576
MP4 Lejátszók, Firmware, Themes.
  • nagymedve132
    #496
  • nagymedve132
    #495
    sziasztok
    nekem van 1 meizu m6-1gb
    és le fagyot és azota be se kapcsol nem is értem mér
    mikor rá dugom az usb re akkor érzékeli de nem ir ki az mp4 semmit méd élet jelet se ad :(
    valaki tudna segiteni nekem ?????
    nagyon meg köszöném :D
    elöre is kösz
  • JázminBarnuska
    #494
    Sziasztok!

    Vettünk ballagásra egy ilyen gépet:

    MP4 Touch Screen - Érintőképernyős MP4 lejátszó

    * Több funkciós, 4 GB-os MP4 lejátszó.
    * Extra lapos design.
    * Érintőképernyős nagy felbontású kijelző.
    * Kiváló, 3D EQ hangrendszerrel.
    * 2 GB-os memória kártyával bővíthető.

    Részletek
    * zenelejátszás
    * videó lejátszás
    * rádió
    * diktafon
    * digitális fotóalbum
    * e-könyv
    * telefonkönyv
    * naptár
    * diktafon
    * szótár
    * játékok

    MP4 Touch Screen MP4 lejátszó előnyei:

    * Több funkciós MP4 lejátszó
    * Extra lapos design.
    * Nagyon szép kivitel, ízléses csomagolásban: ajándéknak is ideális!
    * Nagy felbontású, 260 színű kijelző.
    * Érintőképernyős.
    * MP3, WMA, WAV, ASF és WMV formátumú zenéket is lejátszik.
    * A MP4 Touch Screen MP4 lejátszó az AVI, MP4, 3GP videó formátumokat támogatja.
    * Videó lejátszás: teljes képernyős lejátszás külső hangszóróval.
    * Digitális fotóalbum: JPG, GIF, BMP formátumú képeket is megnézhet.
    * Beépített mikrofon: diktafonként is használhatja (WAV)
    * Kiváló, 3D EQ surround hangeffekt, beépített 8 Ohmos hangszóróval.
    * Egyedi hangszabályozó rendszer: pop, rock klasszikus, jazz stb.
    * Akár játékokat is elmenthet rá.
    * E-könyv funkció könyvjelzővel
    * Hordozható USB pendrive funkció.
    * Energiatakarékos: beállítható fényerő.
    * 2 GB-os memória kártyával bővíthető.
    * Nagyon jó ár-érték arány!
    * 1 év garancia

    Technikai információk

    * Memória: 4 GB
    * 2 GB-os memória kártyával bővíthető
    * 260 Színes TFT/LCD kijelző
    * WMA/MP3/WAV/ASF/WMV zenei formátumok lejátszása
    * AVI, MP4, 3 GP videó formátum
    * FM rádió és felvevő funkció
    * JPG, GIF, BMP képnézegető funkció
    * Újratölthető akkumulátor
    * Beépített hi-fi 8 Ohmos hangszóró
    * Minimum operációs rendszer: Windows 2000/SE/ME/XP
    * Digitális felvétel
    * USB 2.0 rendkívül gyors adatátvitel
    * Hordozható USB pendrive funkció
    * Automatikus kikapcsolás beállítható
    * Több nyelv támogatása

    Vaterán,úgyhogy se doboz,se gari.A játékot ami gyárilag rajta van,nem tudom elindítani.Akárhogy görcsölök,nem tudok filmet-videót rárakni.Már próbálkoztam sokféle tömörítéssel,de nem sikerül sehogy sem.Ha esetleg valakinek van ilyen gépe,és tudott rátenni videót,leírná nekem teljes részletességgel,hogy hogyan kell?Nagyon nagy segítség lenne,mert már megbolondulok.


