26937



A MILLENIUM KÖRNYÉKÉTŐL KEZDVE DALLAMOS, RITMUSOS VAGY SLÁGERES ZENEI AJÁNLATOK


  • Italo4ever
    #24453
    Na Mike lelepetel? Biztos kajal,allitolag mostanaban jo sokat eszik,ezt mondta nekem XDDDD
    Akkor ismerkedtunk ossze szomszedilag mikor haza hozta x6-ot,nagyon szep dog volt par utcaval lejjebb a szomszeddal szereltek fel a nagy kereket ra,ott voltam en is.


    bar en audis vagyok xd
  • IMYke2.0.0.0
    #24452
    Itthon sincs nagyon meleg :(
    Nemrég érkeztem haza a szomszéd faluból, kerékpárral, és még szerencse, hogy a könnyű kabátomban - minden kabátomban :) - volt egy vékony kesztyű, különben eggyéváltunk volna a kormánnyal.
    Hideg van még, főképp ellenszélben :)
  • IMYke2.0.0.0
    #24451
    Hát, ha egy BMW a beszélgetés tárgya, akkor csakis is szörnyeteg lehet - mondtam már itt, ebben biztos vagyok, főleg akkor, amikor Mike X6-osáról beszélgettünk: IMÁDOM a BMW-ket, és a Porschékat is :) -, ha lenne jogsim, az autós szamárlétra végére, elérendő célként egy BMW-t tűznék ki.
    Hogy az egy 384-es, vagy 416-os "ősrégi", vagy a legújabb 6-os lenne-e, csak az isten, és a pénztárcám tudná, de akkor is kell(ene) egy olyan benzinfaló :)
  • Italo4ever
    #24450
    #24448

    en Munchen-ben vagyok itt is esik szinte egesznap,jelenleg 5 fok van es eleg kihalt a varos,mar aennyit latok belole itt a szelen.
  • Italo4ever
    #24449
    Nem semmi lehet,meg igy leirva is egy szornyeteg lehet.
    nekem csak az msn van fent,mert ott ingyen tudunk beszelni az asszonnyal,meg a lanyaimmal,sajnos ritkan tudok veluk beszelni,csak igy tudom osszehozni
  • IMYke2.0.0.0
    #24448
    Nálatok esi kaz eső? Itt csak lóg a lába.
  • IMYke2.0.0.0
    #24447
    Ez jó -
  • mflex #24446
    Milyen gépem? Ha az autóra gondolsz, akkor igen, szinte abban "alszom", de ezt a témát itt hagyjuk. Mindenesetre a német autópályán kinyomtam a szemét, pontosan 257-nél tiltott le az automatika és ugye egy dízelről beszélünk, és ha nagyon akarom, akkor 10 alá is lemegyek vele fogyasztásban. A 8 sebességes váltó, mint a vaj. A bömös 550xd motorja számomra a legjobb, csak érdekesség képpen említem azt meg, hova fejlődött a technika. Ugye dízel, hallatja a hangját, de a hifi rendszer ebbe is beleszól, ugyanis úgy keveri alá a zajt, hogy ezáltal a kettő semlegesíti egymást, az eredmény. tökéletes csönd az utastérben még 200 felett is, ha állítok rajta, akkor pedig akár egy öblös V8-as hangját hallhatom.

    A gyorsulása a három turbónak és 740 nyomatéknak köszönhetően olyan, mint amikor gyomron vágnak, de úgy, hogy elrepülsz és úgy érzed, hogy soha nem esel le, mintha valaki húzna hátulról. Valamivel több, mint 4 sec alatt kilón, hát... Többet nem is írok róla, ha nem szakadna az eső, akkor kirándultunk volna ma, most így alakult, hogy leültem a gép elé. Főleg zenehallgatás céljából és folyamatosan digizek be lemezeket, főleg az autóba.
  • Italo4ever
    #24445
    tenyleg beta meg,na mindegy majd kiderul.

