3589
  • RatBaG #850
    egy cseppet kevered...
  • PíszLávJuniti
    #849
    A srác még a barátját is kinyírta, mert nem segített neki vmi akcióban :) Mindezt miután kijött börtönből. ( Ha jól emlékszem a sztorira )
  • Ronny
    #848
    ez így van, te meg adod alájuk a lovat.
  • Ronny
    #847
    hol van a Tokio Hotel a Mayhemhez képest?
  • Ronny
    #846
    ebben rohadtúl tévedsz. Olyan beteg ideológiák váltak népszerüvé a zenén keresztűl, mint a sátánizmus. Norvégiában még templomokat(!) is gyújtogattak és még sorolhatnám.
  • Cat #845
    szerintem kárt egy divat nem tud okozni.
  • Ronny
    #844
    Az egész black/death metal hullám több kárt okozott, mint az emo és az össes többi stílus együttvéve.
  • VRSDM
    #843
    az agyoniskolázott aljapolgárnak mindig kell valami amin csámocsgni tudjon, legyen az győzike, kiszel tünci, anettka, emo, rocker, drogos, füves, autólopós, rablós, csaló, feleségét legyilkoló

    a lényege, hogy hangot adhasson, és keményen beleszólhasson más dolgába... ennyi az egész (én meg lexarom akárki akármit mondd, majd ha többet tesz le az élet asztalára mint én, és jobb nálam akkor fontolóra veszem a mondanivalóját, addig egyik fülemen be másikon ki...
  • Ronny
    #842
    Emlékeztek még a rocker vs. diszkós vitákra? Na annak sem volt semmi értelme. Én már annak is nagyon örülök, hogy nem a gothos idiótaságból lett tömegdivat.
  • VRSDM
    #841
    van különbség emo és emo között, azért mert valaki kitalálta ezt még nem lexek se depis se szomorú, se öngylikoshajlamos...

    én mindig vidám, kedves, érzelmes, jó lélek, laza srác voltam
    attól még hogy jól áll nekem ez a stílus még nem lexek más...

    nevezettek pózer-nek ha tetszik, az is vagyok, de legalább nem változom meg azért mert egy hete greenpeace-s akartam lenni, mostmár ímó vagyok...

    régen is leírtam, mostis leírom, jól néz ki, az egész stílus, a képek, a hangulata, az öltözködés, valamennyire az életfelfogás... ennyi...
  • Goth
    #840
    és azért vetted fel ezt a ruhát, mert tetszik, vagy mert abban a tévhitben élsz, hogy emo vagy? ^^
  • VRSDM
    #839
    hogy ezelőtt mit hordtam?
    azt mint egy átlag deszkás-lájtpunk-chill out-retro (nem a márka) forma...
    /vicces h pont most irtad, ezt amikor ma voltam, vnyakú vágott aljú pulcsiba, meg alá kilógó gallérral ingbe :D (répanadrág helyett csőnadrággal)
    szóval kb majdnem ugyan ezt...
  • xy21
    #838
    Hát hogy miket hordanak az emók?A mai emó öltözet az ilyen divatsz@rság!
    Az igaz emó nem hord a szemébe nyalt frizurát.
    Az igaz emós az kockás v-nyakú pulcsit hord alá inget vagy polót.
    Meg régi SZTK-s szemüveget vagy milyet.(tuggyátok ez a vastag fekete keretes)
    A répaszárú gatya okés.
    Meg tornacipőt, nem ilyen kockás mamuszt.
    És azok nem ilyen depressziós nyomorékok.

    Pl.:Weezer frontembere is így néz ki.
  • xy21
    #837
    Én arra lennék kíváncsi hogy azok az emberek akik most emósok, azok mik voltak azelőt hogy bejött volna ez az emos hülyeség?
  • PíszLávJuniti
    #836
    eddig hónapokon keresztül szégyelted :D mi ez a fordulat?
  • Goth
    #835
    f@szt érdekli hogy emo vagy. Én meg magyar vagyok, mégse fejtem ki minden kommentben.
    Lehet azért, mert nem tartom gecikeménynek. -.-
  • fluidka
    #834
    VRSDM: van MSN ed? Ha igen légyszi vegyél fel: [email protected] . Lenne pár nagyon fontos kérdésem hozzád Előre is thx!
  • VRSDM
    #833
    nemtudom te hogyvagy, én örülök hogy átvettük, anyukámtól és a jó tanáraimtól az írással is így vagyok...

    emo vagyok de legalább tudok írni... /majomn00b
  • Balazs15
    #832
    EMO BAZMG:::HUU UDE CSICSKA VAGYOK..AMERIKAIKTOL ÁT VETTÜK WEZT A FASZSÁGOT IS
  • Sné Zsuzsa
    #831
    és még annyi, h gyerekes beszólás
  • Sné Zsuzsa
    #830
    ez így van!

