26937



A MILLENIUM KÖRNYÉKÉTŐL KEZDVE DALLAMOS, RITMUSOS VAGY SLÁGERES ZENEI AJÁNLATOK


  • IMYke2.0.0.0
    #24493
    Sajnos (vagy nem sajnos?), a Youtube megteheti.
    Nem tudom mennyire sértenek jogokat ezek a videók - némelyik persze 100%-osan /pl. full filmek userek által feltöltve, akár darabolva, egészben/ -, de azt tapasztalom, hogy egyre inkább pofázik a cucc.
  • Musachy
    #24492
    Úgy látszik ez is védett volt... Az android figura képe eltűnt.
  • IMYke2.0.0.0
    #24491
    Sőt, két videómat két országban le is tiltották :) :) :)
  • IMYke2.0.0.0
    #24490
    Engem a remixeim, mixeim miatt szoktak figyelmeztetni, hogy "Harmadik féltől származó..."...
    Az érdekessége, hogy 1-2 kivételtől eltekintve 10+ éves számok a remixeim áldozatai :)

    Ja, és a saját szerzeményemre is rinyált kezdetben (i2k'011...Trance Whistle (Full mix)), de aztán szépen levetettem velük a jelzést.
    Talán a cím előfordulhatott már valahol, valakinél. Mindenesetre, most már tisztázva a dolog, de akad azért még pár, ami jogos is meg nem is :)
  • IMYke2.0.0.0
    #24489
    Ez így is brutálisan jól néz ki!
  • mflex #24488
    Na, itt meglehet figyelni, hogy mennyire aprólékos a kidolgozása, a hangot azért nem adtam ,hozzá, mert a YT egyből letiltaná, így viszont még engedik a megnézését, de úgy is a grafika a lényeg, bár már emiatt a kis részlet miatt is figyelmeztettek o_O

    A lenti kép alapján tehát nyilvánvaló, hogy Haddock kapitány az nagy valószínűséggel, Jackson-ról lett formálzva :DD

    [nagy]...és attól független, hogy full HD a részlet, a minősége eszméletlen sokat romlott egy full 40GB blu ray minőséghez képest...

  • IMYke2.0.0.0
    #24487
    Tényleg. :)
  • mflex #24486
    Az egész mozi CGI és/vagy motion capture, a lehető legélethűbb amit idáig láttam, idáig az "Őrzők legendája" vitte a pálmát ilyen téren, de azt is ürebeli lenyeli a (képi)világával. (számomra). a 7.1 es lossless hang meg egyenesen mellbevágó!

    A két ász, egyébként eme kép alapján most azt mondom , hogy Jackson-t is fel lehet ismerni a filmben.






  • IMYke2.0.0.0
    #24485
    Nem láttam a Tintint - amúgy hasonlít valóban az "öregre" - ez egy full CGI film?
    Azaz, MINDEN digitálisan készült, vagy élőszereplős + hajmeresztően sok CGI?
  • Musachy
    #24484
    Persze a fehér az "nem fehér"... csak kis kommentet akartam a képekhez fűzni.
  • mflex #24483
    Nagyon szépek, te jó ég!
    Egyébként milyen volt a Tintin?

    Erről jut eszembe, szerintem itt Spielberg "fiatalabb" képmását láthatjuk a bal oldali úr személyében, vagy?

  • mflex #24482
    Ez egy nagyon jó videó!
  • mflex #24481
    A "...nem is fehérek:"-re reagálva....

    Egy ismerősömnek egy régi dzsuva tévéje van a padláson, amit bekapcsolt és a képernyő zöldes, sárgás, pirosas színek keverékéből állt, nem lehetett beállítani a fehért színt rajta, vagyis kurvára látszott, hogy a tv képcső elszállt, vagyis a három főszínből a kék, ezáltal nem tudott rendes fehér színben megjelenni, ami fehér, vagy világos színű volt, hanem ilyen piros, zöld keverékből lett a sárga.

  • mflex #24480
    "de fogyasztani is"

    Hát jah, valamit valamiért, egy 5,2 lityis erőmű van a segged alatt, még jó, hogy éhes, ha kinyomod a szemét, viszont a dízelemnek ha közelről is, de csak a seggét bámulnád egy sprinten :))
  • mflex #24479
    Tegnap kitaláltuk, hogy mégis elmegyünk valamerre, a vége az lett, hogy csak éjfél tájt értünk haza.
  • Musachy
    #24478
    Tovább offolok a fotóimmal... érdekes még a mobil kijelző is.


    ugyanez erősebb nagyítással:


    A fehér számok...

