26937



A MILLENIUM KÖRNYÉKÉTŐL KEZDVE DALLAMOS, RITMUSOS VAGY SLÁGERES ZENEI AJÁNLATOK


  • kaposi1
    #24937
    Ezt nem nagyon értem.
    Ha arra célzol hogy 2 Euros a vinyl, azzal én is tisztában vagyok.
  • Dióka
    #24936
    áhhh, megfizethetetlen, Franyóval legalább 100eurót kereshetek, de tényleg.
  • Dióka
    #24935
    gondolom azt a rémületet nálatok.
    igen, a borítókat kölcsönvette....
  • kaposi1
    #24934
    Hú a nejem berontott a szobába mert valami olyat hallott a hangfalakból ami nálam nem megszokott.
    Aki kedveli ezt a stílust annak biztos csemege a srác albumai.
    És a borítók is elég jók szerintem.
  • Dióka
    #24933
    Egy teljesen véletlen névhasonulás miatt botlottam Peter Crowley munkáiba, illetve oldalába.
    A srác még nincs tán 20 éves sem, de ajánlom mindazoknak akik kedvelik az
    'Epic Fantasy Symphonic Instrumental Metal' zenéket!

    minden online hallgatható és letölthető az oldaláról!

    Hát igen,mivel ez elég kevert stílus, így érdekes dolgok tudnak születni belőle...a játékok ún. 8 bites zenéi jutnak róla eszembe, de zeneileg ebben vannak olyan megoldások is,amik tehetségre utalnak. Bár a minőség még messze van, van egy elég fárasztó búgás minden számban és némelyik sávja hallgathatatlanul torzít (nyilván egy középkorú Beethoven veszett el a srácban, hogy nem hallja).....de a zenék jópofa kirándulást nyújthatnak egy nyugodt napunk felzakalatására.

  • kaposi1
    #24932
    Srácok nincs ez meg valakinek legalább 320-ba?

    Manuel Franjo - Tear By Tear (italo disco)'85

    Fülcsimanónak kellene aki nagyon megérdemelné, amennyit segített már másoknak.
  • kaposi1
    #24931
    Látom hogy 124 eladó van csak éppen a Lady Lady-t nem árulja soha senki.
    Pedig ez nem is létezik 12"-es verzióban .
    Fene tudja miért ilyen ritka?
  • mflex #24930
    http://www.discogs.com/artist/Ulf+S%C3%B6derberg
  • mflex #24929
    Ulf, Uffe ugyanaz, ő is több név alatt futott, mint pl Fancy.
  • mflex #24928
    Az 55 euróba kerülőt írják nagyon jó állapotúnak, viszont a névnapomkor megyek Svédországba, talán akkor kellene összehoznom.
  • kaposi1
    #24927
    Nekem meg a Uffe Söderberg – Lady Lady kellene , de az még eladásra sincs soha.
    Ha meg egyszer lenne is biztos olyan árba ami nekem már nem megfizethető.
  • mflex #24926
    Bmeeeeeg, ezt idáig én nem láttam, pedig hányszor átnyálaztam.
    Na megpróbálom felvenni a kapcsolatot, mert szar minőségű lemez 1 fillérért sem kell.

  • mflex #24925
    Nem, te simán értetlen vagy :D

    Arról van szó, hogy a sztrádára és tisztelet a kivételnek, tudod, hogy kikről beszélek...
    Akik folyton osztják az észt, a gép mögött nagy a pofájuk és úgy egyébként semmihez nem értenek.

  • kaposi1
    #24924
    Bizony létezik és 35 Euro +postáért a tied is lehet.
  • Italo4ever
    #24923
    en is 2009-ben regisztraltam,akkor most barom vagyok? xDDD
  • mflex #24922
    Shanghai - Radio Girl (Classical Version) 7:08

    Ez létezik lossless-ben egyáltalán? Ugye, a Svéd, Ulf Söderberb az énekes, viszont ez a szám nálam a top 10-ben benne van, igazi nyári italodisco sláger és marad az is örökké.