  • TaRka0107
    #493
    Szevasztok!! Van egy ilyen MP4 lejátszóm! Azt szeretném kérdezni hogy hogy kell dalszöveget zene alá rakni? Mert csak betettem egy jegyzettömbe és nem volt jó! Azt írja hogy játszik le AVI-t de töltök le Youtube-ról AVI formátumba és ott nincs kép csak hang! Ez mért van?
  • Timi528
    #492
    Sziasztok! Már régóta megvan az Mp4-em, eddig működött, de amióta újra kellet telepíteni a számítógépet, nem ismeri fel. A kapott CD-n pedig nincs rajta az illesztőprogram, amit kér. Valaki tudna nekem segíteni? Előre is köszönöm!
  • Tetsuo
    #491
    Hat nekem nwz-s638f van, de szvsz nem lehet nagy kulonbseg.
    Driver utan, hasznalhatod pendrive-kent, de a sajat mappait nem torolheted ki, viszont a gagyi fos reklamokat igen, a memorian nem nagyon tudsz mozgatni fajlokat ide-oda, csak a geprol a flash-memoriara vagy vissza.
    En mar az asztalon megcsinalom a kesz mappakat, amit (ertelemszeruen) a helyere teszek, ugyanis a videokat nem jatsza le, ha az AUDIO mappaba rakod.
    Ja eleg kenyelmetlen, dehat ez van. Ilyen a fogyasztoi tarsadalom..
  • Danfan
    #490
    És ezeket a sennheiser füleseket neten kívül hol lehet beszerezni??
  • matyi0323
    #489
    Hali itt a legfelső mp3nak mi a neve? Létezne, hogy csak ennyibe kerül? Valaki esetleg egy másik linket ha tudna ahol van neve vagy, innen hogyan tudom megrendelni abban segitene azt megköszönném:D
  • 5c0rp330n
    #488
    hát igen, felsőbb sony-khoz már nem vicc kategóriájú füleseket csomagolnak :)
    egyébként ha külön fülest kell venni, bár a sony-k is nagyon jók, sennheiser-t sokszor előszeretettel javasolják az ilyen kategóriákban: CX300 (ez olcsó, de különösen vigyázni kell, eléggé hamisítják), CX55, CX95 pl elég jó kis kütyük, IE6/IE7/IE8 (utóbbi főleg) már brutális, ez mondjuk az árukon is meglátszik, ilyen kategeriában már Shure-t, UlimateEars fülest is kapni bőven :)

    a 192kbps már nem rossz kiindulásnak, de mégjobb, ha 250-300 bitrátával nyomod. ha van lossless anyagod (pl audió cd), megfelelő progival nagyon jó kis 250-300kbps körüli mp3-akat lehet rippelni, amiket szerintem utcai zenehallgatás során nem is lehet kb megkülönböztetni lossless minőségtől. persze önmagában a magas bitráta nem elég, nagyon sokat számít a forrás és a kódoló is, bármelyik lehet szűk keresztmetszet, a lejátszód sztem nem lesz az :)
  • Danfan
    #487
    szia! Igen, közben mindent beszereztem min. 192 felett, és azóta egy élmény hallgatni =) Pár hete kipróbáltam hozzá a régi fülesemet, és hasonlítani sem lehet egymáshoz.
    Egyik barátom is nagyon meglepődött, h mekkora a különbség, és elráncigált a sony boltba, h vegyünk neki is egy ugyanolyat, mint amit gyárilag adtak az enyémhez (NWZ-A826) és egy kicsit ledöbbentünk...14e csak a fülhallgató..azóta mégjobban vigyázok rá =)

    j3throT Nálam a zene "áthuzogatással" semmi probléma nincs, semmilyen külön software nem kell hozzá (bár én ált. azért windows media playert használok), a videónál már nekem is volt kisebb problémám, de Sony Vegassal azt is meg lehet oldani!

