26937



A MILLENIUM KÖRNYÉKÉTŐL KEZDVE DALLAMOS, RITMUSOS VAGY SLÁGERES ZENEI AJÁNLATOK


  • Dióka
    #24815
    Szia Shirakom!

    hát igen, ezek a műújságírók bármire képesek. :)) hogy a 300-at honnan vették azt elég nehéz megállapítani (nem mondom, hogy enm, csak ezt egy balesetnél max. saccolni lehet), gondolom nem az volt az első, hogy a BMW szervizcsapat azonnal kiment a helyszínre, hogy kiolvassa a computer adatokat.

    az adatot biztos "úgy mondták", vagy a márkahű 'követők', esetleg túlélők akartak egy kis felhajtást a márkának, de mindenesetre 100-150 felett bárhol is bőven mázlija volt, hogy nem csapodott szilárd tárgynak fixen,mert akkor még abból a BMW-ből és teljes tartalmából is csak részecskék maradványait söpörhették volna össze...

  • shirak
    #24814
    csak lassan a lovakkal cimbora.
    tegnap olvastam, hogy egy 60 eves muki tobb mint 300km/h-val szaguldott egy M5-el. kicsuszot, parat pordult, de tulelte. sot az autoban volt az unokaja es egy kutya is. mindenki meguszta.
    kuldok privit
  • Italo4ever
    #24813
    Mike

    a telfonszamom nem valtozott,de en sem tudlak hivni pu-t kuldtem olvasd el.
  • Italo4ever
    #24812
    #24801

    En is Munchen kulvarosban lakom,de melozni Heidemheimben mellett dolgozom a BOSCH gyarban tehat idoben fel kell kelni bar az autobahnon hamar odaerek,mert az 5.2 literes audival ami a csovon kifer ugy szoktam menni, mentem mar vel 290 felett,mert a leszabajzo ki van iktatva es kapott meg plussz 57 PS-t is.

    te merre laksz Shirak?
  • shirak
    #24811
    Sajnos nem tudok többet a megjelenésről, Vanello eléggé pesszimista.
    A törtenet valamikor tavaly előtt nyáron kezdődött a Vanello dallal, aztán Ryan Paris tavaly januárban Bukarestben járt valami fellépés végett és akkor fűzték szorosabbra az egészet, közös fotó, stb.
    Nem ismerem a dalt, de ismerek valakit aki hallotta és állította, hogy jó. Mondjuk eddig is csak jó Vanello dalokat hallottam, de ez már ízlés kérdése.
  • shirak
    #24810
    Aranyba a kezét.
    Jó forróba!
  • IMYke2.0.0.0
    #24809
    A húsz és fél perces videóklipet nem is mertem beszúrni... :)
    A történet alatt megszólal számos dal a "Funky Town" - [2012] - mini albumról.
  • kaposi1
    #24808
    Hello!

    Akkor szerinted már ez sem valósul meg a későbbiekben?

    "Ryan has been very busy lately and his song Parisienne Girl is being released on vinyl in Holland later this month (March). Another version of this song is also being released in Spain. It's sure to be a great hit and is for all the 80s fans."
    Info
  • shirak
    #24807
    A RP zene cime Parisienne Girl es az Iventi kellene kiadja.
  • IMYke2.0.0.0
    #24806
    A Galaxis utkalauz stopposok óta a 42-es szám nagy misztikumnak örvend. Tudod, a kérdésre, hogy "Mi az Élet értelme" a megépített számítógép 1,5 millió évig kereste a választ, végül az akkori generációnak kiköpte: 42.

    Szóval, a misztikus szám csak szerencsét hozhat. :)

    A Tintin felirat fordítással kapcsolatban: a nagyon kevés elírástól eltekintve mestermű - tempós, lényegre törő és számos helyen humorosabb*, mint az eredeti angol.
    S ha jól emlékszem, Kedvesed volt az aki begépelte a fordítást - neki pedig leheletnyi angol csók a kezeire! :)

    * = ezt azért nehéz tetten érni a mai hobbi feliratfordításoknál, mert a készítők 99%-a gyakorlatilag alap angol tudással (néha még azzal sem) áll neki - gyakorló angol kell hozzá, tudva, ismerve a napi fordulatokat.
  • IMYke2.0.0.0
    #24805
    Azért örülök, hogy tetszik (és a lányok is).
    A Michel Telo-féle "zenénél" - úristen, zene??? - MINDEN JOBB.
  • Musachy
    #24804
    Aki ILYET csinál, azt agyon kéne verni.
  • mflex #24803
    Na, most lépek, mert indulunk valami étterembe, hogy hova az meglepetés állítólag, ebből mi lesz, azt nem tudom :DD

    Addig is a kedvencem, ami space fronton előkelő helyen tartja magát nálam, ami qrva ritka.


