94
Totális elbutulás, vagy embereket összehozó jó kezdeményezés?
  • Kepek
    #94
    Tíz közösségi oldal, ha már unod a Facebookot és az Instagramot
  • Kepek
    #93
    Hundub néven új, magyar közösségi oldal indult
  • Kepek
    #92
    A közösségi platformok fejlődése
  • Gernor
    #91
    Pedig olyan unalmas az a facebook!!
  • Kepek
    #90
    https://sg.hu/cikkek/it-tech/127402/minden-szabadidejuket-a-facebookon-toltik-a-magyar-fiatalok


    Utoljára szerkesztette: Kepek, 2017.09.26. 07:11:35
  • Anonymusxx
    #89
    Lehet nem ide tartozik de jobb topicot nem találtam, a Pinterest érdekelne, elég bonyolultnak tűnik, csináltam két accountot, az egyikkel megosztottam dolgokat, a másikkal megpróbáltam rákeresni, de semmit se találtam..
    Fogalmam sincs hogy más emberek hogy találnak rá dolgokra, azt se tudom hogy mi alapján lehet keresni. A leírás alapján? vagy tag-ek?

    pl beírtam a keresőjébe hogy comic, és olyan találatokat is kiadott, aminek a leírásában nem is szerepelt ez a szó..