  • mflex #24921
    Ha még lenne időm, de kedvem biztosan nincs, hogy folyamatosan töltögessek, és emiatt a sztrádán lógjak folyton, az az idő elmúlt. Úgy is utálom már ezt a kurva netet, mindenhol csak faszkalap hülyék irományait lehet olvasni, nincs, vagy csak kevés olyan ember, akivel akár szakmailag, politikailag, vagy csak úgy eltudnál beszélgetni.

    A régi "motorosok" biztosan értik, hogy miről zagyválok. 99-től van netem és kb 2008-ig nagyjából ok, de utána beszabadultak ide az agymosott barmok, mikor már fillérekért lehetett netezni és pár ezer forintos pc alkalmas volt erre.

    Inkább a család, mint ez.
  • mflex #24920
    Jah, ilyen jó minőségű 192-es, talán a Horke gyereknek megvan jobb minőségben is...

  • kaposi1
    #24919
    Mike!
    Neked is EZ van meg?
    Spacebot - Travelling Through Dimensions 3:42
  • Italo4ever
    #24918
    kozben megtalatam a 192es minoseget.
  • Dióka
    #24917
    ezt részben megértem, és én is így érzem sokszor...
  • Dióka
    #24916
    nyilván ennyit én sem tudnék sem folyamatosan, sem csak úgy hallgatni, sőt ennek csak egy töredékét van időm alkalmanként, de alapvetően ez legalább már csak a kedvenceimet tartalmazza....és már csak nagyon szerényen bővül,mert sem forrás, sem erő, sem idő, sem pénz nincs hozzá elég.
  • mflex #24915
    Na, te jól megfogalmaztad, én is így érzem abszolút.

    Olyan zenék, meg ami szex közben szóltak, nálam túl sok volt, mivel aki ismer, az tudja, hogy én tényleg kurafi voltam, nem is kicsit, ezért aztán nem emlékszem, hogy éppen milyen zene ment a háttérben, semmi nem érdekelt csak sok pina. :D

    Ma visszagondolva rá, azon csodálkozom, hogy semmit nem kaptam el :O
  • Musachy
    #24914
    Azt már én is taglaltam párszor, hogy a maiak már nem olyanok, mint a régiek. Ami a leginkább hiányzik belőlük és nem is pótolható, az pont a 80-as évek szelleme. Azok a zenék attól voltak eredetiek és jók, hogy akkor voltak. A "new" italo zenék már nem hozzák azt az érzést. Sajnos sosem jönnek vissza azok az idők és ezt tudomásul kell venni. Az érzést át tudom élni, de csakis az akkori zenékkel. Ez a "new italo" mánia csak szenvedés szerintem.

    A space zenék közt nálam az abszolút No.1. már majdnem 30 éve a Goody's Space Dream. Persze ennek lehet oka egy kellemes éjszaka egy csajjal 14 éves koromban, akit sosem láttam többet, mert egy táborban találkoztunk. A zene megmaradt kedvencemnek.
  • mflex #24913
    Mármint van 2X2 TB HDD, amin minden szar rajta van, de amit hallgatok, azt erre az SSD-re másoltam. A 2 terrás meg évek óta szekrény alján porosodnak :)
  • mflex #24912
    14 ezer? Akkor én ezt is jól lecsökkentettem már, pontosan ennyi, amit biztosan hallgatok, a 95% viszont lossless. Jah, és most is Örni szól :)



  • mflex #24911
    Nálam, mint írtam ez már régóta így van, és azt is tudom, hogy néha-néha egy talán befér majd ide, de az első 5 -6 hely olyan beton biztosan áll, hogy talán az soha sem változik.

    Laci!

    A szám 2006-os és soha sem jelent meg 192-nél jobb minőségben :/
  • Italo4ever
    #24910
    3. Spacebot - Travelling Through Dimensions

    Ezt soha se hallottam,tejo Isten ez mekkora zene!!!!!!!!!!!!!!!



    ez letezik 128-nal jobba?
  • Dióka
    #24909
    hát én soha nem mertem, tudtam arra vállalkozni semmilyen stílusban, hogy számokat rangsoroljak, nekem van egy best of 14ezrem....aztán a sorrend mindig a kedvemtől, érzéseimtől és hangulatomtól változik ezen belül.
    mindenesetre a lista tényleg remek zenéket tartalmaz, és hát Ernesto szerintem végtelenül le van hengerelve, hogy az egyébként általam is 'elképzelt' baziszoros -mondjuk- első 300 spacesynth-ből Te oda raktad,ahová....hisz Ő alapvetően picit kilóg ebből a sorból stílusban.
  • mflex #24908
    Egyébként meg finnyás vagyok (LETTEM) zenék terén, rengeteg zenét töröltem, mert úgysem hallgatnám.

