26937



A MILLENIUM KÖRNYÉKÉTŐL KEZDVE DALLAMOS, RITMUSOS VAGY SLÁGERES ZENEI AJÁNLATOK


  • mflex #24413
    Most tölthették fel, mert reggel még nem volt, mindegy most már megcsinálom.
  • kaposi1
    #24412
    Elméletileg van már hozzá.
    The Adventures of Tintin 2011 1080p Blu-ray Remux AVC DTS-HD MA 7.1 - KRaLiMaRKo
    Magyar felirat: http://www.opensubtitles.org/en/subtitles/4478175/the-adventures-of-tintin-hu
    De ettől még a tied lehet jobb lesz.
  • mflex #24411
    Elkezdtem a fordítást, most pár napig itthon vagyok, ha van időm és kedvem, akkor holnapra kész vagyok vele. A fordítás gyorsan megy, az időzítés és a gépelés kerül időbe inkább. ha jól láttam, akkor az 1080p HD filmhez az első magyar felirat az enyém lesz. Jah, csináltam egy 10 gigás mkv-t a blu-ray-ből dts 5.1 hangsávval.

    Tehát az SRT hamarosan elérhető lesz...

    link
    link
  • mflex #24410
    Na erre kíváncsi leszek.
  • kaposi1
    #24409
    Nehéz szülés volt.
    De talán most már csak napok kérdése.


    2012-02-26
    Retronic Voice - The Awakening

    01. Awakening (intro) 2:03
    02. Menace to Society 8:10
    03. Feel the Night 4:28
    04. Real People 4:17
    05. I´m all Around 5:39
    06. Fighter 4:37
    07. Bessinia 5:25
    08. Deciding the End 4:18
    09. Dancing in my Dream 4:35
    10. Shot Down 5:00
    11. Counting Seconds 4:36
    12. White Lies 4:53
    13. The Awakening 5:47
    14. Feel the night (extended call mix) 6:23



    TT 70:10
  • Dióka
    #24408
    ez így van, marhára bosszantana engem is, ha mondjuk az usa-ból rendelt cuccról itthon kiderülne nem jó és csak ottani gari lenne rá....mondjuk azért van már néhány cég,akinek világgarija is van és nem kell földkörüli turnéra küldeni javítgani.ezt jobb előtte körbejárni,mielőtt vesz bárki bármit.

    azért engem az is rohadtul bosszant, hogy pl. míg egy kinézett erősítő-tv-műszaki cucc az usa-ban max.120ezer, ingyenes kiszállítással bármelyik államba, addig itthon ugyanezt 340ért nyomják a pofánkba.



  • mflex #24407
    Ilyen drága dolgot még nem rendeltem külföldről, jobban szeretem helyben megvenni, mert mi van, ha nem is jó.

    Van erre egy példa is. Kinéztem egy samsubg bd d 8900-as lejátszót, az árgépen a legolcsóbb helyen majdnem 10 ezerrel olcsóbb, mint itt a boltokban, aztán végül lealkudtam 4 ezret és megvettem itt. Hazaviszem, bekapcsolom erre üresen tölti a lemezt, illetve csak szerette volna, mert nem volt benne, ezt eljátszotta kb 50 másodpercig, addig semmit nem lehetett csinálni. Ha megállt, akkor úgy állt, meg, hogy nem lehetett betolni a neki a lemezt, csak akkor, mikor kikapcsoltam és újból elkezdte, akkor elkellet találni, hogy mikor szippantja be a lemezt.

    Emiatt aztán még jobban bosszankodtam volna, ha vissza kell küldeni, stb stb. Itt meg helyben rögtön csere.
  • Dióka
    #24406
    Nem, szerencsére még a dobozt sem szokták bontogatni, max. átszkennelik, de ha nincs feltüntetve a VTSZ a vámeljárásban, és senki sem mondja meg, milyen csoportba tartozik a projektor (ők még akkor sem hajlandóak ezt megadni,ha egyébként tudnák), akkor legvégső esetben belenéznek, hogy azonosítsák és majd nagy nyögvenyelések és don-kanyari áldozatok árán kitaláljanak neki egy termékcsoportot, amire végre kijön a fizetendő....agyrém, de sajnos ilyen balfasz bürokratikusan megy. Múltkor a távolkeletről hozattam egy közepes 'dobozt', csak vagy 40db papír keletkezett az ügyben (emlékbe elraktam).....Magyarország!Én így szeretlek!
  • mflex #24405
    Jah, hihetetlen sík agyú barmok. Kíváncsi lennék, hogy ilyenkor mennyire turkálnak a dobozban, vagy esetleg a gépet is szét kapják?
  • Dióka
    #24404
    az itteni képekre tekintve hirtelen azt hittem, annyira felbőszültél, hogy már meg is vetted!

