319
miket hazudnak a képedbe, hogy pénzt kapjanak?
  • Mike at home
    #279
    ja értem, a csövesekről is a városvezetés tehet
  • Nevem senki
    #278
    Nekem van egy haverom (nem hajléktalan D) baromira iszik. A bátyó még a 60 as évekből küldött neki Amerikából egy napszemcsit. Nagyon dezájnos darab. A srác egy körért cserébe kölcsön szokta adni egy egy mobilfotó erejéig. Már nemtom hányszór kitermelte az árát.
  • ScarY MAN
    #277
    vajon miert? xD
  • wordsworth
    #276
    *arra
  • wordsworth
    #275
    szerintem alra célzott, hogy szívesen látna téged is köztük :)
  • kisviku
    #274
    Tévedsz,én még a "hagyományos" típus vagyok azon a téren,azaz hetero...
  • DoctorJohnson
    #273
    "mert ha elütöd, ugyanannyit kapsz, mint egy normális emberért"

    te ilyen kis buzi lehetsz
  • kisviku
    #272
    Nah, akkor én is hozzászólok.

    Elképesztő és undorító ez a sok csöves itt Budapesten.Persze ne is várjunk mást a városvezetés matt...
    No, de nem emiatt írk, hanem, hogy én miket hallottam/láttam.
    A legtipikusabb a közúti kereszteződésekben a homeless (hajléktalan). Most már kivétel nélkül mindenhol vannak! Undorító és veszélyes, mert ha elütöd, ugyanannyit kapsz, mint egy normális emberért. Közeledek a piroshoz, már látom, hogy jön végig a soron.
    Nyomja mindenki pofájába bele azt az undorító,mocskos és fertőző újságot,főlegha le van húzva az ablak.
    - Ha azt mondom "nem kérem",otthagy.
    - Ha azt mondom "nem kérem",de lát cigit a kocsiban, rögtön kér,ha dohányzik,ha nem.
    - Ha nem adok cigit, akkor "nincs egy kis apró?" felkiáltással próbálozik tovább.
    - Ha adok cigit,akkor "nem kéne egy újság?" kérdéssel próbálja rámtuszkolni azt a szemetet.

    Egyszer elkövettem azt a hibát, hogy adtam cigit nekik.pont mentolos cigit szívtam, felkiált" Jaaa,ez mentolos?! Akkó' nem is kell..."
    Na ez volt az utolsó alkalom, hogy bármit is adtam.Legszívesebben elütném mindet, de az bűncselekmény.
    Hogy nem tud az ember úgy hazamenni, hogy legalább öt ilyen mocsadék ne nyomna valami sz*rt a pofájába villamosmegállóban,villamoson,metróban, aluljáróban, aluljáró lépcsőjén, utcán,kereszteződésben...
    Ja, és hogy kerül fel a villamosra??? Mikor én felszállok, AZONNAL jön az ellenőr.Amikor ott rohad és bűzlik, megsértve egy rakás utazási feltételt, le sem sza*ja őt.
    De a tisztességes embert, aki a sok ezret kiadja a jegyért/bérletért, azt szétcsesztetik.

    De hát ez kell ebbe a mocskos városba...Demszky világvárosába!
  • mama2
    #271
    Jómultkor mentünk Szegedre anyámmal a klinikára. Megérkezünk leparkolunk a kocsival, kivesszük a tolókocsit(nekem kellett), próbáljuk összeszerelni, erre odajön egy Román és aszongya vegyen már zoknit csókolom, mert kell nekem kenyérre. Csodálkoztam hogy kenyérre nem telik, de félzsák zoknira igen. Aszongya: Ezt a kínaiba 3000 FT-ért lehet kapni, 100% pamut, nagyon jó minőség. 500 ft-volt 5 pár. anyám vett egy csomaggal, aszongya a Roma: vegyen mán még 400 forintért adom. Aszt mondja anyám nem, de a Roma: de 300 ért adok kettőt(Már a végén 100 forint volt 10 darab zokni:D). Aztán a kocsi összelett szerelve, és sikerült leléptünk:D.
  • sz4bolcs
    #270
    "Tőlem egy cigányasszony szokott kunyerálni, hogy adjak neki aprót. Ha adsz , akkor elmondja a jövődet, ha nem, akkor elátkoz "

