26937



A MILLENIUM KÖRNYÉKÉTŐL KEZDVE DALLAMOS, RITMUSOS VAGY SLÁGERES ZENEI AJÁNLATOK


  • pityu0718
    #26217
    Hááát, nem tudom.. Ezt hamarabb mondanám bármi másnak mint a "fény játékának".
  • Dióka
    #26216
    na még egy szóra,akinek nem megy a lényeg megkeresése



    a képen tökéletesen látni a becsillanó,visszacsillogó fény 'buborékját' (ami egy félgömb alakú valami),ami jellegzetes optikai fényhatás, elsősorban azok láttak már ilyenből sok hasonlót,akik közel vannak pl. kamerarendszerekhez, és sok ellenfényben látták a képeket, akár nappal,akár világosban
  • Dióka
    #26215
    aki próbált már a Nappal szemben fotózni,az ilyennel már sokszor találkozott, de még a profi operatőröket is meg lehet fogni vele, akár egy esti, de erős szembefényforrásnál is találkozni hasonló és nem épp földöntúli "jelenséggel"...az objektív lencséjén (ami ugye elég összetett üvegrendszerből áll) belülről visszacsillanó fény 'játéka', mely az azo a helyszínen készült több képrészleten is feltűnik ilyen-olyan módon vagy alakban és jelenségben, (plusz a mozgó jármű fotós nehézségei, a hosszú csík meg attól van),és melynek alakjába mi emberek szinte bármit bele tudunk képzelni, lásd pl. a közeli bolygó fotókon néha megjelenő 'emberarcok', 'piramisok', de ilyenekre nagyon jó játék (egyébként csak hülyegyerekeknek) az a pszichó Rorschach-teszt,ami megkérdezi, hogy az adott alakról mi jut eszedbe.
  • Italo4ever
    #26214
    Az valami piros UFO XDDD

    viszont ez a zene tiszta utazas,Vangelis is megirigyelhetne nagyon szep es a klip is hozza meg jobb hangulatot!!!!
  • mflex #26213
    off:

    google earth---beírni: Jacksonville, Texas, Egyesült Államok---teljesen menjetek le az útra---szemben az A betű legyen---most forduljatok meg addig, míg a CAPITAL ONE épület a képen lesz---ha ez megvan nézzetek fel az égre és valaki mondjon egy okosságot, hogy mi a lóf...sz az ott? :)
  • mflex #26212




    SoundCloud
  • Dióka
    #26211
    Nekem tetszik!

    Mondjuk full nu-disco+electro, és ilyen hangzás a 80-as első felében nem nagyon volt, de valamiért mégis azt a kort idézi,passzol hozzá, valószínű az analógos szintihangzás miatt..
  • pityu0718
    #26210
    Bele lehet hallgatni a számokba
  • pityu0718
    #26209



    MediaFire download
  • pityu0718
    #26208
    "Kakker" de ez inkább mai szemmel az.
    Akkortájt nem egy ilyen kaliberű háj-fáj rendszer volt az országban és senki nem panaszkodott, amikor szólt rajta a Kadlott Karcsi és a Lagzi Lajcsi a betonkeverés közben..

    Szóval tegyük rendbe és főleg időrendbe a dolgokat!! Ne mai szemmel nézzétek, ez kb. a 80"s évek vége 90"s évek eleje korabeli hi-fi cucc, még cd player sincs benne.

    Amúgy tényleg nem volt jó cucc, akkoriban sem! Voltak jobbak és drágábbak is.
  • narumon
    #26207
    Hehhe ocó "kínai". Nem bántás de egy kalap kakker volt :)
  • kaposi1
    #26206
  • Blum
    #26205
    Ertem en,semmi gond :)
    Koszonom a valaszokat!

    Udv!
  • kaposi1
    #26204
    Ne haragudj az első szó amikor megláttam ami eszembe jutott az hogy "JÉZUSOM"!
    Ez tényleg egy nagyon bovli kategória mind anyagminőségben a zenei élményről meg ne beszéljünk.
    Szerencsére nagyon nagyon rég hallottam ilyen kategóriás dolgot.
    Ezért mondtam hogy egy kép és itt már többen is tudni fogják bekalibrálni az árát.Sajnos ez nagyon nagyon messze van még egy középkategóriás hi-fi-től is.
  • Dióka
    #26203
    biztos, nagy öröm, ha valaki ilyet talál jó állapotban, de a minőségét illetően korabeli értékrendben is valóban csak egy occsó music-center kategória volt, anno 15-25 pénzért lehett hasonlókat venni, de ez valóban a nagyon lowlowlow-end kategória. mai (inkább csak) eszmei értéke kb. 2-3 ezer forint,ha tip-top lenne, bárminemű szempontból a 'minősége' pedig max. ~5/100.
  • Blum
    #26202
    Ertem. Hat,koszonom a felvilagositast. Meg gyonyorkodok benne par percet aztan megy vissza pihenni :)

