26937



A MILLENIUM KÖRNYÉKÉTŐL KEZDVE DALLAMOS, RITMUSOS VAGY SLÁGERES ZENEI AJÁNLATOK


  • Musachy
    #26417
    Már megint nem figyeltél! Már nem hg. Ülj le, egyes!
  • Blum
    #26416
    Ezt meg talan megtudom igerni. :)

    De aztan nehogy zenet kovetelj tolem is,mert akkor bizony elsullyedek :D
  • Zephyr Retiring
    #26415
    Ejnye gyerekek :)
    Ha így folytatjátok, a végén még nem én leszek a "kedvenc" itt :D
    Persze az aduászt még nem dobtam ki.
    Olyan vélemény még nem nagyon volt, ami őszinte és hasznos is a hg számára :)
    Pedig tanulni, csak a hibáiból tud az ember.
    Én már csak tudom...wazze ;)
  • pityu0718
    #26414
    Úgy lesz, bár ilyen előzményekkel csak meglehetősen nagy hátránnyal tehetnék fel bármit is.
    Amúgy nem történt itt semmi extra, elhangzott egy vélemény és az erre várható reagálások is, ennyi.
  • mflex #26413
    Jah, de az a legidegesítőbb az egészben, hogy FB-on nincs állapotjelző, csak egy kör forog a nagyvilágba, azt sem tudod, hogy tölti még, vagy már rég megállt. le is akartam állítani, csak belefeledkeztem valamibe, aztán egyszer csak kiírta, hogy sikeres feltöltés 3ó:57 perc alatt :D
  • mflex #26412
    Részemről lezártam a témát.
    Mint írtam, ha egyszer elkészül a zenéd, akkor jöhet és attól függetlenül fogom hallgatni és véleményezni, ami történt ma itt.
  • Musachy
    #26411
    Na úgy már jobb...
  • pityu0718
    #26410
    Miért tenném, nem változott a véleményem a kirohanásoktól sem.
    Vélemények hangoztak el, ki-ki a saját szókincse szerint tette ezt.
  • mflex #26409
    MB, bocs elírtam :D
  • mflex #26408


    Köszi, de ígérd meg, ha egyszer egy olyat hallasz tőlem, ami nem tetszik, rögtön megírod, mert lassan, akkor mindenki talpnyaló lesz irányomban!
  • Musachy
    #26407
    Ötszázhúsz giga...
  • Blum
    #26406
    Ez valami brutal jo zene lett megint.
  • mflex #26405
    Több filmből lett összevágva, de mivel nem volt nagyon rá időm, ezért inkább az ütemhelyességet és a videó szépségét vettem célba az elkészítéskor. Mondjuk nekem ez annyira nem is tettszett mikor elkészült, most meg mindenki oda- meg vissza van tőle, mert a facebookra is feltöltöttem full hd-ben. Csak 4 óra kellett neki, mire felment az 520GB :D Holott 10M a feltöltésem...
  • Musachy
    #26404
    Akkor részemről ok.
  • Musachy
    #26403
    Ennek hatására megnéztem a videót is, nekem nagyon tetszik, mindig is bejöttek a felhők (manapság is szeretek felhőket fotózni), kedvencem például Chris Isaak - Wicked Game-je, persze nem kevés hozzáfűződő érzelmi ok miatt is (mármint nem Chris-hez )...
  • mflex #26402
    Most már ne mosakodj!
  • mflex #26401
    Jah és erre nem is válaszoltam:

    megválaszolom helyetted is miért nem használsz pad hangszíneket

    Először is, ha valamit imádok, akkor azok a pad-ok, ha te, mint zenész nem hallod, akkor nincs miről beszélni, szinte mindegyik zenémben ott van(nak), de csak azon a helyen, ahol én 100 meghallgatás után odaillőnek találom. Jelen esetben az RD2-ben több helyen is megszólal, két fajta is. Na ez vagy te!
  • pityu0718
    #26400
    A talpnyalózás talán erős volt és ebszolút nem rád értettem!! Akinek nem inge..
    Most is higgadt vagyok, ritkán írok indulatból, nem úgy mint az alant lévők. Nem zavar mint mondtam, számítottam rá, nem is érdekel.
    Nekem is volt/van egy véleményem, nekik is van. A stílus és hangnem önmagáért beszél és minősíti az íróját! Pont.
  • mflex #26399
    A következő hsz-e zene legyen, ne kioktatás, de ebből úgysem lesz semmi......de.... kioktatás az lesz.
    Nekem meg az nem kell! Én, már régóta ilyeneket kapok, de a sok tegnapi mellett ez most jött. És (facebook, youtbue, sc- privát) jelenti az igazi visszajelzést, nem egy állítólagos zenész kioktatásait olvasva, amit, ha megfogadnék, elcseszném az egészet.