  • bigbigle
    #486
    A sony NWZ-E435F-hez mit lehet rakni?valami plussz dolog?
  • satomas
    #485
    bazdmeg nem működik azzal a convertellel
  • kisjoco78
    #484
    Nem működik.
    Szerintem ez a szar csak a saját szoftverével konvertált cuccokat tudja lejátszani.
  • satomas
    #483
    rakjon már fel valaki egy olyan oldalt amin vannak orion omp4-218hoz videók
  • satomas
    #482
    Írd be a google be hogy amw convert Tool 4.00 vagy mp3 player uttilites
  • kisjoco78
    #481
    Sziasztok!

    kb 2 éve az aréna pláza nyitási akción vettem egy LOGIK mp4 lejátszót.
    http://www.unbeatable.co.uk/product/Logik-Oiii-2GB/40818988.html
    Valahová elraktam a lemezét, és azóta nem bírok videót rákonvertálni.
    Próbáltam más szoftvereket is eredménytelenül.
    Ha valakinek megvan a lemez, felrakná valahova?

    Köszi.
  • satomas
    #480
    hello van egy orion mp4 lejátszóm nem tudok rá filmet tenni azt írja avi kell de próbáltam
  • rvn
    #479
    Hello! Van itt egy My Audio 1341 mp4 lejátszó. Az a gondom h a driver cd nincs meg hozzá az a mappa amit elvielg irnak h kell a letelpítéséhez meg stb. Valakinek vmi ötlet?
  • 5c0rp330n
    #478
    általában ilyenek, de nem a sony-nál. a sony a felsőkategóriás lejátszókhoz ex szériás füleseket ad, ezeknek a bolti értéke önmagában 10k huf körül van.
    Danfan: 192kbps alatti számokat hallgatni egyszerűen igénytelenség. valószínűleg nem mást hallasz, mint a rossz minőségű mp3 hibáit, jobb forrásból szerezz rá zenét, mert egy jó lejátszóval/fülessel már a zene sokkal nagyobb részét hallani fogod, mint valami alap szarral, így a hiba is sokkal jobban hallatszik.
  • 5c0rp330n
    #477
    mennie kéne driver telepítés nélkül is, plug&play módon.
    a könyvtárakat meg biztosan nem kéne összekevernie..
  • j3thro
    #476
    hello!
    ¤ olyan valaki segítségét kérem, akinek SONY NWZ-E436F vagy bármilyen SONY mp4 lejátszója volt/van! remek kis kütyü, de a szoftveres része nagyon GÁZ! értem ezalatt, hogy csak driver telepítése után húzogathatom rá a zenéket, videókat! az edigital oldalán egy srác azt írta, hogy ő pendriveként használja, nem telepít semmit (őt ott nem érem el) > szerintetek tényleg lehet egyfajta "plug&play"-ként használni, vagy ne is erőlködjek!
    ¤ a másik bajom, hogy előfordult nem tudtam törölni néhány könyvtárat a cuccról [alapból a lejátszóról nem is lehet, csak PC-re kötve, de akárhogy erőlködtem semmi] + összekeveri a könyvtárakat >>> pl. csinálok egy "rock" meg egy "pop" könyvtárat, és a PC-n a pop zenéket a rock könyvtárban látom, a rock zenéit meg sehol! ezmiez?! vigyem vissza amíg garis?!
    bármilyen ötletnek örülnék! előre is köszi!
    üdv
  • oniel
    #475
    sziasztok!

    lenne pár kérdésem

    mp4 et lehet hálózatról konnektorol üzemeltetni?
    avi filmet akarok lejátszani vele tv re.
    lehet e?
  • sonika
    #474
    Sziastok!
    Kérem,aki tud segítsen!Előre is köszönöm!
    Egy "noname"(értsd szó szerint!!)Ipod clone okoz gondot.
    16 GB-osnak látta a Win.,amikor először csatlakoztattam.Formázás után viszont már csak 3,82 GB-ot lát.FW-t frissíteni sem tudok,mivel a Win.nem ismeri fel.Próbáltam Linux,és Mac kőrnyezetben is.Sikertelenül
  • warriorGula
    #473
    helo van egy mp4 em (mekkora szerencse hogy ebbe a topicba irom mi?:D) szoval van neki egy olyan hogy "games" csak epp nem tudom milyen gameseket tudnek rarakni linkeljen mar valaki valamit kössz
  • Sabin
    #472
    Sziasztok SOS!

