26937



A MILLENIUM KÖRNYÉKÉTŐL KEZDVE DALLAMOS, RITMUSOS VAGY SLÁGERES ZENEI AJÁNLATOK


  • mflex #25358
    Elnézést, de az 1-es lemaradt. 15 volt a végső ára.
  • mflex #25357
    Éjfélkor kellene kelni, azt hiszed tudok aludni? Olyan éber vagyok, mint még soha, de hát ez mindig így van.
    Utálok fél napot repülni, meg aztán néha fosok is tőle. Van pár nagyobb rázkódás, persze akkor is azt mondanák, hogy minden rendben, ha zuhanáskor már csak 20 méterre lennénk a talajtól :/
  • kaposi1
    #25356
    "Én, nem is vártem, hogy az a lassú rajta legyen, hiszen azt karácsonyra dobták össze, ergo semmi keresni valója ezen az albumon. "...

    Ezt a problémát már megoldotta nekem Daniel.
  • Dióka
    #25355
    5ezerért vélhetően nagyon megérte,ha javítható volt és még esztétikus is volt.olyan 30-40 körül még reálisnak vélem az árát, bár most épp van egy majd 50-ért is (irányáron), persze ennyit nekem nem érne, mert azt biztos nem hozza,amit én szeretek... de egyébként nekem bejön.

    (remélem má rég megkaptad a "lemezt"!)

  • IMYke2.0.0.0
    #25354

    Kell a szabadság - ebben az esetben (is) érezd jól magad, majd gyere vissza magyarisztánba épségben! :)
  • mflex #25353
    A vaterán láttam ezt a gépet hibásan. nem lehetett bekapcsolni és olyan 5 ezer körül ment el. Ha kicsi hibája volt, akkor jó vétel volt.

    Az alábbi videó meg kimondottan nevetséges, mármint, hogy az erősítőre egy DAYTONE vagy mi a tkm gagyi lejátszó van kötve. :DD



  • mflex #25352
    Laci!

    Én, Bólyban vagyok és innen is indulok majd hajnali 1 körül Bécsbe, az öcsém visz és onnan egyenesen repülök, sajnos nálam nincs a lemez, de ha addig nem rakja fel senki neked, akkor én lossless küldöm neked júliusban.
  • mflex #25351
    Hajnalban indulok és egyedül. Háááála Istennek! A párom már 2 hete a Niagaránál van a szüleinél, majd júliusban megyek érte és úgy jövünk haza. Szóval, van amikor a "házasélettel" tele van a f@szom, na ez pont olyan időszak.

    Jah, egyébként kösz :)
  • Dióka
    #25350
    és ezt az Onkyo zászlóshajót is nemrég teszteltem









    A-9070

    280-360ezer Ft

  • Dióka
    #25349
    egykori 'kommersz' hifi csúcsmodellek közé kategórizált japán ritkaság 93 környékéről, már akkor 3 digitális bemenettel és 1 kimenettel

    viszont egy tutibiztos, jól néz ki!

    Akai AM-67






    száraz adatok:

    2x110W 8 ohm
    14,8 kg
    S/N 102 db
    anno 1500DM
  • IMYke2.0.0.0
    #25348
    Bizony ez netkapcsolatnak csúfolt valami :)
  • Italo4ever
    #25347
    #25344

    Nem tudjatok feldobni az albumot sajnos mostanaban nincs meg lehetosegem megvenni ezeket.
    jo mp3-ban is,de a VM et sem utasitom el Xd

    Imyke az nem net,hanem netecskecske XDD
  • IMYke2.0.0.0
    #25346
    Szia! Vigyázz(atok) magad(tok)ra!
  • mflex #25345
    Én, nem is vártem, hogy az a lassú rajta legyen, hiszen azt karácsonyra dobták össze, ergo semmi keresni valója ezen az albumon. Már írtam, hogy ebből senki nem fog meggazdagodni, a vinyl kiadás pedig sokkal többe kerül, mint a cd, talán ezért is.

    Egyébként, hogy mi ez a Joy Peters felkarolás, erről senki nem beszél, de mindegy, mert JP hangja még DP hangjánál is jobb, sőt.

    Na 1 hét után erre voltam képes, most megint utazok, jó messzire szokás szerint mind minden május-június. Manhattan-ben megtaláltok. Ha nem jövök fel a netre, akkor majd bő 1 hónap múlva leszek, de az is lehet, hogy kettő lesz belőle...kiléptem...

