26937



A MILLENIUM KÖRNYÉKÉTŐL KEZDVE DALLAMOS, RITMUSOS VAGY SLÁGERES ZENEI AJÁNLATOK


  • IMYke2.0.0.0
    #25520
    Neked, bármit! :)
    Szerintem is remek mix - tucatszor jobb, mint az eredeti.
  • mflex #25519
    nagyon nagy remix.
  • IMYke2.0.0.0
    #25518
    Ezt a verziód keresed:

    Orjan Nilsen feat. Neev Kennedy...Anywhere But Here (Björn Akesson Remix) - 09:31, 22,1 MB, 320 kbit/s
    Bocs, ha időközben meglett :)
  • beva02
    #25517
    Köszönöm szépen
  • mflex #25516
    Orjan Nilsen Feat Neev Kennedy - Anywhere But Here

    kb 1:04:00-től kezdődik, de rögtön toplistás trance lett nálam, CSAK ebben a változatban kellene, ha valaki tud linket.

    Nagyon szép, dallamos trance , a csaj hangja is állat!

  • Dióka
    #25515
    a többség véleménye a lényeg, legalábbis ha közönségről van szó mindenképp. :) én meg csak 1 kritikus voltam.

    (a reggeli hiba oka: a honlapot kiszolgáló szervereknél volt egy kis hardver hiba,de már megcsinálták.)
  • mflex #25514
    Ment pü...
  • mflex #25513
    Rendben, köszi! Majd elválik :)
  • IMYke2.0.0.0
    #25512
    Ableton-témában, a Youtube és a net majdnem végeláthatatlan tutorial-áradatán felül, ha kell és ha tudok, állok a rendelkezésedre :)
  • mflex #25511
    Nekem sem, ennyire nem merültem bele. Nekem jobban tetszik az ableton, ha a későbbiekben még rászánom magam valamire, akkor az a program lesz.
  • IMYke2.0.0.0
    #25510
    Nincs kedved MIDI-be dolgozni ezt a dallamot és elküldeni nekem :)
    [Fogalmam sincs, hogy MAC-en megoldható-e ez valahogy...]
  • mflex #25509
    Nem, ez teljesen alapról készült. A dallam megvolt már rég a fejemben, csak hangokkal kellett helyettesíteni
  • IMYke2.0.0.0
    #25508
    Ááááá...
    Azt hittem, hogy kész hangminták azért voltak... Így viszont egy remix lehetősége kizárt :==(
  • mflex #25507
    Semmilyen zenei alap nem volt, minden hangot én találtam és kevertem ki, a szinte egy-két hangot tartalmazó house mintákból, majd fokozatosan az fx, delay stb funkciókkal teljesen egyedivé tettem. A house szekcióban lévő keverőpulton készült minden a garageband programmal. Szakértők szerint ez jobb az ableton-nál is.
  • IMYke2.0.0.0
    #25506
    Csak azért pofátlankodtam megkérdezni, mert tényleg izgat a lehetősége egy remixelésnek...
  • IMYke2.0.0.0
    #25505
    Milyen zenei alapokból készült amúgy az első verzió?
    Valamiféle "csomag" elemeiből, vagy speckó, MAC-es dologból?
  • mflex #25504
    nm :)
  • mflex #25503
    Neked csinálok egy olyat, amiben nincs benne :D, a többségnek egyelőre tetszik, és én hallgatok mindenkire.
  • IMYke2.0.0.0
    #25502
    Mega-giga-hála. Már csorog is lefelé az első, superior verzió :)))
  • mflex #25501
    Imyke és Beva02!

    Nektek is köszönöm a kritikát, komolyan elgondolkoztam rajta, hogy TANULNOM kell a zenei részét, kották, ütemek, etc...