    Van egy 1GB-os Orion MP4 lejátszóm, és vírusos lett, nem tudtam leírtani, így leformáztam....de mostmár nem játszik le semmit, már csak pendrive-nak jó, Nem találok hozzá programot, hogy újrategyem, Kérlek, valaki segítsen, nagyon megköszönném, mert ajándékba kaptam, és nagyon becses!!!
  • WiZZaRD
    #471
    A gyári fülesek általában ilyenek, érdemes lecserélni. Én sem használom az U5 sajátját, persze nem dobtam ki, tartaléknak jó lesz.
  • Danfan
    #470
    Sziasztok! Én is megkaptam a lejátszót. Nagyon meg vagyok vele elégedve, kivéve a fülest. Sok helyen sok mindent olvastam ezekről a sony Ex fülhallgatókról, nem tudom, lehet, h egy alap tipust kaptam, de ez messze nem tökéletes, sőt ha alacson hangerőn hallgatok vele kifejezetten zajos, néhány számnál torzít (bár ez általában equalizer, Digital Sound Preset állítgatással ki lehet küszöbölni). Megfigyeltem 192 Kbps-es számokat még bírja, de azalatt nagyon romlik a minőség. Remélem, h ez tényleg csak füles probléma. A basszus hangzás viszont tökéletes, olyan erőteljes, még egy lejátszónál sem tapasztaltam ilyet =)
    Szval vki tudna ajánlani egy jobb fülest?? Vagy szerintetek más lehet a probléma??
  • WiZZaRD
    #469
    Az U5 nem rendelkezik Bluetooth funkciókkal, más playernél nem tudom, hogyan működik a dolog, talán streamelni lehet róla.

    Az MP Enhance érezhető, már az iAudio 4-esen is jól működött (közben szétszedtem, megforrasztottam a kontakthibát, simán felszakadt a fejhallgató csatlakozó aljzat a NYÁK lapról), gondolom ami egyszer már jól működött, azt nem babrálják:).

    A fülesen még gondolkozom, most az MX660 marad addig, míg nem találok megfelelő nem agybadugós megoldást (ez nehezíti a dolgot).
  • Danfan
    #468
    Húha...ez aztán kimerítő, szakértő leírás vol! Nagyon köszi az infokat. Végülis akkor milyen fülest szándékozol venni hozzá??

    Annak külön örültem, h érezhető ez az MP Enhance funkció, ugyanis vmi hasonló dolgot (DSEE) garantálnak a sony lejátszónál is.

