319
miket hazudnak a képedbe, hogy pénzt kapjanak?
  • Nagy01
    #238
  • Nagy01
    #237
  • Kmarha
    #236
    sprint nem jó mert lekésem az ucsó vonatomat :D Az üvöltözés helyet meg elég volt hangosan odaszólnom, hogy inkább köszönje meg hogy adtam pénzt, máris mindenki odakapta fejét. No tovább nem is volt szerencséje azon a peronon :D Ez kicsit tényleg megnyugtatott :P

    Viszont mikor vállat vonva csak azt modntam, hogy talán így is szereztem neki egy jó napot, az egyik utas viccesen megszólalt hogy: "ja, most rohan is a boltba venni egy borotvát, aztán irány az utca, jöhet egy kis véres ámokfutás". Na mondom, még a napi jócselekedetemet is tönkre akarja vágni :DD
  • mike0013
    #235
    én a helyedben vagy megvertem volna és sprint onnan:P
    vagy pedig elkezdek vele üvöltözni, hogy "véletlenül" mindenki hallja, hogy ő egy kis bu*i kéregető...
  • Kmarha
    #234
    állok az állomáson, odacsoszog a nőcike hogy kell neki száz forint a kávéra. Mondom legyen egy jó húsvétja néni, megnézem, van e apróm. Akkor mondta, hogy adjak mán 2 darabb százat akkó.

    Majdnem elzavartam, de a 150 forint helyet ami volt a tárcámban, adtam a kezébe egy 50-est. Rámnéz, nem lehetne még? Mondom nem, ennyi van. De ennyi nem elég!! Hát bazz, mondtam neki ahelyet hogy megkösszönné hogy adtam neki valamit, itt szarakodik. Menjél már innen.

    Elvánszorgot kukázni, de persze hogy visszafelé még megállt mellettem: biztos nincs még?

    Hát az úr istenit neki, bántam azt a rohadt 50-est is, rúgdostam volna inkább seggen!
  • Jagi
    #233
    nem kéregetős de:
    Boxos család tanyázik a meki előtt (úgy 8 fő)
    A családfő bement gondolom fagyijé'
    egy idősebb nő úgy 40 körüli, gondolom a nagyanyja lehetett a kiskölyöknek, rászól, mert a könyékig zsíros kezeivel üti a meki szép tiszta (csak volt) egészfalas üvegablakját.
    a következő képpen:
    Á rák egye ki a mejjed husát! ...há' kitöröd!
  • Robicsek
    #232
    Erdélyben szoktam nyaralni,és az egyik haverommal mentünk hazafelé a netkávézóból.arra jön egy szakadt,cigányasszony a gyerekeivel.aszondja:
    ággyánák mán neköm kinérrevalót.én adtam ezer lejt(az nem sok)a haverom 10000-lejt adott neki(kb100 ft).mennénk tovább,mire megszólal a cigányasszony:
    ággyánák mán pityókára(krumplira,csak Korondon így mondja mindenki) is áz urak. akkor nem adtunk,és fél órával késóbb jön velünk szemben borral a kezében. másnap kiderült,hogy egyáltalán nem szegény,csak extrát keres.
    egyszer meg az volt,hogy ott kéregetett a cigánygyerek a buszmegállóba,majd megszólal:megnízem mennyi az idő.elővesz a sonny ericcson k310i tellóját és megnézi.XD
  • ScarY MAN
    #231
    na valakivel valami finomsag mostanaba? :D
  • FZoleee
    #230
  • ScarY MAN
    #229
    nah UP!!!! :D
    szal akkor tegnap azt történt velem meg masik 3 csapattarsammal hogy allunk Batthyány tér en és cigizunk :D egyik elment kb 5 lepessel arebb masik ismivel beszelt erre odajon hozzank egy szakadt forma es elkezd ugralni(szo szerint) hogy nem e tudnak adni egy szal cigit...hmmm en nem mindig adok csak ha vilagvege hangulatom van :D . hat most valahogy jo kedvem volt:D... erre hogy akkor adjuk oda a felét...mondjuk hogy bocsi arc de nekunk arra szuksegunk van , amugy is leszokoban vagyunk, ne vonja meg tolunk ezt a kis "elvezetet"... erre aszongya hogy a dekket ne nyomjuk el...mondjuk ok...
    aztan rakuldtuk masik csapattarsamra aki beszelgetett az ismijevel hogy "o nagyon aranyos forma srac es hogy o adta nekunk is a cigit"...neki se kellett tobb. Odament es letarhalta oket...persze nekik nem volt cigijuk, ezert beszelgetesbe egyeledtek...azt nemtom mirol beszeltek de amit a forma levagott nekik...beallt ilyen box pozicioba mint a Rocky es elkezd arnyekolni...aszittem box lesz...mind1 elvoltak meg meg pacsiztak(ehh mondom eleg erdekesen nez ki a csavo, en tuti nem pacsiztam volna) egyet mi meg szakadtunk a rohogestol...hawerom leoltott minket es elmentunk...azert sajnaltam a tagot mert igy viselkedtunk de most ize...hmm...leszokoba vaunk..kell az a budos cigi..pffujj :D


