3589
  • Mayu Misery
    #3269
    hát persze hogy sokat irtak a témára,hisz a most az emo egy depis érvágós szar mindenkinek,és tudod hülye az,aki ezt nem beszéli ki másokkal,mondjuk baráti társoság között vagy éppen ebben az esetben a netes fórumokon,de ha mondjuk az emberek tudnák az igazságot,és nem ezt a sok baromságot hinnék el,akkor nem is nyilt volna meg ez a topic.
  • Christo
    #3268
    Én amúgy is csodálkoztam, hogy ennyi hozzászólás íródott az sg fórumára az emóról.
  • kakaoskalacs
    #3267
    lecsengett a téma?
  • Christo
    #3266
    Akkor jó :P
  • kakaoskalacs
    #3265
    van :DDD
  • Sas6
    #3264
    Mind a 2 bandarol halottam már :) a Triviumnak emgvan 1 albuma, nemrosz de nem nagoyn hallgatom. az Első tol 1 szám van meg :)
  • Sugam
    #3263
    metalcore és metalcore között van ám különbség :D
  • moralosan
    #3262
    Figy lehet férleérthető voltam, de abszolút nem általánosítok, ne aggódj :).
  • kakaoskalacs
    #3261
    joisaz :DDD
  • Mayu Misery
    #3260
    másodikat nem ismerem,de az elsőt imádom:D
  • kakaoskalacs
    #3259
    BfmV-el nekem az a gondom hogy szamomra már kevésbé kemeny a zene (leht azert mert rongyá hallgattam a legtobb szamukat)

    Inkabb kedvelem az ilyesmit
    pl ezitt
    vagyez

    nahde OFF vege nem ez a tééma :DDD
  • Sas6
    #3258
    Hát az meg a masik. Nekem sem sok ismim van aki szereti, csak pár de hát ez van. Nekem kivétel nélkül tetszik az összes száma ennyi :P Mas meg nem számit :D
  • Mayu Misery
    #3257
    és nem is lesznek sohaxD ilyen alulfejlődött országba még hülyék lesznek eljönniixD de am megis értem,hisz itt MO-on nem sok rajongója van.
  • Christo
    #3256
    Tulajdonképpen mivel van a baj akkor? Szerintem amit a zenéről írtál le, az nem csak az emóknál van így, manapság a divat az átlagemberek körében közéleti tényező, ez van, ezzel nem lehet mit tenni, maximum tudomásul venni, esetleg másfele vinni a divatot, de lesz még olyan a divatban, amire még a legelvetemültebbek is azt fogják mondani, hogy inkább az emo :)

    Az érvagdosást meg depressziót meg felejtsük már el. Alig akad ilyen eset, de ha meg valahol van ilyen azt felfújják és rávetítik az egész emóra.

    Szerintem ami figyelemreméltó az az, hogy az emók nem ártottak senkinek és nem tesznek semmi rosszat azzal, hogy így néznek ki. Persze nem várható el, hogy ez a stílus mindenkinek tetszen.
    Annak amúgy örülök, hogy civilizált keretek közt fejezted ki a mondanivalód ;)

    Nem kéne amúgy általánosítani. Nem minden emo ilyen amit leírsz. Olvastál sok profilt és összegyűjtötted a rossz tulajdonságokat :D
    Ami persze nem baj, lenne mit faragni a mai fiatalságon. Dehát ez sajnos együtt jár azzal, hogy ilyen a mai világ.
    A fahrenheit 451-et olvastad esetleg?, abban volt, hogy: "A bölcsődétől a főiskoláig, s onnan vissza a bölcsődébe - íme, ez nagyjából az elmúlt öt évszázad szellemi fejlődése."
    Ez tény, ez igaz, ezt sokféleképp megfogalmazták már, pl Einstein "A Föld IQ-ja nem csökken, csak egyre többen vagyunk hozzá" idézete is igaz, annak ellenére, hogy az ember inkább az iróniát veszi észre benne, mint komolyságot.
    De ezt nem kéne rávetíteni az emora. Szerintem az van, hogy mivel az emo jobban előtérben van, ezért emo körökben könnyebb észrevenni az esetleges hibákat, főleg azoknak akiknek alapból nem tetszik a stílus.
    Sok emo azt mondja egyébként, hogy baj az, hogy egy csomóan divatból emók, mert az emo nem erről akarna szólni... Javaslom elolvasni Benkő Dani oldalát..
    Szóval emo megítélésében ne a 14-15 évesek hotdogos profilja legyen a mérvadó, mert ők mégiscsak gyerekek, még ha sok emo is van köztük.
  • Sas6
    #3255
    :D:D:D Értem:D nah jolehetett biztos, egész jo számok ezek :P Nincsi s kedvencem a bulelttol mind jo:D De a Hand of blood az vhogy eléggé fav :P :D Azt is a most wantedbol ismertem meg xDD Meg a bulletet is onnan ismerem:D S
  • kakaoskalacs
    #3254
    uccso párat kaptam el mert ugye 2 szinpad volt és ingaztunk ide oda :D

    tears don't fall , Waking the demon(ez ritkarossz volt eneket nemlehetett hallani) , Scream aim fire , többre nemigen emlekszem mámoros allapotban voltam