    ...nem is fehérek:


    mail


    és még egy kép:
  • Petka
    #24477
  • Musachy
    #24476
    Jó az is, tudom.
  • Italo4ever
    #24475
    #24468

    amiota az eszemet tudom mindig audim volt,na nem a legdurvabb es legujjabb tipusra kell gondolni,most eppen ehgy 2006-os s6-os jarkalok,elg jo allapotban vettem tavaly es az ara is barati volt aranylag,menni ez is tud mint,de fogyasztani is
  • Dióka
    #24474
    mit men lehte ezne men etremni?!
  • Musachy
    #24473
    Ne kapkodj!
  • IMYke2.0.0.0
    #24472
    Szimplán mázli :)
    Sajnos, miótan me vagyok VIP, az elgépeléseimet - lejjebb is van pár - nem tudom javítani :(
  • Musachy
    #24471
    És mégis értelmes szó lett!
  • IMYke2.0.0.0
    #24470
    Ez tény, csak hogy én nem tíz újjal gépelek, hanem 2-3-al és kapkodva :)
  • Dióka
    #24469
    Ez az 550xd sztori azért nem kellett volna! olyan 'durva, de finom' érzésem van!

    ma én is zenéltem picit, szeánszot tartottunk vegyes párosításokkal néhány, a maga kategóriájában legendás és nem olcsó darabbal, érdekes tapasztalatokkal a hi-end és audiofil világból.
    nos, az apropó nem maradt el.

    a sorban indultak:
    egykori újkori árukon jónéhány ezer dollár értékben

    egy 'megnemnevezett' (stúdió) DAC
    egy 'megnemnevezett' (stúdió) végfok

    Marantz SR-4021 (előfokként)
    Krell KST-100 végfok
    Rotel RB-960BX végfok
    Rotel RC-972 előfok







  • Musachy
    #24468
    Ott élsz Münchenben és nem lettél BMW-s?
  • Musachy
    #24467
    Az S és a G nincs épp egymás mellett.
  • Musachy
    #24466
    Ez tényleg csodaszép! Analóg és digital egyben, nem semmi.
  • mflex #24465
    Jó, majd mindjárt keresek valamit, ami ide illik.
  • IMYke2.0.0.0
    #24464
    Igen, el tudom képzelni milyen számlákat adnak az ilyen javításokhoz a szakszervizek :)
    Én őrjöngenék, ha a Drága Porsche Babámnak bármi baja esne :)
  • Italo4ever
    #24463
    Azt irtad,hogy digizel,nyomjal mar fel par szamot,hanem nagy keres
  • mflex #24462
    Ja, hogy leléptem :DD

    Az minden volt, csak nem lelépni szó.
  • mflex #24461
    Emlékszem JOE a lányának vett egy Porsche Cayenne-t, aztán egyszer kivitt a tescoba és az alig 500km ment autót, a tesco parkolójábban legyalulta a hátsó sárvédőt, mikor nekiment a másik autónak, pedig a tolatóradar üvöltött, ráadásul egy nagy képernyőn az ember pofájába mutatja a képet, hát így sem jött neki össze. Gondolhatod, hogy egy ilyen autóhoz a javítás, majdnem egy olcsóbb autó árával ér fel :))
  • IMYke2.0.0.0
    #24460
    Semmi gond :)
  • Italo4ever
    #24459
    de hulye vagy,azt irtam,hogy leleptel mar xdddd

    hat nem dizeel hang ez az biztos
  • mflex #24458
    Na igen, ez videó pont egy jó példa arra amit írtam, csak közel sem adja vissza azt amit a valóságban érzel.
    A hangrendszer keverése és az akusztikus ketyerék miatt (szönyeg stb)pont egy sportos v8-as hangjával duruzsol mikor a faszi nyomja neki, holott ha azt a hangot hallanánk, ami a motortérben akkor egy kopogós dízelt lehetne hallani, de úgy meg a kutya sem venné meg. Bár a motorerő miatt lehet még ezt is leszarnák, ha jól látom ez is pont 257-nél akadt ki.
  • mflex #24457
    Lepetéztem, vagy mi van? Hát ettől az ékezet nélküli írásodtól le is fogok wazze :DDD

    Igen sokat ettem, de én azt le is dolgozom, mindig 90kg körül érzem jól magam, most meg 85 vagyok, az egyetlen jó hely a családon kívül az edzőterem a barátaimmal. Stressz oldásnak a legjobb. Erre mindig szakítok időt. Ma reggel is voltam már.
  • Italo4ever
    #24456
    hat ez nem jo na megegyszer

  • Italo4ever
    #24455
    most mar tudom ezekelni hogy gyorsulhat ez az allat!

  • Italo4ever
    #24454
    bocs,azert nem tudok a valasz erre nyomni,mert a hulye telefonom nem engedi