26937



A MILLENIUM KÖRNYÉKÉTŐL KEZDVE DALLAMOS, RITMUSOS VAGY SLÁGERES ZENEI AJÁNLATOK


  • Zephyr Retiring
    #26377
    Hát akkor a jó édes anyámnak szeretettel:
    a szavak forradalma :)
    látod, látod vannak akik helyettem is...
    vagy mégsem? ..vagy talán de is
  • mflex #26376
    A sok segítségért, neked is jár!
  • mflex #26375
    Most olvastam csak :D
  • Dióka
    #26374
    írd már oda, hogy később is vissza tudjam keresni

    MFLEX - SPARKLING DESIRE


    újabb remekmű!
  • Dióka
    #26373
    OFF
    direkt nem linkelem, de a "gyógykezelés" folytatódott a HQ Sound-ban...
  • mflex #26372
    26366-ra ment.
  • mflex #26371


    SC
  • mflex #26370
    Ha akarod, barátod helyett a jó édes anyád is leszek B+ :D, de nem lehetne, hogy a hülyeségeiddel azokat fáraszd, akik el is viselik.
    Mondjuk, a "kanadai" ismerőseid. Úgy egy 15 évre, vagy akár életfogytig elutazhatnál megint oda!
  • mflex #26369
    Majd számolj be róla :)
  • mflex #26368
    Már te is :))
  • Earth Angel
    #26367
    Ez jó! :-)
  • Earth Angel
    #26366
    Igen, a CC elég brutális hangorkánt szólaltat meg.
  • Blum
    #26365
    Nem sztereora hasznalja. Mar ott van nala a center is,monitor is meg a hatter sugarzok is (minden JBL,pontos tipusokat nem tudok most hirtelen mondani) Szoval elobb-utobb osszeall a komplett rendszer es akkor kizarolag hazimozira lesz hasznalva,ezert vette meg az Onkyot is. Csak amig megint nem lesz kredit normalis projektorra meg fasza kabelekre a tobbi hangszorohoz is,addig csak zene megy rajta.

    Az E100-akra mar vett ilyen speci esztergalt tuskes labakat,ala akrilt + granit lapokat,megvette a vizvezetekhez hasonlo tapkabelt az erositohoz,a 3 hangfalkabelt (E100 + E150P). Szoval szep lassan epul a rendszer.

    Amugy a hallasom meg megvan,a Critical Condicion 2nd act utan mondtuk azt egybehangzoan,hogy "oke,eleg lesz" :DDD
  • Dióka
    #26364
    ...azt, hogy a mai napon minden fórumban (különösen) tiszta hülye vagy!
  • mflex #26363
    Csak egy jó tanács, azt az erősítőt ne használja sztereóra, csak házimozira. Vegyen szépen egy 70-es, max 80-as években gyártott vintage erősítőt 40-50 ezerért. Aztán ámuljon, hogy a hangfala mérföldekkel szebben is tud szólni! mert ha idáig csak azzal használta, azt sem tudja, hogy mit tud belőle kihozni. Ezek a házimozi erősítők egyszerűen alkalmatlanok minőség sztereó hangra! Teljesen mindegy, hogy hány százezer forintosról beszélünk.
  • Blum
    #26362
    E100 az kamazza a melyet. 2db 25 centis mely van benne,Wiz Khalifa - On my level c. szam miatt kellett ujraragasztani a hangfal elott levo agy egy reszet,mert szoszerint ugy megrazta az egeszet hogy egyszeruen pattant egyet es kesz :D

    Epp most indulok a srachoz,irt hogy az E150P most lett bekabelezve Valhalla bi-kabellel szoval most fatal lesz. :DDD Az uj Onkyo TX-NR818-nak is most lesz az elso komolyabb bevetese. :D

    Egy par szamod mar rakerult a pendrivera,az is jon velem :) Majd jon a beszamolo,remelem nem szenvedek komolyabb hallaskarosodast es tudom meg hallgatni a szerzemenyeket :D
  • mflex #26361


    kösz,

    Szereti mélyeket? :D

    Mondjuk az e-100-as már épp az a szint amit nem vágnék ki az ablakon, amikor az LS-80-as párt megvettem előtte azokat teszteltem, hát megette őket reggelire. Az ls 80-at meg a jbl TLX180 zabálja fel, de nagyon azokat meg a 80-as években gyártott grundig-ok, ilyen ez.
  • Blum
    #26360
    Miota bejarok neha ebbe a topikba es hallgatgatom a szerzemenyeket,azota utalnak a szomszedok.

