26937



A MILLENIUM KÖRNYÉKÉTŐL KEZDVE DALLAMOS, RITMUSOS VAGY SLÁGERES ZENEI AJÁNLATOK


  • pityu0718
    #26097
    Amivel azt a bizonyos lüktető érzést-hangzást lehet elérni a zenében. Ezt a kompresszorok teszik lehetővé, azon belül is a side-chain kompresszor.
    Pld:



    Vagy magyarul kicsit hosszabban, részletesebben:

  • mflex #26096
    ...de bejött...
  • mflex #26095
    Mitől?
  • mflex #26094
    Na bammeg kösz
  • Dióka
    #26093
    én talán az akkori Boytronic és Azul Y Negro közé raknám valahová
  • pityu0718
    #26092


    És a kompresszortól milyen kellemes lüktető lett az egész szám! Tud a srác!
  • Dióka
    #26091
    sajnos 'véletlen' nincs meg, de ha jó direkt,akkor úgy megvan.
    valóabn nem bonyolult szám, hanem egy kellemesen melankólikus Nu-Disco
    FM Attack - Invisible (10)

  • mflex #26090
    Fm Attack - Invisible nincs meg véletlenül jó minőségben.

    Ezt a számot 2 év alatt mindig előveszem, és lenyűgöz az egyszerű dallamvilágával. Sok italodisco elbújhat mellette. A vocoder rész pedig egyenesen zseniális, talán én is megpróbálkozom vele hamarosan..

    http://soundcloud.com/fm-attack/invisible
  • mflex #26089
    Ha diszkó vizsgán lennék, szó nélkül rávágnám, hogy Boytronic!
  • mflex #26088
    Nem értettem, hogy ezt miért írtad, de közben rájöttem, hogy ezzel a jelzővel illette anno :D
  • mflex #26087
    ...és ezt egy hölgy írta O_o
  • Dióka
    #26086
    És milyen találó!
  • mflex #26085
    Ezt a jelzőt akasztották az előbb az új zenére:
    [nagy]
    WonderfulFuturisticSynthMelody


  • Dióka
    #26084
    Elsősorban Biatomi kérését teljesítem az alábbi számmal, ami anno nagyon ütős kis italo-synthpop volt, és most a minőségét illetően abszolút kuriózumként (és eddig féltve őrzöttként) osztok meg a saját kis 'fészeremből' a szám 28. évfordulójára.




    Vam Cyborg - Gods Valley (/italodisco)



  • mflex #26083
    Köszi. :)

    Gondoltam elmegyek aludni egyet, de a mellettem lévő szomszéd úgy gondolta, hogy diszkózik, neki is jó rendszere van, nem nagy minőség, de falbontásra jó, meg arra, hogy ne kelljen aludnom...
  • Italo4ever
    #26082
    megis irok xd
    annyira szepek a dallamok es ezek a csodalatos hangok hogy orom hallgatni preciz igenyes zene, nekem legalabbis az.

    de de de nem tudom megfogni a sracot na XDDD
  • Italo4ever
    #26081
    nem irok semmit, csak ugyanaz mint a #26030

    elfogultnak senki ne merjen nevezni XD de latom maris dicserik a soundcloudon is csak en is azt mondom hogy nagyon nagy gratula!!!

    ellopom ezta kepet xdd

  • mflex #26080
    Igen mflex marad :D, és itt is nagy thx a "háttérsegítségért"!
  • Dióka
    #26079
    Nem tudom még, mi lesz a visszhang, de ez nagyon ott van, KK NAGY!
    GRATULA!




