26937



A MILLENIUM KÖRNYÉKÉTŐL KEZDVE DALLAMOS, RITMUSOS VAGY SLÁGERES ZENEI AJÁNLATOK


  • IMYke2.0.0.0
    #25399
    Nos, részemről maradok az eredetinél. A remix hát... a túl sok "hihat" és a taps (clap) elrontja az élményt...
  • IMYke2.0.0.0
    #25398
    No, akkor én is meghallgatom őket :)
  • sanyo71
    #25397
    Sziasztok!!Ezek tényleg jól sikerültek!!
  • Italo4ever
    #25396
    Tenyleg Mike jol eltunt innen megint. SSS
  • Italo4ever
    #25395
    #25394


    tegnap vettem egy komolyabb hifi rendszert es ma kotottem ra a szamitogepet es spacesynth zeneket hallgattam a youtubon koztuk marco roschowskit is amit Mike toltott fel es akklor talaltam erre is es azt kell mondjam,hogy ilyen mufajt meg nem halottam de nagyonj jo es allati dinamiusan is szol.

    Bright Space alaatt viszont semi infot nem talaltam neten
  • IMYke2.0.0.0
    #25394
    Ez engem is izgat már - most, hogy megnéztem a klipet :)
  • Italo4ever
    #25393
    Hello Mike
    Ez milyen zene ki az eloadö mert azt vetem eszre,hogy egyre jibban tetszik

  • Dióka
    #25392
    és akkor legyen mégegy feldolgozás, ez még ropog és az egykori, 1969-es nagy női country slágert veszi célba egyáltalán nem rosszul


    Dave Audé feat. Tammy Wynette - Stand By Your Man (remix)





    Tammy Wynette - Stand By Your Man (Dave Aude 2012 Club Mix)




    Tammy Wynette-Stand By Your Man (1969)






    és egy kis figyelmesség
  • Dióka
    #25391
    Ajánló:

    egy ausztrál együttes 2010-es albumáról egy múlt évi jól sikerült remix

    Neuropa - Fashion War




    és egy 2005-ös párizsi dal még azévi kellemes remixe

    Alyoa - It's Been Too Long (Lifelike Top Gun Mix)

  • kaposi1
    #25390
    Szia kolléga!

    Na ezért rühellem ezt a Nastar gyereket.
    Erős volt a gyanum hogy ez a link az én topikomból származik.
    Ott szórja a hülyeségeit.
    Ez a dal nem lossless minőség!!!!!
    Szóval ne dőljetek be a baromságainak.
  • IMYke2.0.0.0
    #25389
    Én és a barátaim a déli határvidéken láttak a szürke tömeget, éreztük a hűvös levegőt, de eszünkbe sem jutott volna, hogy ilyen jelenség volt az okozója...
    Ne legyen igaza Mike-nak, és sose tapasztaljuk meg, hogy milyen az IGAZI tornádó! [mert amit itthon orkán helyett tornádónak neveznek az közel sem az]
  • Biatomi
    #25388
    Bizony bizony,ezt mutattam zegnap a fiamnak este.Tányér alakú viharfelhőnek tituláltam neki........
    nagyon durva volt élőbe itt Kozá........ben.
  • IMYke2.0.0.0
    #25387
    Hú de durva!!! Felénk csak a szele ért el.
  • mflex #25386
    Sziasztok!

    Szia Laci!

    Ez nagyon jo hir, majd nekem is kuldd el legy szives. Egyszeruen nem tudom megszokni, vagy atallni az idozonara, alig tudok emiatt aludni. Viszont az ocsem, aki neha vigyaz addig a kecora, tegnap felvette a nagy szupercellat, mondtam is neki, hogy toltse fel, en is par oraja neztem/szerkesztettem meg.
    Csak pislogtam, amikor meglattam! Eltudom kepzelni, hogy eloben milyen lehehett, nezzetek meg ti is. Most pedig visszafekszem aludni, hatha sikerul. Holnaptol rengeteget fogok egyutt lenni a rokonokkal, tehat tobbet nem jelentkezem be (szerintem).

