26937



A MILLENIUM KÖRNYÉKÉTŐL KEZDVE DALLAMOS, RITMUSOS VAGY SLÁGERES ZENEI AJÁNLATOK


  • kaposi1
    #26177
    Újra működik a Multiupload igaz reggelni még nem tudtam rá annak ellenére hogy már a Managert használva töltöttem fel.

    A.M.Samurai feat Codigoro - Secret Entrance ( Long Remix ).wav (76.68 MB)

    Download
  • kaposi1
    #26176
    Mert besokaltunk és az oldalon túl sok a videó.
  • Musachy
    #26175
    Nekem meg teljesen rendben van a sebesség, ellentétben a 70-80-as és a New Italoval, azok akadozósak az elején.
  • IMYke2.0.0.0
    #26174
    Én már nem is akartam közbeszúrni, hogy számomra qrva lassan töltődik az oldal, mióta a képek itt vannak...
  • Italo4ever
    #26173
    de jo,hogy ekkora semmitmondo szitetizator kepeket beraktal ide,a telefon alig tudta betolteni az oldalt.

    am ilyen kepeket en is tudok barmikor. a Stuttgarti baratomnak olyan studioja van,hogy egyeseknek butan neznek XD,csak egy gond van soha nem tudott meg ertelmes zenet csinalni rajta,de dicsekedni a cuccal annal jobban XDD

    na a lenyeg azt hallottam,hogy az italo4ever srac sulyos balesetet szenvedett itt a nemet autobahnon :( (inteziven van)
  • pityu0718
    #26172
    Nem saját feltöltés, de szerintem is jó album lesz. Olyan "original" spacesynth feelingje van.
  • IMYke2.0.0.0
    #26171
    Ez nagyon ütős!
  • pityu0718
    #26170
    Synthesis Promo Mix mp3 és wav
  • pityu0718
    #26169
    Komoly gyűjtemény.
  • I Angel Disco
    #26168


  • I Angel Disco
    #26167


  • I Angel Disco
    #26166


  • I Angel Disco
    #26165


  • mflex #26164
    Hamarosan...


  • mflex #26163
    :D Nem is néz ki rosszul.
  • Dióka
    #26162
    hatalmas ÁLLJ-A-FÓN(RA) 5 PARÓDIA!

    A valóságban az elődjéhez képest 7%-kal nagyobb kijelzőjű 5-ös változatról már így is rengeteg IRÓNIKUS paródia készült, íme az egyik haláli....hasonlóan jókat röhögtem,amikor az osx 10.5-10.6-10.7-es verziók különbségeit átnéztem, de egy közös volt,mindig akkora volt a csinnadatra,mintha valami eddig teljesen új, eszméletlen dolog jött volna ki... egyébként pont a minap kaptam egy fülest (nem vicc!),ahol titkos gerillamarketingesek 'bérsorbanállókat' kerestek az új 5-ös hazai megjelenéséhez!Parasztvakításban és minőségben az Alma mindig is élen járt, persze nem vonom kétségbe azokat a valós előnyöket (és csendben elsumákolt hátrányokat),amiért ott vannak az élvonalban.

    "Nem csak látszat, hanem igazi átütő változást szerettünk volna eszközölni az elődökhöz képest, amitől leesik a 'userek' álla. Most először megnöveltük a kijelző méretét. Miközben a szélessége bravúrosan mit sem változott, addig a magasságát 795%-kal megnöveltük (880 mm!-re), így lényegesen több információt tudunk megjeleníteni,vagy lapozás nélkül akár 88 db app ikont is megjeleníthetünk, mindezt a tökéletes felhasználói élmény érdekében. Panorámaképhez ezután nem kell körbefotózni, egy kattintással félkörpanorámát készíthetünk. A FaceTime-ot BodyTime-ra frisstettük, így videóhívásoknál már nem csak az arc, hanem teljes alakos kép jeleníthető meg.A kijelzőhöz igazított sokkal nagyobb antenna pedig mindenhol tökéletes vételt biztosít. stb.....