  • kaposi1
    #25344
    Retronic Voice

    Egész de-t ezt hallgattam.
    Valahogy nem bírok vele betelni.
    Menace to Society Extended Mix fantasztikus ahogy megszólal a az Intro után.
    Bessina azt hiszem neked is a kedvenced.
    És az hogy Alicja is hallatja benne a hangját már csak hab a tortán.
    Fantasztikus a CD, tényleg érdemes volt rá várni.
    Egy kis hiányérzetem van hogy az In this moment nem került rá.
    De annak a nótának a történetét tudjuk.
    Csak reméltem hogy esetleg....
    Az Asian Heart meg rajta van a Joy Peters albumon.
    Már csak a "911" sorsáról lenne jó tudni valamit, hogy az se legyen elfelejtve.
    Nagyon megéri a pénzét ez az album , nem is értem vinyl-n miért nem jelenik meg.
  • mflex #25343
    Az ED-ról nagyvonalakban.
    Tavaly már volt full HD kép, most meg már 5.1-es Dolby Digital keverés is, nem is akármilyen. Nagyon jó minőségű hang, így már élvezet volt nézni és hallgatni a számokat.
    Illetve, helyesbítenék...
    Csak az a 8-10, ami nekem tetszett, mert a többi kritikán aluli, nevetséges, óvódás szintű kotyvalék, fos volt. A legtöbb produksön még az idióta megaszar előválogatáson is elbukott volna.
    Rájöhetnének végre, hogy az ED nem a lassú számok előadóhelye, az ilyeneket rakják album mellé "tölteléknek" , de itt hanyagolják.

    A, Compact Disco az elején nagyon hamis volt, aztán meg úgy tekergette éneklés közben a mikrofont, mint ha motoron ült volna és éppen sebességet váltott. Gondoltam is, hogy már itt bukott az egész, de aztán összeszedte magát Csaba. Bár még ekkor sem fogadtam volna rájuk, hogy tovább jutnak, mert az előadás közben a nézőközönség olyan bután bámult, mint akiket a pszichiátrián telenyomtak egy valag nyugtatóval.

    A Svédek mindig dallamos zenét hoznak az ED-ra, bár a refrén elmegy kategória volt, de egyébként nem tetszett, ráadásul a mezítlábas csaj, pont úgy nézett ki, mint akit a Hair című filmből rúgtak volna (ki) ide. A Belarus csapat kiejtése, számomra érthetetlen, mert az a szám tök jó volt és akkor inkább bejut egy semmitmondó Szlovén pics@ az unalmas számával. O_o
    Az Ír "ökrök" előadása, mint a dedó, össze-vissza mozognak (ugrálnak), de a szám az tök jó, igazi dallamos, buli zene, Ha nyakamhoz szorítanák a kés, hogy szavazzak erre az egész fostengerre, akkor ők lennének, de csak a zenére, mert egyébként kész kabaré, olyan, mintha teljesen felkészületlenül álltak volna ki a színpadra.

    Minden összevetve és a bekerültek által figyelembe véve, szinte minden zene kabaré kategória, ezért a CD zenéje, akár még első is lehet(ne), de gondolom a politikai hovatartozás és magyarok elleni utálat miatt talán még pontot sem kapnak. Úgy vélem, hogy a 20-dik hely előtti végzésük már mindenképpen meglepés lenne. Lang Györgyi kijelentése, miszerint mindenhonnan összelopkodott előadást halhattunk a CD részéről, felháborító!
    Kicsit nézzen magába, hogy a legtöbb számukat mind lehetett valmihez kötni, vagy hasonlítani. Vagy éppen a többi ED előadás, a legtöbbre mind illik, hogy valahonnét koppintottak. Olyan a zene is mostanában, mint a filmek nagyjából, nagyon nehéz újat mutatni. Csak azért nem írom ide, hogy elmehet a kurva anyjába, mert béna, beteg emberre nem szoktam ilyet mondani.

    Más:

    A Retronic Voice albumát hamarosan letesztelem, de azt hiszem, hogy mióta meghalgattam, azóta az a véleményem, hogy a saját kategóriájában MR és DP verhetetlen lesz, vegyen róluk mindenki példát és hanyagolják a Laserdance majmolását, mind dallamban és mind hangok kikeverésében. Ugyanis, bárminemű hang, dallam, ismétlés, ami csak egy kicsit is hasonlít a Laserdance-re, az nálam máris elbukott. Ha nincs ötlet, akkor ne fogjon bele semmibe és főleg ne hangoztassa, hogy spacesynth terén valamit is alkotott. Szóval a Retronic Voice lemeze, nem italodisco! Az az album spacesynth elsősorban, amihez hozzájön még DP zseniális vokálja, majd a leginkább, Twins féle dallamvilág is össze van keverve, de ezt egyedüli és mesteri módon komponálta meg Marco Rochowski, hogy ezáltal mégsem lehet rámondani, hogy valamire is hasonlít. Egyedi, nagyon dallamos, élvezet hallgatni hangokat, melyek dinamikusan és lágyan szólalnak meg.