    Pl a top 10 spacesynth nálam így alakul, viszont aki ebben benne van, az már DURVA, mert space terén is szart, szarra halmoznak manapság.

    1. Marco Rochowski - Cosmic Renaissance [remix] Ez a a szám, amit egyszerűen nem lehetne jobban összerakni, elképesztően dallamos, hangszerelt és dinamikus, ugyanakkor alig van benne ismétlés, és a robot hangú vocal is álomszép. Magasan az összes felett van!! BRAVO, BRAVO, BRAVO MARCO!

    2. The Digital Jupiter - Starship Troopers
    3. Spacebot - Travelling Through Dimensions
    4. Laserdance - Excitation
    5. Proxyon - Space Hopper
    6. Rygar - Star Tracks
    7. Galaxion - Adventure
    8. Ernesto - Starry Night
    9. Galaxy Hunter - Children Of Planet Earth
    10.Mark Vera - Star Orion


    Annyit még, hogy ez a lista évek óta így áll, egyedül csak Ernesto-nak sikerült és csak ezzel az egy, egyedülállóan szép zenéjével tudott beférkőznie ide, mert gyönyörű és egyedi, dallamos, etc.. tehát tovább ezen az úton, és ezzel a letaszítani a a Macrocosm - Secret Universe-t 10-ik helyről, de azt biztosan tudom, hogy az első hétbe beférkőzni valakinek, ahhoz akkorát kell durrantania, ami nálam felér egy elélvezéssel.
  • shirak
    #24907
    Azokhoz a regi zenekhez nem lehet hasonlitani a mostaniakat, meg akkor sem ha a stilus megegyezik.
    Azokban a zenekben amit akkoriban keszitettek, benne van a 80-as evek ugy ahogy volt(vagy voltak). Reszemrol nagyon sajnalom, de olyan zenek mar szerintem nem lesznek. En azert orulok neki, hogy a "nagy oregek" meg elorukkolnak egy-egy dallamos muzsikaval.
  • mflex #24906
    Meg egy üveg vodka :D
  • Dióka
    #24905
    előtte több órát kell relaxálni és azt mondogatni, hogy "nem ölöm meg, nem ölöm meg...."

    illetve jól jön egy ilyen is
  • mflex #24904
    Több órán át tartó folyamatos 10 plusz gyerek nyakviolásra, hogy kell edzeni?
  • Dióka
    #24903
    te meg jobb ha elkezdesz rá edzeni!
    nekem már rutinból meg, de igazából csak kettőig vagyok kompatibilis.
  • mflex #24902
    A múltkor én is belecseppentem egybe, 2 óra mólva azt sem bántam volna, ha ott helyben főbe lőnek.
  • Dióka
    #24901
    persze,ez csak az aktuális létszám volt, nem saját termés. volt egy kis gyerekparti...le is fáradtam.
  • mflex #24900
    Hát, nekem nem tetszik :/
    Meghallgattam, nem rossz, de ebből nem lesz sláger, vagyis hallatszik a new érrzés, nyomába sem érhet egy 80-as években készült italodiszkó slágernek. Egy, pl FABIAN NESTI - HEIGH HO megeszi reggelire, hogy csak egy ismertet említsek a rengetegből.

    Ezért írtam, hogy a mostaniak felejthetőek, kivéve Marco és Daniel ami jó, de ők meg nem italodiszkót játszanak, hanem vocal spacesynth, ha lehet így nevezni.

  • IMYke2.0.0.0
    #24899
    Nekem is ezen akadt meg a szemem: NYOLC gyerek?!
  • shirak
    #24898