  • mflex #24802
    Na, akkor tényleg el kell mennem oda, mert Laci is ott van már több éve (italo4ever), talán, talán összehozom, de nem ígérhetem 100%-ra.

    Vanello-t meg sajnálom, mert nagyon jó zenéket csinál(t) a srác, a Ryan Paris féle szerzeményre meg különösen kíváncsi lettem, remélem egyszer hallhatjuk.

  • shirak
    #24801
    Úgy legyen!

    Romániában semmi különös nincs, mindenki rohan, elvan a dolgaival.

    Vanello mesterrel beszélgettem múlt héten. Sajna egyelőre szögre akasztotta a lantot, egy ideig nem hallunk tőle a faszányosan megkomponált muzsikáiból. Egy ideig a SpaceSound bíztatta, hogy megjelenteti néhány zenéjét de nem lett belőle semmi, úgy hogy inkább olyasmit csinál amiből pénzt is lát. Filózott rajta , hogy önerőből piacra dobja az NS2 projekt alatt született zenéket(tudod a Supersonic Machine, Fly Rocket, plant Synth), egy kicsit átdolgozva, egy kicsit kipofozva de aztán ez is elmaradt. Tavaly komponált egy faxa kis italo muzsikát és Ryan Paris adta hozzá a vocalt. Ez sem jelent meg különböző okok miatt.

    Mellesleg majd egy éve Münchenben lakom, itt húzom (tovább) az igát.
    Ha erre jársz és nem leszel annyira betáblázva ihatnánk egy akármit.
  • mflex #24800
    Remélem tetszett a fordítás wazze, elég sokat szórakoztam vele :)
    Egyébként azért lett így a megnevezése, mert a saját konvertálásom volt BD iso-ról a film, vagyis

    The Adventures Of Tintin. 1080p.DTS.HUN.byMFLEX.mkv

    Bár ezt csak egy "királycsávónak" töltöttem fel, de minden 1080p HD verzióhoz stimmel.
  • mflex #24799
    Kösz Cimbora!

    Én, majd éjféltől ünneplek, még az is lehet, hogy - már régóta nem volt ilyen - még be is nyakalok 1 üveg pezsgőt, most valahogy kívánom.

    Hát majd kiderül, hogy a legszebb-e, szavadon foglak ám!
    Egyébként mi újság Romániában?
  • shirak
    #24798
    42, a legszebb kor: Isten eltessen Mike!
    iszom egy poharral az egeszsegedre fater vorosborabol :)
  • mflex #24797
    Ilyen telefonszám nem létezik??? Ezt mondja. Adj másikat majd, vagy lehet én csesztem el valamit.

    Nem ígérek semmit, nem biztos, hogy odaérek hozzád. Be vagyok táblázva rendesen.

    @Musachy

    Emlékszem arra, az egészet egy szaros kis telón pötyögtem be, már az is valami volt, hogy egyáltalán így sikerült.

    @Dió

    Jah, Szabó Tamást elküldtem a francba, persze ez akkor is így volt, meg ma is így van. Kb 30-40 cédényi anyagból oldják meg félévre a zenéket. Nem is hallgatok rádiót :D

    @Imyke

    Előre is kösz, a 42-ik jön, el sem hiszem... O_o

  • shirak
    #24796

    ezek lemaradtak
  • shirak
    #24795
    hamvas csoportosulas?
  • Musachy
    #24794
    Ez jó kis történet. Mellesleg nyugtáztam, hogy azóta jobban ügyel a helyesírásra is, sőt nagyon helyesen ki is osztja azokat, akik nem.
  • Dióka
    #24793
    elég jó a klipp, nekem tetszik, a középső 'hamvas csoportosulást' bevállalnám én is!
    a zene is elég dance-es, de az túlzás lenne, hogy ezt dúdolászgatnám, viszont bármilyen dizsi partihoz jó egynyári 'sláger'!
  • IMYke2.0.0.0
    #24792
    Ha netán megfertőzött volna a zene, akkor beszerezhető.
    Tudom-tudom, nem tetszik...
  • IMYke2.0.0.0
    #24791
    Más - tudjátok, Ázsia-buzi vagyok.
    BÍRJÁTOK KI az elejét, és egyrészt kuncogni fogtok, másrészt garantáltan a fületekbe csúszik a zene.