    Nem tudom, h ebben a témában mennyire vagy otthon, de felmerült bennem egy kérdés ezzel a bluetooth funkcióval kapcsolatban. Az már világos, h magára a lejátszóra nem tudok ezen keresztül továbbítani, de mondjuk telefonra lehet az Mp4esről??
    Köszi
  • WiZZaRD
    #467
    Akkor egy utolsó nekifutás...
    Szóval a jó minőség eléréséhez illendő a kis lejátszót jó minőségű mp3-akkal etetni, az MP Enhance sem képes csodákra, sokat javít, de bizony ami gyenge, azon érződik, sokkal jobban, mint a többi általam használt playerben. Érdemes figyelni a cd-k mp3-ba kódolásánál, hogy mivel és hogyan. Legyen ez a negatív oldala a dolognak, ezzel azért együtt lehet élni:). A JetAudio-val még nem tettem próbát, mindenképpen ki fogom próbálni, hogy milyen minőségben képes előállítani az mp3-akat.
  • WiZZaRD
    #466
    még egy kis folyt köv lesz, csak rohannom kell:)
  • WiZZaRD
    #465
    Ahogy ígértem, egy kicsi a hangzásról...
    Nos, egyre erősödik bennem a gyanú, hogy az ember hajlamos mást is jó hangzásnak ítélni, amíg nem egy iAudio playert hallgat:). Volt anno egy iAudio4 mp3 playerem, ami sajna megadta magát, kontakthibás lett. Az volt az etalon hangzásban számomra. Sajnos senki nem volt a közelemben iAudio tulajdonos (így igen régen volt szerencsém megfülelni egy ilyen lejátszót), aki rádöbbentett volna a fenti hibára (mármint, hogy mit is ítélünk jónak). Persze ez nem von le az értékéből semmit pl. az XClef HD-500-asnak, hiszen még így is egy jó hangú lejátszó...na de az U5 (meg gondolom többi márkatársa is)...röviden: jól szól. Kicsit bővebben: k jól szól:).
    A gyári fülesről már írtam pár szót, semmi nem változott, egyértelműen kevés a playerhez (igaz ezt szinte minden hozzáadott fülesről el lehet mondani, egyszerűen nem fér bele az árba).
    Két fülbedugós fülessel és egy fejhallgatóval tesztelgettem, különféle kódolású mp3 zenékkel, illetve flac is terítékre került. A két fülbedugós füles közül meglepő módon, de az AKG bizonyult gyengébbnek, míg a Sennheiser MX660-al egészen kiváló hangzást lehetett elérni, nem is tudtam, hogy ennyit tud ez a füles (ami persze még mindig kevéske:D). Tiszta, tűéles magasok, nem tolakodó középtartomány (műanyag hangzásnak nyoma sincs), méretét meghazudtoló mélyek. Torzításnak nyoma sincs (persze ésszel kell konfigolni a jeteffectben). Utcára megfelelő lehet. Azért érdemes lenne kipróbálni egy "agybadugós" fülessel, mint pl. a KOSS The Plug, vagy a Sennheiser CX széria, ez utóbbit nagyon dicsérik. Az élményt nehéz leírni, talán úgy lehetne megfogalmazni, hogy végig tudni, mit is hallgatunk, nem kezd elfolyni a zene, nem lesz követhetetlen, erről az U5 gondoskodik, végig pontosan passzírozza a fülesbe a zenét, feszes, semmi lagymatagság. Az élmény azért az AKG K66-tal lett teljes (mostani katalógusban K77 néven fut, talán rájöttek, hogy túl nagy a minőségi lépcső a K44-ről), a KLF - The White Room albumával, természetesen flac formátumban. Ez az ami leírhatatlan, ezt hallani kell. Ami nem kis meglepetést okozott, hogy ezzel a fejhallgatóval sem futja ki magát igazán a player. Nehéz lesz megfelelő fülbedugós társat találni hozzá, ahogy nézelődtem, a player árának 60-70%-a körül lesznek a megfelelő választások:/. Addig marad az MX660, mint egy kellemes kompromisszum, csak bosszantó a tudat, hogy a playerben sokkal több van:).
  • banyairicsike
    #464
    Eddig jó, de várjuk a folytatást.... hogy mire is képes igazán a kicsike:)

    Jah, amugy most még a D2-es iAudio-n is elgondolkodtam....
  • WiZZaRD
    #463
    Ahogy ígértem, egy kis info az U5-ről:

    Csomagolás: elég erős, izléses kis dobozban érkezik, benne a lejátszó, a fülhallgató (amihez szivacsot is mellékeltek), egy cd, USB kábel (sajna nem a megszokott mini USB csatlakozója van, hanem micro(?), így ha több gépen szeretné valaki használni, vagy külön kell megvásárolni, vagy hordozni a hozzáadottat, ez kicsit kellemetlen). Ezen kívül még némi papíranyag (users manual, reklámanyag, stb.) van a dobozban.

