26937



A MILLENIUM KÖRNYÉKÉTŐL KEZDVE DALLAMOS, RITMUSOS VAGY SLÁGERES ZENEI AJÁNLATOK


  • Dióka
    #26297
    Wescone kívánságára a neten most először napvilágot látott kópiákkal gazdagítanám a jazz-soul-funky hőskorszakot



    a szó hqaudience.com

    Booker T and The MG's - Green Onions (62)

  • pityu0718
    #26296
    Jó a videó de a zene még jobb!! 5:5 Köszi a megosztást!!
  • mflex #26295
    Na ez így már jobb volt...
  • Dióka
    #26294
    a vimeo-n van az "eredeti" HD (jobb hang és kép),a KB.YT szarrá butít mindent

    Gold Panda - Marriage (Star Slinger Remix) on vimeo
  • mflex #26293
    Kiszabott jó, kár, hogy nem full hd...
  • Dióka
    #26292
    egy brilliáns vizuális élmény némi akusztikával

    Gold Panda - Marriage (Star Slinger Remix) (11)

  • Dióka
    #26291
    Tiger Love - Summer Rain





  • Dióka
    #26290
    Több mint 6 éve már feldobtam, de ma turkálgattam és ismét belebotlottam...én nagyokat röhögtem!
    Emlékül egy letűnt kor Magyar Rádiós élményeinek és talán még néhányunknak ismerős "Hangoknak"!

    régi rádiós bakik
  • mflex #26289
    Uhh! :D

    Kösz szépen mindenkinek, mint írtam nagyon rühellem már az SG-t, ezért ha nem válaszolok azonnal, csak azt jelenti, hogy egyszerűen be sem lépek ide, még olvasni sem...

    Lacibá!

    Én, egyáltalán nem tartom magam annak, viszont gondolom ahova írt, az a rész kibaszta nála a biztosítékot, mármint jó értelemben :)
    Azért örülök, hogy Szimi is előkerült...
  • Italo4ever
    #26288


    a youtuben is meg jo par helyen elajultak a zeneitol,de ez a legjobb mondjuk nem csodalom mostmar biztos,hogy nagy tehertseg vagy Mike! XD

    Tobb nemet kollega is mondta,hogy gratulalnak!

  • Italo4ever
    #26287
    csak most tudstam meghallgatni,nem talalok mar szavakat XD!!!!
    annyira egyedi,dallamos,hogy lehet ilyeneket csinalni? XD

    bruttttaaaalis italo zene!

    *****
  • beva02
    #26286
    Nagyon szépen köszönöm elsőre megtetszett az ilyen zenét szeressem
  • Musachy
    #26285
    Köszi, KIRÁLY a zene!
  • Biatomi
    #26284
    Szia Mike!
    ez ODABASZZZZZZZZZZ ,közel áll hozzám!
    tök jó ez nem kétség.
  • Dióka
    #26283
    BRUTÁLIS!
  • mflex #26282
    Dió, Musachy, Laci!


    Lacikám, ne unatkozzál, mert már van egy újabb! :))



    LOSSLESS itt...
  • Italo4ever
    #26281
    nem beszelve rola,hogy hetente nehany naponta ontasz ilyen minosegi zeneket na ez a nem semmi hihetetlen!!
  • Italo4ever
    #26280
    #26273

    koszi a HIFI MAGAZINT!
  • Italo4ever
    #26279


    Mike!

    Csak most tudtam meghallgatni csucsszuper lett ez is brutalisan dallamos es olyan hangorkanok amit idaig meg nem hallottam baratom!!! Hihetetlen mennyire muzikalis vagy! brutalisan nagy zene !! XD
  • pityu0718
    #26278
    Jó ez a kis Korg.. :)

  • pityu0718
    #26277
    Így igaz, régóta figyelgetem a srác munkásságát, talán már linkeltem is ide tőle ezt-azt korábban.
    Nagyon muzikális és ötletes zenéket kreál.