    Ez a Broken Vision is...a szutyok,hulladek 2.1-emen is nagyot szol. Ma megyek haveromhoz,ott is meghallgatjuk a JBL E100-akon. Es tegnap megerkezett hozza az E150P is,ma azt is bekotjuk.

    Ismet koszi Mflex!
  • mflex #26359


    ilyet is kaptam:

  • Zephyr Retiring
    #26358
    Ha már kedvenc szavamat megemlítetted, mit szólsz ehhez:
    minőség :)

    az alapzenéért köszönet örök barátomnak, Mflexnek
  • Dióka
    #26357
    MFLEX - BROKEN VISION

    Pofon a mai italo zenéknek, szeretnék még sok ilyet!
    (hogy a minőségről már ne is beszéljek...)
  • mflex #26356


    SC
  • mflex #26355
    off:

    nagyon állat szopatás :D

  • IMYke2.0.0.0
    #26354
    Köszönöm szépen :)
  • Blum
    #26353
    Meg esti "gep elotti dogleses/agyon fekvos lazulos" zenenek is tokeletes.
    Jol osszeraktad,grat!
  • IMYke2.0.0.0
    #26352
    Egy újabb saját szerzeményem - most már trance-esebb, pörgősebb. Ez amolyan autóban utazós stílus.
    i2k'012...M.ost W.anted F.eelings (M.W.F.inal 2012 mix) A hossza (09:38) elsősorban az "utazás" élményét szolgálja, és igyekeztem nem unalmassá varázsolni. Remélem, sikerült.
    Kíváncsi vagyok a véleményetekre :)
  • mflex #26351
    Dióm!

    Eltudom képzelni azt sok "butafejet", mikor az X színpadra mennék pár szintetizátorral, meg 4-5 db laptoppal megspékelt VSTi programokkal stb...

    --------------------------------------------------------------

    Blum!
    Köszi szépen, igyekszem továbbra is :)

  • Blum
    #26350
    Mflex!

    En is es haverom is kuldunk neked egy hatalmas "High-five"-ot!
    Miota mutattam neki a zeneidet,azota csak ezzel hajlando tesztelni a rendszert. Es szivesen hallgatom en is!

    Koszonjuk a munkadat!
  • Dióka
    #26349
    ha valaki esetleg nem járkál a 'szomszédban', az se maradjon le semmi jóról, ma épp eurodance alapon elmélkedtem:

    az orosz trió A.D. némethoni tevékenységéből
    Jerorr-Don't Belive In Lies (95)


    Molella-Control Your Body (95)

    Clubhouse feat. Carl Fanini-Living In The Sunshine (radio edit) (94)

    (flac)
  • Dióka
    #26348


  • mflex #26347
    Kösz, Laci.

    Abload-ra töltsd fel, egyszerű, gyors és nem kér érte semmilyen faszságokat.
    Német oldal, ezért nem értem, hogy miért pont ilyen magyar idióta oldalakkal szenvedsz!

    http://www.abload.de/
  • Italo4ever
    #26346
    najo elbenaztam mostmar nagyon XD
  • Italo4ever
    #26345
    [img=http://www.kephost.com/thumb/2012/10/27/a1_2012_10_27_6n5hy1zabp_tn.jpg]
  • Italo4ever
    #26344
    kep nem jelent meg
  • Italo4ever
    #26343
    brutalisan szep,kegyetlen jo halgatni mast nem tudok modani ensem XD

  • mflex #26342


    Soundcloud
  • IMYke2.0.0.0
    #26341
    Köszönöm szépen.
  • Musachy
    #26340
    Kellemes muzsika, jót lehet rá meditálni.
  • IMYke2.0.0.0
    #26339
    Köszönöm szépen.
    Csak a szárnyaimat próbálgatom (Te már bőven nem :) ), ezért jönnek jól a véleményezések.
    Otthon majd igyekszem variálni vele.
  • mflex #26338



    Nekem bejött, szép a dallama. Mindjárt alá is képzeltem egy durva italo bassline-n, ami fel van nyomva úgy 123 bpm körülire, aztán eszembe is jutott rá mindjárt elég jó dallamocska.Viszont az biztos, hogy 5-dik perc után már lecseréltem volna pár szinti hangot még szebbre és a végét grandiózusabbra vettem volna, mert így a 7-8 percben már uncsi volt. (nekem) Itt már lekevertem volna, de mint írtam bejött!! :)