    Kivancsi vagyok, hogy mikor lesznek ezekbol kurva nagy tornadok, mert a szupercella a nagy tornadok "melegagya". ilyet meg az usa-ban sem lattam, nemhogy otthon O_o

    supercell
  • IMYke2.0.0.0
    #25385
    Én olvastam, mert sűrűn benézek ide - de a lementés érdekelne. én is eltenném :)
  • Italo4ever
    #25384
    hello mike

    en tegnap olvastam azt az uzenetet de bekapcsolva volt a torrent miatt ezert meg mindig megvolt az az uzenet ezert lementettem ha erdejkel valakit.
  • IMYke2.0.0.0
    #25383
    Bocs, hogy mindig csak kérek, de ezt át tudná nekem adni losslessben?: "[b]The Shadows - Riders In The Sky
  • musichunter
    #25382
    Jól írod Laci!
  • pityu0718
    #25381
    Ha valakit érdekel a Retronic Voice - 911 száma wav-bn, akkor innen letöltheti. Ha meg már volt fent akkor sorry.
  • mflex #25380
    Erdekes, hogy amit az elobb irtam annak mar hult helye, pedig a telefonon a szerkesztes gomb nem jelenik meg, szoval mobil alatt nem lehet se szerkeszteni, sem torolni. Tehat nem en voltam, nem azert irtam ennyit, hogy kitoroljem!

    Errol ennyit.

    Faxom...

    Majd egyszer talan benezek...
  • IMYke2.0.0.0
    #25379
    Hálás vagyok a felém mutatott türelmedért :)
    Semmiképp sem vártam, hogy OTT készíts majd egy-egy videó és képösszeállítást, hiszen nem erről szól az ottléted.
    Amikor hazaérsz, rápihentél és lesz szabad néhány perced, akkor is bőven jó lesz - a lényeg úgyis az, hogy az a videó/kép alapanyag meglegyen ;-)
  • mflex #25378
    Az elobbit, mint ezt is "ajfonrol" potyogtem be, tehat a hibakert elnezest.

    Imyke, hogy ott tudok- e ezzel foglakozni, azt nem igerem, de ha hazaerek, akkor majd csinalok egy osszeallitast.

    Udv
  • IMYke2.0.0.0
    #25377
    Ha jó lesz az idő arra, felétek, nyomatsz majd egy pár képet a friscoi hídról is? nyami-nyami...
    A híres kanyargós utcáról is jöhetne friss kép, na meg a dombos széles utcák egyikéről is :)

    Hú de pofátlan vagyok, üss homlokon! :)
    Ja, Youtube-ra videót is csinálhatnál...
    Meg... meg...

  • IMYke2.0.0.0
    #25376
    Spoilerről egy szó eszembe: Mátrix.
    Fel kellene ébredni, tényleg.
  • Dióka
    #25374
    szewa Májki!

    Jó olvasni az ilyen élményeidet, a jókat és a rosszakat is, és hát nem lehet rá nem irigykedni, szóval én is 'utállak' és jobb híján így olvasva-elképzelve élem át legjelentősebb amerikai élményeidet. Várjuk a kövi bejelentkezésed.




  • Dióka
    #25373
    Lassan, de biztosan kerül egyre közelebb a tömegekhez a 4K-nak rövidített videofelbontás, mely a full HD-nál 4x nagyobb felbontást kínál (bár elterjedésének még sok-sok technikai gátja van és szerintem még lesz is évekig, pedig már a 8K, a super hi-vision, az FHD-nél 16x nagyobb anyagok is terítéken vannak....hogy minek, az más kérdés...moziban biztos álom lenne) és ennek egyik momentójaként jelent meg nemrég az egyszemélyes hobby projektből nekiindult vállalkozásból született állóképek milliónyi sorozatából létrehozott mozgókép álom a világ gyönyörű helyeiről, gyönyörű minősében, Timescape néven elkészült "film", melynek promoja több video megosztón is megnézhető egy ideje, és innen (hogy ne kelljen keresgélned) pedig letölthetőek is. Az eredeti 4K video a legjobb színminőségben mintegy 140 Gb, a sztenderd minőség is 31 Gb-ot kóstál, ebből csináltak mindenféle, egészen FHD-ig visszabutított :))) verziókat.

