319
miket hazudnak a képedbe, hogy pénzt kapjanak?
  • ScarY MAN
    #118
    És miért nem?:D ilyeneket ki kell használni :D egy nagy maflás oszt csoki :D
  • ScarY MAN
    #117
    xD
  • Ars3nal
    #116
    egyszer benn állok büfébe, gólyahét volt, odaküldik kiscsávót hogy "raboljon ki" aztmondta pénzt vagy életet:D ha nem veszem észre a röhögő negyedikeseket akkor pofánvertem volna lehet:DDDDDDDDD
  • Pheaper
    #115
    :DDDDDd
  • Skynet723
    #114
    VOlt egy csoportnyi gyerek álltak körbe....megszólítottak hogy van e cigim..
    Mondtam nincs.
    Erre: Akkor állj be közénk....xD és spanoltam velük :D
  • hunbasser
    #113
    " (de elötte még egy fogatlan vén banya odajött hogy nem lenne e kedvem elvonulni vele kicsit hátrébb, a kiskocsma végébe :D Brrr.. azóta is kirázz a hideg) " :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

    a haverodat meg elképzeltem :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDdddddddddddd
  • Kmarha
    #112
    Kicsit irigylem az egyik ismerösömet. Jó két méter magas, és vagy méter széles. Hatalmas emberke, hosszú szakállal, vastag bakancsban és fekete cuccban. Nem is értem hogy meri őt bárki is megkörnyékezni tarhálással, de volt benne része. Kis cigány kölyök jött oda, hogy neki kéne cigi. Lehetett vagy 15 éves. Ismerös rápillant, komotosan elszivja a cigit, eltapossa a csikket, elővesz a zsebéből egy teli dobozt, kivesz egy szállat és a szájába rakja, a dobozt pedig a zsebébe vissza. Meggyújtja, majd a már türelmetlenül toporgó gyereknek annyit mond: "Tiltja a vallásom"

    Na én ezen megszakadtam a röhögéstől :D Cigó usgyi el, szegény köpni-nyelni nem tudott :D


    Viszont volt velem is olyan hogy megszorultam. Barátnőm szalagavatóján voltam, igy hát öltönyben mászkáltam a városban. Aznap este úgy alakult hogy kidobott a fenébe. Otthoni helyzetem nem volt túl jó, igy sok pénzzel nem gazdálkodhattam, telefonom is lemerült. Mondom vissza kéne utazni koleszban, csak hát 20 forintal nehezen fog menni. Szépen nekiálltam összeszedegetni a Déliben az emberkéktől. Direkt az én korosztályomból kerestem embereket, hiszen ők biztos átérzik a bajomat. No, az egyik kis köcsög nem beköpött az ott tébláboló zsarunak? Hogy lehet azért valaki ilyen? Biztos az a kis simaképü kockafejű kis nyálas b.zi volt a spicli.
    A zsarunál legalább ki tudtam magyarázni magam: "Hát nézzen már rám.. öltönyben vagyok.. ugy nézzek ki mint aki pénzt kunyerál?" Bevette, de azért ott maradt véletlenül a környéken nézelödni :P


