124
Unalmas vs izgalmas életűek
  • Tothenkopf
    #124
    hát ja nálam az hálisten kimaradt
  • DJviolin
    #123
    Sziasztok!

    Amit én csinálok, a vitorlázórepülés, az nyáron nyugodt repkedés a szél fuvallatain, de például egy mai szilveszteri üzemnap -2 fokban és lepárásodott plexivel...

    ...már extrémsport.


    Annak ellenére, hogy csinálom ezt a gyönyörű sportot, a baráti társaságban nem én vagyok a partiarc. Pedig higgyétek el, lenne miről beszélnem. Azonban ki nem állhatom azokat az embereket, akiknek akkora arcuk van, hogy vagy 6 igazolványképen nem fér el a fejük, de nincs mire.

    Szvsz emberfüggő a dolog.
  • nyamiag #122
    wiw :)
  • nyamiag #121
    falmászás?

    az télleg jó -.- (mondjuk Szegeden nem annyira)
  • PíszLávJuniti
    #120
    "
    -nagymama, miért ilyen nagy az arcod?
    - mert debiánt használok.
    "
  • PíszLávJuniti
    #119
    USB portot konfigolni hozzá az igazán izgalmas. Kb egy hetembe került mire minden ment róla..
  • ffxi
    #118
    Élni szabad, de nem kötelező!
  • bakvarnyu
    #117
    Te ilyen Pokolgép fanatikus vagy?
  • JYeti
    #116
    Szvsz felfogás és akarat kérdése a dolog. Ha te úgy fogod fel, hogy a te életed unalmas, mert nem történik veled semmi, bezzeg a többiekkel, hogy van nekik baráti körük stb, akkor ezt el is fogadod, és nem is nagyon akarsz kitörni ebből az egészből (próbálkozások lehetnek rá, de nem akaratteljesek).

    Nem beszélni kell erről a dologról, mert ez rajtad múlik, túl egyszerű a válasz ahhoz, hogy megvitassuk, mint ahogy már azt többen is mondták : kell egy érdeklődési kör, valamilyen sport, póker, tanulmány, akármi, és máris ott a baráti kör, akikkel lehet menni állatkodni, inni, pókerezni stb. Nem azt mondom, hogy pl menj el falatmászni, és akkor az ottalálható 5-10 emberrel te életreszóló barátságot kötsz, hanem megismered őket, színesíted a látókörödet, elmész velük sörözgetni, ott megint megismerkedsz egy csomó emberrel, és így már tudsz rangsorolni, hogy kivel mennyire akarsz jóban lenni, elég nagy eséllyel kurvajó haverokat találhatsz.

    Persze ehhez kell akarat is, hogy elszakadj attól, ahogy eddig élted az életed, könnyű feladni a dolgokat, úgy elkönyvelni, hogy á de ez nekem nem megy, születési adottság stb, ebben az esetben maradsz ott ahol vagy, az időd elmúlik, a többiekkel pedig beszélhetsz a témáról, ami semmit nem fog változtatni a helyzeten, csak azt a hitet táplálja benned.

    Nekem is voltak sz@r időszakaim, amikor csak úgy éldegéltem és semmit nem csináltam (net), de mostmár azt mondom királyság, elmentem egyetemre, rengeteget sportolok (úszás, falmászás, kerázás, röplabda stb), pókerezem, versenyszinten csocsózom, barátnőzöm, a haverokkal lógok (szívós - nem szívós banda, szóval akadnak állat dolgok szép számmal), egyedül elmegyek tökismeretlen helyekre koncertekre (volt amikor stoppal jöttem haza :P) stbstbstb.

    Nem mindenben olyan az életem, és én sem mindenben vagyok olyan, mint szeretném, de van bennem erő és elhatározás ahhoz, hogy változtassak a dolgokon.
  • Veriga
    #115
    meg egy kis ész na meg lóvé!
  • Cat #114
    "még motor is kell meg jogsi is"

    :D

    Mindenesetre a terv jó :D
  • Hydroceph
    #113
    ez fun, ez nagyon fun :) ez tetszik marhára :) pont azt beszéltük 2 baratommal, hogy ugy korulbelul 10 éve logunk egyutt, van h elhuzunk otthonrol napokig, de sosem csinalunk ugy igazan semmit, de ez marhafun tetszik lol valami ilyet bejatszunk mi is :))
  • bakvarnyu
    #112
    Mi pl elhatároztuk haverral hogy tavasztol hetvegenkent elmegyunk csavarogni motorral mindefelé. Először csak közeli célpontokat tűzünk ki aztán megyünk egyre messzebb.Csak hogy történjen valami=) Persze még kérdéses összejön-e jövőre, még motor is kell meg jogsi is.
  • Goth
    #111
    a bandáddal? :D
  • odex
    #110
    velem minden nap történik valami vagy jó vagy rossz de mostanában csak jók történnek velem és a bandámmal! főleg holnap házibüli 10 méteres körzetbe nemlátok majd mást csak piát :D:D:D:D
  • Goth
    #109
    én meg 66-osra Vistát =)
  • Tothenkopf
    #108
    linuxot is raktál alá?
  • scorpeeon
    #107
    Az nagy szám? Én 133-asra telepítettem win98at :)
  • sz4bolcs
    #106
    Hajrá holnapig :D
  • Tothenkopf
    #105
    én a nővérem 200 /kettőszáz/ mhz-es laptopjára telepítettem multkor winfos 95-öt.tudom javasolni!marhára nem unatkozol egy-két napig garantálom.
  • Jeff Gordon
    #104
    retro a legjobb:P
  • Vlala #103
    Gyengén kocka hozzászólás :)

