94
Totális elbutulás, vagy embereket összehozó jó kezdeményezés?
  • blackgamer
    #14
    ezt a http://jobarat.com oldalt próbálta már valaki? Tapasztalatok?
  • blackgamer
    #13
    TVN.hu bekeményített, legalábbis találtam két dolgot ami hasznos lehet és máshol nem-igen foglalkoznak a dologgal

    Kliens software, leginkább akkor lesz jó ha új blogbejegyzést is enged majd létrehozni


    a másik a Határidőnapló, ide bejegyezhetjük a jövőben végzendő dolgainkat ez igen hasznos lehet feledékenyeknek (mint amilyen én is vagyok)
  • koryne
    #12
    Ha igazi hülyeségre vágytok, nézzetek el a www.privi.hu -ra :D Nem reklámnak szánom, de ezt látni kell, jobb, mint a bashhu :D
  • nyamiag #11
    #9
  • hunbasser
    #10
    mindig abban van pénz,ami trendi,hisz az kell a népnek...
  • eörgs
    #9
    a magyarcsent ajánlanám ~anon
  • QuippeR
    #8
    pedig nem ő vagyok :P
  • VinylToy #7
    ez tök olyan volt mintha Angelday a plastik.hu-ról mondta volna :D
  • RaszPuty1N
    #6
    Tekintettel arra, hogy a hotdogon a felhasználók hozzák létre a tartalmakat levonhatjuk a következtetést: a felhasználók buták.
  • laslandes
    #5
    A videófeltöltős oldalakkal ugyanez a helyzet. Mindenki akar egy szeletet a tortából.

    röviden: #2
  • kuci06
    #4

    Totális elbutulás!!!!
  • QuippeR
    #3
    most ez a trendi, a manager juppiknak meg azt tanították, hogy ami trendi, abban sok pénz van. majd megint nagyot koppannak, mikor rájönnek, hogy túl sok közösségi oldalt csináltak fogalom nélkül, és nem értik majd meg, hogy a józan paraszti észt nem lehet menedzser-tanfolyammal pótolni.
  • Shadow_THH
    #2
    internet: serious business

    thread over
  • Wolfsnack
    #1
    Gombamód nőnek az újabbnál újabb közösségi oldalak, azt hinné az embe hogy telitődik a piac, de szinte mégtöbb várható a jövőben
    Az ismerőskeresők jó dolgok, egészen addik amíg megtalálod az ismerőst.
    A tini portálok mint a Hotdog leginkább a pénzre hajt minél több reklámbevétel, mások kisebb anyagi háttérrel vacakabb szerverrel, ocska designal,
    lényeg úgyis ami a portálon folyik vagyis a tömeges butulás
    A szinvonal meg egyre a padló felé

    ki mit gondol?