    Másik történet az volt, hogy a déliben vártam a barátnőmet, ki jó szokása szerint majd fél órát késett. Buliból jöttem és semmit nem aludtam, igy kicsit fáradt voltam. Leültem hát a délinél a metrókijárathoz a kis padkára. Félálmomból az ébreszt fel, hogy valami pénz csörömpöl mellettem. A kijáró emberek egy része, automatikus, felszólítás nélkül dobta oda az aprót, azt hitték én is valami hajléktalan lehetek. :) 10 perc alatt össze is jött vagy 300-500 forint :)
    Több azért nem, mert odajött egy csöves, hogy kotrodjak az ő területükről, elveszem a pénzüket :D Odaadtam neki a kupacot amit elém hajítottak, azt gyorsan leléptem sétálni, barátnő majd kint a parkban megtalál ha akar :) (de elötte még egy fogatlan vén banya odajött hogy nem lenne e kedvem elvonulni vele kicsit hátrébb, a kiskocsma végébe :D Brrr.. azóta is kirázz a hideg)
  • hunbasser
    #111
    a zenészeket én is támogatom :)
    ők legalább nem mennek oda kéregetni hozzád,csak szólidan leteszik a kalapjukat,de sokan nem is azért csinálják,mert pénz kell nekik,csak kíváncsiak rá,h mennyire díjazzák,na meg a hagyomány kedvéért már azért is kirakják -.-
  • Pharolas
    #110
    Én eléggé mogorva szoktam lenni a kéregetőkkel. Kifejlesztettem egy "ha még egy lépést közelebb jössz, elvágom a torkodat" nézést, és ez mostanság egész jól beválik.

    Viszont van egy fajta "kéregetés", aminek mindig be tudok dőlni. Elég sokszor járok Budapesten az Őrs Vezér téri aluljáróban, ahol egy cigány hegedűs hihetetlenül tisztán játszik komolyzenei műveket. Na ott általában kiürítem az aprókészletem. Ha már szerzett nekem pár másodperc örömöt azzal, hogy elvonta a figyelmem a nyüzgő tömeg zajáról, akkor megérdemli
  • Gladiator
    #109
    ez inkább szánalmas volt. remélem a csöves utána agyonvert titeket...
  • Christiansen
    #108
    Haverom, ha látja hogy célpont lett és közeledik felé a csövi,
    már előre fennhangon bekérdezi:
    -Pénz? cigi??
    na erre mindig kaján vigyor a reakció és mondja is a csöves mit akar
    -> ja az diccse', boccs.
    assincs.
  • Rettenthető
    #107
    Régebben eset meg, buszmegállóban állok barátommal, erre odajön egy idős hölgy, aki belekezd a monológjába:
    "Elnézést fiatalemberek, hogy zavarom magukat, de tudnának adni pár Forintot? Tudják nekem..." és innentől egy árva kumma szót nem értettünk - még kérdeztem is barátom, hogy érti-e, amit a nő a mond, persze ő sem értette (a nő meg közben nyomta a háttérben), majd "...és, amit most elmondtam, kérem azt is vegyék figyelembe, mert..." és ekkor szerencsére megjött a busz, így koccantunk.