    Pld:



    Ja igen, ezt toltam fel korábban:

  • Dióka
    #26276
    TUD É-E a SRÁC??!
    huhhh

    Mulperi - Retro Attack



    Mulperi - Back In Time



    Mulperi - Rainbow in the night (LIVE!!!)





  • Musachy
    #26275
    Van még néhány példányom a polcon nekem is, de ez így együtt nagyon jó, köszönet érte!
  • Musachy
    #26274
    Ömlengés helyett:
  • Dióka
    #26273
    Ugyan úgy 5 éve mintha lett volna róla szó valamelyik hason fórumban, de ennyi idő már nem számít ismétlésnek a téma....a régi cuccaim között belebotlottam és hát ki tudja, jobb, ha szélesebb körnek is meglesz.

    Még 1999-ben, az akkori 20 éves jubileumra készült a kor magyar, hifi társadalmi életének emlékét megőrző Hifi Magazin 1979-1992 márciusig kiadott ~41 számából egy web alapú elektronikus változat (268MB).
    Ezt szeretném megosztani mindazokkal,akiknek ez nem lenne meg, de a tartalma örömet okozhat vagy csak felelvenítheti a letűnt korok emlékeit. Böngészőből megnyitható,nem kell telepíteni, az össze kiadás teljes szövege, fotókkal, poszterekkel stb.
    jelszó hqaudience.com





  • Dióka
    #26272
    én nem ömlengek, de állati jó!! még ilyeneket!
    album is lesz??
  • mflex #26271
    Nem is kívánom, hogy bárki ömlengjen :)

    Egyébként meg:



    Soundcloud, letöltések...
  • pityu0718
    #26270
    Vincenzo Salvia az SC-n.
  • pityu0718
    #26269
    Hallgatható muzsika.


  • Dióka
    #26268
    mostani magyarhoz képest kifejezetten jó!

    Goldhand - Stay

  • Musachy
    #26267
    Hamarosan újraindul minden idõk legismertebb fájlmegosztó oldala, az év elején bezárt Megaupload. Legalábbis ezt állítja az egykori alapító és üzemeltetõ Kim Dotcom, aki Twitter-üzenetben tájékoztatta követõit az utóbbik többsége által minden bizonnyal pozitívként értékelt fejleményekrõl a napokban.
    "Gyors frissítés Mega ügyben: a kód 90%-ban készen van. Szerverek megrendelve. Jogászok, partnerek és befektetõk készenlétben. Kis türelmet még. Hamarosan jön", csiripelte ki Dotcom az elmúlt hét végén csatornájára. Mint ismeretes az alapítót még január végén tartóztatták le szerény kis új-zélandi villájában egy nemzetközi akció keretében, aminek részeként mindjárt az oldal kiszolgálóit is lefoglalták és az üzemeltetõk bankszámláit is világszerte befagyasztották, amiért az oldal állítólag sorozatosan és súlyos mértékben sértette meg a szerzõi és szomszédos jogokat.
    Az ügy kirobbanása után több hasonló, fájlok megosztására is lehetõséget adó oldal önként korlátozta mûködését, sõt, volt olyan amelyik azóta már be is zárt - nyilvánvalóan azt elkerülendõ, hogy egy hasonló akció áldozatává váljon. Ugyanakkor lehet, hogy a reakciók túl elhamarkodottak voltak az egyébként a valóban legtöbbször erõsen megkérdõjelezhetõ üzleti modellre építõ, abból óriási pénzeket szakító szájtok üzemeltetõi részérõl. Ugyanis a Kim Dotcom és a Megaupload ellen indított eljárás több ponton komolyan megkérdõjelezõdni, sõt, teljesen elbukni látszik az utóbbi idõben.
    Az alapító ennek köszönhetõen már vissza is költözhetett szerény kis hajlékába, valamint ingóságai egy részét is visszakapta és bankszámláit is részben feloldották a hatóságok. Ügye még koránt sincs lezárva, de minden jel arra mutat, hogy nem sikerült majd elítélni a felmerült vádpontokban, sõt, leginkább csak az látszik bebizonyosodni, hogy az új-zélandi hatóságok csak bábként jártak el az ügyben, és az akció során leginkább õk sértették meg többször is bizonyítható módon és ponton az érvényes törvényeket és jogszabályokat.
    Az ugyanakkor valószínûtlennek tûnik, hogy ha a Megaupload tényleg vissza is tér - és nem csak a nyilvánosságot közismerten imádó Dotcom üres, figyelemfelketõ PR-akciója a csirip -, eredeti formájában teszi ezt meg. Ehelyett vélhetõen némileg eltérõ név alatt és egy jelentõsen átalakult szolgáltatás indulása az ami reális lehetõségnek tûnhet, ami vélhetõen ezúttal már 100%-ban legális és kikezdhetetlen módon teszi majd lehetõvé állományok - elsõsorban vélhetõen zenék és filmek - megosztását, illetve esetleges árusítását is az interneten.
  • Musachy
    #26266
    Én a vm-et töltöm le, annál is inkább, mert a soundcloudról pillanatok alatt lenn van, hamarabb lejön a vaw, mint a datáról az mp3, már ha elindul... Amúgy köszi a muzsikákat, attól még minden elismerésem, hogy nem ömlengek mindig mindegyiknél!
  • mflex #26265
    Valamelyik nap utalok majd nekik, mert akkor csoportokba lehet megosztani a zenéket, ahol több (10) ezer felhasználó is megfordul, na így lehet megismertetni a zenéket, free-ben ez nem engedélyezett, gondolom csak így, mert az a zene, valami eszméletlen elvontnak tűnik számomra :))
  • mflex #26264
    Kösz Nektek!
    Mostanában elfelejtek ide benézni, utálom már ezt az SG-t kibaxottul, meg azt a sok idióta, marhát is akik ide jönnek okoskodni a nagy semmivel. Nem is leszek egy darabig megint, az tuti...