    -> mondd neki, hogy már tudod a jövődet: -maga engem el fog átkozni. :D:D:D::D:D
  • Rituska
    #269
    Egyszer mikor Pesten jártam barátnőmmel a Blahánál az aluljáróban odajött hozzánk pár srác és kb 5 percig verselve kértek pénzt vagy cigit, aztán kérdezték h na, van cigink? nem kaptak. kár h nem emlékszem a versre de elég szar volt.
    Van egy csávó aki meg éhező tengerimalacoknak szokott gyűjteni.
  • wordsworth
    #268
    Hmm nemreg voltam benn haverral hyper jegyeker, es allandoan megtalaltak ilyen kérdezgetős figurák :D Én meg épp a vonaton csinaltam magamnak egy kis cigit szoval erdekes volt, ha jol emlexem az egyik arrol faggatott mien a hazastarsi viszony :D Haver meg allt mellettem.. Nem kicsit kezdtunk el szakadni
  • Skynet723
    #267
    Haverommal mentem egy sétáló utcán....
    Kiszurtunk pár kérdegető cigót és elkezdtük csörgetni a zsebünkben lévő aprót....
    kis cigo persze a pénz hívó szavát egyből meghallotta és ődajött: Segíccsé má ki tesó pár forintal...
    Hülye haverom meg: Boccs nincs pénzünk...és tovább csörgettük :D...
    Gyökér fekete meg csak nézett szúros szemmel... háát utolag örülök h csak a szeme szurt :D
  • Match
    #266
    hehe, ilyenekkel én is szoktam találkozni :)
    Mindig akkor találnak meg amikor sietek :)
    Megyek, nyomják hozzám a képeslapot, kikapom a kezéből, megyek tovább, aztán szalad utánam hogy kéne pénz...
    Visszaadom neki, közlöm hogy nekem is, aztán megyek tovább.
    Soha nem szóltak még be.
  • Looooser
    #265
    nekem múltkor oda jött egy ipse hogy hő a rákos gyermekeknek gyüjt és hogy vegyek képeslapot 2500 forintért....
    meghagytam neki hogy diákpézből élek, és nem az én 2500 forintom segítené azt a szerencsétlen gyereket, (tudtam hogy kamuzik) de jól esett bele taposni... elkezdett hepciáskodnu,hogy mitképzelek magamról meg stb... és ekkor jött két szép nagy darab metrós biztonsági őr és kib*szták mint macskát sz*rni a metró aluljáróból
    ez úton is köszönet a biztonságiaknak, mert ha nem ők viszik el akkor én ütömki 2 fogát
  • bardocz
    #264
    én azokat utálom akik belenyomnak az arcomba egy virágt és azt mondják hogy 100ft:D
  • akyyy
    #263
    amúgy azt utálom akik az aluljárónál vannak, és mormolják maguk alatt, hogy cigi-cigi-cigi....

    de iylen tök gyorsan, mint egy falusi paraszt aki hívja a csirkéit, higy cibicibi.
  • akyyy
    #262
    nah, ma megyek bsuvégre, miskolcon, pont 32-re értem oda, szal előttem ment el a barcikai busz. pechemre pont a 11-esről indul a barcikai, és csak az van oda kiirva ( pl 10-es edelény, boldva, meg mitomén még mik)

    nem volt ott senki, csak egy öreg fószer ült ott. meglátta hogy nézem mikor megy busz, majd megszólit, hogy ne hragudjak már meg, barcikai vagoyk? mondom jah. Nem tudom e kisegíteni egy százassal, mert én diák vagoyk nekem kedvezményes jegy jut, de neki felnőtt kell, vagy 300 ft.

    megkérdezem akkor mennyi kéne?

    120

    aztán megkérdezte melyik részén lakok barcikának, jól megmondtam neki, merre (kb mintha egy budapesti mondajá, hogy pesten lakik), aztán elszelelt. Megnézheti, ki merre utazik, és szóbaegyeledik vele, ez lehet a taktikája:D

    adtam neki vagy 70-et, csak ennyi apró volt, csak az a baj, az 50-es ilyen speckó volt, nem az 56os, hanem valami más... most már sosem tudom hogy mi:D lehet több millát ér én meg nekiadtam
  • Adam69852
    #261
    kérlek adjatok már egy 100ast na kérlek!! Hisz ti olyan selyem gyerekek vagytok :D
  • Kmarha
    #260
    Jaja: "Csak egy huszast, már majdnem megvan a sportkocsira valóm tesó!". Ezzel én is összefutottam :D (bár nem rémlik hogy a Deákon lett volna, de lehet :D)
  • Match
    #259
    A deákon volt egy csöves aki általában ilyenekre gyűjtött:
    - új sportkocsi
    - tengerparti villa
    - egy feles :D
  • Aquir
    #258
    több haver mesélte h itt Szegeden odajött hozzájuk egy hajléktalan (külön-külön találkoztak vele), és mondta hogy kérek 1 forintot, Gyurcsány temetésére gyűjtök... lol (kéretik nem szívre venni aki Gyurcsányos)
  • Kmarha
    #257
    Veszprém esetleg? :) Ott volt egy csókának mániája eladnia az eredeti Levis (sárga müanyag :DDDD) kabátját pár százasért vagy legalább egy kisfröccsért.

    Ugy a 8. után meguntam, és felálltam, hogy fizetek neki egyet, csak azt a büdös kabátot tartsa meg. Persze ő szabadkozott hogy nem olyan aki csak úgy elfogad holmi könyöradományt.. majdnem hogy úgy kellett odahúznom a pulthoz hogy üljön már le és igyon.