    íme a 'butított' promók (~2perc)


    Timescapes 2560x1440

    TimeScapes FHD

    TimeScapes Rapture FHD


  • IMYke2.0.0.0
    #25372
    Hiányoztál innen! Spoileren kívül mindent elolvastam - kicsit csalódás, hogy a Prometheus ilyen lett. Az amcsikon nem csodálkozom. Vajon miért nem? :)

    Képeket, ha tudsz lőhetnél fel, hogy megegyen engem a sárga irigység. Csajosak is jöhetnek :)
  • mflex #25371
    Sziasztok!

    Nem tudom, hogy miert nem kuldte ki a rendszer az ertesitest az irasrol, de amint latom az admin fiokban aki feliratkozott, ha kesve is, de megkapta.
    Kaposi Laci! Koszi a dicsero szavakat, igyekeztem rendesen letesztelni. Lossless felmasoltam az egeszet a telefonomra es amit a legtobbszor hallgatok az FIGHTER. Egyebeken az egesz baromi jo album!

    Megneztem itt NYC-ban az IMAX-ben a prometheus-t. Nos, egyvalamit mindig tudtam, hogy ezek az amerikaik segg hulyek (tisztelet a kivetelnek). A film alatt vegig drukkolnak valakinek, meg beszelgetnek, hogy Oh szegeny, Pl, amikor az idegen urhajo eltapossa C. Theron puncit, akkor felhordult az egesz mozi es holly shit meg az oh my god szoveget hallottam terben :D a masik csaj kozben meguszta, ekkor par hulye meg elkezdtett tapsolni O_o , meg olyan szoveget nyomtak, hogy milyen ugyes. Ekkor mar a fejem fogtam.
    Na mindegy, a filmrol annyit, hogy en nem ezt vartam RS-tol. Ez egy blockbuster, semmi tobb hatha valaki meg egy atlagos moziban nezi 2D-ben, annak lehet, hogy egyaltalan nem jon be.

    Tehat a latvanyvilag (IMAX 3D) az valami elkepeszto, te jo eg siman elhittem, hogy valahol a galaxisban egy LV223 neveztu holdon vagyok, de az ur jelenetek is legjobbak, amit idaig lattunk. A csillagok, a bolygok maga az urhajo latvanytol kesz voltam. A hangok pedig Istenesek. Itt a szekekeben, mit szekek, fotelokban, shaker is van szerelve. A fent emlitett urhajo lezuhanasnal, azt hittem a fejemre omlik a mozi es a fotelom is kiszakad helyebol. A basszus es a tiszta hangorkanok egyvelege a latvannyal keverve szinte katarzis valtanak ki a nezobol. Viszont a tortenet az szerintem egyszeruen nem normalis, ha ugy ulsz be a filmre, hogy ez egy izgulos scifi, akkor boldogan jossz ki a mozibol, de ha alien filmet szeretnel, akkor csalodas lesz. SPOLIER: A vegen az alien megtermekenyito polip, vagy mi a neve akkorara nott, mint egy nappali :DDDD ne mar :/ A szineszek szo szerint szarok, semelyikert nem tudtam izgulni, vag kivalasztani egyet, hogy az lesz a favorit. Gondolom, hogy lesz egy oraval tobb directors cut is, mert ennek a tortenetnek igy se fule, se farka.

    Mas:

    Eleg hulye idojaras van itt is, ha kisut nap megkell dogleni, ha jon egy felho hideg van, utana meg mindjar esik is. most olyan huszonvalahany fok van, legalabbis a Time Square-en nem olyan reg 69.5-ot mutatott es annyi embert esz ide ki a fene, mintha mindenki itt lenne a vilagbol. Szoval kurva sokan vannak, dudalnak ha kell ha nem, megy az elet :D

    Na, majd valamikor benezek, ha lesz kedvem.

    Mike
  • kaposi1
    #25370
    Nagyon nagyon komoly írás.
    Minden mondatára csak bólogatni tudok.
    Már többször végigolvastam úgy hogy közben a szóban forgó zenéket hallgattam.
    Tökéletes írás nincs mese.

    Nem letöltögetni kell ezt a CD-t hanem megvenni amíg még lehet kapni!!!!!