    Az uj geped megvan mar?
  • mflex #24444
    Jah, most mondja a párom, hogy "csak" 16.990.- a havidíjam, ennyi az okostarifa 1000 előfizetése, ő tudja, ő szokta mindig fizetni a számlákat, mondjuk ez így nagyon jól hangzik, csak a pénzt én adom rá :D
  • mflex #24443
    Talán, mert béta még, várd meg a rendes kiadást.
  • mflex #24442
    Mint írtam, nem is értem, hogy régebben mi volt abban jó, hogy így kommunikáltam több ismerőssel is. Mostanában meg mindegyik megvan sértődve, hogy biztos nem akarok velük beszélni, félreértik, én gép előtt nem akarom elbaszni az időmet, ráadásul pötyögni sincs kedvem,.

    A telefonszámlám így is havonta 40k felett van mindig, alatta nem igazán tudok kijönni belőle, ráadásul úgy, hogy van 1000 percnyi free a csomagban, de sokkal többre tartom, hogy azonnal "élőben" beszéljünk. Persze a havidíj alapból 20000 körül van, vagy valami ilyesmi :)
  • IMYke2.0.0.0
    #24441
    Szerk.korr: húsom ---> húgom - [nem Freud, szimpla elgépelés]
  • Italo4ever
    #24440
    Akkor nem tudom,hogy nalam miert szarakodik mert mindig lefagy.
    a telefon szerintem jo,de ezt embere valogatja.

  • IMYke2.0.0.0
    #24439
    Én is utálom az instant messenger cuccokat - chat-eltem 2 évig, egyetem alatt, bőven elég volt -, telefont sem használom, SMS-t egy évben kétszer küldök [húsom szülinapja (szegénynek karácsony közelében van így egy füsttel a kettő letudva), és Újév alkalmából] csak ha hívnak.
  • mflex #24438
    Jah, egyébként milyen a nokia? Nagyon szép készülék.
  • mflex #24437
    Szia Lacibá!

    A skype-ot, meg minden ilyen köcsög programot úgy utálom, mint a szart, csak macbook-ra van felnyomva, de ott is csak azért, ha éppen a páromnak olyan kedven van, hogy látni akar, mindenki más le van tiltva, egyszerűen nincs kedvem senkivel cseverészgetni, komolyan nem értem, hogy tudtam régen ilyen dedós szarságokkal foglalkozni, mert ehelyett minden más csak fontosabb lehet. A kérdésedre válaszolva pedig, dehogy rakom fel, sms-t is utálok küldeni, inkább felhívom akit akarok.

    Őszintén szólva, ha jól belegondolok semmi szükségem nincs smart telefonra, főleg nem kettőre, hiszen majdnem mindent laptopon intézek, néha még a telefonhívásokat is.
  • Italo4ever
    #24436
    Hello Mike testver!

    Kerdezem toled hogy a win7 mobilodra feltetted mar a skypeot? en most vettem egy lumia 800-at es nem igazan mukodik jol :s
  • mflex #24435
    Na, itt egy szépség:

    [nagy]Sansui G-5700

  • mflex #24434
    Klassz! :)
  • Musachy
    #24433
    Tű a hangszedőben, együtt betéve a mikroszkóp alá, megvilágítás, kamera a lencsék fölött és katt.
  • mflex #24432
    Hogy raktad oda a tűt?
  • Musachy
    #24431
    A gép nem épp a legmodernebb, a képtárhely is butít rajta. Amúgy meg a felbontás azért sem baj, hogy nem olyan nagy, mert eleve mikroszkópon keresztül fotóztam. Tehát így is jó a nagyítás. Elképesztő, hogy mennyi por van, ami nem is látszik.
  • mflex #24430
    Mivel csinálod ezeket a képeket? Ahhoz, hogy még jobb legyen, itt már sok megapixel-re van szükség, mert gondolom úgy készül, hogy makróban lefényképezed, aztán utánna addig nagyítod, míg elviselhető a kép. Ezért hiányzik a sok MP, mert akkor még faszább lenne.

