26937



A MILLENIUM KÖRNYÉKÉTŐL KEZDVE DALLAMOS, RITMUSOS VAGY SLÁGERES ZENEI AJÁNLATOK


  • shirak
    #24897
    Font van YTube-on, hallgass bele, szerintem jo lett!
  • mflex #24896
    8 gyerek? :D
  • mflex #24895
    Kíváncsi vagyok, mert a mostanában megjelenő new italodisco zenék, nálam még a rakás szart sem közelítik meg, annyira felejthetőek.
  • mflex #24894


    Great snakes-t, nem is lehetett volna élvezhetően fordítani, szerintem sem.
  • Dióka
    #24893
    bocs, kicsit hulla vagyok...még jó, hogy ezzel kezdted! kikészített ez a 8 gyerek....
  • IMYke2.0.0.0
    #24892
    Köszönöm szépen, lejött a szám.
  • Dióka
    #24891
    Hát akkor már inkább írjuk úgy, ahogy a borítón is rajta van, ez a szám Vanello műve, akinek Ryan Paris énekelt is, hogy producere is az albumnak,az már ehhez képest lényegtelen.
    Gondolom azért nem a 'szintis' nevén akarta ezt publikálni,mert ez alapvetően más, kifejezetten italodiszkós irányzat, de egyébként marha jó és még az is lehet, ebben jobban fog érvényesülni, anyagilag.

  • IMYke2.0.0.0
    #24890
    S éppen ezért írom mindenütt - nem szolgamód kell fordítani, hanem a tartalmat MAGYARUL közvetíteni.
    Ehhez pedig fontos, hogy ki hajol a billentyűzet fölé. Ezért volt élvezet olvasni a Tintint is.
    "Great snakes" stb. helyett a magyarok jobban tetszettek.
  • kaposi1
    #24889
    Ha baj lenne akkor priviben küldöm a címzettnek.

    Más.

    Még egy kis infó ami talán másokat is megkímél esetleges rendelésnél, az utólagos bosszúságtól.

    Ez a Dal bizony Vanello barátunk alkotása ami az I Venti d'Azzurro Records – VAM 20.11 lemezén lesz megtalálható B1 Parisienne Girl (Original Vocal Mix)címmel. Azért írom ezt le mert bizony párhuzamosan kiadja ez a nótát a Five4it Records – FIVE4IT0007 is egy maxin de ezen bizony nem Vanello féle verzió lesz. ): Szóval vásárlásnál figyeljetek oda honnan rendeltek.
    Amúgy jó hogy feltüntették hogy az original version producere RAZVAN DUMITRU VOICU, de szerintem úgy mindenki jobban felkapná a fejét ha Vanello-t írtak volna.


    Discogs



  • mflex #24888
    Ok, kösz, ha így gondolod.

    Egyébként amikor fordítottam az "idegenek és cowboyok" filmet, abban többet is "átírtam" a saját szövegemre, emiatt aztán pár fórumon írták is, hogy a szöveg nagyon jó és humoros is :D

    Pl, mikor a sheriff mondja Craig-nek, "ha megpróbál megszökni, akkor nem fél meghúzni majd a ravaszt", eredetileg így van ,ha jól emlékszem.

    Én meg így fordítottam, és szerintem sokkal élvezhetőbb így, mert nem olyan MŰ az egész.




  • IMYke2.0.0.0
    #24887
    Hoppá! Töltöm le én is, ha nem baj. :)
  • IMYke2.0.0.0
    #24886
    Én azért kötöm az ebet a karóhoz, és kitartok a mestermű mellett, mert nagyon jól, tempósan, lényegre törően, és HUMOROSAN (humorosabban, mint az eredeti!) tálalja azt, amit angolul mondanak.

    Az elgépelések nekem is mumusaim, azok nem rontanak az összképen.
  • mflex #24885
    Kösz szépen! Fasza!
  • kaposi1
    #24884
    Bucks Fizz - The Land of Make Believe.wav
  • mflex #24883
    Imyke!

