26937



A MILLENIUM KÖRNYÉKÉTŐL KEZDVE DALLAMOS, RITMUSOS VAGY SLÁGERES ZENEI AJÁNLATOK


  • mflex #24855
    [spoiler]De van, viszont azt már leírtam :) Csak ahhoz bátorság is kell.

    Egyébként hinnéd azt, hogy a mecseki házamtól a belvárosi lakásomig, ami ugye kb 3 km gyalog, azt kb 1 hónapja úgy is teszem meg, vagy kocogva? Bár tegnap inkább futottam és már sokkal jobban hiányzik aséta, vagy futás, mint az autó.
    Megtehetném azt, hogy a klotyóra is autóval menjek, de tudom, hogy ez az több, mint 1 hónap alatt legalább tőlem kevesebb pénzt loptak el gázolaj címén. Hacsak az emberek 30%-ka hasonlóképpen letenné az autóját néha, már nem emelkedne ilyen arányban a kibaszott üzemanyag, de én azt szűrtem le, hogy ez olyan, mint a bagó. A csillagos égik emelhetik, inkább éhen döglik, de akkor is használja a szaros roncs autóját, mert a drága benzin miatt javíttatni nem tudja, inkább bele tankolja azt a kevés pénzét.

    Én meg ilyenkor szidom őket, meg közben röhögök, hogy a dúgóban ott cseszik meg a k anyjukat. Barmok.
    Ilyen az ország, a legtöbb embernek nincs esze, hogy felmérje egy ilyen kis dolog miatt elérhet nagyobbat is. A telefonadó is egy elterelés, mégpedig egy olyan, amivel a legtöbb ember foglakozik, de a háttérben ilyenkor lehet "nagy dolgokat véghezvinni".

    Na jó, a tkm tele van az egésszel, idáig vigyáztam a házra, most jött meg a párom én meg elmegyek motorozni, most bár biztosan.
  • Italo4ever
    #24854
    ebol nincs kiut :/
  • mflex #24853
    az offot rakd spoiler-be...

    [spoiler]

    Igen, arra értettem, hogy őt is és egyáltalán mindent, mert kilóra megvettük titeket, ha fizetni nem tudtok, bár már most is rabszolgaként él a legtöbb ember, még egy érdekes infó:


  • Italo4ever
    #24852
    a qrva anyukatokat is? XD
  • Italo4ever
    #24851
    #24849

    pont ezek miatt dobbantottam abbol szemet helyrol,villanyszerelokent 5 eve 15 eves munkaviszonnyal nem kaptam 100 ezer forintot a kezembe. az ado mindent elvitt itt 4 es fel alatt olyan szintre jutottam ami egy szegeny atlag magyar eves fizeteset is tulszarnyalja havonta.

    persze dolgozni is kellde tudom,hogy 5-en mennyi penz lesz a szamlamon ez oriasi tuning hogy nem ehberert dolgozom. hamarosan a csaladomat is kihozhatom ide vegleg.
  • Italo4ever
    #24850
    #24841

    ez marcsak erofitogtatas utalom a gyorsulasi verseyeket,viszont o meg az miatt tartja a es tuningolja allandoan a kocsijat.
  • mflex #24849
    Tehát most van,
    [spoiler]21 EZER MILLIÁRD FORINT adósságunk, illetve egy januári adat szerint, tehát 4 hónapos adat szerint, ez a jelentéktelen összeg újabb 915 milliárddal növekedett, az durván számolva legyen mondjuk 100 MILLIÁRD USD , amihez kapunk még plusz 40 milliárd eurót a maffiától, tehát, kb lesz 150 milliárd adósságunk, bagatell összeg.

    Azt talán nem sokan tudják, hogy 100 milliárd usd felett, nálunk jobb helyzetben lévő országok is csődöt jelentettek már, mert ennyit nem lehet visszafizetni, akkor miért? Az előző hsz-ben már célozgattam rá, szóval ennyit NEM LEHET visszafizetni, főleg Magyarországon nem, (abból a kölcsönből, amiből az átlag ember természetesen egy fillért sem lát), ezért amikor eljön az ideje, akkor ott fent kitalálnak majd olyan adókat, amibe a lakosság nagy százaléka végképp belerokkan, fizetni senki nem fog tudni és akkor lépnek majd színre a nagyokosok jó pár seggnyalóval karöltve, hogy akkor kérem a tavakat, földeket, bányákat, ásványvíz forrásaitokat, meg egyébként a jó qrva anyucikátokat is....

