124
Unalmas vs izgalmas életűek
  • Lammer
    #84
    ott a pont
  • Sir Quno Jedi
    #83
    Én már örülök ha "csak" unalmas az élet. Van aki túlélésre játszik...
  • magus
    #82
    life hurts

    ez örök

    amúgy ahhoz, hogy izgalmas életed legyen csak rajtad múlik. nem kell hozzá eszetlen sok pénz ám, nem kell h brad pitt legyél. persze úgy sokkal egyszerűbb.
  • Bandi 18
    #81
    De az a rossz hozzáállás hogy úgysem tudok mit mondani erre a kérdésre. Van egyéb más is amiről lehet dumálni..Ismerkedj meg egy bölcsészkarossal:D a hatás garantált:D
  • vegicsek
    #80
    Van, akinek tényleg nagy a beszélőkéje, meg vannak lehetőségei, abból lesz tásaságokban központi ember.Az ilyet szerintem nem lehet erőltetni.
  • Bandi 18
    #79
    Hehe:D:D azért nem ilyen egyszerű de tanulmánynak nem rossz:D. De ha az a célod hogy jó sztorikat hallj amit majd továbbmesélhetsz akkor menj kocsmába dohányzóba ott gyűlnek össze az ilyen emberek:D
  • Gerygrey
    #78
    Metrón hazafelé kipróbálom, magam mellé teszek pár doboz sört, benyomok a telón valami mp3-at és várom a hatást... :D
  • Bandi 18
    #77
    Nem az a jó arc aki csak mesél mert az unalmas. Nem kell mindig neked kezdeményezni mert abba csak belefárad az ember..Lényeg hogy jót nevess a történeteken van hozzá valami jó beszólásod ez a lényeg :)
  • Gerygrey
    #76
    Nem sajnáltattam magam, csak feltettem pár kérdést. De ezt már az előbb is leírtam...

    Van hobbim és sokminden érdekel, csak általában időm/pénzem nincs azt csinálni, amit szeretek, így marad a pc mint "olcsó" hobbi. De nem is ez volt a topicindító gondolat, hanem hogy hiába lépek be teszemazt a mz tulajdonosok virtuális baráti körébe, mert gondolom ott sem egyfolytában a motoralkatrészek a fő téma (nem is értek hozzá annyira) hanem, ahogy kívülről figyelem az embereket, általában (a default csevelytémák mint pl milyen marhaságot csinált a múlt héten győzike, vagy már megint hogy b**ott ki velünk a gyurcsány) mások kibeszélése és egyéni élmények, sztorik azok, ami legtöbbször szóba kerül. És az a "jóarc" aki érdekes történeteket mesél, és ezekkel a "jóarcokkal" egyfolytában történik valami, és órákig tudnak mesélni egy hét eseményeiről, én meg pusztán erre voltam kíváncsi, hogy miként lehetséges ez. Mert én reggel felkelek, elmegyek munkába, majd hazamegyek és alvás, nagyjából ennyi egy átlag nap.És ha ezt beszorzom öttel, akkor sem tudok semmi érdekeset mesélni hétvégén a "és, mi történt veled a héten" típusú kérdésre...
  • Bandi 18
    #75
    Ahogy mondod. Ilyenkor a távolság nem számít. Sőt örömmel utazik:)
  • DJ Skyline
    #74
    de, azok akik gyufaszálból építenek házakat, és akik élőben is megakarják mutatni a gyufaszálból épített házaikat, azok igen! a makettezés is ugyan ez, csak sokkal nagyobb egy kiállítás, verseny esetén)! van aki több 100 kilómétert utazik azért, hogy letegye ott az asztalra a makettjét, aztán elmennek előtte páran, esetleg megnyeri a versenyt, és 2-3 nap múlva haza megy! lehet hülyeségnek hangzik, hogy egy műanyag darabot elvisz valaki több 100 kilóméterre, csak azért hogy.......és 2-3 nap múlva haza menjen! de nem érdekli, mert láthat sok szép makettet, tud gondolatokat cserélni másokkal, esetleg haverságokra szert tenni! és mind ezt egy szar összerakott, lefestett műanyag darab okozta!:D
  • Bandi 18
    #73
    Amúgy meg az én véleményem hogy az embereket a jó zene hozza össze. Na meg a finom hideg sör:D
  • Thanatos
    #72
    ha anyádnak is ez a foglalkozása , akkor felse merül benne hogy belátnád hogy igaz amit irtam, nem akarod csődbevinni a családot... :D
  • Goth
    #71
    Sztem senki nem akar alkalmanként 60-150 kilométert vonatozni oda-vissza, hogy találkozzon gyufaszálból házatépítő komáaggal.
  • Goth
    #70
    na akkor most én jövök. =)))9
    akyyy - VIP2004. dec. 07. 14:39 | privát | galéria | válasz erre | #11
    jaja, szép kis sportkocsikg ezotikus páláyk, gyors hajtás....és valódi páláyk em holnmi kitalált libery city

    szal akyyy, alias helyesíró vilákpajnok.
  • Cat #69
    ne mondd már, hogy SEMMILYEN hobbid nincs, és semmi nem érdekel! Itt az internet, itt még a "csak piros csizmában járók" is megtalálják egymás társaságát, épp ez az értelme. Nézd meg az index fórumát, a vonatbuzulástól kezdve a tangabugyis fiukon át a gyufaszálból házakat építőkig mindennek megvan a maga baráti köre. Találj egy szórakozást magadnak, ami érdekel, és keresd meg a sorstársaidat! Ne itt sajnáltasd magad, mert az nem unalmas, hanem szánalmas!
  • Bandi 18
    #68
    Nem kell a gépet kidobni:D.. Én pl itt sg-n szedtem össze a haveri köröm 1/3-át..És ha hiszed ha nem össze tudok járni velük havonta 2x hétvégenként:) A többi meg volt iskolatársak akikkel nem vesztettem el a kapcsolatot.
  • banok
    #67
    pl. :)
  • nyamiag #66
    igen jártam egy ideig, sőt anyámnak ez (is) a foglalkozása