    "Ahelyett, hogy a plankton agyú vámosok a 2-2 műanyag fogantyút kipattintva leemelték volna a felső dobozt kvázi a belsőről függőleges irányban, szétvágták középen."
  • mflex #24403
    itt olvastam róla, elég jól megcsinálta a srác a moziszobáját, de 10 millió körül biztos költött rá...
  • mflex #24402
  • mflex #24401
    Neki már van, egyenesen az USA-ból...


  • mflex #24400
  • Dióka
    #24399
    2 ??!
  • mflex #24398
    Jah, dél körül elindultam itthonról, aztán az autó nyivákolt naftáért, ott meg találkoztam egy régi ismerőssel és jól elpofáztam időt. Szóval nem értem oda 1-ig, így marad a hétfő.
  • Italo4ever
    #24397
    Latom vettel pioneeer blu ray irot,tesztelted mar? milyen a gep?
  • Italo4ever
    #24396
    Kulonben nem is csinalanam,van itt is sok hulye.
  • mflex #24395
    Akkor legalább nem hiába gürcölsz, manapság ez is valami.
  • Italo4ever
    #24394
    hat dolgozni kell,delegalabb jol megfizetnek,tenyleg jol.
  • mflex #24393
    Sztahanov vagy te is? :)))
  • Italo4ever
    #24392
    Kosz foldi a kioktatast,de mint tervezo hazimozis jo tudni az ilyeneket,sajnos egyre ritkabban tudok hazamenni.
  • mflex #24391
    Amíg nem hallod, addig nem fog hiányozni, amint 7.1-re váltasz az 5.1 gagyinak tűnik mellette, tehát óriási kiegészítés. A másik az, hogy sokan elcseszik, hogy hátra már nem olyan minőségi hangfalakat raknak be, mint sztereóba. nagyon eltudja kefélni az összképet. Hiszen hátul is, illetve az összes hangszórón ugyanazt a minőséget kapjuk, mint az elsőkön.
  • Italo4ever
    #24390
    #24386

    mekkora kulonbseg az 5.1 es a 7.1 kozott?
  • mflex #24389
    Nem, nálam jobb oldalon van a subwoofer B+!
    Igen így, kivéve, hogy a center a tv felett van rögtön a falra erősítve és kissé előredöntve, jó nagy dög, ezért 8 tipli tartja. (biztos, ami biztos)
  • Italo4ever
    #24388
    Es nalad is igy vannak elhelyezve?
  • mflex #24387
    FRONT: L (bal stereo) C (center) R (jobb stereo)
    SIDE: (ezek azok a hangszorók, amik a füledtől balra és jobbra helyezkednek el, ez az 5.1 normál esetben, ha nincs több) tehát L: (bal oldalra tőled) R (jobb oldalra tőled)
    BACK: (7.1-nél kell alkalmazni és kimondottan mögéd kell elhelyezned a két párt)
    L (hátsó bal) R (hátsó jobb)
    LFE: mélynyomó





  • mflex #24386
    Igen, mert mi a gondod vele baszki? :DDDD
  • Italo4ever
    #24385
    #24344

    most ennel a kepnel nem vagom a kiemelest,hogy van az,hogy oldal meg hatso? hogy jon ki itt a 7 hang?
  • Italo4ever
    #24384
    Ez az UNLIKE tenyleg baromi mjuzik.
  • Italo4ever
    #24383
    #24376

    Ennyi tarhelyre van premium elofizetesed?
  • Italo4ever
    #24382
    #24364

    nekem meg olyan almaim vannak,ha ide leirnam,akkor elsulnel
  • Italo4ever
    #24381
    #24356

    Mike bameg,te sem panaszkodhatsz 6 7 ilyen nagymeretu Hd film es nekem annyi volna
  • Italo4ever
    #24380
    #24351

    Te jo Isten ha hozzavesszuk,hogy osszvissz 320Gb tarolohelyme van akkor jobb ha kussba maradok
  • mflex #24379
    Köszi szépen, de én voltam a fasz, nem írtam oda, hogy az extended kell. A lemez nekem is megvan.

    Szóval a 4:18-as változat kell, mert az diszkósabb.
  • kaposi1
    #24378
    Vision Talk - Unlike.wav
  • mflex #24377
    Egyébként nem rossz próbálkozás, de tény, hogy amilyen "amatőrprofi" videók készülgetnek, ahhoz képest ez gagyi, bár örülnék, ha egy ilyet unalmamban összetudnék dobni :)
  • mflex #24376
    Hova a picsba tűnt az előző hsz-m? Az sg motor megint szarakodik?

    Mindegy, ez volt, kb 10 perce írtam...



    Vision talk - unlike

    Valakinek lossless megvan? Ha igen, rakja már fel nekem a lenti tárhelyek valamelyikére, attól hogy az rspremium.hu megszűnt a számlám működik rendesen...



  • mflex #24375
    A háttérben, Mimmikri... Azt a csajt nem olyan régen láttam valami rendezvényre felöltözve normális szexi kosztümben, sminkelve. Állati szép csaj és még a hangja is jó, az énekesnek is egyre jobb...




  • Dióka
    #24374
    okés, majd jössz. :)