    Pedig én is gondolkodtam ilyenen :)
  • Gerygrey
    #102
    Biztonság, nyugalom, béke, ezek olyan dolgok amik nem összeegyeztethetők azzal hogy mikor kivel jár el szórakozni az ember, és eljár-e egyáltalán. Legalábbis a biztonság és a béke nem. A nyugalom az meg relatív, nyugodtan is lehet szórakozni és az unalom/egyedüllét is felidegesít egy idő után.
  • Gerygrey
    #101
    -és mi az az sg, meg az hogy "topic", és mér jó az ha a a top 10-ben van?
    -Ööööö..... :D
  • Goth
    #100
    -szasz, mi jót csináltál a hétvégén?
    -Nyittam topigot sg-n, és képzeld: hogy, hogy nem, bekerült a top #10-be! :OOo
    -Fúdekatány :OOOOooo
    the end
  • PíszLávJuniti
    #99
    tegyél fel linuxot, és próbálj bekonfigolni rá minden szar szolgáltatást.
  • Bandi 18
    #98
    OO Ezt nem is néztem :D
  • Gerygrey
    #97
    Hehe a "rózsaszínpólós buzik" topicom sokáig top #1 volt...
  • kuci06
    #96


    1. F1CHL - Retro
    2. Ki van fent legtovább?
    3. World of Warcraft
    4. XBOX360
    5. Test Drive Unlimited
    6. Unalmas az élet
    7. PSP
    8. Football Manager
    9. Kérdezek, Válaszolsz, Kérdezel
    10. rFACTOR

  • Bandi 18
    #95
    Máris történt veled valami. Bekerült a topikod a top10-be. Lehet mit mesélni:)))
  • Botond #94
    Az élet olyan amilyenné teszed.
  • PíszLávJuniti
    #93
    loál :D
  • Vlala #92
    Ja, értem. Ezeket eddig más néven ismertem, de mostmár képben vagyok.
  • F1re
    #91
    mond meg neki :DD
  • Indigo
    #90
    Erre szokták mondani, hogy minden zsáknak megvan a maga foltja :)
  • Indigo
    #89
    A többivel is egyetértek, ahhoz hogy jól érezd magad nem pénz kell, nem kell hogy jól kinézz, nem kell hogy nagydumás vagány csávó legyél. Ezt az egyik kis barátnőm esete bizonyítja, aki nem szép (de azért jól néz ki), szegények mint a templom egere, de óriási baráti köre van, van mindig ami hajtja, ami felpörgeti... egyszerűen élvezi az életet, mindennek tud örülni, könnyen teremt kapcsolatot, szinte ideje sincs arra hogy unatkozzon. És folyamatosan történnek vele a dolgok... persze nem akkor amikor otthon ül, hanem amikor mondjuk Debrecenből egy fillér nélkül elindul stoppal Pestre, meg ilyenek... :))
    Hogy mi a titka? Ezt én sem tudom, de az biztos hogy a társaságában mindig jól érzem magam.
  • Sir Quno Jedi
    #88
    Biztonság, nyugalom, béke... Ez többet ér az izgalomnál, csak időbe kerül míg ezt felismered. Mindenkinek át kell esni az ifjonti kalandkereső fázisán. Kaland utána is lesz bőven, csak más jellegű.
  • homeless
    #87
    Erről rögtön egy idézet jut eszembe a ponyvaregényből:
    "miért érzik az emberek, hogy folyton pofázniuk kell?"
    Nem biztos, hogy szó szerint így volt, de ez a lényege.

    Amúgy velem elég sok minden történik, de azt általába csak másnap tudom meg a haveroktól:)
  • Sir Quno Jedi
    #86
    Amúgy meg a leggeekebb kis nyominger is talál magának társaságot, mert tuti vannak hasonló nyomingerek szerteszana az országban százszámra. Tapasztalat! :D

    A gond inkább azokkal az emberekkel van akik baromira nem tudják magukat elfoglalni semmivel, mert vagy nincs elég fantáziájuk, vagy (a másik oldalról) nem elég kockák. Aki kicsit is próbálkozik, annak az idő lesz majd a mumus, nem az unalom!
  • Indigo
    #85
    Real life hurts... but it's real! :)