    Szombaton "beakadt" az SC számlálója, napokig ezt lehetett látni, hogy 17-3-1-2, aztán tegnap meguntam és írtam nekik, hogy csináljanak már valamit, mert biztosan tudom, hogy nem ennyi a normális.

    Aztán változott is ma reggel:



    Ami furcsa, hogy a data-ra feltöltött mp3-at 109-en szedték le, még mindig az mp3 részesítik előnyben, vagy nem tudják, hogy kell a soundcloud-ról letölteni...
  • Italo4ever
    #26263
    Mike!

    En mar nem tudok mit irni,amiket irtam annalis sokkal tobbet kene ez mostani zened valami kegyetlen brutalis lett!!!!

    Az hangok dallamok! oriasi grATULA!
  • Dióka
    #26262


    EZ NAGYON NAGY LETT!


    Láttam, hogy az SC-én ES srác is gratulált, belehallgattam a műveibe, mert többszázan,többezren is kedvelik és hát néztem ki a fejemből, hogy ezen mi a jó, mert valahogy semmi sem volt benne élvezetes,pedig én is szeretem az electro-t. Meg kéne tudni, honnan építette fel a rajongó táborát,mert azokat tuti át tudnád csábítani,és az nagy ismertséget és elismerést hozna!
  • mflex #26261
  • mflex #26260
    Remeg a kezem, hogy valakinek válaszoljak, de most mégis erőt veszek magamon!

    Addig is...




    http://soundcloud.com/mflex/mflex-critical-condition-2nd
  • Dióka
    #26259
    mint látszik is, ez nem egy diszkográfia akart lenni, és az említett szám,meg orrbaszájban ott volt a topikodban, minek emlegetném?! utaltam rá...hogy két éve 'ismertek' és már nem is nehéz kitalálni mivel.
  • kaposi1
    #26258
    A Facing The Night-ot ki ne hagyd a felsorolásból.