12
  • dez
    #12
    Nem ártott volna felülről is megvilágítani kicsit a csajt. :D
  • kbupdate
    #11
    öö, hát izé, USB port, meg USB billentyűzet...
  • kvp
    #10
    Egy erdekes megjegyzes. Az opera eddig is tamogatta a mouse gestures funkciot, ami arrol szol, hogy integetni kell az egerrel es gombok helyett ezzel lehet vezerelni a bongeszest. (pl. lapozas elore/hatra) A wand rendszer pedig lehetove teszi, hogy egy jelszot csak egyszer irjunk be, azutan pl. a fast forward mar magatol beleptet. (ha tobb account van, akkor rakerdez melyikre) Egy sima kepernyo billentyuzettel (a wii-ben van) pedig barmit meg lehet oldani. (egyebkent nem lepne meg ha keszitenenek a taviranyitohoz egy radughato qwerty billentyuzetet, mint amilyen pl. az ericsson telefonokhoz van)

    ps: Egyre szimpatikusabb a wii, ha megnyitjak a devkit-jet barki elott, akkor veszek egyet. (ha nem, akkor ugy nez ki hogy egy via epia lesz sajat linux-al)
  • Johny Bravo
    #9
    ja, van egy billentyuzet a kepernyon es a wiimoteval meg klikkelsz arra a beture amelyikre akarsz, vagy atkapcsolhatsz hasonlo rezsimben mint a mobilokon van (abc, def...).. marmint nem tudom operaban igy e lesz de a nevedet meg hasonlo dolgokat igy kell beiirni a profilodba..
    (van wii-m onnan tudom :) )
  • zola2000
    #8
    mondjuj a beírás úgy megy, hogy célozni jell a wiimoteval a tv-re, gondolom, hogy van egy kis pötty, ami mutatja hogy merre célzunk, és ha a jó betűn van, akkor megnyomjuk a gombot. szerintem nem olyan könnyü, mint billenytyűzettel, de jóval könnyebb lehet, mint bármely máas konzolal.
  • zola2000
    #7
    Inkább a nintendo ds-emre... Ja bocs, arra van xD
  • scorpeeon
    #6
    Inkább PSP-re csinálnának Operát...
  • Anubys
    #5
    Billentyűzettel, leginkább... Úgy látom, az előttem szólok még mindig a Master Systemnél tartanak, ha konzolról van szó. Már elég régen túl haladt a dolog a "négy irány, start, select, A, B"-gombos kontrolereken... :)
  • Szefmester
    #4
    de akár a keresztel is lehet mint a konzolos játékokban ha a neved akarod beírni az eredményekhez vagy neet adni a híródnak...
  • Cat #3
    kiraknak a képernyőre egy billentyűzetet, és a távirányítoval rá kell mutogatnod a betükre. Körülményes, szerintem.
  • smv
    #2
    Az Operás srácok okosak és imádnak újítani (legalábbis funkciók terén, a motoron van még mit javítgatni). Megoldják, hidd el.
  • assdf
    #1
    Azt nem értem hogy ezzel a távirányitóval hogy fogja beirni a nevét meg a jelszavát ha pl meg akarja nézni az emailcimét?