó pontosan:Sonic Dream Collective
  • tgolyo
    #1308
    jah lemaradt 320 AAC
  • tgolyo
    #1307
    Na én elteszem magam holnapra , de előtte itt egy 95-ös nóta mit annó rongyosra játszottam. Sonic Dream Collection - Oh,Baby All (Extented Version)

    http://www.4shared.com/file/8298034/b12b0d0f/Sonic_Dream_Collective_-_Oh_Baby_All__Extended_Version_.html
  • Szimistyle
    #1306
    Wazze, Te ma kötözködsz Velem... Már éjjel is figyeltelek
    nem mindegy wazze... friss zene
  • Claud
    #1305
    Csak halkan jegyzem meg, hogy van egy-két hónapos zeném is, de ez a nyáron jelent meg

    Az ilyen zenének a vbr minőség bőven elég sztem.
  • Szimistyle
    #1304
    Neked is
  • johnlennon
    #1303
    PÜ. ment.
  • Szimistyle
    #1302
    Csak halkan jegyzem meg, hogy ez egy pár hónapos zene (ha nem egy-kettő) és már csak 232-ben érhető el. Ki az az elvetemült, akinek ez faxa...? Nem értem
  • Szimistyle
    #1301
    Wazze én szívesen elmegyek a laptoppal, aztán helyben begrabbeljük
    Hát a sendspace jöhet még szóba.
  • johnlennon
    #1300
    Na, közben a nejem lefoglalta a gépet.
    Szóval, a YELLO albumok feltöltéséhez (nem tudom egyszerre) segítség kellene... Ekkora mennyiséget hogyan lehet felrakni, és hova?
    Nem vagyok prémium-os a speedy ledob 10% után, a rapid körülményes
    ( én is ),ráadásul kevés időt tudok a gép előtt lenni, és a PC-s dolgokat nem igazán vágom. Sok mindennel nem vok tisztába.Csak úgy mérsékelten.
    Pedig szívesen megosztom amim van.
  • Szimistyle
    #1299
    Csak közben jelzem, hogy felment a 4. is.
  • Szimistyle
    #1298
    felteszed? Az valami maxi
  • Claud
    #1297
    7:54, vbr 232 -ben van meg
  • Trend Boy #1296
    Ok, éjszaka feldobálom a cuccost,(reggelre fel is ér talán) reggel majd be szerkesztem ide az egészet, itt keresd majd...

  • Szimistyle
    #1295
    Offolok wazze...
    Kérést kellene teljesítenem. Nagyon friss zene.
    Reamonn - Tonight 320, vagy WAV
    Köszi
  • pazo
    #1294
    ez milyen lista??????

    ezekböl a wav - okból lehet kérni esetleg, netán........
  • tgolyo
    #1293
    Nem tudom miért,de nálam az sg ma nagyon lassú.legalább másfél perc kell míg betölotődik az oldal.
  • tgolyo
    #1292
    Ha megoldható,mindegyik kellene+a borító is.
    Előre is Thx!