    A beteg gyerekeknek gyűjtőket magam is a parlamnentbe, vagy mindjárt a miniszterelnökhöz szoktam küldeni.
    Azonban ehhez kapcsolódik egy számomra roppant meredek történet, amit egy közeli ismerősöm mondott, csakúgy miheztartás végett.
    A munkahelyükön telefonon minden nap zaklatják ilyenekkel őket - ez is már eleve annyira meglepő, mert - mint mondta - nem hív kétszer ugyanaz egy hónapban, de naponta 1-3 akad. Ennyi, ilyen súlyos gyerek... hát khm.
    Nade a lényeg.
    Szal felhívja őket egy csávó, hogy az Xy- segélyszolgálattól vannak, egy 6 éves kislánynak a szemműtétjére gyűjtenek, ami nem tom hány millióba kerül. Nagyon drága maga a műtét, tudnának-e segíteni egy nagyobb összeggel, hogy a kislány mihamarabb láthasson és együtt mehessen az iskolába, ahogy a többi egészséges kisgyerek...bla bla bla.
    Ismerős beszól: "Pénzt nem tudunk adni, de nekem van egy szemorvos ismerősöm, aki megcsinálja ingyen ezt a beavatkozást a kislánynak..."
    És mi volt a reakció erre az xy segélyszolgálatostól? Szó nélkül letette a telefont. Úgyhogy asszem, erről ennyit.
  • kemszi2
    #106
    hamar feljutottunk a top-ba:D
  • Matthew Prosac
    #105
    *keletibe
  • Matthew Prosac
    #104
    eccer keleti megállít egy 22-24 körüli undergroundrocker-öltözékes "életművész":
    "- Csá, van egy kis apród? Piára meg családi házra"
    Úgy el kezdtem röhögni h adtam is neki 200-at..
  • Nando De Napoli
    #103
    ajh pedig én akartam:|
  • Aspyrin
    #102
    Hamár itt vagy akkor bannollak :P
  • bardocz
    #101
    Nem velem történt hanem osztálytársammal: iskola előtt egy játszótérre szoktunk kimenni és ott elvagyunk egy ideig cigisek meg cigiznek... aznap nulladik óránk volt és hát akkor is kimentünk,de amikor kiértem haverom már ott volt.Látom hogy egy csöves nő bokor alól kiszed egy matracot és elmegy.Megkérdeztem ,hogy amúgy hányan voltak?erre mondja hogy volt egy faszi aki kért tőle cigit.Mondja neki haverom,hogy sajnos nem tud adni mert neki is kell és nincs rá pénze.Erre a fószer meg elkezdi,hogy Jóvan jóvan há' nem akartam én lejmolni.kivett a zsebéből egy amrék dohányt és kis cigipapírba betekerte szebben mint amit ő géppel tud.Megkérdezi a fószer hogy kér-e belőle?De vigyázzon mert ilyet is szív kiköpi tőle a tüdejét haverom persze nem kért és mondta hogy ő csak nagy papírba tud tekerni.Erre a fószer mondja hogy abba a füvesek tekernek meg hogy látod 50nemtommenyi éves vagyok és csak cigizek meg iszok de te ha füvezel akkor nem leszel 40 éves se:D utána ő is felvette a matracát és elment a bokor alól.
  • zolo
    #100
    Hamár benéztem akkor ték :P
  • Zséé
    #99
    Egyszer nyáron balatonparton odajött hozzánk egy csöves, hogy "magyarok vagytok?" Mondjuk "nem". Erre elment :D
  • hunbasser
    #98
    haveromék meg ismernek egy olyan srácot,aki egy szál cigiért képes belefeküdni a konténerbe,meg befeküdni a folyóba...szánalmas.

