26937



A MILLENIUM KÖRNYÉKÉTŐL KEZDVE DALLAMOS, RITMUSOS VAGY SLÁGERES ZENEI AJÁNLATOK


  • mflex #1531
    Kösz megvan :)
  • mflex #1530
  • mflex #1529
    [nagy][szin=red]TRANS-X-ICH LIEBE DICH
    WAV HQ 5:27

    http://www.speedyshare.com/418535165.html
  • mflex #1528
    én sem hagytam, volna ki :)
  • mflex #1527
    Rád is vonatkozik a #1526!

    Ha nem teszel fel HQ minőségben idevonatkozó zenét,akkor viszont ne flémelj tovább!
  • mflex #1526
    ·"hat sajnos enis highend parti vagyok"·

    Nálad ez a sajnos kategoriába tartozik?

    Lófaxt!

    Bejöttél ide és osztottad az ész, okostóni!

    Csak hát a hülye szövgedre senki nem volt kiváncsi, mert épp a veszekedések elkerülése végett nyílt ez a topic..

    A lossless baromságaitokat, pedig a lossless topikban folytassátok, mert zenétek az nincs..

    Méghogy spacesynt kedvelő vagy, feltudnék tenni neked ebben a műfajban ,olyan kérdéseket, hogy azt sem tudnád miről beszélek..

    Nem vagy te space hodóló, csak mint írtam azt ész akartad osztani,de arra itt senki nem kiváncsi ,ergo nem emléxem ,hogy valaki is sírt volna a WAV file-ok mérete miatt !!!!!!...

    És ezért tőled kért volna segítséget? vegyél vissza az arcodból!

    Cserélj poligont textura..
  • mflex #1525
    "namind1 topikbol kiszalltam"

    Ha engem kérdezel ,be sem kellett volna jönni.
  • mflex #1524
    Sziasztok!
  • Claud
    #1523
    Den Harrow - Don't break my heart (Maxi - 1987, 320k)

    A 01 Don't Break My Heart (8:21)
    B 01 Groove Don't Break My Heart (5:50)

    http://www.speedyshare.com/147260580.html
  • Claud
    #1522
    Neked is!
  • Szimistyle
    #1521
    Na jóccakát annak, aki csak leskelődik és nem hallgatózik
  • Szimistyle
    #1520
    Annyira éreztem, hogy ezt a ziccert nem hagyod ki...
  • Claud
    #1519
    Hát ha te csak nézni szereted...
  • Szimistyle
    #1518
    Hát igen, pl. egy puncit sokkal jobban szeretek nézni, mint hallgatni
    Ugyanakkor jobb is, ha mondjuk Fancy-t, vagy Albert One-t csak halljuk
  • Claud
    #1517
    Den Harrow - Charleston (Maxi-1986, 320k)

    A 01 Charleston (7:07)
    B 01 Broken Radio (4:43)

    http://www.speedyshare.com/160287515.html
  • Claud
    #1516
    128-1411

    De hátha letölti nálam sokkal jobban hozzáértő emberke és leelemzi nekem, hohy MIDI-ből "konvertáltam" wav-ba olyan speciális módszerrel, hogy lejátszottam a telefonommal és mikrofonnal felvettem.

    Bár én mindig zenében a fülemre szoktam hagyatkozni, de úgy tűnik az sokkal fontosabb, hogy a bináris számokból "kirakott" zene hogy mutat a monitoron, mint milyen hatást tesz a füledre és így rád (magyarul tetszik ahogy szól vagy nem)! Végül is egyes vélemények szerint a szem sokkal fontosabb szerve sz embernek, mint a füle!(persze azért jó ha mindkettő megvan!)
    Én azért még mindig maradok a "fülre-zene", mint a "szemre-zene" elvnél.
  • Szimistyle
    #1515
    Figyi Claud, ezt milyen szekvenciális számsorral optimalizáltad wazze, hogy ilyen nagyon szépen szól minden tartomány?
  • Szimistyle
    #1514
    Ez 3 csillagos válasz volt wazze... Le lehet szállni a témáról basszátok meg! Zenéljetek! Erre van egy külön topic! Ha nem tudsz felnyomni egy korrekt WAV-ot, akkor huss oda vissza!
  • Claud
    #1513
    Grant Miller - Tracks In The Snow (wav)
    http://www.speedyshare.com/450470119.html
  • Szimistyle
    #1512
    És végül, de nem utolsó sorban a címadó!!!
    Jó szórakozást!

    Maywood - 1. Late At Night l 3:31 l 320
  • Szimistyle
    #1511
    Maywood - 2. Wherever You're Going l 3:16 l 320
  • Sanyix
    #1510
    "Sokat próbálgattam a monkey-t és a flac-et is és azt mondtam ez tök faxa, amíg nem vettem meg és hallgattam meg egy csúcskategóriás high end-en...

    Biztosan állítom, hogy amit ide leírtál az 100%-ig igaz és helytálló elméletben, gyakorlatban szart sem ér..."