    Mflex - Wonderful Memories

    és akkor ha jól értem (vagyis értse jól mindenki), úgy döntöttél, hogy mától Muscular Flex = Mflex muszkli megy és Mflex marad.
  • shirak
    #26078
    Marc TuttiFrutti
  • gyorgy74
    #26077
    Sziasztok! Bocs hogy beleszólok nekem még is ez a kedvencem Marc Fruttero-tol. Annyit hozzátennék a CD albumon egy foss a minősége.
  • mflex #26076
    http://snd.sc/OhXId8

    lossless onnan tölthető...
  • mflex #26075
    Már érdemes volt ma benézned
  • Italo4ever
    #26074
    En nem is ismertem ezta zenet XD
    mindig tudtok ujat mutatni,a dallama tenyleg odateszi magat!
  • mflex #26073
    Ejj, Laci!

    Ez egy olyan kérdés, amire senki nem tudna szerintem válaszolni. Több stílus, sok dallama tetszik, ezért nem lehet kategorizálni, de talán, Marc Fruttero - If You're Feeling Blue című számában a fő dallam az biztos, hogy az egyik kedvencem. Nagyon szép, élvezet hallgatni, viszont Marc az énekével hazavágja az egészet, ráadásul a refrén kegyetlen szar, mintha nem is ez a szám lenne. Joey Mauro nagyon szépen összerakta a dallamokat, nem értem, hogy ez az ének miért ez lett és miért pont ilyen (szar).

    Egyébként meg az első szám, amit itt az SG-én szereztem be, bár kérni kellett, mert nem sokan ismerték akkor, de Dió volt az első, aki segített. Nem tudom emlékszik-e rá :)


  • Italo4ever
    #26072
    Mike!

    van olyan kedvenc dallamod,amia sok kozul legjobban tetszik egyebkent?
  • mflex #26071
    Egyáltalán nem, sőt ez lesz idáig a leggyorsabb a maga 127-es ütemével, idáig 125 volt legtöbb.
    Sokféle dallam lesz benne :), és igen 8 napon keresztül napi 7-8 órákat dolgoztam vele, idáig a legtöbbet, ezért is készült el, mert lehet, hogy majd más nem így látja, de számomra a legszebb dal ez és a legtöbb meló is ezzel volt.
    Italo disco stílus egyébként, de egyedi.
  • Italo4ever
    #26070
    hat ez a borito kep maris elsoosztalyu mellesleg

    ez valami lassu lesz?
  • Italo4ever
    #26069
    ilyen hamar jelentkezel megint egy uj szerzemennyel?

    nem semmi,remelem vegre beletudok kotni XDDDDDDDDDDD
  • mflex #26068
    Hamarosan és vége a Muscular korszaknak, maradok továbbra is mflex...

  • mflex #26067
    Durva változás...

  • IMYke2.0.0.0
    #26066
    Tényleg üt a kép :(
  • mflex #26065
    Főleg ez a kép, smink nélkül

  • IMYke2.0.0.0
    #26064
    :)))))))))
  • mflex #26063
    Szerintem valamilyen drog kavarhatott be neki, már nem áll fel rá :D
  • Dióka
    #26062
    ez nagyon durva!...a többi kép méginkább boá...atyaég,mit csinált ez a csaj alig 2 év alatt magával(ból)????
  • IMYke2.0.0.0
    #26061
    Belefutottam az egyik kedvenc japános-animés híroldalamon. Majdnem kiégett a szemem [pedig, szeretem az olyan nőket, akiknek nem rezegnek a csontjai]:
    Lady Gaga “Now BBW Icon”

    Csak egy kép:
  • narumon
    #26060
    Keráj szeressük Schillert, asszem vinyl vevős lesz :)
  • mflex #26059
    Elég jó! Mindig is imádtam a 70-es diszkó hangulatot, hiszen kölyökként szinte csak olyan zenéket hallottam :) Ez is odabax, bár egy dallamosabb részt belecsempészhettek volna...



  • Dióka
    #26058
    Csak digitális letöltésre jelent meg (mint már a zenei kiadványok bő kétharmada), de ha szépen megkéred őket és kifizeted a 10x-ét,akkor lehet ezt is rányomják 'kék lemezre'.