26937



A MILLENIUM KÖRNYÉKÉTŐL KEZDVE DALLAMOS, RITMUSOS VAGY SLÁGERES ZENEI AJÁNLATOK


  • mflex #24775
    Jah, pci-e csatlakozással :)
  • mflex #24774
    Ocz agility 3



    Ezt akkor csináltam, mikor a gépet összeraktam neki, azóta mint írtam a boot idő 11 alá csökkent. Én már ilyen csiga lassó HDD-t régóta nem használok, főleg nem rendszernek.

  • IMYke2.0.0.0
    #24773
    Sárgulok... :)

    A revo drive ugye az a kártya alakú SSD "merevlemez"?

    500 MB/sec-es olvasás... álmaim netovábbja :)

    Majd ha egyszer nekem is jut ilyen, már az 1,5 GB/sec-es sebesség lesz az elérhetetlen...
  • mflex #24772
    Pont a délelőtt szereltem be a gépbe 2 db 240GB OCZ REVODRIVE X3-at, gyorsnak gyors, de csak 2 sec-el veri meg az agility-t pl boot alatt, sőt amikor az agility-t beszereltem az öcsém gépébe, akkor a Jmicron és MARVEL vezérlő lekapcsolásával a 11 sec alatti boot is megvolt, azóta is így van.

    Sokan "bántják" az agility 3-at, mert nem jó???!!! Baxxa meg, semmi más dolguk nincs, mint rögtön firmware csere, intel sata 6GB slot-ba kell dugni, nem a marvell-be, már ha van rajta, mehet rá a windows és a legújabb intel vezérlővel kell használni, aztán ilyen 500/490 MB (olvasás/írás) eredmény minden zokszó nélkül kiokádja magából. Szóval ehhez képest a revodrive a dupláját is tudja, de a gyakorlatban én ezt nem tapasztaltam.

  • IMYke2.0.0.0
    #24771
    Köszi a választ. Rájuk nézek.
  • mflex #24770
    Pl, az indára, ott szarnak az egészbe :) (INDEX)

    Vagy a videa (ez meg az ORIGOÉ)

  • IMYke2.0.0.0
    #24769
    Őszintén tudtalanul kérdezem: hova tudnám feltölteni még a videóimat úgy, mint a YT-ra, csak mindenféle "szívatások" nélkül? Tényleg nem tudom.

    [Tisztelem a szerzői jogokat, de amit a YT művel az már kivágja a biztosítékot, erősen.]
  • mflex #24768
    Nem csak a YT van a világon, egyébként is egyre jobban kezd a tkm tele lenni a guglival és annak minden faszságaival, amit nem olyan rég és mostanában szabályokként hoznak.
  • Musachy
    #24767
    Várjuk a fejleményeket.
  • IMYke2.0.0.0
    #24766
    Na, jól "kiszúrtam" velük - feltöltöttem egy újabb anyagot :)
  • IMYke2.0.0.0
    #24765
    Ehh... de mégis... :(
  • IMYke2.0.0.0
    #24764
    Illetve - mégsem, mert a lejátszási listámban benne van :)
  • IMYke2.0.0.0
    #24763
    Ja, és kitörölték a fiókomból az ominózus 192 perces mixet :(
  • IMYke2.0.0.0
    #24762
    WOW! Hamarosan vége a fiókomnak... :)

  • pityu0718
    #24761
    Ádám mintái-ból elég sok megvan (szerintem mind), meglehetősen profi a srác! Adam Van Baker néven gyárt különböző vsti-khez hangokat.
    A Zebra 2 sem rossz, persze vannak sokkal jobb cuccok.
    A Live abban is jó, hogy "mindenevő", annak idején, amikor sokat nyúztam nem volt olyan vsti, amit ne tudott volna kezelni.
    Ez nem mindegyik host-ról mondható el..
  • Dióka
    #24760
    ASZ-t nem ismertem, de tényleg profi a srác. Sound Designer ezen a szinten már el lehet mondani

    használj te is Zebra2-őt vegyél tőle pár hangmintacsomagot és olálálá, már majdnem minden kész a tényleg szuper zenékhez. ha az ableton már megy, Z2 is hamar menne.

    lenyűgözően meggyőzőek a mintái.