    Az oldal betöltése meg azért lassú, mert a css script a spacesynth.hu oldalamról töltődik be, ami jelenleg a tkm tudja miért, de egyáltalán nem működik, mármint a spacesynth.hu sem, ha megjavul, akkor gyors lesz és megint a régi lesz a dizájn, de addig folyamatosan keresi a script-tet a motor, majd mikor megunja, akkor így töltődik be, addig kitörlöm az egészet alapra.



    http://data.hu/get/5330939/Mflex_-_Brigt_Space.wav

    http://data.hu/get/5327989/Mflex_-_Brigt_Space_long_dancer_remix.wav
  • IMYke2.0.0.0
    #25500
    Én letiltottam a hátteret az AdBlock-kal - így már elég kellemes a betöltődése a lapnak. A túl nagy méretű háttér megette a sávszélességemet minden frissítéskor.
  • Italo4ever
    #25499
    #25498

    az egyik legjobb resz szamomra pont az a dalresz
    az forum nagyon lassan toltodik be :áá((
  • Dióka
    #25498
    hát én már meghallgattam párszor,de a (long dancer remix) 1,33-2,03-ig lévő résszel akkor sem tudok megbékülni,még ha ez az egész világnak tetszik is. sőt meg is vagyok lepve hogy ez a rész bejön nektek (kellemes, fülsimogató, érzelmi töltés ad? vagy fingom sincs miben). csak ebből a részből kérnék egy kétperces extended-et a részetekre.
    a többi O.K.
  • IMYke2.0.0.0
    #25497
    Engem az első verzió érdekelne lossless - a Remix már megvan :)
  • Italo4ever
    #25496
    © beva02

    a youtube oldalra képj fel és a videoablak alatt ott van a wav lossless linkje. telefonrol sajnoss nem tudom ide masolni.

  • beva02
    #25495
    Szia ez nekem tetszik szívesen venném veszteségmentes példányba tuti jól szólhat a kicsi technics asztali hifimen
  • IMYke2.0.0.0
    #25494
    Vélemény:
    1. (Extended) verzió: Nagyon kár, hogy nem MIDI-ből készült, mert azonnal kérném el őket, és remixelném :)
    Szerintem: 5/5
    2. A remixben mintha kicsit túlvezérelt lenne a dob [a hallásom sem a régi?], amúgy meg nagyon jók a fantáziadús hangok - az említett, és Dióka által kifogásolt hang [1'34"] nekem bejön. Viszont, ez a szám kicsit már hosszú. 4/5
  • Dióka
    #25493
    ebből lesz majd a stabil rajongói tábor! :)
    rég hallottam szimistyle-ról,de ezek szerint még él! :) üdvözlöm!
  • mflex #25492
    Jött még pár értékelés...



  • mflex #25491
    Ennek én csak örülök, de azt is vedd (majd) figyelembe, hogy 8-9 house hangmintából készült az egész hóbelevanc :]
  • IMYke2.0.0.0
    #25490
    Mike klipeit meg most töltöm le [JDownloader], és majd otthon meghallgatom [az elsőt félig már hallottam], és holnap kíméletlenül véleményt írok :)
  • IMYke2.0.0.0
    #25489
    Nekem van egy chill out stílusban íródott saját szerzeményem - holnap feltöltöm, és kíváncsi leszek a véleményetekre :)
  • mflex #25488
    "a nőknél is vannak beszámíthatatlan állapotok"

    helyesen fogalmazva:

    a nőknél állandóan vannak beszámíthatatlan állapotok, főleg mikor vásárolni kell menni, a tkm tele van az egésszel...

    töröltem.
  • Dióka
    #25487
    a nőknél is vannak beszámíthatatlan állapotok,szerintem épp azon merengett,mit főzzön vacsorára. azt meg tudjuk, hogy a nőknek milyen rossz a térérzékelése, sokszor azt sem tudják,melyik bolygón vannak.

    (az előző hszemből a képet töröld légyszi, nagyon nagy lett...)
  • mflex #25486
    De ennyire?
    Ha ezt az én párom játszaná el komolyból, akkor nagyot csalódnék, hogy milyen hülye van mellettem.
  • Dióka
    #25484
    nagyon durvák, nem szeretek ilyeneket nézni, mert egynéhány egy darabig vicces, de a legtöbbnél még én is összerezzenek az átélés miatt!
  • mflex #25483
    Na még egyet...

    1:04, na én ezt nem hiszem el...
  • mflex #25482
    1:43??? :OOO

  • mflex #25481
    Kösz, neked is.
  • Italo4ever
    #25480
    helo Mike

    Nekem ez is nagyon tetszik sot ez jobb lett mert diszkosabb. sajat velemeny