  • Dióka
    #26161
    erre már egy ideje fel akartam hívni a figyelmet,az ausztrál csapat szellemi küldetése tömören a 'szeressük egymást gyerekek', egyfajta hitközösség, egyre nagyobb tömegeket vonzanak, populáris 'katedrális' progresszív rock zenét játszanak, és hát ez a szám szerintem fantasztikus, bár a szövegét lehetne vallási alapon is felfogni (bár én kőkemény ateista vagyok), de ha csak simán a szentimentális oldaláról nézem, akkor is jó hallagatni ezt a zenét, csak 10 perc és legalább csak egyszer hallgassátok végig.

    Citipointe Live - Higher, Wider, Deeper (2011)



  • IMYke2.0.0.0
    #26160
    Az utolsó két mondatod nagyon megnyugtatott.
  • pityu0718
    #26159
    Jól látod a rocker vonal nem vonzott soha, a klasszikus még csak elmegy, hiszen azt is tanultam de végül az sem lett a szívem csücske.
    Maradt az elektronikus vonal.
  • pityu0718
    #26158
    Akár az is lehetne.. de nem Talán az az 1 stílus van, amit sosem vett be a gyomrom. Amúgy mindenevő vagyok zenei téren.
    Alapvetően instrument és elektronikai stílusok jönnek be, mint itt sokaknak.
    Annyit azért elárulhatok, eddig zenekarban koptattam a billentyűket, saját szerzeményekkel nem rég óta foglalkozom. És enyhe identitás zavarban is vagyok már ami a zenei stílust illeti, ugyanis szinte egyformán kedvelem a spacesynth az ambient a chill-out és pld. a progressive house-t is. A dallamos trance-ről nem is beszélve..
  • Dióka
    #26157
    oké, előre is köszi!
    anélkül, hogy talányos találgatásokba bocsátkoznék, én máris kizárom a klasszikus és 'rocker' vonalat! egyikbe sem illik igazán a szintis 'előélet' és e fórum látogatása.
  • IMYke2.0.0.0
    #26156
    Tudom, titok, meg meglepetés - de bízom benne, hogy nem valami gitárhúrtépős stílusról van szó...
  • pityu0718
    #26155
    Rendben van, engedek az erőszaknak
    Amúgy is éppen benne vagyok egy projektben, ha készen leszek, itt fogom megosztani először! De a stílus legyen még titok..
  • IMYke2.0.0.0
    #26154
    Bizony. Szerintem, többen is vagyunk, akik kíváncsiak :)
  • Dióka
    #26153
    ...akkor örülök, hogy nem vagyok egyedül , mondhatnám, hogy 'Közkívánatra'
  • IMYke2.0.0.0
    #26152
    Engem is izgat a dolog.
  • Dióka
    #26151
    Szívesen!
    Filóztam egy darabig rajta, de így mostmár végre meglesz a 'világnak' is és TB gyűjteményébe is bekerülhet a 'minőség'....
  • Dióka
    #26150
    Pityu!

    Ha már több tíz kilónyi zenekreáló apparátus cuccal gazdagabb vagy nálam, de szerintem itt mindannyiunknál is, a tapasztalataid is ennyivel nagyobbak, engem tényleg érdekelne bármilyen alkotásod (ha van), mert azonkívül, hogy folyosói szinten hallomásból tudom, hogy zenélsz, de még azt sem tudom, hogy mit, miben, mivel és miket...és ha nem a NBH-ban teszed ezt,akkor én szívesen vennék már tőled is valami füllel foghatót vagy bármilyen kulisszatitkot.
  • Dióka
    #26149
    Ajánló!

    Kicsit turkáltam. Alapvetően nem vagyok egy nagy mix rajongó, de néha szemezgetek, a múlt év végéről egy nagyon jó kis (~42perces) modern funkygroove nu-disco mixet ajánlok 'Dancelot Paul'-tól, azaz az olasz Paul Dancelot-tól, szerintem érdemes egy jobb hangulatban végig hallgatni rendesen.

