26937



A MILLENIUM KÖRNYÉKÉTŐL KEZDVE DALLAMOS, RITMUSOS VAGY SLÁGERES ZENEI AJÁNLATOK


  • IMYke2.0.0.0
    #24735
    Küldtem privit - az első véletlenül lett elküldve, a második a lényeges.
  • mflex #24734
    Már 3 éves zene ez is, megy az idő :S
  • mflex #24733
    Kösz, de én sem vagyok regisztrálva, meg kurvára nem értek oroszul sem :D
  • IMYke2.0.0.0
    #24732
    A log:

    AUDIOCHECKER v2.0 beta (build 457) - by Dester - [email protected]
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
    -=== НЕ РЕДАКТИРУЙТЕ ЭТОТ ФАЙЛ! ===-

    Путь: ...\Blue Tente feat. Stine Grove - Heading Home

    1 -=- 01.Blue Tente feat. Stine Grove - Heading Home (Original Mix).flac -=- CDDA (100%)
    2 -=- 02.Blue Tente feat. Stine Grove - Heading Home (Mat Silver's Back In Paradise Remake).flac -=- CDDA (100%)
    3 -=- 03.Blue Tente feat. Stine Grove - Heading Home (Vodka Remix).flac -=- CDDA (100%)
    4 -=- 04.Blue Tente feat. Stine Grove - Heading Home (ReOrder Remix).flac -=- CDDA (100%)
    5 -=- 05.Blue Tente feat. Stine Grove - Heading Home (Mat Silver's Love and Light Mix).flac -=- CDDA (100%)

    Сводка 100,00% CDDA

    260625444
  • IMYke2.0.0.0
    #24731
    ITT FENN VAN - talán, még, csak sajnos nem vagyok regisztrált tag, így nem tudom visszaigazolni a hitelességét.

    Performer: Blue Tente feat. Stine Grove
    Album: Heading Home
    Label: Diverted Music (Made In The UK)
    Catalog #: DIVM 009
    Style: Uplifting Trance
    Year: 6 September, 2009
    Format: FLAC (tracks)
    Bitrate: lossless
    Covers: Only Front
    Amount of tracks: 5
    Size RAR: ~ 299,19 mb
    Upload: letitbit.net, vip-file.com, gigapeta.com
    Recovery: 3%
    Password: without a password

    Tracklist:
    -----------------
    01. Blue Tente feat. Stine Grove - Heading Home (Original Mix) [07:38]
    02. Blue Tente feat. Stine Grove - Heading Home (Mat Silver's Back In Paradise Remake) [09:35]
    03. Blue Tente feat. Stine Grove - Heading Home (Vodka Remix) [08:16]
    04. Blue Tente feat. Stine Grove - Heading Home (ReOrder Remix) [07:32]
    05. Blue Tente feat. Stine Grove - Heading Home (Mat Silver's Love and Light Mix) [07:45]
    --------------------------
    Total Time [00:40:47]

    "WEB"
    "Log Audiochecker"
  • mflex #24730
    Sziasztok!

    A lenti brutálisan dallamos trance előadója:

    Blue Tente feat Stine Grove - Heading Home (reorder remix) 7:32

    Sajnos csak 320-ban van meg már elég régóta, ha esetleg valaki megtalálná lossless-ben, máris kirakhatja a linket.

    Letölt

  • IMYke2.0.0.0
    #24729
    Azért még van hova fejlődnie az arc- és érzelem kifejezéseknek...
  • IMYke2.0.0.0
    #24728
    A forrásból vettem ki a címet - erre a videóra gondolhattál:

  • IMYke2.0.0.0
    #24727
    :) :) :) :)
  • IMYke2.0.0.0
    #24726
    Videó, eredmény:
    Zene: - gondolom, már számítottál a kérdésre: Ki az előadó, és mi a cím? :)
  • Musachy
    #24725
    Mégis az. Legalábbis nálam semmi sem látható.
  • pityu0718
    #24724
    Hú vazze, ez sem semmi!!

  • pityu0718
    #24723
    Szia Mike!!

    Engem is érdekelne a videó alatti zene előadója ill. címe, nagyon faxa.
  • mflex #24722
    Ha már annyit szórakoztam vele, ezért összedobtam a napokban egy videót, amit most vágtam készre, mivel többen is érdeklődtek a jó eredmény miatt. ( alacson fesz)

    Imyke, a videó alatti zene neked biztos tetszeni fog! :D

  • IMYke2.0.0.0
    #24721
    A vége még jobb :) - [A jedi agykontroll...]
  • Dióka
    #24720
    EZ TÉNYLEG K JÓ!
  • mflex #24719
    Hát ez oltári jó :D

  • IMYke2.0.0.0
    #24718
    Gazebo...Coincidence:
  • IMYke2.0.0.0
    #24717
    B.R.U.T.Á.L.I.S.!!!! Kellene :)))
  • Dióka
    #24716
    ha el tudod adni a jelenlegit,akkor neked már szinte ingyen lesz. sajnos, hogy mindent drágábban kapunk, erre nem is tudok okasat modani, mert csak simán így van, tenni lehet ellene, a komplett csőcseléket exportálni jó messzire.
  • mflex #24715
    270 euro kint, tehát ha megveszik a corsair obsidian házamat 50 körül, akkor rögtön veszek egy ilyet kint, tudom, hogy a corsair is brutális és nagy, de nekem ez egyszerűen brutálisan szép és igényes, a corsair inkább egy nagy fekete doboz ehhez képest.

