26937



A MILLENIUM KÖRNYÉKÉTŐL KEZDVE DALLAMOS, RITMUSOS VAGY SLÁGERES ZENEI AJÁNLATOK


  • Dióka
    #26257


    a berlini formáció már legalább 2 éve nem ismeretlen név, és korábbi sikerszámaik alapján is egyre nagyobb népszerűségnek örvend, melyet meglovagolva ebben az évben nagyon termékeny volt, igaz legutóbb felkapott számaik is minimum több hónaposak, de annak apropójaként, hogy kicsit 'átcimkézve' majd 2 év késéssel felkerült már az SPREC kis kiadású orosz kiadványra is egy kópiájuk, szeretnék még néhány remix változatot bemutatni abból és picit pontosítani a verzió nevét.

    a csapat valamiért 3, talán 4 fajta néven is publikál (The Sweeps néven a legismertebbek) és sok számuk alapvetően jó italodiszkó alapokkal vagy dallamvonallal rendelkezik, pedig végülis egy szintipop újhullámos retro-diszkó együttesről van szó,akik koruk alapján valószínűleg italodiszkón is nevelkedtek.

    bemutató minőség, hifiképes változat megvásárolható. tőlem,nagyon sok pénzért lehet,nekem is kiadványokkal kéne foglalkoznom, bár nem tudom elképzelni, hogy manapság nyereséges lehetne...

    The Sweeps - Optimistic Melancholic
    (Flemming Dalum Remix) (Hot Hot Hawk Remix) (Original 12 Inch Extended Version)
    The Robot Scientists feat. Lisa - Black Hole (Kid Machine Vocal Mix)
  • pityu0718
    #26256
    Ugye? Most legyen okos az ember, hogy mit higgyen el az egészből vagy sem.
    Mindenesetre elgondolkodtató valóban, mi van ha tényleg...?
  • Italo4ever
    #26255
    #26248

    nem csodalom hogy kaptal ilyet jar ez valmi elonnyel?
  • Italo4ever
    #26254
    de megis mi tudja ennyire jol fustben,gozben felfesteni az egre a szamokat raadasul lathatatlan
  • Italo4ever
    #26253
    Pityu,az a holdas cikk nagyon erdekes
  • Italo4ever
    #26252
    Szewasz Kefir, ize Zefir mi meg ma asztat hittuk,hogy soha nem tersz vissza,te tenyleg ennyire skrizofen vagy ?XDDD mar reg lebuktal nalam... a tobbieknel lehet hogynem de nalam mar igen XD az irasod es a szmajlik elarultak Angel D? A D mint dillettans mas nem lehet omg
  • I Angel Disco
    #26251
    Azt hiszem ezt meg is beszéltük. Szerintem kicsit elvagy szállva magadtól, és azt sugárzod kifelé, hogy szétfeszít valami véget a düh.
    Arra gondoltam nyugisan elcsacsogunk ezen a témán, de belátom, veled nem lehet.
    Arra a felvetésedre, hogy sohasem ültem még "Almás" gép előtt meg csak mosolygom, hiszen itt „röfög” egy mellettem, éppen egy kis zeneszerkesztés közepette.
    Részemről eme téma is zárolva!

    Angel D.
  • mflex #26250
    Na ez volt az, amire azt szokták mondani, hogy nesze neked semmi fogd meg jól, okoska!
    Az analfusz ebben csak te lehetsz, ugyanis a háló tele van azzal, hogy a chrome egyszerűen szar, pont azokat a problémákat írják le, amiket én is felhoztam, csak idáig nem foglalkoztam vele.
    Viszont te leütöttél egy rakás semmitmondó karaktert. Nekem van erő gépem winfosból (legdurvább hardverek, ami a piacon van), meg almás is mind a kettő jó harverileg, csak éppen ami rajta fut ott van ég és föld. De minek koptatom a "pofám" egy álregnek?
    A leírásodból te a büdös életben nem használtál mac osx rendszert huzamosan, de még rövid ideig sem különben nem írtál volna ennyi baromságot full okosnak beállítva magad a kiszabott nagy semmiről...:D
  • I Angel Disco
    #26249
    Szerintem ez nem egészen így van.

    Az "Almás" gépek tudását és stabilitását, nem is firtatom, hiszen kiemelkedően hozzák a papírformát, van ahol még többet is. No de a számok, amik vele járnak már nem ilyen barátságosak, ha vásárlásról van szó. Bármelyik modell árát nézzem, mindig oda lyukadok ki, hogy abból már egészen komoly és stabil gépet lehet építeni az adott feladatra. Persze a Te nézetedben az is benne van, hogy a felhasználok egészen nagytöbbsége kicsit „analfusz” a számítástechnikához. Szerintem, aki vágja a dolgokat és van annyi pénze, hogy „Almás” gép és pc között gondolkodjon, az szerintem egyértelmű mi mellett fog dönteni. Illetve azt az apró szegmenset se felejtsük ki a történetből, hogy 4-5 dolognál többre az „almás” gépek nem nagyon használhatók (itt a felhasználható keret rendszerekre gondolok). A PC-nél, meg az a helyett, kalimpálsz kettőt a NET-en és teli vagy olyan programokkal, amiket csak szeretnél. A választékokról nem is beszélek, de mind ez az „Almás” rendszerben már nem így van. De hogy még könnyebb legyen a dolgot átlátni, egy kérdéssel próbálok segíteni a dolgon:

    Komoly professzionális hangstúdiókban miért van „Almás” gép és PC alapú számítógép is????

