3589
  • kakaoskalacs
    #3389
    több mint valószínű 5 hsznyi orbitális baromságot irtál de kezdésnek nemrossz

  • Herr Lehrer
    #3388
    remélem segítettek a tanácsaim
  • Herr Lehrer
    #3387
    gratulálok, ön rákos!
  • Herr Lehrer
    #3386
    megtépem én neked ingyen és bérmentve:D
  • Herr Lehrer
    #3385
    lődd be egy berettával
  • Misi az ezredes
    #3384
    add1.: Egy jó fodrász a fejformádnak megfelelően be tudja lőni a megfelelő stílust, persze azért ha tudsz mutass neki példát.

    add2.: Hajlakk, vegyél erősebbet...

    add3.: Tépett hajat arra alkalmas ollóval tudsz elérni, de FODRÁSZ!!!

    Add4.: Hajhullás elleni sampont használj, plusz amit szoktál de abból lényegesebben kevesebbet. De embertől függ, hogy mit bír a haja. Ha tényleg a festéktől hullik a hajad, akkor másik hajfestéket vegyél, fodrász biztos tud segíteni ilyesmiben. Ha a fazont a fodrász megcsinálta rutinos mozdulatokkal 6-7 naponként ki tudod igazítani a lenövést.
  • evil 007
    #3383
    a harmadik.. bocs csak most jutnak eszembe a dolgok nos miota befestettem a hajam azota hullik ugyanis reggel elkészuléskor is sok kijon hajmosáskor is héten 2x mosom hamar zsirosodik sajnos.. van erre vmi jo modszer hogyn e hujjon?:s
  • evil 007
    #3382
    a másik..azon is gondolkodtam hogy jol nézne ki ha megtépetném egy picit ezt csak fodrásznál lehet elérni?:D és ha igen árba kb mennyi lenne?
  • evil 007
    #3381
    sziasztok az lenne a kérdésem hogy hogyan tudnék elérni jo emo hajat? az okés hogy elöl már kicsit a szemebe log és odlalra is van fésulve ahogy kell de már elég nagy a hajam ésha hátul felzselézem vagy lakkozom akkor ien hulyén áll meg enm tartja meg ahajam rendesen nekem ritka hajam van szal vékony mosás után dusabb hajvasaloval esetleg ellehet ezt érni hogy fent meg hátul jol álljon mert láttam képeken vank inek hosszabb ahaja és jol áll neki megtartj a frizuráját vhogy közepe tájt meg hárul kellene jol beállitani csak nemtom mivel... tudoim nem elonyos a ritka haj de azért megprobálnám megcsin...elore is kössz
  • BeerLack
    #3380
    www.myspace.com/beerlack

    jóféle.
  • Christo
    #3379
    Inside view
    nah ez egy egész jó kis videó :)
  • lord nihilus
    #3378
    fiú farmerek között volt, 8000 ft :D de az érzés felbecsülhetetlen :D:D:D
  • kakaoskalacs
    #3377
    mennyiért? és ferfi vagy nöi? grat :D
  • lord nihilus
    #3376
    sikerült!! fekete répa vót nyócezeré' a nyújorkerben :D:D

    alig hittem a szememnek, apró örömök az életemben :)))
  • angelslie
    #3375
    Te is nagyon értelmes ember vagy látom..
  • Avpfan
    #3374
    az összes emos-t megkéne ölni..
  • sz4bolcs
    #3373
    Jójaza ZEMO
  • Abruzzi
    #3372
    Nha ja, én is erre próbáltam rávilágítani azzal hogy komoly embernek állította be az igazi emokat (mint amilyen ő) csak kicsit hiteltelen lett....bár nemhiszem hogy felfogta.
  • sz4bolcs
    #3371
    Az emo nem gáz, de ahogyan írsz 19 évesen..
  • kakaoskalacs
    #3370
    teljesen korrekt megfogalmazas a 2.bekezdes
  • Abruzzi
    #3369
    Jha, mint mondtam engem nem a stílus idegesít. Vagyis vannak extrém esetek, amikor azt mondom sok. Akik itt a bannerban vannak, semmi gond. Bár aki agyon van piercingezve meg tényleg szinte semmi nem látszik az arcából, na azokat kiröhögöm :D