    Kb ebbe az irányba tartunk, de ha valakinek más a véleménye, szívesen meghallgatom!
  • mflex #24848
    [spoiler]

    #24843

    Dióm!

    Ez a véleményem erről...


    Bamm!
  • shirak
    #24847
    Nekem nagyon tetszik.
    Most mar tudom, hogy egy ismeros - aki volt olyan piszok szerencses, hogy hallhatta mar tavaly - miert mondta, hogy nagyon jo ez a zene. Jol ossze van gyurva, kellemes, dallamos, jok az osszetevok.
  • kaposi1
    #24846
    Elnézést én nem ezt akartam linkelni.

    Info újra
  • kaposi1
    #24845
    A vinyl még is csak megjelenik szerencsére.

    INFO
  • kaposi1
    #24844
    Én decemberben vég törlesztettem.
    Visszamenőleg is érdemes vajon erőlködni?
  • Dióka
    #24843

    tudom, hogy OFF téma, de mivel ez majd az egész országot érintő probléma és jelenség,nem mellesleg sok-sok pénzről van szó, így kérem, mindenki továbbítsa átolvasásra és szabad döntés és érdekek erejével további felhasználásra,mert azt hiszem sokaknak érdemes.a hsz-ekben is kezd kibontakozni a téma.

  • johnlennon
    #24842
    Sziasztok!

    Nem tudom, ki hogy van vele, de én szeretem a különleges dolgokat....

    Engem elvarázsolt....



  • mflex #24841
    Egy - pontosan - 1001 lóerős Bugatti Veyron az ellenfele!
    Ahhoz képest meg nagyon nem kente el a száját, mert negyedmérföldön kapott 3 tízedet, egy mérföld alatt meg 1.3-at.

  • IMYke2.0.0.0
    #24840
    Az lett volna a furcsa, ha nem kenik el...

  • pityu0718
    #24839
    Miért nem sikerül a videóbeillesztés?
  • pityu0718
    #24838
    Itt azért kicsit elkenik a száját...

  • mflex #24837


  • mflex #24836
    Na megtaláltam közben, bár van egy rakás...

  • mflex #24835
    Szép idők voltak azok.

    Az a gazdag és eszement :D SWITZER "porsés németruszki' haverodat nem olyan rég láttam youtube-on, szinte agyonverte a többieket a gyorsulási versenyeken. A világon mindenhol elismerik, bődületesen erős az autója.

    Persze most direkt nem találom sehol.
  • mflex #24834
    Ernestonak, üzenet egy rajongótól :)
  • Dióka
    #24833
    még elég friss az oldalon, az album intro dalából született egy kiterjeszett változat

    Ernesto - Overture (extended edit) (2012)

    lossless wav 4'59"

    online hallgatható, letölthető vagy mindkettő az ingyenes részlegből a 'more free' könyvtárból
  • IMYke2.0.0.0
    #24832
    Ajánlom figyelmetekbe ez ta srácot: Milo Coello - Film & TV Composer
    Tegnap iratkozott fel a csatornámra, ránéztem a videóira/zenéire: nagyon tud a srác, ÉRZI a zenét!
  • Musachy
    #24831
    Ez tényleg jó, én csak lentről láttam őket, igaz már nem egyszer volt szerencsém ott lenni.
  • IMYke2.0.0.0
    #24830
    A War of the Arrows (2011) c. filmről talán már írtam itt.

    iMDB

    Első 29 perc kedvcisnálónak (a minőség itt hulladék, én BD-ripet néztem, angol felirattal)

    Trailer: Youtube

    Koreai film. Számomra hatalmas élmény volt. Kétszer (!) néztem meg.
  • kaposi1
    #24829
    Majd írj róla egy rövid élménybeszámolót, hátha én is kedvet kapok hozzá.
  • IMYke2.0.0.0
    #24828
    tudnák = tudnék
  • IMYke2.0.0.0
    #24827
    Ez többnyire azért ennyi, mert napközben nem nagyon tőtikézek a géppel, hisz akkor nem tudnák mást csinálni, másrészt, mert torrentről van szó, ami ugye változó sebességű -a feltöltőktől függően - és ez a film sem kis példány.
  • kaposi1
    #24826
  • IMYke2.0.0.0
    #24825
    Én is vagyok vele - de azt hiszem, azért beteszem letöltésbe a BD-t verziót, és 1-1,5 hónap alatt azért csak lejön :)
  • kaposi1
    #24824
    Ismerve a lehetőségeidet net terén, én előbb egy DVDrip-et szednék le a helyedben.
  • IMYke2.0.0.0
    #24823
    Gyerekek, ez a film nagyon felcsigázott!