    (nem, nem hozzá jártam (: )

    #64 ez nem igaz
  • Goth
    #65
    Már csak elvből is lefosom hogy mit mond egy pszichológus, nehogymár kioktasson xD Meg jobban tuja, hogy mi a jó nekem, és ezér még fizessek is, ok.
    Jártál már pszichológusnál, hamár ennyire benne vagy, feltételezem.
  • Thanatos
    #64
    ha a psichomokus meg tud segiteni akkor olyan állapotban vagy hogy te is tudnál magadon csak baszol tenni érte..., ennyit erről...
  • Goth
    #63
    csókolom, balfaszokat keresek az új magányklubomba, tagdíj nincs :D
  • banok
    #62
    Feladsz egy hirdetést újságban.
  • Goth
    #61
    ez a klubalapítás eléggé ellentmondásos dolog, mivel ha már beszerveztél pár embert az azt jelenti, hogy mégis van egy elegendő ismerősi köröd. Ha meg úgy nincsen ahogy nincs, akkor nemis tudnál klubot csinálni =)
  • nyamiag #60
    látom nagy szakértelemmel rendelkezel pszichológia terén

    látod ez a baj, hogy nem hiszed el, hogy tud segíteni (mert tud, és erre sokan rájöttek, csak nem ebben az országban -.-)
  • Goth
    #59
    feltéve hogy a pszichológus bulizós alkat, és elkíséri a legközelebbi diszkóba xD
    Egyébként a pszichológus egy valamire jó, mégpedig arra, hogy megéljen belőle.
  • Goth
    #58
    hogy mit tegyél azt csak akkor tudnám megmondani, ha nem magam is ezen gondolkodnék :D
  • nyamiag #57
    menj el pszihológushoz, talán tud segíteni
  • DJ Skyline
    #56
    na ja, valahogy nem vágyok arra az életmódra, hogy minden hétvégén elmenjek bulizni, meg szinte minden nap találkozzak a haverokkal! :D persze így sem jó, hogy sehova nem járok el, alig vannak haverjaim! valahogy egy köztes átmenetet kéne megtalálni, hogy nem is punnyadok itthon, de nem is a bulikból, állandó találkozgatásokból álljon az élet, még is el-el járok itthonról! persze ehez nekem is tenni kell valamit
  • Gerygrey
    #55
    Akkor alapítani kéne egy klubot az ígyjártaknak és máris megvan a társaság :) mondjuk gondolom nem én találtam ki ezt sem... Nem lepődnék meg ha amcsiban létezne ilyen. Nem érzem úgy hogy nem nekem való az élet, túl fiatal vagyok még hogy ilyesmure gondoljak, én inkább kitörnék ebből az állapotból. Csak nem tudom hogyan. Ezért kérdezem a topic elején nagyarcúan "dobdkiagéped"-ezőket, ők hogy csinálják, honnan szedték össze jelenlegi csapatukat, stb
  • Gerygrey
    #54
    Ha az én titkárnőm csinálna ilyet, először is pofánvágnám, duplán ledolgoztatnám vele a készülék árát, majd elhajtanám a g***ibe.
  • Goth
    #53
    van, akinek egész egyszerűen nem való az az élet. Te már így fogsz meghalni, akárcsak én, meg sokanmások d:
  • DJ Skyline
    #52
    "csak kíváncsi vagyok hogy más is egy cipőben jár-e"
    válasz, igen! csak nem egész életemben, hanem mondjuk az elmúlt 5 év ilyen már!
  • Gerygrey
    #51
    Kihagytad a legfontosabbat hogy mindezeken túl még buzik is. Én nem sajnáltatom magam, csak kíváncsi vagyok hogy más is egy cipőben jár-e velem, hogy nincs hol/mikor/kivel haverkodni, és ezáltal nincs kivel elmenni szórakozni, ennélfogva dögunalmas minden. Ha meg valakivel összefutnék véletlenül, azzal meg hamar megrekedne bármiféle beszélgetés, mert egyszerűen nincs miről, az elmúlt 25 évem nagyjából így telt, nincs semmi nagy sztori vagy ilyesmi... Szóval ez így egy öngerjesztő folyamat, amiből a főiskolától reméltem hogy ki tudok törni, és most hogy szinte biztos hogy nincs lehetőségem tanulni, elgondolkodtam egy kicsit hogy mi is az én jövőm, tökegyedül, besavanyodva.. Ennyi. Nem leszek "depi" és "öngyi" sem :) csak mondjuk melóból hazafelé hullafáradtan irigykedve nézem a metrón a jókedvű baráti társaságokat, és kíváncsi vagyok hogy mi a titok...
  • Takezó
    #50
    megjegyzem, ezek gruftik
  • kuci06
    #49
    namégegyszer:



  • kuci06
    #48



  • Thanatos
    #47
    légy öngyilkos
  • nyamiag #46
    önsajnáltató köcsög tizenévesek, akik feketében járnak, szemébe lóg a hajuk és öngyilkosok akarnak lenni, közben meg sajnos nem.
  • Vlala #45
    Mi az az EMO? Annyi helyen találkoztamvele, meg a fikázásával, de lila gőzöm sincs, mi lehet az.