    [Hiaba vacak,szeretem a regisegeket :)]
  • Blum
    #26201
    Kazettat tokeletesen lejatssza,bakelitet is viszi,radio is van. :O
  • Italo4ever
    #26200
    bocs talan tul eros volt,de tenyleg ezek ilyen muhelybe pajtaba valok
    a hangjukhoz semmi koze a hifinek,mert hulladek olcso anyagbol vannak. csak egy jobb hifi kabel is sokkal a tobbszoresebe kerul mint ezek a music centerek
  • Blum
    #26199
    Ertem :)

    [Azert mondtam,hogy hifi,mert az van rairva en meg laikus vagyok a temaban..:D]
  • Italo4ever
    #26198
    Erre nagyon eros szo volt az hogy hifi, ez egy elenezest amikor megjelent akkor is hulladek kategoria volt music center vagy minek hivtak ezeket, fizetned kene,hogy elvigyek toled sajna...

    ez van.
  • Blum
    #26197
    [Most hoztam fel a sufnibol,ledzsuvazni meg nem volt erom.]







    Kozben fateromtol annyit megtudtam,hogy meg anno 15 eve sem szamitott mai darabnak. Az egyik hangszoro valamiert (?) ki lett szerelve a dobozabol,viszont megtalaltam azt is. A bakelitlejatszot vedo fedel ugyan megvan,de sajnos eltort. :(
  • kaposi1
    #26196
    Tegyél fel egy képet róla ,sok minden kiderül egyből.
  • Italo4ever
    #26195
    Mike!

    mar tegnap is akartam ismet gratulalni,de a felesegem keresztulhuzta a szamitasom,el kellett menni vasarolni utana meg elfelejtettem XD bocs

    de baratom amit 1 oraja kiraktal versio attol kesz vagyo,eszmeletlen brutalis!!! megint csak kosz!

    itt meg nincs,akkor majd en XDD

    beszaras durva!!!!

  • Blum
    #26194
    Sziasztok!

    Elnezest,ha ezt nem ide kene irnom,de epp most talaltam a sufniban egy regi hifit.

    A neve: International AN-1100A

    Googleban nem talaltam rola az egvilagon semmit. Jo 15 evvel ezelott meg hibatlanul szolt,bakelit lemezt/ kazettat egyarant tokeletesen vitte. Mindket hangszoroja megvan,stb. Hogy mukodik-e arrol lovesem sincs. [Letesztelem hamarosan]

    Tehat a kerdesem az,hogy ez a cucc valami jofele hifi volt-e anno a maga idejeben vagy ez is valami "olco-kinai"?
    Esetleg valaki tud valamit errol a markarol?
  • kaposi1
    #26193
    Hányok tőlük,szóval köszi de inkább nem.
  • Dióka
    #26192
    ha nagyon akarnak rá táncolni (ami nem feltétel), hidd el, meg tudják oldani. nézegess sok mai dizsiparti felvételt és látni fogod, még neked is menne.
  • kaposi1
    #26191
    Nekem tök mindegy, de hogy erre hogy táncolnak a klubokban arra roppant kíváncsi lennék.
  • Dióka
    #26190
    vokál electrohouse, ezt nem hangsúlyoztam ki.
  • kaposi1
    #26189
    Nálam ez rendkívül hamar törlésre került.
    De ízlések és pofonok.
  • Biatomi
    #26188
    Szia!
    így tovább
  • Dióka
    #26187
    Friss Ajánló!

    Épp 1 hete jelent meg és a tengerentúlon máris "sikerszám" a diszkókban, annyi kétségtelen, a vokál elég kellemes és vonzó benne, szerintem még hallani fogunk róla....

    Tundras - Heartbeat Go (Original Mix) (12)



  • Dióka
    #26186
    BRAVÓ!!!

    és boldog névnapot is!
    ...csak összejön az az első album!
  • IMYke2.0.0.0
    #26185
    Hopp, á, ehh, indiszponált vagyok :()
  • mflex #26184
    Azért, mert ez névnap, nem volt szó szülinapról :) Köszi.
  • IMYke2.0.0.0
    #26183
    Akkor én vagyok vak, de nem láttam az mflex-et a felsorolásban.

    Boldog születésnapot Mike! :)
  • mflex #26182


    http://soundcloud.com/mflex/mflex-brain-attack-12
  • mflex #26181
    Nem nézte el.

    Kösz Józsibá!
  • IMYke2.0.0.0
    #26180
    Nem nézted el véletlenül?
  • musichunter
    #26179
    A házigazdának szeretnék nagyon boldog névnapot kívánni!
  • narumon
    #26178
    Van itt köztetek olyan aki vinylezik még? Esetleg lenne kedve néha 1-1 lemezről reviewt írni? Csináltam egy kis honlapot / blogot. Szerintem egyedül nekem nagy falat lenne szívesen vennék segítséget! Vélemény, ötlet, stb is jöhet.
    http://vinylnirvana.wordpress.com