    Viszont az tényleg idegesít, amikor valaki világfájdalomról beszél meg csalódottságról stb 15-16 évesen, és ilyen f@sz képeket tesz ki netre.....mert én nem azt kérdőjelezem meg h lehet gondjuk, persze h lehet ennyi idősen is...de akinek tényleg van az családhoz, barátokhoz, vagy orvoshoz fordul ahogy már említettem.
  • kakaoskalacs
    #3368
    Nem egészen a kockás övröl és a vilagfadalomrol szol ez az egesz emo-nak lenni nem feltetlen azt jelenti mélabus ember vagy.

    alapvetöen nem a szomoruságot/maganyt stb tukrozi. tudom mert rámnéznek és utcan pl sokszor hallom hogy "pff egy emos" pusztan mert rámnézett és kinezet alapjan besorolt én az onmegvalostast latom ebben az egesz dologban.

    Amugyis tudom mindig be leszek sorolva/kategorizalva de azert én sosem tetem megjegyezst másra ok nelkul akkor meg plane nem ha nem is ismerem , azert mert festem/vasalom a hajam meg arcomba log még nem vagyok más :) És alapjáraton boldog vagyok :) Aki sajat magan probal valtoztatni egy általa felvett stilus kedvéért az hulye.

    Sokan meglepodnek ha megismernek az emo-rol a media altal terjesztett tevhit volt a legnagyobb gond szerintem

    Mellesleg a nézöpontod teljesen értehö . Üdv
  • Abruzzi
    #3367
    Úgy próbáltad beállítani a dolgot, mintha csak intelligens, sok dolgot megélt és tapasztalt, komoly emberek lehetnének emok. Csak sajnos a fogalmazásod meg úgy az egész hozzászólás hiteltelenné tette.
    Nagyon messze áll tőlem a stílus, de az igaz hogy ha csalódásról meg ilyenekről van szó, azt csakis egy idősebb komoly ember foghatja fel, hogy mi is az igazán. Viszont ő már van annyira komoly, hogy az ilyeneket nem abba önti bele hogy szegecses övet vesz, kockás cipőt meg a fejébe fésüli a haját aztán oké.

    Persze ha valakinek tetszik, oké. Sok egyedet akik már nagyon extrémek lehánynék, de bevallom a lányok közt tényleg aranyos cuccok meg jól kinéző egyedek vannak, és fiú cuccokban is van 1-2 fasza, amire manapság azt mondják h emos.

    Csak ne vinnék bele ezt a csalódott vagyok, depressziós, öngyilkos akarok lenni dolgot...aztán annyi a gondja hogy egyest kapott a suliban.

    (akinek komoly gondjai vannak barátokhoz, családhoz, orvoshoz fordul.)
  • kakaoskalacs
    #3366
    nah azt énis kerestem deszkas shop-okban van tyra meg vans 10-13ezer , de én inkabb kinaiba vennek majd korulnezek
    Meg amugy nöi csönaci is jo aztmondjak :D
  • lord nihilus
    #3365
    háhá végre megérkezett a pólóm ^^ mégegyszer köszi :D

    még egy divatkérdés, mondjuk ezt kivéve hol lehet jóféle (fiú) répafarmert venni? köszi ha tud valaki infót :DD
  • fixon
    #3364
    Hat ez csodálatos. Van elég ilyen oldal. nem?
  • angelslie
    #3363
    Jé nem is tudtam hogy van ilyen topik :D
  • Christo
    #3362
    Kb így kellett volna először is megfogalmaznod :D
  • kakaoskalacs
    #3361
    nahlátod igy már elfogadom a véleményed :)
  • diktius
    #3360
    jó, lehet picit durva voltam, de nekem nem jön be ez a stílus. Csak az emo lányokat bírom.
  • evil 007
    #3359
    kösz a válszod:D
  • kakaoskalacs
    #3358
    Nemhinnem hogy 19 évesen gáz lenne ha igy érzed jol magad akkor hajra :)
    Nekem mind a stilus mind a zene tetszik.
    Én addig fogom ezt a "stilust" követni amig ugy gondolom nem okoz kellemetlenséget. mellesleg én lassan 18 leszek és ha emo vagyok mivanakkor .
  • evil 007
    #3357
    sziasztok!