    Gratulálok itt is a leíráshoz Mike!
  • IMYke2.0.0.0
    #25369
    Döbbenetesen jól nyomják - s mindezt ÉLŐBEN! Na, ettől esik le az ember álla csak igazán.
    Az meg hab a tortán, hogy az hogy jól érzik magukat közben (ebben biztosan szerepe van a zene szeretetén felül annak is, hogy kis közegben adták elő), és az embernek önkéntelenül ütemre mozdul minden izomszála...
  • Italo4ever
    #25368
    Epp most olvastam mike reronic voice tesztjet amit mar 2 hete megirt,de csak most vettem eszre,mert nem kuldott email a rendszer

    itt lehet olvasni
  • Dióka
    #25367
    Titkon reméltem, hogy legalább Neked tetszeni fog, én már féltucatszor élveztem végig ezt a kis műsort. nagyon jók benne a hangok, a felépítése és az improvizációk is.
  • IMYke2.0.0.0
    #25366
    Ez nagyon jó!
  • Dióka
    #25365
    a cs ába

  • Dióka
    #25364
    Ajánló!
    A nálunk (a mi köreinkben) minden bizonnyal kevésbé ismert név alatt futó izlandi csapat 95-ös első hivatalos megjelenése és kb. 6 albumnyi anyaga óta ugyan többször is cserélgette tagjait és a stílusát is eléggé jól vegyítette a tech house, electro, downtempo stb. stílusok keveréke köré, viszont mára egy egy eléggé kiforott egyedi, dinamikus hangzású valamit alkotnak, amiben a vokál is kellemesen jelenik meg.
    2011-es év végi 'Arabian Horse' albumuk apropójaként ezt a "röpke" élő előadást ajánlom, ha másra nem is, hát csak úgy bambulni háttérzenének (FHD-ben is).

    GusGus

  • Dióka
    #25363
    Ha nem rakod zárójelbe a portált, akkor nem fogjuk megtudni hová visz a link?
    Egyébként magam részéről oda meg vissza vagyok a hasonlóan értelmes és izgalmas, érdekfeszítő 'hírektől', no meg persze ha jönnek a hülyeségek,akkor az okos brit tudosóktól is...

    '4 milliárd' meg 'belénk rohan'

    komoly gondok ezek!
    bár igaz, jobb felkészülni még idejében egy ilyen nagy fúzióra!

    hogy a különböző csillagrendszerek néha összeütköznek ez nem új (persze maga a folyamat sem pikk-pakk megy végbe, ahogy a videókon nyomják látványosan, hanem néhány év, évszázad vagy ezer évek alatt), most hogy köptek hozzá egy 'apró' számot, hogy 'SZERINTÜK' mikor, így érdekesebb lesz? szóval van még időnk, használjuk ki!
    A Napunk is kihül 'mindjárt', de valszeg még azelőtt jár erre egy meteor, amitől kampec dolores lesz.
  • IMYke2.0.0.0
    #25362
    Csak mert beszélgettünk róla: 4 milliárd év múlva belénk rohan az Androméda (ipon.hu)



  • Italo4ever
    #25361
    " a politikai hovatartozás és magyarok elleni utálat miatt talán még pontot sem kapnak. Úgy vélem, hogy a 20-dik hely előtti végzésük már mindenképpen meglepés lenne"

    Ezt jol lattad sajnos,mi innen kuldtunk a haverokkal osszesen 15 smst furcsa hogy az 1 pont se lett meg amit mostanaban eszrevettem,hogy a hulye nemetek egyre jobban kezdik nem is utalni de semlegeskent kezelni a magyarokat kesobb ebbol lesz az utalat es mindig a hulye orban kerul eloterbe ez miatt.

    meghogy a politika nem forditja egymas ellen az emberket,de es minden szegeny magyarokon csattan,akik probalnak bekeben megelni otthon,engem mar elfogadtak de ehhez vagy 10 ev kemeny melo kelett egy nemet eleg a fel evig kemenyen dolgozik.
  • IMYke2.0.0.0
    #25360
    Igen - a klasszikus összeesküvés elmélet szerint is, zuhanáskor a mennyezetről leeső/lelógó oxigénmaszkok is azért vannak, hogy az utasok gyorsan elkábuljanak, és ne pánikolva rohangáljanak... :)
  • mflex #25359
    Annyira nem vagyok oda azért a számért.

    más.

    Kíváncsi vagyok, hogy a CD hol végez, mire vége ez az ED, addigra pont indulni kell és én tuti álmos leszek :D