    És a tábláknál általában elég sok találat jelenik meg, azok vajon mi alapján vannak sorrendben?
    Utoljára szerkesztette: Anonymusxx, 2015.07.21. 12:58:27
  • Desiderata #88
    Így használják a magyarok a legnépszerűbb képmegosztót
  • Desiderata #87
    EZÉRT HALOTT A FACEBOOK A FIATALOK SZÁMÁRA
  • mester1987
    #86
  • Desiderata #85
    Feltörnek az alternatív közösségi oldalak
  • kovacsdev
    #84
    A http://miutcank.hu egész jónak tűnik, csak még kevesen használják a környékemen, így a tényleges funkcionalitását még nem látom.
  • tartarus
    #83
    A legtöbb lájkot begyűjtött magyar Facebook oldalak
  • ZsaniC
    #82
    :D Hát semmi sem kizárt, azért ez sztem érdekesebb, mint az, hogy lájkold a képem, hogy nyerjek egy hajkefét... :D
  • halkapsz
    #81
    Hát nemtom, fb üzenőfalamon annyi dologra megkérnek, lájkold ezt, lájkold azt, szerintem megnézné három ember ha kiraknám hogy nézzék meg.. :D De azért egy próbát lehet megér
  • ZsaniC
    #80
    Pl kiteheted a facebookodra is és reménykedhetsz, hogy megnézik az ismerőseid...
  • halkapsz
    #79
    Attól még másnak is tetszhet nem igaz? :) De számomra a nyereményjátéknak köszönhetően már több értelmet nyert a dolog. :D
  • trigonometrikus
    #78
    Végül is ez nem egy facebook. Szóval nem is értem. Miért nézné bárki a mizuzin -om??? Magamnak csináltam, a saját igényeimre szabva.
  • kecskeszoru
    #77
    Válogasd össze a legkedveltebb oldalakat és csinálj magadnak egy kis reklámot, nade nem akarok túl sok tanácsot adni, én is versenyben vagyok. :DDD
  • grrrrr
    #76
    Próbáld ki, hogy a viccek vagy pucér csajok növelik e a látogatottságod. De akár meg is kérheted az ismerőseidnek hogy napirendszerességgel látogassák az oldalad. :)
  • trigonometrikus
    #75
    Nekem van. De szerintem senki nem nézi az oldalam, szóval esélytelen vagyok...
    Hogy lehet egyáltalán több embert az oldalamra csalni?
    Meztelen nőkről site?
    Vagy vicclapok?
  • grrrrr
    #74
    Azért annyira nem mondanám újnak...
    Viszont nem sok ember ismerek akinek lenne, ebből kiindulva nem tűnik nehéznek elvinni legalább valamelyik telefont.
  • meggyesmaris
    #73
    Mivel új dolog, szerintem még kevesen ismerik, szóval mivel az "elsők között" regisztrálsz, biztos lesz esélyed! csak linkeld körbe az ismerőseidnek, biztos lesznek olyan rendesek, hogy kattolnak párat a mizuzinodra :)
  • hullabaloo
    #72
    Nem hinném, hogy lenne esélyem ebben a játékban, elég fura témákat kedvelek és ismerősöm sincs túl sok:(
  • jolanerika85
    #71
    A nyereményről annyit kell tudni, amellett hogy le lehet tölteni az infókat, hogy beregisztrálsz ha eddig nem tetted, vagy ha már van profilod az oldalon, akkor nézed hogy hányan tekintették meg. Amennyiben a toplista 1. helyén vagy a hét végére akkor tiéd egy galaxy Y ha a hónap végén te vagy az 1. akkor kapsz egy galaxy tabot. Szóval nem kell lájkoltatni, nem kell sms-t küldözgetni, csupán a nézettség számít.
  • elefantcsont
    #70
    Nem rossz ez a cucc, csak szerintem az impulzus kvíz fölösleges. Tetszik hogy rengeteg oldalt fel lehet venni és nem kell külön nézegetni őket.
    Ennek ellenére nem látom sehol a nyeremény leírását....
  • meggyesmaris
    #69
    Megnéztem - bár én simán a facebookom csatolásával regisztráltam. már kezdem is fölvenni a kedvenceimet! :)
    van valami ötletetek, hogy a még nem támogatott netes magazinok vajon mikor és hogy lesznek elérhetőek?
    előre is köszönöm a választ
  • grrrrr
    #68
    Nincs idő korlát, gyakorlatilag annyi ideig ülhetsz egy kérdés felet amennyit csak akarsz...
    Persze a teszt lényege az lenne hogy gyorsan töltsd ki.
  • yugoslave
    #67
    8 kérdés és kész is a saját Mizuzine-od Elég egyszerű. Egy impulzus kvízt kell kitöltened csupán, ahol pár másodperc áll rendelkezésedre a válaszadáshoz, szóval nem tudatosan kell dönteni, pont ezért hívják impulzus kvíznek
    Hajrá
  • creamway
    #66
    na akkor ezt most ki is próbálom :DDD hol tudok registzrálni? kösziiii!
  • yugoslave
    #65
    Tudtad,hogy a Mizuzine "reklámfelülete" is a T-nek? Viszont nekünk felhasználóknak is jó, mert értesülsz a legjobb, legújabb akciókról is a TV bekapcsolása nélkül.
  • trottyantós
    #64
    Bizony T-mobilos, pontosabban "Mizuzine" :) Ez gyakorlatilag egy olyan honlap, amivel csoportba tudod foglalni albumszerűen a kedvenc oldalaidat (pl 9gag, nemzeti sport, origo hírek stb stb RSS hírcsatornával rendelkező honlapok). Plusz te magad szerkeszted. Ergo nem kell megnyitogatnod csomó oldalt, egy elég, hogy átlásd mindet, úgyhogy nem hülyeség.
  • krisztakelemen
    #63
    Pontosan én sem tudom, de valami T-mobile-os cucc lehet... Ha valaki tudja , hogy pontosan mit takar a dolog, az megoszthatná!
  • krisztakelemen
    #62
    Mi az a mizuzin? Vicces neve van :)
  • yugoslave
    #61
    Én twittert és facebook-ot használok. És mizuzin-ban van az összes :)
  • icelime
    #60
    Icelime.com egyik legjobb közösségi oldal, portál,
  • Narusco
    #59
    minek ennyi? ott a facebook, nemzetközi és ennyi. sztem felesleges regisztrálni 50 kis magyar cuccra...
  • icelime
    #58
    Különleges nemzetközi közösségi/társasági oldal extra lehetőséggel: http://icelime.com/signup.php?ref=67
    www.icelime.com
  • fortrend
    #57
    jók a kommentjeid a szanin, jua1
  • Pallers
    #56
    Gyertek ti is ide:

    http://migo.hu
  • jua1
    #55
    http://szanalmas.hu