    anynit szereték mondani hogy a fiuk eggyaltalán nem buzik enyni erővel vannak olyan emberek is akik nem emosak és lám mégis csak buzik:D én még buziemost nem láttam ne haragudj amugy énis emo lettem megtecett a stilus:D olvastam anno pár dolgot hogy a 13-16 évesek mániája de ők szerintem még felsem tudnák fogni hogy mia csalodás.a szerelem az élet, ami igazábol szerintem erro lszolna vagysi erro lszol a zenei stilusa (msot az anti fitness clubbol indulok ki) szoval aki igazán tisztába van ezekkel az szerintem olyan 20-25 között van:D de láttma olyat is hogy 17 éves korban kinövi az emot midnenki nos én 19 vagyok és nekem teccik a stilus semmi kedvem lemondani rola nemtom ti hogy vagytok vele vagy hány évesek vagytok:D vagy esetleg cinknek láttok egy 19 éves emot? XD mit gondoltok ezekrol ?:D


    na jó éjt
  • kakaoskalacs
    #3356
    buzi vagy te nah huzelinnen :_D
  • diktius
    #3355
    az emo fiúk enyhén buzik
  • Christo
    #3354
    Na mivan Máté már itt is reklám? :)
  • bango
    #3353
    Sziia!
    www.emovip.ning.com
    Regisztrálj kérlek!
    Milyen is az oldal pontokba szedve.
    - Képek feltöltése több módon saját gépedről vagy más forrásból, képek alá kommentár írás * , képek csillag szerinti értékelése 5 a legjobb... stb... Kép szerkesztésre is lehetőség van!
    - * Kommentár írás.: Lehetőség van a kommentárhoz akármilyen képet beilleszteni köszönést szmáylit vagy valami képhez kapcsolódót.
    Tudod magad állítani a betü fajtáját [vastag, dölt, áthúzott stb...
    - Videó feltötés úgy szint több módon.. ezek kommentárása, értékelés...
    - Klubok készítése, alapítása.. tagok meghívása beszélgetés, képberakás stb...
    - Zenefeltöltés több helyről gyorsan...
    - Gond nélkül mindent fel lehet tölteni hogyha jó formátumba van...
    - Lehet rendezvényt csinálni és meghívni pár tagok vagy esetleg mindenkit és közösen találkozni valahol.
    - Van cam video chat és van egy másik fajta is, van sima chat...
    - Vannak emovip játékok...
    - A saját lapodat úgy alakítod át ahogy akarod...
    Színezheted, képet berakhatsz háttérnek fejlécnek stb...
    Úgy rendezed el az adatlapodon az ablakokat ahogy te magad akarod, tudsz képet is beilleszteni adatlapodra végül is azt csinálsz amit akarsz.
    - Barátokat tudsz jelölni-
    - Minden tag adatlapjára tudsz hozzá űzni véleményt hogyha az engedve van. Mert van olyan beállítás hogy kik láthatják lapod, kik írhatnak neked meg ilyesmik.
    - Ki lehet kerülni kiemelt tagnak.
    - Képek is kiemelésre kerülhetnek.
    - A videók is.
    - Meg tudhatod hogy ki online tag mivel mutatja 3 helyen is.
    - Beírhatod állapotodat pl.: hogy tanulok -_-, unatkozok, msn, stb...
    - És ezek mind kikerülnek a főoldalra és mindenki követni tudja hogy épp mit csinálsz.
    - Be tudsz rakni Appsokat. [ Ezt nem tudom elmagyarázni mert nagyon sok van.. tapasztalod meg tudod. ]
    - Van fórum beszélgetés és faliújság is.
    - Tudsz magadnak saját profilkártyát csinálni amivel híressé teheted magadat hogyha beilleszted mivel a te képed van rajta.
    - Lehet levelezni mindenkivel korlátlan számba akár velem is!
    - Olyan regisztrációs nevet írsz amilyet akarsz bármilyen másfajta betű is jó mert elfogadja beveszi és ezt annyiszor változtatod meg ahányszor akarod.
    És még sok más. :D
    Nem volt elég? XD
    És még sok újítás lehet akármikor.
    www.emovip.ning.com
  • kakaoskalacs
    #3352
    ahha
  • Kinga19
    #3351
    gyüllölek titeket
  • htr93
    #3350
    ték