    Kösz, de a mestermű erős :D, próbáltam saját szavakkal is néha helyettesíteni a fordítást, nem csak egy az egyben. Egyébként az első felét én, a film második felét pedig a párom gépelte.

    Gondoltam egyszer megtanulom, hogy jó picsba lehet így gépelni, ahogy ő. Szerintem átlagként én is gyorsan gépelek, de ha neki, pl diktálok, akkor 1 sec-re nem marad le, persze oda sem néz.
  • mflex #24882
    *lakókocsi
  • mflex #24881
    Nekem meg lossless kellene, pedig emlékszem rá, hogy valahol megvolt nekem ez a zene...
  • mflex #24880
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Az EGYELŐRE, tanuljátok már meg normálisan leírni ezt a 90%-ban helytelenül leírt alapvető szót. Példa:
    Ki kell hoznom ezt az összeget EGYENLŐRE, de sajnos EGYELŐRE nincs enni pénzem.


    Hát én is többed magammal ott tanultam meg vezetni, ugye ilyen-olyan engedéllyel már 16-dik évem végén megvolt a jogsim (B), 18-nál a nagy motor (A), 20-nál a teherautó (C), majd a lakó kocsi miatt 25 körül meg az (E) is, vagyis nehézpótkocsi.

  • mflex #24879
    A másik srác, Mike Nolan autóbusz-balesetben meghalt, vagy kómába esett és nem ébredt fell? Már csak emlékeim vannak róla, amikor anno faterom sokat hallgatta és beszéltek róla. Nem olvastam utána a sztrádán, de gondolom valahol csak leírták...

  • IMYke2.0.0.0
    #24878
    Lehet kövezni érte, de sosem tudtam, ki az előadója ennek a slágernek :)
    Köszönöm az információt!
  • IMYke2.0.0.0
    #24877
    Átgondolva, még tényleg nem... de TARTUNK FELÉ.
  • mflex #24876
    1981



    ...és napjainkban...

  • mflex #24875
    [spoiler]

    ÉK, azért azt a szintet még nem értük el. :D
  • IMYke2.0.0.0
    #24874
    Hát, az örök cenzúra országában, Kínában és a még brutálisabb Észak-Koreában is szabadabb az élet már...
  • Musachy
    #24873
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Rövidlátók ezek. Mindegyik rezsim elfelejti a múltat és azt hiszi, hogy örökké regnálni fog. Aztán egyszer őket is leváltják és elszámoltatják. Erre miért nem gondolnak, amikor szemétkednek?
    Amúgy nem csak Mo-n megy ez a rohadtkodás, hiszen ezeket a baromságokat máshonnan veszik át. Ott van pl. a nagy nyugati francia, akinél bevezették az internetes letöltéses három csapást... De Amerika sem éppen a szabadságról tesz manapság tanúbizonyságot.
  • Musachy
    #24872
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Igen, sajnos a technika fejlődésével ez is jön. Nem vagy többé szabad még gondolatilag sem, a porszemnyi kamerák ideje és lassan a gondolatolvasás kora is itt van. Előbb-utóbb irányítani is fognak...
    Vannak ezek a faxok, akiknek más dolguk sincs az irodában az asztal fölött fikázás közben, mint újabb és újabb képtelen adókat az agyukból kiszaratni.
  • Dióka
    #24871
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    ...én mindenképpen meg szeretném élni a levegő adót (m3/nap/kopp), a lépésszám adót, a büfi és fingi adót, a napsütés és eső adót, az utcafrontra néző ablak adót stb. aztán az összes köcsögöt aki ezekben benne volt, csak gondolatilag is, nyilvánosan felnégyeltetném.
  • mflex #24870
    [spoiler]



    Futóverseny adó

  • mflex #24869
    [spoiler]Tehát akkor, a többszörösen megadóztatott fizetésedből, elmész a többszörösen megadóztatott üzemanyagért valamelyik kútra tankolni. Majd pedig jön ez az arcodba, hogy ha már megszoktad te magyar birka köcsög a sok fizetnivalót és elő is tudod teremteni rá, akkor, hogy ne unatkozz itt van még ez is.
    Ráadásul így még azt is "látjuk" majd, hogy mikor mész nyilvános budiba szarni, ha otthon az eldugult klotyót sem tudod kifizetni, hogy megjavíttasd, de autózni van pénzed!