    ui.:azert az tenyleg erdekes volt h odament jasszazni a cstarsamekhoz es komolyan mint a rocky...csak az a tre hogy ilyen Neos kabatba volt....ennyi...:D /sry a helyesirasi hibakert:D/
  • FZoleee
    #228
    Úristen. :D
  • RussT
    #227
    nemmondtam semmit, mentem el onnan, aztán jött utánam hogy én most miértnem szeretem őt, arrébmentük akkor odajöttt megint, arcomat akarta simogatni vagy mit akart, szerencsére jött a busz fellszáltunk, jött a haverja csörmpölös üveggekkel szatyorban , felküldte azt a buszra hogy kérjen ö cigit tölünk :D Észrevette hogy nem fog sok sikerrel járni, aztán lenyugodtak, elöl leültek

    Utána jót röhögtünk rajtuk :D
  • Kmarha
    #226
    :DDDD válasz mi volt? (én a röhögéstől egy szót nem birtam volna kinyögni :D)
  • RussT
    #225
    Hozzánk egyszer odajött egy csöves nö:
    -Adnál egy szál cigit?
    mondom:
    -Nem, nem dohányzom
    erre egy pár perc múlva megint odajön:
    -Szeret maga engem? de úgy igazából, szeret??!


    :DDD
  • Hydroceph
    #224
    lál
  • CSOCSO
    #223
    itt floridaban nincs olyan sok keregetos. jo.. esetek 99 % ban autoval megyek a kozertbe is.. neha latok csovest foleg az auopalya lejarojanal allnak, nem zaklatnak, altalaban oda adom nekik a felesleges aprot az autobol. szepen meg is koszonik
  • Match
    #222
    vegyél egy immo-t a kocsiba...1 havi pszichológus árából kijön...
  • akyyy
    #221
    Hát, kitudja, lehet én is ilyen véleményen leszek 15 év múlva.

    De azért városfüggő is sztem. más az élet pesten, és más egy kis eldugottt városkában, ami elvan a saját problémáival.
  • hunbasser
    #220
    mondjuk minden ember más,vkit le sem lehet ütni,vki meg vonza a bajt
  • hunbasser
    #219
    beszól egy csöves,h "buzi Real" ? :D
    nem,egyértelmű,h ki merek menni Real mezben az utcára.sőt... :)
  • Sir Quno Jedi
    #218
    Akkor neked jó. AZ én családom és személy szerint én is szívtam eleget életemben és korán megtanultam "vigyázni" magamra. Bizony néha még ez sem elég sajnos, mert bármilyen óvatos és felkészült is légy, vannak akik így is be tudnak szívatni. De az már csak a jégyhegy csúcsa.
  • Zséé
    #217
    Pl nem mersz Real mezben kilépni az utcára mert félsz hogy megvernek nem? :DD
  • hunbasser
    #216
    azért van a 2 között átmenet :)
    sztem rossz lehet úgy élni,h állandó óvatossággal élsz,hisz akkor mindig félsz vmitől.
    én is óvatos vagyok de nem ennyire,és hál' istennek még semmi komolyabb dolog nem történt velem.
  • Sir Quno Jedi
    #215
    Oké. Ez a te véleményed. Majd beszélgessél rendőrökkel, nyomozókkal, meg olyanokkal akikkel ez már megtörtént. Vannak egy páran. Főleg a külföldiekre szállnak rá, de nem mindig válogatnak.

    Kétféle ember van. AZ egyik óvatos és felkészül/figyel, a másik meg sebezhetetlennek hiszi magát és "Ide lőjjetek!" feliratú célkeresztes pólóban mászkál. Lehet választani...