    Valami különleges flac, vagy akármi dekódered van ami 01-et 10-nak dekódol vagy mi? Bizony meg lehet nézni md5-el a flacba konvertált majd wavba visszakonvertált hang fájlt, 1:1 ugyanaz lesz(ami azt jelenti, hogy az eltárolt hang is pontosan ugyanaz lesz). Az md5 nem téved(a 32 hexa szám akármilyen hihetetlen, de ha egyetlen bit is különbözik, meg fog látszani) .
    Lossless úgy konvertál mint mondjuk egy rar, csak hangra optimalizálva (a rar szövegre, és bináris futtható állományra van optimalizálva), szal ha azt mondod hogy egy losslessben tömörített zene kicsomagolva nem ugyanaz mint az eredeti wav, akkor olyan mintha aztmondanád, hogy rar kicsomizás után nem kapod vissza pontosan az eredeti futtatható fájlt. Ez azt jelentené, hogy el sem indulna, és mondjuk egy fájlcserélőn elterjedt program soha nem működne már a végfelhasználónál, mert annyira elváltozott a sok ömörítgetéstől. jól is néznénk ki.
    A oka hogy különbséget hallasz egy lossless tömörítésű, és egy wav között, hogy valami sufni dekódert használsz, vagy valamit elállítottál a dekódolás utáni lépésnél, vagy egy másik dimenzióbal élsz, ahol a matematika nem úgy működik mint itt abban a világegyetemben ahol a Föld van :)
  • Szimistyle
    #1509
    Maywood - 3. Let Me Know l 2:43 l 320
  • Szimistyle
    #1508
    Nagy kő esett le a szívemről wazze...
  • Szimistyle
    #1507
    Maywood - 4. That Certain Feeling l 2:35 l 320
  • Claud
    #1506
    Nagy duzzogva elfogadjuk
  • Szimistyle
    #1505
    Azért ezeket a háromhuszakat még feltehetem???
    Maywood - 5. I Can't Let You Go Now l 3:02 l 320
  • Szimistyle
    #1504
    Szewasz!
  • Lammer
    #1503
    erre meg valaszolok:

    "hogy annak hogyan kell kinézni pontosan minden számnál"
    igen nezz meg egy mp3as encodert... eleg szepen vag x frekvencian... csik egyenesen,.. az agyondicsert lame encoder is kivagja a X tartomany feletti savot defaulton... lehet nezegetni spectral displayben az eredmenyt...

    "Ez a szám lehetett bármi mielőtt a cd-re került,"
    pontosan... en is tisztaban agyok vele, hogy akar lehet szar maszterizalas is, egyebz... de nagyon gazos a szam... akar lehet mpeg forrasu is... sooot...

    "flachoz vagy bármely lossless-hez csak annyit,"
    hat csak annyit, hogy amig a vilag vilag lesz, akkoris ->
    CDrol grabbelt WAV = CDrol grabbelt wav->ape->vissza WAV!!! ha ezt te nem latod be, akkor nagyon sajnalom, mert oltari butasag es akkor te meg is B*SZTAD A MATEMATIKAT ugy ahogy van :DDDD... vagy lehet elbeszelunk egymas mellett, mert EN VEGIG ERROL BESZELTEM!
    csako

    ps: nem kell az epes megjegyzes... ensem most jottem az 500wattos gagyi PMPO jarattal... igaz nekem itthon egy denon rendszer figyel... de mar elvezkedtem highos cuccokon is... es azokba ongyilkossag eleve masoltat rakni...
    na sziasztok!

    ps2: es nem is fogok reagalni, mert latom a joszandekot nem preferaljak 1esek... csak megy az oltas... :/
  • Claud
    #1502
    Ki sír? Aki ebbe a topikba jön az tisztában van azzal, hogy egy szám nem 3 mb lesz. Az elméleti részhez nem értek. Tőlem igaza lehet akárkinek, nekem az a lényeg hogy ha hallgatom a muzsikát az az én fülemnek (és persze azon keresztül nekem is) tetszen!
  • Lammer
    #1501
    hat sajnos enis highend parti vagyok...
    es igen enis halgattam highend cuccokat(bemutatoterem, ismeros stb)... de azokat csakis eredetivel...
    en be sem raknek highend lejatszoba masolt cdt... az szentsegtores...
    na mind1 nem forszirozom a temat, de tenyleg butasag azt allitani, hogy apebol visszatomoritve wavba, majd onnan cdre irva mar nem ugyanaz a minoseg mintha egybol wavbol irnad... egyszeruen baromsag...
    jo akkor tomorits be zippel(zip is lossless ugye a maga formajaban) egy isot, majd ha kitomorited, akkor nem lesz ugyanaz??? hat ez nevetseges... :DDDDDDDDDDDDdddd
    meg mindig nem tudod megmagyarazni, hogy egy 32 valtozos hexa szamsor utan tok ugyanaz lesz a ket fajlod, akkor abban mi a b*szott kulonbseg??? lol! mert azt mondom, hogy bemp3azol valamit es vissza es mar nem ugyanaz az teljesen korrekt, mert ugye az mp3 tomorites veszteseges... na mind1

    namind1 topikbol kiszalltam, mert eleg nevetseges :DDDDD
    nyomjatok csak a 1.5X akkora fajlokat, de akkor konyorgom ne sirjatok a meret miatt :D
  • Szimistyle
    #1500
    Maywood - 6. Mother How Are You Today? l 2:43 l 320
  • Szimistyle
    #1499
    Igen, sajnos így van! Nem saját cucc, de gondolom, hogy nem AAC, ebből már rájöttetek.
    Ha meg lesz a CD, lecseréljük wazze.
  • Szimistyle
    #1498
    Maywood - 7. Dance With Me l 3:26 l 320
  • Szimistyle
    #1497
    Maywood - 8. You Treated Me Wrong l 3:10 l 320
  • Szimistyle
    #1496
    Az én segítő szándékom messzi földön híres. Bár Neked segíthetnék Barátom!
  • Szimistyle
    #1495
    Maywood - 9. I'd Climb The Highest Moutain l 2:37 l 320
  • mflex #1494
    Latom Cimbi!
    Kemenyen nyomod a Maywood-ot. :-)
  • Szimistyle
    #1493
    Maywood - 10. Give Me Back My Love l 4:06 l 320
  • Szimistyle
    #1492
    Maywood - 11. One Two Three l 2:39 l 320