    Angel D.
  • mflex #26248
    Az SC küldte tegnap:

  • mflex #26247
    Átlagos, ismert ID számok, szerintem semmivel sem jobb, vagy rosszabb, mint a másik 'ezer" ilyen lófütyi rádió :D


    Duke Lake - Dance Tonight (1985)
    6:12

    Coming up - Következnek:
    Grant Miller - Colder Than Ice (1985)
    Sharks - I Love You... (Instrumental Version, 1986)
    Digital Emotion - Go Go Yellow Screen (1984)
    Recently played songs - Elhangzott Dalok

    Lian Ross - Fantasy (Remix)
    6:57

    Joe Yellow - Lover To Lover (For Sale) [AV version, 1983]
    8:07

    I Start Counting - Loose Him
    6:57

    Baby's Gang - Challenger (1984)
    5:20

    Rosy Lee - Fascination (1984)
    5:49

    P. Lion - Happy Children (1983)
    5:58

    Taffy - I Love My Radio (Midnight Radio) [1985]
    6:58

    Kissing The Kiss - Run Stop (1887)
    6:34

    Tolerance - Machinery (1985) ~requested~
    5:43

    Martinelli - Cenerentola (dub Version)
  • pityu0718
    #26246
    Ezt a netes rádiót gondolom ismeritek, egy pár napja hallgatom, szerintem tök jó!
  • mflex #26245
  • mflex #26244
    Kegyetlen szar lett az egész, meg az FF is, de csak winfos alatt, hol máshol! Az apple-t mindenki csak ócsárólni tudja, de addig senki ne tépje a pofáját ellenük, amíg a windows legalább nyomokban nem lesz olyan stabil, lefagyhatatlan, egyszerű etc...mint a mac osx
  • mflex #26243
    Miért kellene bemutatnom, hogy újonnan vettem, nem hülyültem meg. Ez a kamera 800 dollár volt, itthon meg 300e körül van, ha a vámon eléjük rakod a dolgokat, hogy ezt meg azt vettem, akkor vámot is kell fizetned, nincs ebben semmi ördöngösség. ...de megint csak azt tudom mondani, hogy az itteni fizetésekhez, és az ottani átlaghoz mérve, mennyivel olcsóbb minden, nekik ez szinte nem pénz. tehát elmehet ez az ország a vezetőivel meg az agy mosott népével a kurva anyucikájába, hogy ezt egyáltalán el tudja tűrni! Sőt, mindent eltűr a birka magyar!!!
  • IMYke2.0.0.0
    #26242
    Ez mindig is érdekelt, és Neked jobban hiszek, mint a máshol leírtaknak:

    Ha külföldön veszek egy nem olcsó (kicsi vagy nagy) műszaki cikket, akkor mennyi sarcot kell fizetnem a reptéren, határon?
  • Dióka
    #26241
    én antichrom-os vagyok.tehát inkább nem mondok semmit.
    az a Pana nem rossz!
  • mflex #26240
    Ez a chrome egy akkora fostalicska lett, vagy sg-vel együtt ilyen trágya? Rákattintok a válasz erre opcióra, erre olyan, mint f5-öt nyomnék, újra tölti az oldalt és ezt mostanában rohadt sokszor csinálja. ...de most nem akar megjavulni, ráadásul a legtöbb flash videó is akadozik, csak újraindítás után javul meg. Na mindegy, azt akartam írni, hogy én már tudtam volna jó felvételt csinálni, de nem járkálok folyton kamerával a kezemben, viszont nyáron vettem az usa-ban egy Pana HC-X 909-et, ha ezzel el tudok kapni valamit véletlenül, az már jó lesz :) Nagyon durva kamera...
  • Dióka
    #26239
    ez is tetszik, van benne pár,ami érdekes vagy megmagyarázhatatlan. nekem csak az a bajom, hogy én még sosem láttam olyan videót,ahol jó minőségben lett bármi rögzítve,mindehol csak elmosódott pixelháborút látni...ígérd meg, hogy 1000x zoomal és full hd-éban veszed fel a következő észlelést!
  • pityu0718
    #26238
    [URL=http://esemenyhorizont.uw.hu/2001/holdban.html]A holdról egy kis "érdekesség"[/URL]
  • Dióka
    #26237
    mindent sajnos nem, csak amire van egyszerű válasz,nem is szoktam tovább menni ,ha abszolút nulla a fogalmam valamiről....amire nincs válasz (sok ilyen van),arra én is csak 'keresem'.
  • Dióka
    #26236
    ez jópofa, ezen lehet elmélkedni,de amennyire tudom, ez ember által létrehozott bravúr, a közönség sem áll ott földbegyökerezett lábbal (más videón látni),inkább élvezik a showt.
  • pityu0718
    #26235
    Ja, és belül üreges...
  • pityu0718
    #26234
    Arról nem is beszélve, hogy a hold nem is bolygó, hanem mesterséges űrállomás... úgy lett idetelepítve..
    Na? Mit szóltok, miket nem tudok
  • mflex #26233
    Én, nem is hiszek el nekik semmit már qrva régóta!
  • pityu0718
    #26232
    Ezek szentjános bogarak rajzása bizonyára..
    Na, milyen frappáns cáfolat?
  • pityu0718
    #26231
    Nasa??? Ne viccelj! A legnagyobb csaló a világon a vatikánnal kézen fogva!
  • mflex #26230
    Elcsesztem ,ezt akartam na...