    A lakásmaffiában sem hisz mindenki, de mikor az egész családjával az utcára kerül, azért elgondolkodik, hogy most megérte-e pár évig boldog-tudatlan naívhülyének lenni.
  • akyyy
    #214
    ez kicsit túlzott üldözési mániára vall, mert én iyet sehol nem láttam még, se szeméyles tapasztalattal, se oylat h mást láttam volna igy:S
  • hunbasser
    #213
    uhh,úgy vettem észre(már régebbről is),h te nagyon óvatós ember vagy,túl óvatos :)
    amiket mondasz,ilyeneket inkább csak filmben szoktam látni,persze vannak ilyenek is,de a te kocsidat csak akkor fogják kiszúrni az ilyenek,ha vmi nagyon jó géppel jársz.
    merdzsónál persze,h figyelni kell,persze nem a régi mercire gondolok,hanem azokra,amik 2-vel kezdődnek,és követi őket 7 nulla.
  • hunbasser
    #212
    nem semmi.hová jutott az emberi faj...tisztára,mint vmi élősködők.
    csak mondjuk a csövesek és a csótányok közt annyi a különbség,h csótánnyal én nem nagyon fogok itthon találkozni,max csatárnákban,csövessel viszont fogok találkozni.
    ya,és a csótány sokkal inteligensebb
  • Sir Quno Jedi
    #211
    A központit mindig zárni KELL! Jobb autókban magától bezáródik pár másodperc múlva, ha elindítod a motort. Lámpáknál, ha megállsz, könnyen kiveszik a hátsó/oldalsó ülésekről a cuccot, vagy egyszerűen kirángatnak a kocsiból. Az is divat, hogy az első ülések között magad mellé tett kistáskát, miegymást lenyúlják. Éééés dugóban egy motorost sose érsz utól. Ablakot is csak résnyire és légterelővel fedve érdemes nyitni, de ha gyanús valami azonnal felhúzni (ezért jó az elektronyos ablakemelő). Ha megállunk, vagy lassan haladunk bárhol a forgalomban, akkor sasoljunk körbe folyamatosan a tükrökben és oldalra/hátra is! Nem kerül semmibe, de nem ér váratlanul ami történni fog. Hagyjunk kis helyet magunk előtt és mögött, hogy meg tudjuk picit ugratni a kocsit, ha zargatnak, vagy gyanús egyén közelít! Divat, hogy mellénk állnak, kiszúrják a gumikat, aztán párszáz méterrel (vagy pár kilóméterrel) arrébb, mikor kiszállunk megnézni/cserélni, akkor szabad préda vagyunk nekik. Vigyázzunk motorosokkal! Mindig gyanúsak, ne hagyjuk, hogy kényelmesen mellénk álljanak! Autópályákon pedig kerüljük a pihenőhelyeket, még akkor is ha valaki ott segítséget kér, vagy úgy tűnik elakadat, mert mindegyik pihenőnek vannak "gazdái" és figyelnek. Ha már ott vagyunk és pláne megálltunk és kiszálltunk, magunkra vessünk...
  • mike0013
    #210
    azta qrva, én a helyedben kiszáltam volna, és agyon vertem volna... pff, elképesztő mi mindenre képesek, azért mert qrvára lusták és nem dolgoznak
  • GregSB
    #209
    Télleg, az üres helyeket mutogató csöveseket ti hogy kezelitek? Sokan azért adnak nekik nehogy kárt tegyenek az autóban.

    Én még soha nem adtam nekik egy fityinget sem, és eddig még nem csináltat kárt az autómon, de ha ez igaz akkor ezek ritka nagy
    patkányok...

    Autós témánál maradva: azt ajánlom mindenkinek, hogy állandóan zárja a központi zárat a kocsiján! Nyár végén engem ez megvédett egy köcsögtől.

    Horvátországból jöttünk vissza, és Mo. területén megálltunk az első mekdrájvban (restellem, de sehogy nem jut eszembe a település neve). Ez volt kb este 11kor, a meki kint van a város szélén, teljesen kihalt minden. Várunk a kajára, erre hallom hogy valaki próbálja nyitni a hátsó ajtót! Egy tetű csöves volt, mindenféle komment nélkül be akart szállni a hátsó ülésre! Lehúztuk az ablakot, és nem túl szép szavakat intéztünk felé, amitől persze eltakarodott, de ez valami hihetetlen, nem tudom mit képzelt?!
  • sweech
    #208
    :D
  • PrasCo
    #207
    Jehova tanúi... ó, jaj.
    Jogsimat épp akkor tettem le, tehát megvolt a városi vizsga, és megyek a buszra a papírral a kezemben. Erre "lefiatalembereznek", állok érdeklődő (és halálosan optimista) pofával, hogy ugyanmá', mit akar ez az úriember. "Ön szerint az evolúció nem balaszság? Teremtés, gondolkodjon!"-szintű szöveg után a kezembe nyom egy Őrtornyot, vagy mi a tökömet.
    Engem meg elöntött az objektivitás (ha már ő is úgy áll hozzá), és kissé átszellemült pofával löktem oda neki az amúgy csak haverokkal elbarmult imám-feelingből a szöveget, amit normális idegállapotomban meg nem mertem volna lépni.
    "Nem baj, uram, Allah az életét azért adta önnek, hogy fatális tévedésének felismerésével még megmenekülhessen a Gyehenna elől. Ezen gondolkodjon el."