    Ő is egy talpnyaló a sok közül...

  • Italo4ever
    #26398
    **bocs a telom nem szereti az ekezetes karaktereket
  • Musachy
    #26397
    Nyugalom, skaccok. Én azért várnék még egy hsz-t tőle - de ezek után nem hiszem, hogy lesz. Pedig eddig a "letalpnyalózás"tól eltekintve hitelesnek és higgadtnak is tűnt.
  • Italo4ever
    #26396
    ez is milyen szoveg:

    "Vagy csak az alkothat véleményt vagy kritikát, aki hetente kidob egy vagy több szerzeményt? Na ne már. :) "

    csak te meg semmilyet nem mutattal ezen van lenyeg XD !
  • Italo4ever
    #26395
    en mar benne vagyok azse erdekel ha kitiltanak innen sot semmise erdekel csak ez a nagyarcu libaeszu XD
  • mflex #26394
    Hagyjad, ne menj bele jobban, majd én, ha folytatja. :D
    Ha már annyira hangoztatta a pü-t, amit azért nem tett meg, mert neki nyilvánosan kell tudatnia, hogy mekkora (nem) ász. Annyira átlátszó, amit ír, mint egy rácsos ablak!
  • Italo4ever
    #26393
    #26389

    te engem taplnyalonak nem merj nevezni te en nem vagyok a szavak embere de annyi kiderult mar rolad itt,hogy egy ostoba nagypofaju buta szarzsak vagy XD

    nem tudsz te semmit csak probalsz okoskodni,pont az ilyen barmok miatt jottem el abbol szar orszagbol,okoskodo irigy nagyarcuak!
  • mflex #26392


    Még annyit, azért reagáltam rögtön így mert, paprikás a hangulatom ma :D és elegem lett a semmitmondó kioktatásaiból, ha akar vitatkozzon, sok mindent nem tud már a malmára hajtani, sőt, mint írtam, szavakban már semmit...
  • mflex #26391
    Lemertem volna fogadni, hogy megpróbálsz kioktatni, nem pedig megmutatni, hogy mire gondoltál. Te nagyon tévedsz, ha te úgy gondolod, hogy én nem ismerek semmit az akkordokról. Te viszont valami mester, ezt már hallottam, igaz csak tőled, de hallottam, te nagyon tudsz. Nos, erre lennénk kíváncsiak, mert mindaddig, amíg a csak szád jár, addig a hisztit te csapod itt b+.

    Attól nem vagy senki, sőt minél jobban az derül ki, hogy tanult zenész létedre (ezt is csak tőled hallottuk), egy épkézláb zenét nem tudsz prezentálni pár nap alatt. És bármilyen furcsa, én kitalálom az alapot, és rögtön jönnek rá a dallamok, majd összeáll az egész a fejemben, és én ezt is össze is tudom rakni pár nap alatt, ugyan tartogathatnám hetekig, de akkor sem változatnék egyiken sem, mert nem lesz jobb. Talán ez zavarhat, hogy neked ez nem megy...

    Viszont, ha úgy van, ahogy te mondod ismét a frankót, akkor a Lacinak kurvára igaza van és te zenédnek, mivel jó hosszú ideje készül már, mindent le kell majd mosnia, de én úgy érzem ebből nem lesz semmi, már azon is meglepődnék, ha egyáltalán egy demót kapnánk :D

    Abban is szánalmas vagy, hogy engem az egekig kell magasztalni, te nagyon tévedsz, egyiket sem kívánom, az írásaidból egyértelmű az irigység, és "HOZZÁNEMÉRTÉS". , de ha valaki kritizál, azt demó formájában tegye és ne szavakkal, mert abból nem derül ki semmi, nyilvánvalóan, emiatt hazavágnád ezt a nagyszerű zenét, ha belekontárkodnál :)

    Ha akarsz vitatkozhatsz, most benne vagyok, és ha annyi eszed lenne, akkor nem vagdalkoznál a HG-vel, mivel már nem vagyok az jó ideje, mivel nem érzem szükségét sem, hogy nekem itt bármit is kellene csinálnom. ne a szád járjon, hanem MUTASS VALAMIT!