  • IMYke2.0.0.0
    #24759
    Én még keresem az utam.
    Részben, mert xart se értek a zeneszerzéshez, részben, mert még tapasztalatlan vagyok, és "saját hangom" sincs még :)

    Irigylem azokat, akik már tini korukban olyan helyzetbe kerültek, hogy a felnőttkori hobbijuknak / szakmájuknak tudtak, vagy kezdtek hódolni.

    Mai eszemmel, mennyire örültem volna annak idején mondjuk egy kitartó zenetanárnak, vagy énektanárnak általános iskolában... mondjuk, nem jártam volna zeneakadémiára, mert más érdeklődésem volt [építészmérnök, és képzőművészet], de legalább kiteljesedhettem volna.

    Just for records: akkor 'botfülem' van, mint egy ház. Akkordok, hangok, kotta? Mik azok?

    Ha mindehhez értenék is akkor kábé ilyen lelkesedéssel "gyártanék": Adam Szabo

    Az ő neve lassan etalon lesz a VSTi-k között, és a saját zenéinek hangzásvilága is közel áll hozzám.

    Persze, a sok "HA" okán mindenki Nobel-díjas lehetne akár... de jó ilyenkor fanyalogni :)
  • Dióka
    #24758
    Imyke!

    Megtisztelsz, de ne azért vegyél figyelmebe bármit is,mert én vagy mi mondtuk....hanem csak azt,amit átgondolva Te is úgy érzel, hisz az Alkotó az Te vagy!

    én 3 típusban gondolom a dolgokat.

    -van, aki magának szerez zenét, és szarik a környezetére, ez vagy bejön a közönségnek vagy nem
    -van,aki (a stlusán belül) a közönségnek szerez zenét, ő figyel minden zördülésre és igényre, persze mindent ő sem tud kielégíteni
    -van, aki meg a 2 között próbál egy optimálisabb szálon ide-oda ingázni. ebből is egy pici meg abból is...

    de végülis mindig csak a végeredmény számít!





  • IMYke2.0.0.0
    #24757
    Nem véletlenül írtam: adok az itteni fórumtársaim, a lakók véleményére - pszt: csakis ezért készült el belőle rövidebb és Vocal verzió. Én "szerettem" a 9+ perces szövegnélkülit. -, és ígérem, bármit is készítek a jövőben, odafigyelek az általad írtakra.

    A BG-vel kapcsolatban kifejezetten örülök, ha nem "ment át" a különbség - ez furán hangozhat, de tényleg így van. Hiszen ez azt jelzi, hogy jól végeztem a dolgom, egységes lett a hangzás.

    :)
  • Dióka
    #24756
    B.G. lehet, hogy több, de nekem nem tűnt annak, pontosabban nem éreztem a többletet. na. így éreztem, ennyi.

    A Faithless-nél ,megértem, hogy min. 8 percre jön ki minden lépés, de én inkább megerőszakoltam volna. :) főleg 6 és 8 perc között.
    A lényeg, az alap dob-bass részt több dologgal megspékelve,mint ahogyan van, ez a hiányérzet nyilván csökkene, de mivel nagyon hosszú a fel és kivezetés az egyes részek között, így kicsit monotonnak tűnik, de ez nyilván nem negatívum, csak egy észrevétel, hisz a hasonlóan hosszú számoknál egy gyakran előfordul. DE SZUMMA JÓ és ez a léyneg! Ez maradjon meg benned! :)
  • mflex #24755
    Jah, azért írtam, hogy aki szereti a stílust, annek biztos jó, mert jók a remixeid.

  • IMYke2.0.0.0
    #24754
    A Faithless-remix 6 percben... hát, szerintem, az kevés lenne - tekintve, hogy ezeket a trance számokat 7-8 percre tervezik [a fel és lekeverésekhez szükséges 45 mp ill. 1 perces intervallum miatt], és mert a "leépítés" (ezt már írtam az előző, félkész verziónál is) a 4/4-es felépítéssel nyakon öntve egyszerűen nem teszi lehetővé az ilyen rövidséget.

