26937



A MILLENIUM KÖRNYÉKÉTŐL KEZDVE DALLAMOS, RITMUSOS VAGY SLÁGERES ZENEI AJÁNLATOK


  • Musachy
    #24573
    Ezek a képek és a zene kísértetiesen emlékeztet arra, amit több, mint 10 évvel ezelőtt szívesen néztem. Volt egy adó műholdon, az éjszakai műsor abból állt, hogy ilyen űrből készült felvételeket mutattak a Földről, feliratozva, hogy épp melyik részét látjuk. Alatta meg mindig ilyen zene ment. Earth Views volt a címe.
  • Papferi
    #24572
    Köszönöm a lehetőséget!
  • Dióka
    #24571
    és ha már lengyel,akkor jöjjön mégegy -számomra viszonylag új, de- azonnali nagy kedvenccé vált lengyel rockbanda a

    MOONRISE

    gyakorlatilag 20 videót is belinkelnék,mert ebben a stílusban szinte minden számuk nagyon jó, fantasztikus gitárszólók, szaxofon, eszméletlenül felépített változatos fülbemászó dallamok, keverve az instrumentállal, I Love This Rock!

    emiatt is érzetem késztetést, hogy ezt más is és mindenképp megismerje!
    nehéz beszerzeni, de megéri! ebben a formációban az énekes Lukasz Gall volt (aki azóta önálló pályára lépett, előtte meg egyéb bandában dalolászott ) és 2008-2009-ben adtak ki 2 állati jó albumot, kötelező darabok! akár SACD-ben!








  • IMYke2.0.0.0
    #24570
  • Dióka
    #24569
    egy klasszikus stílusú space ambient egy lengyel szinti mágustól, a Fryderyk Jona nevével fémjelzett Space of Sound II[ eposz hosszúságú szerzeménye nagyon kellemes szinti hangokat foglal magába,ami attól lesz szép, hogy ezek még analóg szintikből jönnek elő. a srác alapvetően már inkább alternatív vagy progresszív zenéket bütykölget, de 1-2 remek darabot sikerült azért kreálnia.





    és amikor épp bütykölget a nem szerény cuccaival


  • Dióka
    #24568
    sikerült kölcsönkérnem valameddig egy kis tárhelyet, úgyhogy felraktam oda is, hogy egyben lehessen leszedni.

    akinek érdekes lehet, vagy egyszerűbb innen, annak tessék

    (mirror)




    High Master Audio Vol.1

    a szükséges karakterek hozzá: asdf-fdsa
  • Italo4ever
    #24567
    BCR 702 Momento - I used to be

    errol lenne szo
  • Italo4ever
    #24566
    #24537

    es ezert mennyit kellett gurcolnom most pedig meg jobban kell hogy meg is tartsam.
  • Italo4ever
    #24565
    13:47kor kilepett most nezem
  • Italo4ever
    #24564
    Ez a BRC 702 MOMENTO zene nagyon jo,latom itt is kint van mar a forumon, nekem 2 hete mike kuldte el hogy szerinte hosszu ido ota ez az elso olyan new italodisco, amit meghallgat.

    ez szam tenyleg nagyon baro,jobb minosegben elerheto?
  • Italo4ever
    #24563
    Kuldtem na Xdddd

    itt vagy meg?
  • Italo4ever
    #24562
    azon szerencsesek koze tatozom aki vezette a motort,tavaly nyaron megkaptam egy korre Mike-tol mikor tallakoztunk.
    mivel meg nem vezettem ilyen nagy allatot nagyon feltem de hamar rajottem,hogy a az orias egy kezes barany es konyebb vezetni,mint egy kismotort brutalis ero van benne alaptol nagyon jol huz es mindenki megbamulja csak azt tudom mondani rola,hogy igazi luxus motor es elvezet vezetni es utazni is rajta. a hangja is nagyon szep oblos csopperes.

