26937



A MILLENIUM KÖRNYÉKÉTŐL KEZDVE DALLAMOS, RITMUSOS VAGY SLÁGERES ZENEI AJÁNLATOK


  • mflex #25238
    Egyébként erre visszatérve, pont ennyire hülye vagyok a torrent-hez, mert ezt sem tudtam, hogy nem lehet lementeni, mivel egyáltalán nem szoktam torrentezni, utálom az egészet! :D

    Ami nekem rémlett, hogy kapok egy torrent file-t, azt beillesztem a uTorren-be és letöltöm, ezért nem értettem, hogy miért nem lehet feltölteni a file-t. Na, erről ennyit. :)
  • Italo4ever
    #25237
    mar en is toltom le a kalozobolbol,de akkor magyar feliratot ebbe holo talalok?
  • mflex #25236
    Semmi gond, nem tudom, hogy mi a pics van nálam, de lényegtelen. Full BD iso-ban megtaláltam a rapidon. 37GB ez kell nekem és onnan legalább pikk-pakk lekapom.
  • IMYke2.0.0.0
    #25235
    Hidd el, ha le tudnám menteni a torrentet, elküldtem volna - de a Magnet linket nem lehet lementeni, épp ezért használja a Kalózöböl :)
    Ne haragudj, kérlek!
  • mflex #25234
    Na jó, elmentem motorozni, felhúztam magam :D
  • mflex #25233
    Azt írja a megadott téma nem létezik, de most kérdezek valamit.

    Miért nem lehet feltölteni nekem ezt a szaros torrent file-t? Most komolyan érdekel, hogy ahelyett, hogy folyton hsz-t kapok, hogy mit hogyan, már rég kirakhattátok volna ezt a kiszabott file-t?

    Vagy mi olyan nehéz ebben a kérésben?
  • IMYke2.0.0.0
    #25232
    https://forum.suprbay.org/showthread.php?tid=115481 - talán ez segít.
  • mflex #25231
    Most szedtem le a 3.1.3-ast, már csak a torrent file, töltsétek már fel valahova.
    A képen is látható, hogy nincs mit elmentenem...

  • Musachy
    #25230
    Nálam Opera + uTorrent 3.1.3 = ok

    Amit a netem bír, annyival jön is, 6,36 GB
  • IMYke2.0.0.0
    #25229
    Nálam: Chrome + uTorrent 3.1.2 = like a charm
  • mflex #25228
    Sajnos másik böngészőkkel sem tudom letölteni!
  • mflex #25227
    Imyke és Mucsacsó :)

    Pont ez a bajom, hiába kattintok a get this torrent-re, semmit nem csinál, remélem nem azt gondoltátok, hogy azt nem találom? :D

    Tehát valaki dobja már fel nekem a torrent file-t egy megosztóra légy szíves.
    Várjunk csak, lehet, hogy a chrome baxakodik?
  • Musachy
    #25226
    Na pont erről beszéltem.
  • IMYke2.0.0.0
    #25225
    Így van és tökéletesen, érthetően artikulál - érdemes megnézni úgy.
  • mflex #25224
    Ez is egy elég jól bemutatja, hogy milyen kis faszkalapok vagyunk :D


  • Musachy
    #25223
    Amit a #255002-ben linkelt Imyke műxik, a Get this torrentre katt és már jön is, ha persze van kliensed.
  • IMYke2.0.0.0
    #25222
    Megtekintés után törölhető :)
  • IMYke2.0.0.0
    #25221
    Ott van az.

    1. lépés:

    2. lépés:



    S bár nem látsz ott semmit, amikor megkezdődik a tényleges letöltés ott lesz minden a helyén.