    és igen, most is felteszem a kérdést, hogy mi miért is kapjuk 40 ezerrel drágábban, mert megérdemeljük?
  • mflex #24714
  • Dióka
    #24713
    igen, ez volt az a ház,aminek a honi árán kiakadtál(ezt a hsz-ed még épp elcsíptem,mire visszavontad... ) szóval sajnos vám+plusz fa mindenen ,ami nem úniós.

    a Ház tényleg ütős, bár brutálisan nagy,és egyáltalán nem olcsó, akkor érdemes ilyet venni, ha 100kg vasat akarsz összepakolni! mert ez tuti elbírja!
    bár sok olyan különleges dolgot nem tartalmaz,amit a Te vagy az én házam (jelenlegi vagy korábbi) ne tudna (az én gigabyte-om ehhez belülről extrém hasonló), de van rajta erős fogantyú, terminátoros a dizájn, általában véve nagyon szépen megcsinálva, gyönyörű kapcsolókkal, könnyen tisztíthatók a szűrők, és úgy alapvetően ultraerős és strapabíró, sok-sok cuccnak kényelmes helyet biztosítva.
  • mflex #24712
    Én most kimondottan a "magyarokról" írtam, azon belül is főleg ez a fórum, de mint írtam, tudom, hogy hol hibádzik a dolog.
    Ha leírnám, akkor kiverném pár agyament nem létező biztosítékát.

    De nem is érdekel, remélem változik majd a helyzet, ha csak mindenki "némán" letölti és utána arra sem méltatja, hogy véleményt nyilvánítson, akkor Ernesto helyében abbahagynám a picsába egészet, illetve hobbi szinten folytatnám csak.

    Cöhh B+...
  • Dióka
    #24711
    már 1-2 orosz és lengyel fórumra belinkelték, ma ahogy látni az adatokat, már meg is ugrott a DL szám....szóval majd szépen lassan csorog mindenfelé...:)) eddig csak néhány véleménynyilvánítást láttam...de majd ez is változik.




  • mflex #24710
    Eszméletlen ez a ház, komolyan gondolkodóba ejtett :D

  • mflex #24709
    Igen ingyenesen letölthető, azt már te döntöd el, hogy esetleg támogatod-e... :)
  • IMYke2.0.0.0
    #24708
    Öööö - INGYENES az album?
    Nem tudtam. Oldalt nem néztem.
  • mflex #24707
    Na mi van? Ernesto ingyen kiadta az albumát és sehol nem beszélnek róla? A faszbukon, kb 7-8-an megköszönték, amikor Örni bejelentette, hogy kint a 3-dik album, azóta ott sincs róla szó.

    Bezzeg "nagyotmondó szpécantoni" idióta mixeit csak ajnározzátok, holott olyat bárki összeránt 2 másodperc alatt, csak a zenéket kell kiválogatni. A nagyotmondást arra értettem, mikor kb 2 hónapja azt mondta, hogy mai napig meg nem jelent Retronic Voice albumot, ő már féléve unja kb.

    [i]Nagyjából tudom, hogy mi lehet a gond.
  • mflex #24706
    ERNESTO - DISCOVERY MISIION ALBUM

    Ez egy saját, ismétlem, saját vélemény.

    ISD BLOG
  • Dióka
    #24705
    kellemes! köszi!
  • mflex #24704
    Legyen valami jó zene is, mostanában a csajszit hallgatom az autóban a legtöbbet, fóleg ezt a számát, mert diszkós, dallamos és brutál dinamikus,

    [nagy]Cascada - Why You Had To Leave
    wav

    http://data.hu/get/4954508/Cascada_-_Why_You_Had_To_Leave.wav
  • Dióka
    #24703
    az ének (természetesen) acappella
  • mflex #24702
    Elég jó lett ez.

    Ez teljesen a capella-ból készült?
  • Italo4ever
    #24701
    #24675

    E8400-as prockom nekem is volt,de nagyon szerettem a giga lap meg alatta tonkrement,utana a memoriak vegul mindent csereltem,de a procko maradt.
  • Italo4ever
    #24700
    de hulye vagy xDDDD
  • mflex #24699
    Valamikor én is az voltam, kb jó 10 éve, de ha valami érdekel, akkor könnyen meglehet tanulni, mint pl a dugást is , vagy arról sincs fogalmad?
  • Italo4ever
    #24698
    #24686

    En tok hulye vagyok ehhez az IT dolgokhoz :s
  • Italo4ever
    #24697
    #24696

    jo kozben mar rajottem Xd
  • mflex #24696
    Ernesto honlapján B+!

    http://newspaceworld.com/