    meg volt egy olyan osztálytársam aki a földről szedegette fel a dekkeket.szintén száni -.-
  • Nando De Napoli
    #97
    igen, lol:D
  • mike0013
    #96
    nekem egy olyan esetem volt, hogy jövök meg, kapuba ott egy csöves, hát bazmeg, gondolom magamban, látja, hogy én ide tartozom erre el kezd hozzám beszélni, hogy elcsórták az egyik kukánkat-.- kár, hogy ott volt a ház mellett még 1... és akkor mondom "jól van" erre elkezd pofázni, hogy "én, láttam, hogy valaki ellopja, de nem én vótam" gondolom magamban "eh, ez is csak a pénzre hajt..."
    jól van, jól van, most megyek, mondom neki, de azért sem enged el... aztán bemegyek az ajtón becsuknám erre kiteszi a kezét, én meg mondom neki, de bazdmeg, takarodjon innen, elkezd befele jönni, azt hittem beszarok aztán valahogy sikerült elzavarni...
  • N1ggA
    #95
    Egyszer aluljáróban odajött egy ember, olyan félcsöves, és mondta, hogy láncfűrészre kell neki. Lol?!
  • SNAKE01
    #94
    útálom a szemét köcsögöket!
    ja meg láttam már párszor térdelni csöveseket ilyen táblával,hogy háborús veterán vagyok meg ilyen fasságok.szánalmas...
  • Nando De Napoli
    #93
    gyorsnak kellett lennem, szomjas voltam, ezt láttam meg a büfében...:D
  • Pheaper
    #92
    mért pont kolát ?:O
  • SNAKE01
    #91
    jó téma,vitszes!
    egyszer hozzánk is odajött egy csöves fószer,előtte voltunk pizzériában mert a városban állatkodtunk és kajásak lettünk.vettünk egy extra big szalámis pizzát.mentünk az utcán leültünk kajolni egy padra.látta rajtunk hogy pézesekk vagyunk és aszonyga szevasztok srácok nincs egy ötvenesetek.mondjuk hát akad egyből inkább száz kéne,mondjuk annyi nincs.jóhogy volt csakhát huzzon má a picsába,közbe toljuk befele a pizzát és azt mondja adjatok má belőle.mondjuk bocsmá de nem.és távolottunk erre a fószer nekünk akart támadni,de sikeresen elsprinteltünk és jót röhögtünk rajta!:)
  • Nando De Napoli
    #90
    én ma úgy szereztem 2deci kólát, h mondtam a srácnak h karácsony alkalmából hívjon meg, és meghívott:|
  • Pheaper
    #89
    Nálunk egomba olyan sárc van abusz végen hogy ha adsz neki egy 20 ast elkezd táncolni :DD
    meg még van e gy olyan aki a cigi csikkért ugrik ahogy elfobta vki vetődik is rá :P
  • bardocz
    #88
    Én is mindig átadom a helyem,de ha valakinek mankó van a kezében nem azt jelenti hogy nehezebben tud járni?:D
  • Hydroceph
    #87
    TE nem az NFes Thanatos vagy?:D
  • autoszimulator
    #86
    attól h tud futni még nem biztos hogy te nem adhatod át a helyed :D
    nem azért kell átadni a helyed mert te lefutod, hanem mer neki má fáj itt ott, szenved, meg fékel a busz, nehezen tartja magát, összecsuszik stb... Én is sokszor mérges vagyok az öregnyanyákra, mikor furakodnak a buszon, boltban, sietnek, morognak, mikor nyugdíjasok.. De hogy hova sietnek, az számomra talány....
  • autoszimulator
    #85
    LOL :DDDDDDDDDD
  • bardocz
    #84
    én nem is a kéregetőktől kapok hülyét sokszor hanem az öreg néniknél elkérik az ülőhelyedet te átadod de másnap meg gyorsabban sprintel mint én!nem vagyok túl jó futó de azért mankóval a kezében mégse kéne gyorsabban futnia nálam xD amúgy szerencsére errefelé nem nagyon vannak kéregetők vagy nem szerencsére kinek hogy tetszik:D
  • Aspyrin
    #83
    Tapló télapó ;-)
  • Thanatos
    #82
    énis igy látom de ettől még valamivel jobb a szemebe aki mindemellé még pofátlanul hazudik is...
  • autoszimulator
    #81
    az egyik veszprémi szorakozohely előtt jött oda hozzánk egy tag, körülbelül november elején. Igy kezdte: Én vagyok a mikulás, és kellene egy kis pénz a gyerekeknek ajándékra. Tényleg ugy nézett ki minta mikulás, nagy szakáll, nagy has meg minden, de kicist ittasak voltunk, ezért nem elzavartuk, hanem beszélgettünk vele :D osztott nagyszerű tanácsokat, legjobb ez volt: Srácok azt kívánom, hogy csak egy csajotok legyen, de mikor azzal vagytok, akkor álljon!
    aztán épp minap láttama z utcán, semmi sem változott körülötte, nagy szakáll, retkes ruha, kiskonyak a zsebben

    Ugyanakkor ismerek egy másik hajléktalant is erre felé, ő például ritkán kérdeget, de ha kér, akkor is kajára költi, mindig zsemle vagy vmi kenyér van nála, és nem pia... Az ilyennek azért szívesebben ad az ember, mint a satu részegen, büdösen eléd állóknak...
  • hunbasser
    #80
    ya.... XD
    csak azért mert van egy herédi haverom,és heréd nagykökényes mellett van,ő hívja nagykökényest kökinek -.-
    500 lakosú faluról van szó AS:D?ASFAFFAS
  • VRSDM
    #79
    köki = fosszag