    Lehetne erőszakosan rövidebbet készíteni belőle - hiszen léteznek 2 és fél perces Radio mixek is a mai trance EP-ken, de az suta lenne az én fülemnek :)

    Örülök, hogy tetszik, valamiképp, a szám.
  • IMYke2.0.0.0
    #24753
    Azért a BG-Remix kicsit több annál, mint ami írtál :)
  • Dióka
    #24752
    nekem tetszik! a stíluson belüli koncepció bármilyen hasonló kategóriában simán állja a helyét. egy a gondom, mint a múlkorinál is, ezt max. 6 percben tudnám úgy hallgatni, hogy ne érezzem a 'történés' hiányát. így picit monoton (monotonabb,mint a hasonló trance-es opuszok), de hangban szerintem hozza az élményt!

    más:
    ha már lehetek egy picit kritikus, és miért ne , belefutottam a 'this is beat is hot' remixedbe is (a számot és B.G.-t is egyébnként töviről hegyire imádom minden változatában,amióta csak 91körül megjelent! nálam már akkor hatalmasat ütött), ennél a remixnél viszont nem éreztem a többletet,amitől remix lenne, a Snap-et belekeverni két mp-ig és ezért a videórészhez is belecsapni, meg majdnemhogy feleslegesenek éreztem, még akkor is, ha TiBi-t imádom.
  • IMYke2.0.0.0
    #24751
    Ó, értem. Így már értem.
  • mflex #24750
    Természetesen meghallgattam, ezért írtam, hogy én ezt nem bírom hallgatni, nekem ez már túl kemény.
  • IMYke2.0.0.0
    #24749
    Ez nem "olyan" progressive trance - szerintem, tehetsz egy próbát vele.
    Már csak azért is, mert Dióka, Musachy és a többiek mellett a Te véleményedre is kíváncsi vagyok és adok.
  • mflex #24748
    Lehet, hogy jó, de a P. trance-t egyáltalán nem bírom hallgatni.
  • Dióka
    #24747
    látom azért rendkívüli hatással lett rád

    -elírták, ami azt jelenti nekik megvan fullhd-ben,neked meg nincs
    -hogy nem látszik, én örülök neki +
    -ennek is +


    elég lett volna egy nagy PLUSZ jelet raknod az egészhez!
    miért bonyoítod túl?!

  • mflex #24746
    Azért ennyire nem merültem el benne :D
  • IMYke2.0.0.0
    #24745
    RvB2: Ryan vs. Brandon 2 már jobb - a korábbi negatívumok közül a "bevilágítás" már megvan.
  • IMYke2.0.0.0
    #24744
    Tudom, nem kötekszünk, meg ilyenek... de...

    Ryan vs. Dorkman 2
    - először is nem Full HD, ahogy a "description"-ben van :)
    - szemüveges vagyok, ezért kicsit ilyenre jobban odafigyelek: a kard (szablya) fénye végig nem látszik a lencséken
    - ahogy máshol is alig

    + rendkívüli koreográfia (SW filmekben nem látni ilyet - a környezethez mérten)
    + jó ötletek
  • mflex #24743
    Amatőrhöz képest nagyon ott van.
  • IMYke2.0.0.0
    #24742
    Tudom, hogy már volt a projekt linkelve, de ez RÖVIDEBB, átdolgozott, és vokál is van benne - kíváncsi vagyok a véleményetekre:
    Faithless...Insomnia (i2k'012's Progressive Trance Remix - Vocal)

    08:27 / 141 BPM
  • Musachy
    #24741
    Hát ezek már nem kispályán játszanak.
  • Dióka
    #24740
    tudom, hogy ez nem S-W klub, de érdemes megnézni, amatőrben (nem HW) ilyen profi kivitelezés ritkaság.

    nagyon jó koreográfia és effektek + csattanó :) a srácok szerintem bravúrosak...








  • IMYke2.0.0.0
    #24739
  • Musachy
    #24738
    Meg van egy ilyen is:

    Blue Tente feat Stine Grove - Heading Home (New Mixes) 2011

    innen
  • Musachy
    #24737
    ITT van a link, letitbit, tehát nem gyors free-ben...
  • Dióka
    #24736


    egy kis bázisugrás látványosan