    Azt én nem gondoltam még jó pár éve, hogy a HARMADIK ÉVEZREDBEN az átlagembereknek Magyarországon az autó nem szükséges tárgy lesz, hanem LUXUS.

    Gestapo? Ez már lassan egy modern kori ÁVH, mert már jobban megvagyunk figyelve, mint anno, csak itt még egyelőre nem verik ki a szart az emberekből, mert akkor nem lenne kitől beszedni a 'percenként" kitalált népsarcolgató adóikat.
  • mflex #24868
    Na, kb jó egy órája érdekes dolog történt, az SG fórummotor megint alkotott.

    Ami Wescone topikjában volt esedékes, illetve oda írtak, az itt is megjelent, kitöröltem, de képet csináltam róla.

  • mflex #24867
    Kösz Shirak!

    Nem is gondolkozok rajta, hogy cserélném bármire is.
  • mflex #24866
    Akkor én mindjárt nem félek! :D

    Egyébként meg, törlésre kerülnek ezek a szösszenetek, mert még spoilerként sincs itt a helye.
  • shirak
    #24865
    gyönyörű ez a moci
  • Musachy
    #24864
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Tök igazad van, de itt már régen történnie kellett volna valamilyen fordulatnak, sőt világszerte, hogy ezeket a modern kizsákmányolókat eltakarítsák(-suk). De te is vigyázz, nehogy ezek után érted menjen a gestapó!
  • Musachy
    #24863
    Igen, ezt akartam linkelni, köszi.
  • mflex #24862
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Egyetértek, de azt szerintem mindenki tudja, ha esetleg kiborul a bili, akkor az nem egy kis pisi szerűség lesz, mert itt nagyon sok emberben régóta elfojtott düh van, amiért a rendszerváltás óta csak szopatják, kisemmizik, meglopják, és legfőképpen leszarják őket és a családjukat.

    Ha ezek előjönnek, akkor egy 56 van kialakulóbán, csak éppen itt nem lesz ruszki seggnyalás általi segítség. Egy biztos, ennek az országnak így semmiképpen nincs jövője. Amíg a kommunista eszméket folytató "bábkormányok" vannak hatalmon és amikor valaki kiöregedik, akkor kitanítja a fiatalabbat, hogyan kell a "birkákat" kordában tartani, még ha annak nem is ez volt a célja, hanem tenni is akart valamit, de nem engedik már régóta.

    Sokkal nagyobb itt a gond már régóta, mint azt az emberek hiszik, de amíg népbutító rtl, tv2 műsorokkal le lehet "szerelni" a magyart, addig fent vígan élnek és persze röhögnek.
  • mflex #24861
    Jah, vissza is értem, egy jó három és fél órát motoroztam, már éppen állok be a garázsba, amikor egy tipikus "nyári motorbaleset" ért, nevezetesen a kipufogó cső hozzáért a vádlimhoz, na most aztán faszán néz ki. A képen bejelöltem hol ért neki a vádlim.
    Jó, nem olyan nagy, de akkor is (fél öklömnyi kb a seb) nyár végére el is tűnik :/ Alapból 388kg a motor, minden felrakva rá meg 420 felett. Most mégis elcsesztem a megtartását, lehetett volna nagyobb is a seb, most már mindegy...





  • Dióka
    #24860
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    sajnos nagyon aféle tendálunk, hogy ez nem lesz jobb....hogy meddig és milyen mélyen lesz rossz, azt meg csak rémálmaimban sem akarom megsaccolni, de valaminek történie kell, hogy ne fulladjon bele egy átlag magyar a saját és az ország szarába.
  • IMYke2.0.0.0
    #24859
    Akarom mondani:



    Mike, kérlek, miután visszatértél a motorozásból és lesz erőd hozzá, töröld az előző hozzászólásomat.
  • Italo4ever
    #24856
    Jo utat,en meg megyek vissza melozni lejart az ebedido.
    bye