    Egyébként, érdekes és jó kép! :)
  • Musachy
    #24429
    Hopp, s egy rég hallott zeném, a Brothers a DAF-tól!
  • Dióka
    #24428
    fújd ki magad! majdnem vért izzadtál.
  • Musachy
    #24427
    Siker!
  • IMYke2.0.0.0
    #24426
  • Musachy
    #24425
    Egy Ortofon gyémánt:

  • Musachy
    #24424
    Nahát, az Opera folytatja onnan, ahol megszakadt tegnap. Ez jó, más böngészőkkel ez még nem ment.
  • Musachy
    #24423
    Régebben használtam dl managert, de már jó ideje nem használtam ilyesmit, mert nem volt rá szükség, sőt most meg fel kellene telepítenem egyet, mert nincs a gépemen.
  • Dióka
    #24422
    ha megállt, folytasd a letöltést (nem kell újrakezdeni elölről), ehhez jó pl. egy letöltés menedzser.
    sajnos nem tudom mi az oka, hogy hol gyorsabb, hol lassabb valakinek, de elindíthatsz egyszerre többszálon is, és azt tartod meg,amelyik gyorsabb.
    vagy mond valaki egy tárhelyet,ahová egyben és viszonylag gyorsan feltölthetem és akkor átrakom oda is.
    ennyit tudok tenni.
  • Musachy
    #24421
    Ezt innen leszedni kínszenvedés... Pár óra alatt eljutott 64,2%-ig, aztán megállt.
  • Dióka
    #24420
    a szomszédban dobtam fel a témát, de persze itt a helye

    ma próbáltam felrakni több helyre is kifejezetten egyben, de csak elment az időm vele és nem sikerült (megszakad, ledobott, csordogált...stb.), emiatt egyelőre innen lehet csorgatni,akit érdekel...(lehetőleg 'cél mentése másként'tel), aztán talán majd felrakom én vagy valaki egy másik gyorsabb tárhelyre


    a szükséges karakterek hozzá: asdf-fdsa


    High Master Audio Vol.1

    ezen belül most hirtelen az 'audiophile' könyvtárba raktam



  • musichunter
    #24419
    remélhetőleg nem tréfálnak meg minket és végre megjelenik!!!

    1 Páran már nagyon várják!!
  • kaposi1
    #24418
    Sajnos nem annyira amennyire szeretnék.
    Nem láttam még a filmet sem, csak láttam hogy fent van már ugyan ez a verzió a torrenten.
    Ezért adtam be a linket.
    Nem néztem bele a fordításba.
  • Musachy
    #24417
    Én értem, ha érted.
  • mflex #24416
    Miért csüggednék?

    Azért kérdeztem, mert átnéztem a fordítást és nem értem, hogy több szöveget, honnan "vett" át az illető, mert nem egyezik a fordítandó szöveggel.
    Illetve egyezik, csak éppen másképpen, ez teljesen olyan, mint amikor a magyar szinkronnak egyeznie kell a karakter szájával, vagyis néha semmi köze hozzá. Mintha csak "átírták volna". Azért tudom, mert az első 500 sor már megvolt és ilyenkor szinte ismerem a sorokat.
    Mindegy, utána úgy csináltam(tuk), hogy az asszony (rávettem), én fordítottam, ő meg gépelte, mert rohadt gyorsan gépel odanézés nélkül, szóval írta az időpontokat, amit diktáltam neki, hogy mettől meddig, eleinte nem érdekelte, de aztán néha már ő javított ki. :D Hát ő Kanadai állampolgár (is), Angol, francia perfekt. Itthon a legtöbbször angolul beszélünk egymással. Így nem felejtünk. Szóval már kész lett az srt. Most pedig csomagolok, mert elutazom hamarosan.

    Üdv
  • Musachy
    #24415
    Szerintem ez bíztatás volt, hogy ne csüggedj.
  • mflex #24414
    "De ettől még a tied lehet jobb lesz."

    Te tudsz angolul?