  • pityu0718
    #26229
    Dióka mindet meg tudná magyarázni szerintem simán.
  • mflex #26228
    Meg itt vannak kibebaxott érdekes dolgok, bírom mikor amatőr tud rögzíteni a holdon ufo tevékenységet, a nagy igazságos nasa meg jön a fekete fehér képeivel 2012-ben! :DDD

  • mflex #26227
    Valamelyik youtube videó után néztem ennek utána, de meg nem mondom, hogy az mi lehet, viszont ez érdekes, jó pár felvétel van errő az "eseményről"...

  • Dióka
    #26226
    minden,ami bármilyen valláshoz köthető,nekem idő kérdése is....
    Jézust én akkor látom,ha látni akarom,különben bárkivel összekeverném!

    az hogy ez ufós lenne, vagy hogy azon bármiyen jármű lenne, azt csak hit kérdése, mert a készítés körülményeit ismerve technikailag szarrá cáfolható. ezt bármelyik fotós vagy operatőr is csak megmosolyogja (mert tonnányi ilyet láttak már a saját objektívükön) és nem csinál ügyet belőle.persze ettől még lehet benne hinni, ha attól jobb lesz a világnak.
  • pityu0718
    #26225
    Mindegy, lényegtelen. Én sem mondom, hogy az ufó volt csak nem zárom kategórikusan ki, hogy nem az volt mivel nem tudhatom, vagy igen..?
  • Dióka
    #26224
    a kérdéses fotót is mesterségesen állították elő (fotózással), élőben nem történt észlelés abban az időben,mert akkor abból már teleregény is készült volna.ha meg az az ideológia, hogy a jelenség csak 1ezredmásodpercig volt "látható",akkor ez megint neszesemmi fogd meg jól....
  • pityu0718
    #26223
    Annak semmi köze az ateizmushoz, hogy mennyi idő alatt látod vagy sem az alakzatot, ami jelen esetben egy vallási személyhez köthető.

    Az az "ufós" kép annyiban érdekes, hogy rengeteg kép létezik, amelyeken pont ugyanilyen "jármű" látható. De a fény játéka vagy a fényképezőgép nyilván ismerte ezeket a képeket..
  • Dióka
    #26222
    a kérdés az, hogy ki mit hisz vagy gondol ufo-nak, a szó szoros értelemben vett rövidítést, vagy kicsi zöld manókat vagy kávéscsészealjakat vagy nagyfejű,nagyszemű nem humanoidokat stb.... ??!
  • Dióka
    #26221
    én ateista vagyok, nekem 10mp nem volt elég, hogy jézust lássam!
  • Dióka
    #26220
    ufok


    ha más szögből sikerül lekapni, talán egy 20-30-as években megálmodott alakzat is kijönne. egyébként ki mondta, hogy egy ufo-nak úgy kell kinézni?


    félreértés végett én maximálisan hiszek az ufo-kban,és még inkább a para(nem)normális jelenségekben, csak a lentebb taglalt dolog egyáltalán nem az.
  • pityu0718
    #26219
    Na ja, ismerem az ilyen "becsapós" dolgokat csakhogy ezek mesterségesen előállított illúziók. Láttam már érdekes dolgokat Én is, sosem tudtam megmagyarázni mi is volt. Illúzió lehetett? Talán igen. De minden illúzió vagy csak az elme áll készen az azonnali cáfolatra egyfajta védelemből? Ki tudja ezt? Én ezért nem szoktam azonnal ráfogni valamire a tudás hiányában, hogy az valós vagy sem. Elhinni sem kell mindent de vannak emberek, akik akkor sem hinnének a szemüknek ha a fejükre esne egy ufó..

    Amúgy a képen jézus arcképe látható de elég 10 mp is, hogy látható legyen.
  • Dióka
    #26218
    nem kell, hogy tudd,.... de ezt hívják illúziónak,amiről nem azt hiszed,ami valójában, és ilyenből sok van.
    nem pont ugyanilyen, de két nagyon egyszerű példa,amiben az a közös, hogy nem az,aminek látszik