    Kérem a pultos csajszit, hogy dobjon meg már egy kisfröccsel, mikor az ürge odahajol és a fülembe súgja: "nem lehetne akkor már tisztán bor?"

    A röhögéstől alig tudtam változtatni a rendeléstől. :)

    Másnap persze újra megkérdezte hogy megvesszük-e a kabátját.. aztán nagynehezen felismertettem magam vele és békén hagyott :D
  • RussT
    #256
    Na, jómultkor összefutattom megint egy érdekes figurával: a koszos kabátját akarta nekem eladni 500Ft-ért (vagy másét)

    Máskor meg kérdezte hogy nemértek-e a mobilokhoz, be kéne állítani :D (bár szerintem csak el akarta üzletelni azt is :D
  • akyyy
    #255
    a naplóba is most ez volt a téma, elég lol volt:D


    a pimaszriporter odament ablakot pucolni, engedték is neki, sőt adtak is pénzt, azt meg oda akarta adni a tényleges mosoknak, azok meg ezt a "koszos2 pénzt nem fogadták el:DDD
  • Jagi
    #254
    semmi^^ épp hogy jó volt :)
  • mike0013
    #253
    egészségedre, de most mi a gond?
  • Jagi
    #252
    lol xD
  • lee86
    #251
    hát ez a színezés nem jött össze, sry. :$
  • lee86
    #250
    tegnap utaztam villamoson, amikor nagy kapaszkodás közben odakacskaringózott -többek között- hozzám is a nő, és pénzt kért. de most nem azért mert vonatjegyre kell, vagy telefonhívásra, nem. vizitdíjra kellett 180 Ft apró. végülis adtam neki egy ötvenest (szolgalelkűség, tudom), de ezzel szerintem csak anyagilag segítettem abban, h a felesét megvehesse. :(
    [color=#999999]úgyhogy már csak ezért is vesszen a kormány.[/color] :)
  • mike0013
    #249
    pff, takarodjál
  • SNAKE01
    #247
    hát nem a barátnős,a többire gondoltam,amúgy énis biztos megpróbáltam volna agyon verni ezért!:)
    azért szegény barátnőd hogy megrémülhetett,hát elég kellemetlen lehetett!:|
  • wordsworth
    #246
    Pontosan melyik loál? xD mer nekem a bnősön kivul mindegyik azvolt :D
  • SNAKE01
    #245
    loál!:DDD
  • wordsworth
    #244
    Hmm velem is fordult elő pár vicces és kevésbé vicces dolog :D
    Volt amikor én is kéregettem egy két punk haverommal legjobb :D

    Öregasszonyhoz odamegyünk.. Kis apró nincs-e stb. erre mondta hogy van és 500 forintot adott, haverok néztek, hogy mivan akartunk indulni erre mondta hogy várjunk, elővett egy kártyát egy oltár volt rajta és elkezdte nekünk mondani, hogy jobb lenne ha megtérnénk, mert Isten megbüntet minket parázna életmódunk miatt és még 5 percig hallgattuk de én már sírtam a röhögéstől :D

    A másik eset amikor barátnőmmel jöttem haza Nyugati mellől Bankból.. Nem is tudom már hol voltunk, de elémállt a csöves olyan 30-40 év körüli, ömlött belőle a piaszag, én sem voltam mondjuk éppen józan barátnőm beparázott mondta menjünk, haverjaim előrébb voltak és kérdezte nincs-e cigim mondom bocsi buli volt elszivtam mindet.. erre elkezdte szidni a jo ku** anyámat.. akkor elindultam és rácsapott hátulról a barátnőm fenekére... Annyi kellett csak nem több kirugtam a lábát szépen elterült többiek meg jöttek vissza, hogy mi történt addig meg már mászott el.. Barátnőmet utánna nem kis ideig nyugtatgattam... Na ez az amiért nem adok semmit a csöveseknek

    A másik az volt mikor álltam a buszmegállóban és odajön hozzám két punk kiscsaj, éppen buliba indultam vártam többieket, kérdezték nincs-e egy kis apróm koncert lesz. Mondom dehogynincs, de mivel mindent meghallgatok, mellette sok punk, meg rocker barátom van így elkezdtem kérdezgetni mit szeretnek meg stb, és ha eltalálták amit én szeretek akkor kaptak 20 forintot, mivel tele volt a zsebem a busz automata miatt xD
    Haverok csak néztek ezek mit találgatnak xD
  • bardocz
    #243
    én is annak látom tehát tényleg nagy az esélye hogy üres:D
  • mike0013
    #242
    én is üresnek látom:S akkor nagy az esélye, hogy nem tartalmaz semmit:)
  • hunbasser
    #241
    Nagy01 mind3 kommentjét csak én látom üresnek,vagy tényleg nem tartalmaz semmit? :D
  • mike0013
    #240
    hmm:)
    legalább elment onnan:D
  • Nagy01
    #239