    Mike PM kukdtem.
  • Dióka
    #24561
    a kmd elismeri hogy mlm rendszerű, ez akkor egy újabb bőr és a nóta meg a régi bevált....?! menyit kapsz érte?
  • kaposi1
    #24560
    Gyuri is éppen motorozni készült , lehet még össze is futtok.
  • mflex #24559
    Ó kösz, hát ez nem is lesz lecserélve egy darabig az biztos, egyrészt szinte gyári állapotban van, a másik, hogy azóta sem láttam (számomra) ennél szebb motort.
  • mflex #24558
    Most jól be is öltözök, aztán Szeged felé veszem az irányt, ha nyitva van, akkor talán elugrok Ópusztaszerre, ha az időm engedi és megnézem a Feszty körképet, már úgy is régen láttam.
  • Dióka
    #24557
    MÉG MINDIG ÁLOMSZÉP!
  • mflex #24556
    Valami olyasmi :D
    Nagyon nem kellett tisztogatni szerencsére :)
  • Dióka
    #24555
    fákk, mármint 'megérzés?!'
  • Dióka
    #24554
    bocs, ez megértés volt?!
  • mflex #24553
    Elkéstél :D
  • Dióka
    #24552
    majd dobhatnál róla új képeket. annyira gyönyörű az a motor! igaz én egyből elborulnék vele, nem vagyok hozzászokva az ilyen oldaltámaszokhoz.
  • mflex #24551
    Neked ígértem még tavaly :D, hogy rakok be róla képet, ami aztán elmaradt, most dobok be kettőt. Ez az én "kicsiJúlcsám", (egyébként meg akkora, mint a Honda Goldwing) csak így nevezem. 1600cm, 388kg, hifi, cb és a többi... További szép napot mindenkinek.



  • mflex #24550
    Most pedig "kiásom" motorom a garázsból és estig haza sem jövök, nagyon fasza idő van, de előtte azért megtisztítom, bár rendesen be van "csomagolva". :)
  • mflex #24549
    Szevasz Sanya!

    Tudom én, de mikor nem érzed a sebességet, akkor könnyű belerohanni ilyen szarságba, egyébként meg ha egyszer a németeknél is lesz sebességkorlátozás, akkor semmi értelme nem lesz venni autót, de erre soha nem fog sor kerülni.

    A világ minden tájáról csoportok érkeznek a német autópályákra, hogy az autóikat végre kihasználhassák, ez pedig a németeknek nagyon sok pénz. nyilván nem hiába van ez így kitalálva.
  • sanyaaa
    #24548
    Szerencséd volt Mike, 190-től a jogsi is ugrik az osztrákoknál. Én több mint egy éve kint melózok nem messze St. Pöltentől, eddig csak 20 euróm bánta gyorshajtás miatt....
  • IMYke2.0.0.0
    #24547
    Szívesen. :)
  • mflex #24546
    Köszi, lekaptam!


  • IMYke2.0.0.0
    #24545
    Tegnap este még finomítottam kicsit rajta, így ezért mondhatni - remélem, nem hangzik nagyképűen - "exkluzív" a verzió:

    i2k'011...Trance Whistle (Full mix - Mastering - 2012) - 08:10 / 128 BPM / WAV

    A jelszó a tavalyi logóm felirata, pontok nélkül.

    Továbbra is ki kell emelnem, az egész egy ultra gagyi Realtek HD alaplapi ketyerével készült, így az egész olyan, amilyen.

    //Az Uploaded.to kétszer is átvert - mind webes, mind FTP-s feltöltéskor a semmibe tűnt a fájl... Így ~1,5 órányi feltöltés ment a levesbe. :(
  • kaposi1
    #24544
    Nagyjából eddig jutottam el én is az infó szerzésben.
    Biztos ami biztos írtam a videó feltöltőjének.
    Köszi az infót.
  • Dióka
    #24543
    még én sem , de csak poén akart lenni.
  • Dióka
    #24542
    mindkettő 'home made' (gondolom ezen nem lepődtél meg), de a Momento nekem jobban bejön (az 2011 aug-i és amögött egy hollandus áll). sokkal több infó,majd ha ők is akarják.

  • mflex #24541
    Én úgy tudom, hogy svábok nem engedték be az országba azt a buzeráns multit, nem is találkoztam még tesco-val, de persze ettől még nem biztos, hogy nincs.
  • Dióka
    #24540
    még 1-2 hónap minimum

    ja és 'olyan' videókat ma már ne nézegess!
  • mflex #24539
    #24532 akartam, sorry...
  • Dióka
    #24538
    valahogy sejtettem, hogy ennyire nem fizet jól a tesco
  • mflex #24537
    Gondolom, ha válaszolok helyette, akkor nem lesz pipa.
    A BOSCH gyárban az egyik villanyszerelési részleg műszakvezetője.
  • mflex #24536
    Mikor lesz kész a (hang)rendszered?
  • mflex #24535
    Ne is mond, azóta megnéztem még vagy 50 hasonló videót, ebből 10 olyan, amihez képest ez mesefilm :OOO
    Elég is volt most egy évig ilyenből.
  • Musachy
    #24534
    Minek? Látod ezt én sem értem.