    A szép nap megvan, félórája nyertem 100 ezret egy kaparós sorjegyem, mikor újságot vettem! :D
  • Musachy
    #26390
    Gondolom engem is a "talpnyalók" kategóriába sorolsz, mert kritika nélkül megdícsértem eddig majdnem minden szerzeményét. Nem érzem magam annak a látszat ellenére sem, mindössze elismerem. Mégpedig több ok miatt is: először is, mert annak ellenére, hogy valamilyen szinten hiányt lehet, hogy érzek én is, de attól még tetszik (valamint nem vagyok zenész és nem jogos, hogy kritizáljam, hiszen én nem tudok közel ilyet sem - ha néha zongorabillentyűk jelennek meg a képen, amit posztolok, az a kislányomé, aki tanul zongorázni). Másodszor semmi előnyöm nem származik a talpnyalásból, csak úgy meg minek... Az, hogy ki tudja fejezni a fejében megfogalmazódó dallamokat szerintem mindenképp dícséretet érdemel. A heves reakció engem is meglepett, de a fórum alapján mondhatom, hogy valamilyen szinten várható volt, annyira már ismerjük. Persze attól még lehet ember valaki, hogy nem ismeri a szakkifejezéseket (szőnyeg meg pad), ugye?
  • pityu0718
    #26389
    Nos, kissé meglepett a reagálásod, úgy gondolom nem írtam semmi bántót, igaz írhattam volna priviben is csak nem gondoltam, hogy ekkora hisztit csapsz. Na mindegy.

    Az, hogy nem mutattam még semmit az nem azért van mert nem dolgozom a témán, hanem mert nem nagyon van időm a zenével foglalkozni sajnos.
    Vagy csak az alkothat véleményt vagy kritikát, aki hetente kidob egy vagy több szerzeményt? Na ne már. :)

    Hogy itt agyon dicsérgetnek az egy dolog, hiszen Te vagy a házigazda még szép hogy nem fog senki kritizálni semmilyen szinten..
    A hozzá nem értésről már nem is beszélve, Dióka fogalmazta jól meg korábban, "vannak itt olyanok, akik attól is elélveznek, ha véletlen rákönyökölsz a billentyűkre", hogy áá, meg úú mekkora zene. Téged tényleg ez inspirál? Mert akkor nagy bajok vannak. Tedd fel egy szakmai fórumra őket és ha ott is ájuldoznak a műveidtől, akkor lehet elgondolkodom ez eddig írtakon de mindketten tudjuk, hogy ez ugye sosem fog megtörténni.

    Mindegy végül is, ettől még nyugodtan alszom, nem kell megfelelnem itt senkinek sem, ez nem egy "ki mutat be minél többet zenét egy héten" fórum ha jól tudom.
    Az igazán jó zenék nem 1-2 nap alatt készülnek, még az igazán tehetségeknél sem!! (nem magamra céloztam, mielőtt még ez is..)
    Vajon miért tűnnek el a stúdiókban fél évekre az alkotók?

    Az is önmagáért beszél, hogy azt sem tudod mi a "szőnyeg" vagy pad hangszín, inkább elbagatellizálod a dolgot. Vagy ha tudod, akkor meg még rosszabb a helyzet. De megválaszolom helyetted is miért nem használsz pad hangszíneket.. Mert ahhoz ismerned kellene az akkordokat (ez is ismeretlen kifejezés? ) és használni, hogy ne legyenek annyira üresek a zenék.

    Baromira népszerűtlen leszek tudom, de nem érdekel, mert a talpnyalók véleménye egyáltalán nem izgat. Akartam írni korábban priviben, milyen hibákat vétesz de most már látom hasztalan lett volna. A kritika sosem bántásként érkezik, hanem építő jelleggel, akik megfogadják azok tudnak fejlődni is és előrébb lépni, Én pont ezt nem hallom a zenéidben. Mindegy.
    Akkora önbizalmat kaptál már, hogy már nem fogadnál el semmilyen véleményt csakis az egekig magasztalót.
    Nos Én ebben nem tudok segíteni, arra megvannak itt a megfelelő emberek, akik szépen le is fogják rövidesen írni a mérhetetlen bölcsességeket, közben engem szidva, hogy el mertem mondani a véleményemet. No comment.