    Tudom-tudom, az átkozott vámpír téma mellett a zombi a másik, amit Ti is utáltok, velem együtt :)
  • IMYke2.0.0.0
    #24790
    Ezt ráadásul mén még nem is olvastam - nem volt netem - így most én is jót nevettem :)
  • Dióka
    #24789
    hát nem tudom hogy keveredtem ehhez, de jót röhögtem!
  • IMYke2.0.0.0
    #24788
    Profi módon tálalt bizalmas információk :)
    Ha találkozol vele, (így ismeretlenül is) húzkodd meg finoman a fülét a nevemben is!
  • Italo4ever
    #24787
    A hetvegen elmeletileg talakozok vele,mert ugy tudom mar itt kint van a fritzeknel es szulinapjat is itt tartja,ami holnap lesz xDDDD
  • Italo4ever
    #24786
    #24875

    ahogy elnezem eleg sokan elveztek Mike forditasat,koztuk en is.

    https://www.google.hu/search?sourceid=chrome&ie=UTF-8&q=The+Adventures+Of+Tintin.+1080p.DTS.HUN.byMFLEX.srt
  • IMYke2.0.0.0
    #24785
    Most sikerült beszereznem a 8.3 GB-os Tintin-t, Az első feliratokat is terjesztő oldalon pedig mire bukkantam?

    "The Adventures Of Tintin. 1080p.DTS.HUN.byMFLEX.srt"

  • mflex #24784
    Nekem egyébként első hallgatáskor feltűnt már, hogy nagyon ismerős, de egyszerűen nem tudtam hova tenni, mármint nem jutott eszembe a DJ´s Project, viszont elég sokszor hallgatom Örni albumát és most addig dúdoltam magamban, míg végre beugrott a How are you. Illetve csak az a kis részlet belőle.

    Ne is mond B+, hülye vagyok én is, hogy ugrottam rá. Csak épp pipa voltam, hogy Sumi már megint az elején önhibáján kívül kiesett, emiatt volt főleg...
  • Dióka
    #24783
    nekem eddig egyáltalán nem volt ilyen asszociációm, eszembe nem jutott volna kapcsolatba hozni a kettőt, de meghallgattam, és bár valóban van egy részlet,amire rá lehetne erőszakolni, hogy 'hasonlít', csak lassabb, de ha jobban megfigyeled, valójában semmi köze hozzá, a pontos dallamvezetés gyakorlatilag más....inkább egy részletkiemelt 'utánérzésed' lehet. de dobjuk vitára, hátha más mást hall-érez.
    részemről egyértelműen nem a válasz.

    látom pontgyűjtő akciód volt az F1 okoska miatt.
  • mflex #24782
    Ernesto új albumának a második száma, van egy dallam, ami nagyon hasonlít , "DJ´s Project - How are you?" című számára, esetleg onnét lett "ollózva", igaz itt gyorsabb a BPM...
    Jól hallom?
  • IMYke2.0.0.0
    #24781
    B.r.rrrr.uuuuttttális!
  • mflex #24780
    A dell megvan, itt csak egy led tv-re van rákötve a gép, de komolyan már jobban tetszik ez a megoldás, mert szebb képe van!

    Nézd meg ezt a videót, hogy indulnak a programok...


  • IMYke2.0.0.0
    #24779
    Most nézem az előnézeti képen - mert eddig erre nem figyeltem fel - a Dell monitorral mi van?!

    Elkelt a géped?
  • IMYke2.0.0.0
    #24778
    Akkor az is brutális gyors lehet.

    Ahogy korábban írtam, én a programok működése alatti előnyöket tudnám nagyra értékelni - a betöltődéseket / betöltéseket, mentéseket.

    A gép bekapcsolása és a Windows Asztal megjelenése között én gyakorta pakolászom a szobában, nekiveselkedek ennek-annak, eszem-iszom, s mikor mindennel végeztem, akkor kászálódom a székbe.
    Így a bootolás gyorsasága nem izgat (annyira).

    Tény, hogy amikor valakinek kell valami, és ehhez a gépemet be kell kapcsolnom, de csak egy okból - mondjuk egy fájl miatt -, akkor jól jönne ez a boot tempó is :)
  • mflex #24777
    Onnét kell számolni, mikor a bios letudta az alaplapi infót, ha nekem ez most 30 másodpercre van állítva, hogy annyi ideig mutassa, akkor egy örökkévalóság lesz a boot idő. A boot idő utána kezdődik, hiszen akkor tölti be a winfost.

    ..és persze nem csak a boot idő számít, amint látod, a PS4, DREAMW. meg a soundforge, hogy indulnak...
  • IMYke2.0.0.0
    #24776
    Wazzer - 12 mp...

    Jó, mondjuk én úgy tudtam, hogy emberkék a csippantástól számolnak... De ez nem szentírás, csak így emlékszem.