    egyet értek
  • Cat #829
    igy elolvasva az origo cikkét tényleg. Vki képet rakjon már be róla, én sehol nem találtam :) Nem emlékszem már a fejére.
  • G_ArchAngel #828
    megvan ki Magyarország első emo-ja:)
    Napsugár a ViaSat3-as BÁR-ból:)
  • Calver
    #827
    "majd ha látlak leszolítlak hogy HÉ vrsdm!"
    ...mire a közeledben egy illedelmes ember száján egy laza "egészségedre!" fog kicsúszni
  • zakika
    #826
    ja, nekem is ritka, de a rovid se al jol... akkor meg maradok az evi egyszeri birkanyirasnal centisre utana meg had noljon
  • VRSDM
    #825
    megbeszéltük :D /úgyis most veszek új slip-ont tavaszra
  • Zizou5
    #824
    zone? az ottvan tőlem 1 köpésre. majd ha látlak leszolítlak hogy HÉ vrsdm! :D
  • Goth
    #823
    már nem az. Nem tudtam mit kezdeni a vastagszálú de ritkásabb hajammal, sehogy nem állt jól, szal maradtam a rövidnél. Olyan makacs hajam van, nem tart meg semmilyen formát, ha hosszabb 4 centinél :D
  • VRSDM
    #822
    speed - goker - zara - h&m - newyorker - zone - meg valami valami mittoménmilyen nevü az astoriánál egy kis apró bolt... meg van a retrock- azis arrafele, az sem rossz még...
    /meg van egy varrónő ismerősünk aki csinál nekem nadrágot néha
  • raymond01
    #821
    VRSDM te milyen boltokban vásárolsz Pesten?
    ruha
    cipő
    kiegészítő
  • zakika
    #820
    Latom kezdjuk szepen megismerni az emo kulturat VRSDM aldasos tevekenysegenek koszonhetoen :)

    par ev alat megtanultam hogy nem lehet mindenkit az oltozkodese alapjan itelni, bar az elso benyomas sokat tesz (plane negativ iranyban). mindenesetre a rozsaszint azert meghagyom a felesegemnek

    Goth: hosszu a hajad?
  • RatBaG #819
    de akkor se mindegy az arány
  • Bammy
    #818
    A rózsaszín egyáltalán nem buzis szín csak "jól kell használni"........pl fekete meg rózaszín jól passzol egymáshoz.
  • Match
    #817
    Az átlag emo sem buzi, csak néhány nagyon úgy néz ki :)
  • VRSDM
    #816
    nem kell hogy félj :D
    attól még hogy ilyen a fűződ nem leszel az...
    még szűk nadrág és póló esetén sem...

    /nekem spec, rózsaszín övtáskám van halálfejekkel rajta... mégsem vagyok buzi :S
  • Bammy
    #815
    Bambi sem egy igénytelen zsíros büdös ember...ezt csak úgy megjegyezném.
    Nha de a lényeg hogy ma megijedtem, szal VRSDM mint szuper emos lenne egy kérdésem hozzád. Alapból deszkáscuccokban öltözködök, deszkjáztam is de a lényeg hogy tiszta fekete cipőm van és hülyeségből beleraktunk az egyikbe tökj rózsaszín a másikba meg tök zöld cipőfűzőt...néha ha ránézek úgy érzem buzi vagyom :D de néha mewg tökre tetsztik, és itt a tavasz..színesnek kell lenni. Nha most mivel te ismered az emosok öltözékeit és kellékeit, ez ugye egy picit sem hasonlít rá igaz?? Bár nemhiszem, mivel színes=vidámság, emo=öljetek meg.....csak tudjátok ma a sok szar mellettmár vigyáznia kell az embernek nehogy azt higyjék hogy emo vagy vmi más szar:@ fogadok ha egyszer fekete répagatyeszban lennék, meg egy picit fezsülősebb pólóban, és a hajam véletlen előrebukna a szemembe, azthinnék emo vok...
  • Goth
    #814
    "ez a fikázás rájött a világra..." Igen, ez valóban egy nagyonúj, 21. századi dolog :D
    magyar szó minek? osztálytárs amerikai, mondta ott szar a helyzet, iskolájában minden harmadik gyerek emo. sajnáltatják magukat, és rinyálnak, hogy öngyilkosak lesznek, ráadásul mindegyik ugyanúgy néz ki, és buzisan viselkedik. Ez annyira idegesítő egy faszság, hogy nem csodálom ha az emberek nem bírják megállni, hogy kinyílvánitsák a véleményüket.

    Kevés vagyok én a szembefésült hajhoz, meg a répanacyhoz :_c Túl igényes
  • VRSDM
    #813
    ez a fikázás rájött a világra...
    és sajnos ott kell hogy legyn a " MAGYAR " szó...
    tudni illik ez megy mindenhol (hogy egy totál más beleköthetetlen téma legyen) járok harcászati helységharc takikus oktatásra (értsd, épületharc fegyverekkel), és amikor valami nagyobb harc szimuláció van, és sír némely srác hogy az Ő fegyvere csak 50e volt és kevesebbet tud mint a másik 200e-s fegyvere, és ezt nézik hogy kin mi van ki milyen, és leszólják vagy csak megbámulják...
    akkor mondtam a srácnak
    "szard már le hogy milyen fegyvere van és esetleg nagyobb távot lő be mint te, menj mögé és lődd hátba" ... ennyi

    tomyboy a valóvilágból (meg a gyúrós/diszkós formák nagy része) cicmoázza borotválja itt ott, szedi a szemöldökét, legujabb trendeket követve öltözködik és veszi meg a retro-ban aranyáron a szakadt farmert...

    azt bezzeg nem fikázza a tömeg, miért? ... csak?
    miért fikázzuk az ímó-t? csak..

    öngyilkos dolognak ugyanúgy ellenében vagyok
  • Goth
    #812
    Én is hordok drágább ruhákat, tudok igényes lenni, mégsem nézek ki buzinak, és nem piperézem magam a tükör előtt. Ez nem puszta igényesség, mert az az emodivatnak csak az egyik aspketusa.
  • Goth
    #811
    Az igaz, ha mindenki leszarná hogy egyesek hogyan néznek ki, az egész divat ki sem alakult volna, mivel alapjában véve a feltűnésről szól. Ha semmit sem tekintenek feltűnőnek, nem alakul ki feltűnést keltő sem =)