    Mondjuk, seed lehet hogy nincs, de várni érdemes rá. Neked meg jó neted van, gyorsan lenn lesz.
  • Musachy
    #25220
    Alec Baldwin a narrátor.
  • mflex #25219
    Én értem, de a torrent file-t magát nem tudom letölteni, ha meg az nincs, akkor baxhatom az egészet :D
    Vagy magától letölti a program a filmet torrent file nélkül is? :DDDD
  • IMYke2.0.0.0
    #25218
    A legújabb uTorrent-tel le lehet szedni a kalózöbölről is - a Magnet fájlokat kelezi már.
  • mflex #25217
    Na most ezt a filmet én is le tudom szedni, ha adsz egy torrent file elérhetőséget, vagy mi van? :D
  • Italo4ever
    #25216
    #25214
  • Italo4ever
    #25215
    ja jolvan nem figyeltem,kosz Kaposi kollega XD
  • mflex #25214
    Én, meg folytatom a gondolatot.

    [i]...kis szurke emberek vagyunk valahol...akiknek fingjuk nincs semmiről, azt hiszik a földön a nagyokosok, hogy ők valakik, játsszák az eszüket a nem létező hatalmukkal a kezükben, holott ezt csak egy föld nevű bolygón, valahol a világegyetem eldugott peremén tudják még egyelőre maguknak biztosítani, a kérdés csak az, hogy meddig? 2012 végéig talán...
  • kaposi1
    #25213
    Azt is oda írtam szerintem.
  • Italo4ever
    #25212
    ugy ertettem,hogy felirat mert angolul csak foszlanyos a tudasom vagy meg annyi se
  • Italo4ever
    #25211
    eza becsapodas nagyon kemeny,kis szurke emberek vagyunk valahol...
  • kaposi1
    #25210
    Elérhető , de kérdés hogy érdemes -e magyarul nézni?
    National.Geographic.Utazas.az.Univerzum.peremere.HDTV.Xvid-karcsika1980

    Amúgy az 1080p-n van magyar felirat.
  • Italo4ever
    #25209
    magyar nyelven is elerheto ez a dokumentumfilm?
  • mflex #25208
    Ilyen szar zenét rakni ehhez a videóhoz?



    ..és itt van az enyém, (már 2 éve) mintha Vangelis erre szabta volna...

  • kaposi1
    #25207
    Ezt írja egy lelkes rajongó róla.

    "Már számtalanszor megnéztem ezt a videót a barátnőmmel. Emlékszem amikor először láttuk, mind ketten ott ültünk a Tv előtt és a szánkat tátjuk ezen a lélegzet elállító, döbbenetes dokumentum filmen és együtt jártuk be a naprendszerünket, a galaxisunkat egészen az idők végezetéig. A narrátor nem azt az "én vagyok a zseniális tudós és én sokkal többet tudok mint te" hang nemet ütötte meg, hanem inkább mintha egy turista úton lettünk volna, amivel olyan helyekre jutottunk a térben és időben egyaránt amiről álmodni sem mertünk az előtt. Ez nekem nem szimplán egy dokumentum film, ez a film megváltoztatta az életem és a felfogásom a helyünkről a világban. Köszönöm szépen!"

    Na akkor ezt meglessük.
  • mflex #25206
    Nem szoktam torrentezni, de még csak a torrent file-t sem tudom letölteni hiába nyomok bármire :/
  • kaposi1
    #25205
    Én meg stílusosan majd a "Mag"-ról szedem le.
  • IMYke2.0.0.0
    #25204
    Angolul is tud a film.
  • mflex #25203
    Igen így értettem, egy szám után van még 115 millió, és akkor nagyjából kijön mennyi galaxis van a világegyetemben :) ...a nasa szerint...
  • IMYke2.0.0.0
    #25202
    Pszt: kalózöböl...
  • mflex #25201
    Mivel a YT a Hd ellenére is ront a minőségen, ezért megkeresem majd azokat a csúnya helyeket :D
  • IMYke2.0.0.0
    #25200
    Italo4ever - szerintem - arra gondolt, hogy mindegy mennyiszer írjuk le a puszta 0-t (nullát), az még nulla marad... :)
    Ellenben, ha előtte van egy szám, és utána 115.000.000 nulla, na az már valami :)
  • IMYke2.0.0.0
    #25199
    Nagyon szívesen :)