    Dancealot Paul - Osvaldo's Party Discomix

    01 Linosaur - Got It
    02 Golden Bug - Lord Of Pleasure
    03 Max Sedgley - Superstrong ft. Tasita D’Mour (Faze Action Remix)
    04 Andromeda Orchestra - West Coast Lady
    05 Moullinex & Xinobi - X Marks The Spot (Drop Out Orchestra Remix)
    06 Brioski - Radio Anatomy (Emperor Machine Stretched Version)
    07 Frank Agrario - Upgrade
    08 Things Happen - Lingerie
    09 Indulgence feat. Alexander Robotnick - Double Malt Night
    10 Fifteenth - Tomorrow

    és az alábbi számnak inkább a vezető bassline-ja fogott meg, ahogyan a címe is sugallja, hosszú útra, inkább autópályára való...

    Marco Antonio Spaventi - Vieni Via Con Me (Original Mix) (12)
  • Biatomi
    #26148
    Dióka!
    nagy köszönet az önzetlenségedért,mit ne mondjak tök jól szól az már tutti.
  • pityu0718
    #26147
    A pár tucat azért túlzás lenne de volt szerencsém egy néhányhoz. Inkább a későbbi modellek voltak számomra érdekesek, azokból birtokoltam is párat. Összességében kb. 20 hangszerem volt ezidáig, ezek közt igen nagy a szórás a tudásukat és funkciójukat illetően. De nem sorolom fel mind mert kapok még azért is..
  • Dióka
    #26146
    én meg köszi a technikai infókat. a szintik életét és lelkivilágát én már nem ismerem (mivel sosem volt, csak szerettem volna), de erről lerítt, hogy akkortájt ez ütős volt bass-ban. viszont te biztos éltél (élsz) pár tucattal...
  • pityu0718
    #26145
    Ez a kis jószág egy legenda, több szempontból is!

    Ez volt az első analóg szinti, amelybe már el lehetett menteni a preset hangszíneket, igaz nem sokat szám szerint 16 db-ot.. :) De ez akkoriban nagyon nagy dolog volt. Viszont azt a 16-ot ki lehetett menteni kazettára majd ha kellett, vissza is lehetett tölteni! Előszeretettel használta is Depeche Mode egykori billentyűse Vince Clark de még lehetne sorolni az akkori usereket.
    Mind megjelenésében (analog hangszerhez képest lapos volt) mind pedig funkcionalitásban úttörő volt. Egy negatívuma volt csak, mégpedig hogy monofónikus volt és nem polifónikus vagyis csak egy hangot lehetett egyszerre használni a hangszerben hiába akart valaki több billentyűt lenyomni csak 1 szólt. Ezért elsősorban bass és lead hangszínekre volt nagyon jól használható.

    Igazi ritkaság volt, hozzánk szerintem sosem került be ilyen masina, több analóg csodát volt módom kipróbálni és tesztelgetni de erre még mindig fáj a fogam. Igaz a hangjaiból megvan egynéhány hála a szoft samplereknek!

    Köszi dió a videót!!
  • mflex #26144
    81 :O állati gép!
  • Dióka
    #26143
    kis méretű nagyágyú volt
    Moog Source Analog Synthesizer (1981)
  • Dióka
    #26142
    Szívesen!
    Akkor neked épp kapóra jött, hogy Mflex előhozta ezt a zenét....
  • sanyo71
    #26141
    Köszönöm Dióbá!!!Szeretem az ilyeneket nagyon!!!
  • mflex #26140
  • Dióka
    #26139
    épp takarítottam a pü-jeim, erről jutott eszembe, mi lehet a jó öreg Zephyr-rel?? megvan még a papucsa?
    amióta lelkesen kiment fél évre Torontóba (legalábbis azt mondta), azóta már a kedvelt zenei fórumokba sem írt semmit, pedig a jelek szerint látogatja az SG-ét. Vajon mutálóldhatott azóta az elméje vagy vett valami rendes hifit végre? (ezzel hátha előcsalogatom...)
  • mflex #26138
    pm