    Mint írtam, a saját kategóriájában ez bizony - masterpiece!
  • IMYke2.0.0.0
    #25342
    A többiektől elnézést kérek - elég sokszor leírtam már: nulla egész öttized megabites (0.5 Mbit, 512-es), vezeték nélküli internet hozzáférés van itt a könyvtárban.
    Azaz:
    * maximális letöltési sebesség: 64 kb/sec
    * maximális feltöltési sebesség: 16 kb/sec
  • Italo4ever
    #25341
    tobb mint 1 honap? wow
    ott oskori milyen net van xd
  • IMYke2.0.0.0
    #25340
    Warriors.Of.The.Rainbow.Seediq.Bale.2011.BluRay.1080p.DTS.x264-CHD

    Hozzáadva: 2012.04.12
    Leért: 2012.05.22

    A gép azóta is éjjel-nappal megy :)

    Angol feliratom már van hozzá, holnap, napközben meg is nézem a filmet :)
  • Musachy
    #25339
    nagyon frankó a víz
  • Axforce1
    #25338
    "Energon - Game Of Love

    Talán ez volt az a szám, amellyel "helyet csinált" magának a mester a space műfajban, és amivel berobbant a köztudatba."

    ???
  • kaposi1
    #25337
    Közelíts rá a MEDENCÉRE a térképen.
  • johnlennon
    #25336
    Sziasztok!

    Én is dobok egy finom zenei csemegét:




    #25270: NO PROBLEM AMIGO!
  • Dióka
    #25335
    és mára mégegy utolsó ajánló a legalább kicsit líraibb felvételeket is kedvelő szentimentálisoknak!

    ami már egy jó ideje szintén benne van az archivumomban (hifi teszthez is), ez a dallamvezetés és hangszerelés párosítás és a klipp is elég progresszív,mégis van benne valami,ami erősen megfogott és megnyugtató, de ahogy az aktuális nézettségi adatokat látom, nem én vagyok az egyedüli 'kedvelője'.


    Gotye feat. Kimbra - Somebody That I Used To Know



    (mondjuk Kimbrát azért szívesen megnéztem volna elölről is! )
  • Dióka
    #25334
    AJÁNLÓ!

    Florence + the Machine - Breath Of Life

    Florence Welch énekli 'A Hófehér(ke) és a vadász' (Snow White and the Huntsman) című fantasy film egyik betétdalát, melyhez készült nagyzenekari végtermékké változtatott és hangtechnikailag is átdolgozott klip nekem nagyon bejön zeneileg is és a film látványvilága és szereposztása is elég jónak mondható.

    Jó zenehallgatást és filmnézést!


  • musichunter
    #25333
    sajnos elment....
  • kaposi1
    #25332
    Szomorúan értesültem róla.
    Ismét egy nagy előadóval kevesebb.
    R.I.P.
  • mflex #25331
    RIP


  • mflex #25330
    Energon - Game Of Love

    Talán ez volt az a szám, amellyel "helyet csinált" magának a mester a space műfajban, és amivel berobbant a köztudatba. Közreműködött, Mark Vera,...A space toplistám 12-ik helyezettje. Előtte, 11-dik Macrocosm - Secret Universe, mögötte, 13-dik Ladeon - Acient Ruins Of Jeppis, mekkora zenék ezek, te jó ég, manapság ilyenek még távolról sem születnek.


  • mflex #25329
    Jó az "akcióvideó", de nem tudom, hogy mit párosíthattak ez alapján...
  • mflex #25328
    Ha még új hardverek lennének, de így már szinte "elavult" 1 év alatt.
  • Dióka
    #25327
    ez csak úgy valamiért megtetszett.....de ha valaki meg tudja mondani, milyen elképzelés alapján lett összepárosítva az amúgy elég költséges klipp és a zene (nyilván a szöveggel),az kap egy pöttyös labdát!

    Maroon 5 - Payphone (ft. Wiz Khalifa)



    FHD
  • IMYke2.0.0.0
    #25326
    A srác rendesen bevásárolt - érdemes végignézni az összes hardver-videóját.
  • mflex #25325
    Egy MEADE LX 200-as 16 inch távcső kellene, csak az a baj, hogy használtan is 10000 USD felett van az ára.
    Azzal már érdemes kémleni az eget. A képek és videók alapján viszont, ha valami megéri az árát, akkor ez biztosan az amatőröknek.

    Itt van pár kép, hogy milyen messze látnak el.
  • pityu0718
    #25324
    Nem igazán.
  • IMYke2.0.0.0
    #25323
    Tudom, csúnya dolog tőlem - de beszerzési forrást tudsz-e a munkásságukhoz?
  • pityu0718
    #25322
    Hát, ízlések és pofonok, nekem spec. tetszik!
    Kényes fülűek hallgassanak instrument verziót.


  • IMYke2.0.0.0
    #25321
    Hát igen, az biztos, hogy 4-5 évig nem lesz kapható 200.000 Ft alatt :)
    [De, lehet, hogy még utána sem, ahogy a gazdaságunk "robog".]
  • IMYke2.0.0.0
    #25320
    Az "ének" nagyon elrontja - nagyon.
  • Dióka
    #25319
    hát wazze, én meg azt sem tudtam,hogy létezik ilyen, puff.
    már csak 6765247db előadót kell megismernem,hogy elmondhassam,mindent tudok!