3589
  • Cat #890
    No, Thanx most és mindörökké
  • Ronny
    #889
    vágom, hogy nincs;) csak arra utaltam, hogy nálam divatozás címén a tarajpumpolás ment utoljára, bár azt a weekendpunkok népes táborán kívűl senki sem díjazta igazán.

    és merrefelé nézegessek az ember ha ilyen "fazonú" gatyú érdeklni érdekeli ? Az a gond a "kis" középsulisokon kívűl nem nagyon látok ilyet senkin.
  • Daza500
    #888
  • PíszLávJuniti
    #887
    8 utas öngyilok ?:o
  • Match
    #886
    wow, akkor biztos jó bulik lehetnek ott :)
  • Daza500
    #885
    'Gyász...
  • VRSDM
    #884
    a nappalink 7szögeltű :D
  • Cat #883
  • Match
    #882
    - Mit csinál 5 emo gyerek egy szobában?
    - ?
    - Az egyik felakasztja magát mertnem jut neki egy sarok ahol sírni tudna.
  • Marki
    #881
  • magus
    #880
    h&m rofl, minden szakadt emo wannabe ott vásárol :D:D
  • Calver
    #879
    - Hány emo tud becsavarni egy villanykörtét?
    - ?
    - Egy sem, ülnek a sötétben és bőgnek.

    ezen behaltam
  • VRSDM
    #878
    ez mind így is van... mármint a 10perces elkészülés és a fél órás is
    nem leszóltam azokat akik hamar elkészülnek, én szeretek pamperázni a fürdőben... ennyi...
    szóval amit írtál az mind igaz is, körömfestés (bár geci jól néz ki, tényleg brutál ahhoz hogy befessem) épp a tömeg elvárásai miatt, vagyis nem akarom se hogy buzinak se hogy herkásnak nézzenek ezért kihagyom...

    de meg kell hogy hajoljak előtted... szinte az első olyan ember vagy aki belátja a jó és rossz oldalát a dolognak és ezt értelmesen le is írja...

    szóval ;) rspkt


    876 - ímónál nincs semmi szappanos taraj =D... nadrágban meg répanadrág, nincs semmi xtrája, szimplán olyanra van varrva ( vagy áttvarratod mint jómagam) hogy a seggednél faszán keményen lóg meg bő... de a szára nem hosszú, viszont szűkül keményen ;)...

    de ez az utolsó 2post tőletek, valóban jó volt olvasni így a sok marháskodás ( nem vagyok az akkor már csak fikázni lehet... tömeggondolkodás) között ;) :$
  • Mirk
    #877
    Hát nemtom
    Ha odajönne hozzám egy 15éves emos az egetrengető problémáival és a halálvágyával én azt mondanám hajrá ott van szemben a viadukt. Nem lesz nélküle kevesebb a világ...
    A hosszu haj meg a feszülős póló elmegy, a répagatya még vicces is. De a fekete szem- és körömfestéstől idegrohamot kapok. Ez nem igényesség, aki ilyenre festi magát az vagy drogosnak vagy buzinak vagy hullának akar kinézni. Az igényességről még annyit hogy aki nem tölt 40 percet a fürdőszobában és nem keni be a haját százféle marhasággal az még nem igénytelen. Nincs két véglet hogy emo(jólkinéző) meg igénytelen(zsíroshajú paraszt). 10 perc alatt meg lehet borotválkozni meg megfésülködni, ez ki is meríti az igényesség fogalmát.
    A sok öngyilkosjelöltnek meg azt ajánlom, hogy nőjön fel, vagy sírjon egyedül de ne terjessze a szemetét. Ja és aki tényleg meg akar halni az megteszi nem hirdeti. Aki hirdeti az csak feltűnősködik(" ha kiválóságommal nem tudok kitűnni felvértezem magam gyarlóságommal etc.")
  • Ronny
    #876
    na ez egy hülye kérdés lesz:/

    Milyen gatyót hordanak az emok? Látom, hogy a seggükig le van tolva(boxer kint), de mégsem ér le a földre az alja és inkább ilyen répa cuccos. Attól függetlenűl, hogy közöm sincs a stílushoz tetszik, de én a divatban lemaradtam az amo szappanos tarajnál:)
  • Goth
    #875
    xDDd ötletes.
  • Marki
    #874
    kép

    bocsi, közvetlen beszúrást nem engedett
  • Marki
    #873


  • VRSDM
    #872
  • Skill
    #871
  • Dying Soul
    #870
    Túl mély.
  • Goth
    #869
    Alapvetően nem az. Az újszölött nem akaratosan és önzőként születik
  • Ronny
    #868
    az ego minden emberi lény magva.
  • Goth
    #867
    itt szó sincs önzőségről, meg mások semmibe vételéről. Lehet nem tűnt fel, de éppen az évezredes európai kultúránk magva az ego.
  • Ronny
    #866
    túl magas, mi?:)
  • Ronny
    #865
    a sátánimzus mindazon értékekkel szemben áll, amiért az európai kultúra több mint egy évezrede kiáll. Képzeljetek már el egy társadalmat ami az önzőségen, önmegvalósításon és mások semmibe vételén alapúl.
  • Daza500
    #864
    Kriminális...
  • Dying Soul
    #863
    blacket hagyjátok ki, mert nem értitek meg.
  • cr3ativ3
    #862
    Jéézusom
    Ez szörnyű.
  • Daza500
    #861
    A sátánizmust még a Rave zenével is összefüggésbe hozták anno a csőcselék.
    Nos, én már pár éve raver vagyok, de valahogy sose komáltam a Lucifer famíliát.
  • Goth
    #860
    Nem vagyok annyira benne a témában, de ezt elolvasva ad egy képet az egészről
  • Beast Machine
    #859
    priviben küldenél pár linket? szeretnék egykét dolognak utánanézni, köszi
  • cr3ativ3
    #858
    ez egy rakás *
  • Goth
    #857
    arra akarok rámutatni, hogy a sátánizmus egyáltalán nem mondható beteg ideológiának, és a legkevésbé sem vált zenén keresztül népszerűvé. De olvass utána, vagy linkelhetek, ha úgy gondolod a sátánizmus egy durva és beteg dolog.
  • Ronny
    #856
    azért valamennyire képben vagyok. Bár nem tudom eldönteni, hogy te most védeni akarod-e vagy csak arra akarsz rámutatni, hogy elírtam lentebb?!
  • Goth
    #855
    kár hogy sokan, veled együtt, nem tudják mi a sátánizmus és keverik az ördögimádattal, de ezt már sokan és sok helyen elmondták.
  • Calver
    #854
    [URL=http://matula.hu/zine/pag/20020116norveg.html]"elnézést a sok vérért"[/URL]
  • xy21
    #853
    Melyik volt az az együttes amikor egy koncerten a tagok öngyilkosok lettek?
  • RatBaG #852
  • PíszLávJuniti
    #851
    Ja, megtaláltam. Csak spontán ölte meg a barátját miután szabadult a gyújtogatások miatt. Már ha a Mayhem zenekar tagjaira gondoltál te is.