    További szép napot!
  • Musachy
    #26388
    Zeff te még arra is válaszolsz, amit meg se írtak? Kívácsian várom a 26485-ös hsz-t!
  • Zephyr Retiring
    #26387
    #26485-re:
    Mekkora szerencse mindenkinek, hogy a kellemes modoroddal nem kell a helyemben lenned :D
    Szerintem már kínodban lekapartad volna a festéket is a falról wazze :)
    Mellesleg lepereg a fröcsögésed rólam :)
    A többi nickemmel mellesleg mi a problémád?
    Az, hogy bánatodra ide nem "írnak"? :D
    Amúgy szép napot, és kellemes fórumozást..még Neked is :)
  • Italo4ever
    #26386
    #26365

    milyen az EP 150,mert gondolkozok hogy veszek egyet???
  • Italo4ever
    #26385
    #26377

    en a helyedben inkabb mar eltuntem volna errol a forumrol a tobbi nick neveiddel egyutt XD
  • Italo4ever
    #26384
    szept23 nagyon jonak kell lennie ha kikerul vegre XDDD,de szerintem semmi nem lesz belole!!

    az alairasod pont rad illik XD
  • mflex #26383
    Érdekes, majd megnézem ezt az oldalt. :)
  • mflex #26382
    Nézd, Pityu!

    Kb 7-8 számmal ezelőtt írtam, hogy többé nem kell kritika, vagy csak akartam? :))) (kb ez akkor volt, mikor mondtad, hogy mutatsz te is valamit :D). Ugyanis, mivel én vagyok a zeneszerző, több száz meghallgatás után sem raknék, illetve vennék ki belőle semmit, én így képzeltem el. Attól, hogy szakszöveget irkálsz (szőnyeg, bútor, tapéta... hagyjad már) és hiányosságokról beszélsz, még nem fogom tudni, hogy mégis mi az anyám picsája hiányzik neked belőle!

    Le lehet tölteni, szét lehet vagdosni (engedélyezem) és belerakhatod a hiányosságokat, aztán majd megmondom/juk, hogy, ettől faszább lett, vagy sem. Ami érdekes, hogy 12 óra alatt több olyan is gratulált már, akiket tényleg tartok valamire, de te jössz állandóan ezekkel a szurkálódásokkal. Tehát, leszeded, megcsinálod, megmutatod, és ha tetszik, akkor fejet hajtok, na és akkor majd tanulok is belőle, de addig engem hanyagolj ezekkel baromságokkal. Ez a zene nem előzi meg mérföldekkel egyiket sem, főleg emiatt nem érzem, hogy bármiben is hallgatnom kellene rád...és milyen jól teszem.

    Sőt, most már én is azt kérem, hogy amíg nem mutatsz valamit, addig az én zenéimet, te ne kritizáld semmilyen formában, ugyanis nem tudom, illetve nem tudjuk eldönteni, hogy mégis milyen tudás, illetve mi alapján teszed ezt, ha hallottuk és az állejtős lesz, utána kérni fogom, hogy elemezd minden milliszekundumát, de addig kár koptatni a billentyűzetet.

    Na lépek, mert van jobb dolgom is, mondjuk erre sem akartam válaszolni, de aztán rászántam magam.
  • Italo4ever
    #26381
    XD.mennye ma a hulyesegeiddel

    eztide is berakom.

  • pityu0718
    #26380
    Ez a muzsika mérföldekkel előzi meg a korábbi alkotásaidat, mind dallamilag mind egyéb tekintetben. Persze ebben is megvannak a hiányosságok (szőnyeg nagyon hiányzik) mégis véleményem szerint az eddigi legjobb munkád!!
    Ha ezt a vonalat próbálod meg tovább vinni és fejleszteni, akkor még nagy dolgok is kerülhetnek ki a kezeid alól, gratulálok Mike!
  • mflex #26379


    Rainy Days II.

    Köszi, akkor már kirakom, ha megelőztél.




    SC
  • Musachy
    #26378
    Most hallgattam meg a Rainy Days II-t, természetesen sirály!