    Warriors Of The Rainbow Seediq Bale - [2011] - iMDB




    276 perces - a legkisebb BD minőségű verzió is 20+ GB-os.
  • IMYke2.0.0.0
    #24822
    B.R.U.T.Á.L.I.S.A.N.-J.Ó.K.!


    A zene meg aztán végképp!
  • Dióka
    #24821
    nem leszek genya! ezt mindenkinek látnia kell, ha ott volt, ha nem, mert így biztos nem látta....

    százkörüli fantasztikus helyszín, fantasztikus látványban!

    kellemes nézelődést!

    World of PANORAMA
  • Italo4ever
    #24820
    Hello Shirak!

    egyenlore semmilyen pm-et nem latok,viszont igaza van diokanak ha 300zal csapodsz be valahova lehet az akarmilyen super auto csak kiskanllal szednek ossze,talan a fele lehetett mikor az utkozest megkezdte.
    vezettem en mar 300 korul es vittek 750 PS! porsche-val pontosan 347-tel,de akkor tudtam,ha most igy utkoznek az rogton fajdalomentes halal lenne.
    amikor 230 fole megyek mar erzem,hogy egyre jobban a torkomban dobog a szivem 300-nal meg szerintem olyan 200 korul lehet a pulzus es nagyon figyelsz mert ha nem,akkor meghaltal de pont ez benne a jo. az en audimnal lehet erezni,hogy 300 korul is ugy tapad az uton mintha odaszegeztek volna kulonben nem mennek igy vele.
    egy nagy hobbim van,a gyors es eros autok es szerintem nagyon jo vezeto vagyok.

    Mike es en nagyon sokat versenyeztunk es naponta tortuk ossze a tuning zsigulinkat a pecs-orfu-abaliget kozott. ott tanultunk meg igazan vezetni.

    emlekszem egyszer Mike mondta,hogy a 86ban a 40 ezer forintert vett zsigulijara 2 even belul 100 ezer forintott fizetett ki neki a bizosito onresszel XDDD

    tenyleg ott nagyon meglehetett tanulni vezteni,sokan jartunk oda tok jo buli volt.



  • Dióka
    #24819
    Srácok!

    Nem vagyok autista, el tudom képzelni, hogy egy autóval lehet menni 300-al vagy afölött is (én is jártam közelében), ezzel is mehettek annyival,már miért ne, ....csak azt vontam kétségbe, hogy amikor félrerántott vagy kicsúszott,akkor az 300-nál volt.....hisz a fáma nem arról szól, hogy pont a végsebesség próbálgatásánál jöttek be elé, arról szól, hogy 'úgy emlékszik'...na most mivel 300-nál elég gyorsan történnek az események, így az emlékek is kophatnak...autó jött, csávesz beijedt, félrerántott, közben nyomott satut is nyilván reflexből, megpörödült, tovább lassult....stb....tehát mire az útszéli füves részen bukfecenzett párat már négyzetgyök alatt volt 300-tól, tehát ha annyival is ment még előtte, akkor sem ott szállt el, hanem jóval lejjebb....
  • shirak
    #24818
    szia Dióbá,

    Teljesen véletlenül bukantam erre a hírre és eszembe jutott italo4ever sorait olvasva. Nem tudom mennyi igaz a több mint 300-ból, de ha kiiktatjak az elektronikát akkor egy M5 szép tempóra képes.
    Én nem dobom a lovak közé a gyeplőt ehhyire
  • kaposi1
    #24817
    "A BMW M5 volánja mögött ülő 60 év körüli férfi úgy érzete, itt a megfelelő alkalom, hogy kipróbálja, mit tud az 560 lóerős, limitertől megszabadított bajor gép, padlógázon"
    INFO
  • Dióka
    #24816
    ez egy cuki videó, ami elég jól szimulálja,mi lenne ha..., bármilyen kocsival....és ez még csak 200! igaz abból a legdurvább frontális....

    2' 30"-nél kezdődik a lényeg!