  • Sas6
    #3253
    :D nah akkor te szerencsés vagy :P hányszámot toltak le ?:D
  • kakaoskalacs
    #3252
    Juniusban Novarock fesztivalon :D
  • Sas6
    #3251
    Hát azt elhiszem :D Kurva jo band :D Amugy kimentél Brixtonba vagy hovamentél el?:D Mert magyarban amiota ismerem nem volt még :D
  • kakaoskalacs
    #3250
    :DD te voltal má BfMV koncerten ? mert én igen :DDDD kecinagyvolt
  • Sas6
    #3249
    debolond vagy xDDDDDD
  • kakaoskalacs
    #3248
    akkor csakis "kopasz fültágítós hc-s" lehetsz :D
  • moralosan
    #3247
    Hupsz, egyébként én nem vagyok sem imó, sem hosszú hajú .
  • moralosan
    #3246
    Na beírok mert miért ne.

    Önjelölt szociológus vagyok, úgyhogy bele szoktam nézni egyes fésülthajúak profiljába, főleg azzal az okkal, hogy megnézzem a zenéket amiket hallgatnak.
    Azt vettem észre, hogy manapság gecijaou indoknak találják sokan azt, miszerint benyom a profiljába 3 darab legpopulárisabb metalcore/hardcore/screamo zenekartól a 3 darab legpopulárisabb számot, majd leírják magukról, hogy "Lehet, hogy emo-snak nézek ki, de én nem vallom magam annak, úgyhogy ha ez a véleményed akkor bekaphatod". Jelentős része azt is melléírja, hogy "utálom a kopasz fültágítós hc-s buzikat", MERTHOGY a stílus amit ő képviselne, na bizony ahhoz nem illik a kopasz fültágítós stílus. Mert lehet úgy kinézni igenis hosszú hajjal, hogy ne nézzenek az emberek imósnak, csak nem kell hozzá a Speed-be menni pulcsiért meg cipőért...

    Lényegében azt akarom mondani, hogy mostanában ez is egy rohadt népszerű indok... Amúgy nincs nagyon bajom azzal, ha valaki úgy néz ki mint egy imós, csak mindig az a statikus, plasztik giccs amivel tele van szórva az egész ember, de csak azért, merthogy ő igaz imó. Például ezek a rohadt művészi képek, ahol csak egyes színek vannak kiemelve, minden más fekete-fehér, a versek amiket mindenki tud írni, és kb. annyi a szókincs, hogy: halál, éj, nyugalom, kés, vér...
    De mondom, ha meglátok egy imós KINÉZETŰ embert nem fog egyből füst áradni a nyakamból. Lényeges, hogy kinézetű, ugyanis szerintem egyszerűen nem természetes egy ember számára, ha nyomja az önsajnáltató egoizmust meg a halálvágyat. Depressziós lenne? Szerintem egy depressziós embernek már rohadtul pont nem az lesz a legnagyobb problémája, hogy sztréjtedzs, meg hasonlók.

    Csak EZ a gáz szvsz, písz.
  • Sas6
    #3245
    énis XD Köszee
  • Mayu Misery
    #3244
    szavaztam xD ;D
  • Mayu Misery
    #3243
    tök jó:D és tetszik a képed:D
  • Sas6
    #3242
    KÖzben megnézem a többi profilt. ^^
  • Sas6
    #3241
    20 uj uzenet ilyet is rég lattam. :D Amugy belinkelem az én prómat is ha érdekel nézzétek meg :D kine maradjak már :P

    Próóóóm
  • Christo
    #3240
    Nah, akkor már itt az én profilom is, tessék, de nincs bennem semmi különleges, én még nem vagyok emo, mondjuk az is igaz, hogy a kép egy éves rólam. Mondjuk nem a képen van a hangsúly az én profilom esetében.
  • Christo
    #3239
    Úgy értette, hogy attól még hogy ő nem "gay", még neki is tetszik a srác. Vagy rosszul gondolom?
  • Mayu Misery
    #3238
    azta*.*
  • kakaoskalacs
    #3237
    XDDD nemis ugy értettem :D mind1
  • eLiXir
    #3236
    mifele gay dolgokat? az a srac nem gay :''D
  • kakaoskalacs
    #3235
    frankosag :) eztevagy? :D tenyleg jo fiu szemmel nezve is mellozve a gay dolgokat :D
  • eLiXir
    #3234
    www.myspace.com/ph3n0m3n4l
    :D
  • kakaoskalacs
    #3233
    de képet ott sem lattam rolad :C
  • Mayu Misery
    #3232
    áhh kösz:D
  • kakaoskalacs
    #3231
    ami azilleti a te hotdog profilod se semmi :DD
  • Christo
    #3230
    Neki. A németektől átvett rossz szokás, hogy személyekre azt írjuk, hogy ennek vagy ezt...