    És visszaadtam a kezébe az újságot.
    Csak utána jöttem rá: vallási fanatiku agyát leginkább egy _másik_ vallás fanatikusa tudja felbäszni. :Ð Úgyhogy rendszeresítettem az ilyen és ehhez hasonló dumát. Bármire jó, akár Sívára, akár Chuchulainnra, akár Amonra - a hatás nem marad el.
  • sweech
    #206
    nekünk is van jehova szomszédunk, az asszony a városi jehovapap lánya :p
  • hunbasser
    #205
    én lenyomtam volna a torkán -.-
  • mike0013
    #204
    ááá, én odamentem volna és belerugdostam volna abba a tóba, hogy adja vissza a kenyeremet:D
  • Axe7200
    #203
    A szomszédom jehova, és majdnem minden nap megkér hogy szóljak már neki ha jönnek érte :D
  • dienesoft
    #202
    Hát én nemtudom, de hihetetlen, mennyire undoritoak ezek a kéregetők.De ez nemcsak Magyarországon megy.Apám mesélt a román útról (kamionsofőr) és ott is volt egy ilyesmi kis történet, talán nem vicces, inkább szomorú.
    Szegény, magyar és román lakta területen ment át (igazából nemtudom hova), a közelükben egy tó is volt. Egy reggelen a fater megálllt ebben a városkában (nemtudom már hol volt ez, nem is az a lényeg). Reggel kopogtatnak a kamionjának ajtajában, nem sokat aludt, mert egész éjjel ment. (Hát én nem aludnék, félteném hogy fölszúrják a kamcsit :D). Egy szegény, tagbaszakadt nő volt, némi magyarság is szorult belé. MOndja apámnak, hogy kellene némi pénz kenyérre, mert éhen goh halni... Apu benyúlt a hűtőjébe és elővett egy negyed kg kenyeret és odaadta a nőnek.A nő köszöngette,köszöngette, de nem ezt várta... Egy pár perccel később látja fater, hogy a kocsma környéki tóba a nő dobálja bele a kenyeret. Hát jó hoyg a feles kell neki, szakadjon meg. Apám helyébe visszahajtottam volna vele azta kenyeret, érezné magát egy kcisit szarul!
  • Match
    #201
    Ezen a héten szerdán történt egy tök vicces dolog velem :)
    Helyszín: nyugati...Várom a zenésztársakat, de mivel hamar odaértem, elmentem kávézni. Épp megittam a kv-t, húztam volna le az aluljáróba, amikor valaki rámszól mögülem hogy várjak egy kicsit.
    Megfordulok, ott áll 3 diszkós picsa (de még jól is néztek ki..biztos akkor jöttek ki a bankból :)) a középső kezébe meg egy fedél nélkül...
    Azt hittem helyben összeesek a röhögéstől :)
    Aztán jött a monológ, ami valahogy úgy hangzott hogy kellemes ünnepeket, ők szegény árvák és szebbé tudnám-e tenni a karácsonyukat 300 ft-al.
    Enyhe mosollyal az arcomon (ilyen szöveg után..) közöltem hogy nem. Erre még visszakérdez hogy miért nem...Mondom mert NEM!
    Ezután megkaptam hogy remélem szar karácsonyom lesz :)
  • hunbasser
    #200
    ott helyben szájbarúgdosnám az összeset.mert az még oké,h engem hülyítenek ilyenekkel,de h a gyerekemet...
    és annyira tuskók,pofátlanok,meg sem kérdezik,h van-e egy percem,vagy vmi,húzzák az időmet,holott én is sietek vhová,mert dolgom van,nincs időm ilyen hülyeségekkel foglalkozni.
    én azt mondom,h reklámozzák,meg minden,de ne így.aki jehova akar lenni,az úgyis belép közéjük
  • dienesoft
    #199
    Igen, ez ismerős téma.Nálunk lightosabbak ennél, viszont mindig 2 ember indul el nyomni a szöveget. Általálban az utcán nyomják a kezedbe és a kisgyerekeket próbálják befűzni.Múltkor láttam, hogy kisgyerekes stílúsban irtak arról, hogy " ha ezt a vallást terjeszted, akkor soha nem halsz meg". Hát jó hoyg egy kisgyerek erre aztmondja, hogy én örök életű akarok lenni.Hát, sztem ez a pofátlanság, undorito dolog ez.