    Player: Kézbe véve sokkal kisebb, mint amire a képek alapján gondolna az ember. A megépítés masszív, nem recseg-ropog, talán a gombok kicsit kattogósak, de nem vészes. Gyári szám a hátlapon gravírozva, nem matricázva. Az alkalmazott műanyag nem kelt olcsó benyomást, illesztési hibának, vagy sorjának nyoma sincs. Az USB csatlakozás és a reset gomb egy kis fedél alatt van, ez talán nem hat olyan erősnek, érdemes vigyázni rá. Emellett van még egy kis lyuk a nyakbaakasztónak (ezt nem adtak hozzá, külön kell beszerezni), illetve a fej/fülhallgató csatlakozója. Mindez a készülék alján került elhelyezésre, ami kis utánagondolás után logikus is. A nyakbaakasztónál így a készüléket megfogva a kijelző a helyes irányba kerül a szemünk elé. A fülesnél meg nem kell igazgatni a kábelezést, tuti nem fog a kijelző képébe lógni a zenék böngészése közben.

    Gyárilag az 1.16 fw volt a készüléken, amit rögtön cseréltem a 3.17-re az ogg és flac support miatt (drm wma nélkül valahogy megleszek:D ).
    Bekapcsolás után feléled a kis 160*128 képpontos kijelző, ennek fényereje kifejezetten erős, a menü színei, és úgy általánosságban nézve a készüléken használt színek nagyon kellemesek, jól megválasztottak (persze ez egyéni megítélés kérdése).
    A menüben négy fő pontot találunk: music, fm radio, record, settings. Az első három nem is szorul különösebben bemutatásra, nevükből adódik a funkció is:). A settingsben aztán van minden földi jóság: jet effect, play mode, display, timer, general, record, fm radio, system, information. Érdekesség az óra megléte, illetve ébresztési lehetőség, elalvás, vagy időre történő felvétel rádióból. Felvételt lehet még a beépített mikrofonnal is készíteni, maximum 128kbps kódolással. Ezek voltak az érdektelen adatok, a fontos a zene, illetve az ehhez kapcsolódó menüpont, a jeteffect.

    Érdemes néhány szót ejteni a gyári fülesről... A kinézete vagány, iAudio felirat feszít rajta, a csatlakoztatása egyenes a kábelezés kicsit merev, összességében közepes minőség érzetet kelt. Szólni szól ugyan, de cserélni egyértelműen érdemes valami jobbra. Én szívesebben láttam volna mondjuk egy tokot a dobozban a füles helyett.

    Akkor sorban a jeteffect menü lehetőségei:
    Equalizer: 7 előre beállított közül választhatunk, illetve készíthetünk sajátot is az 5 sávos eq segítségével. A frekvenciák (alapból, erről még később):80Hz, 220Hz, 780Hz, 3kHz, 13kHz. A szabályozási lehetőség +/-12dB.
    BBE: amolyan dinamika növelés, legalábbis fülre, minden esetre ez az ami az általam ismertek közül a legkevésbé hat zavaróan a zenére, a többi (SRS WOW, DNIe) túl mű...0-10-ig állítható.
    Mach3Bass: mélyhangkiemelés, 0-10-ig állítható, igen zúzós basszusokat lehet kicsalni vele a playerből.
    MP Enhance: ez hivatott kompenzálni az mp3 tömörítésből eredő veszteségeket, csak ki és bekapcsolni lehet, igen sokat tud dobni a gyengébb mp3 fileok hangzásán.
    3D Surround: 0-10-ig állítható, széthúzza a sztereót, szvsz tök felesleges és zavaró, de a lehetőség ott van, ha valakinek bejönne;).
    Pan: ha nem szólna egyformán a két oldal, lehet balanszírozni, -20, +20 tartományban.
    Play speed: sok mmagyarázatra nem szorul, sajna nem %-os értékek vannak, hanem -4-4-ig, sebesség változtatásakor az egyéb jeteffect beállítások nem érvényesülnek, de egy hadarós tanár előadása után jól jöhet;).
    Advanced EQ Filter: itt az 5 sávos eq egyes sávjainak frekvenciáit állíthatjuk, ha nem tetszenének a megadott frekvenciák, 4 lépésben állítható mindegyik. A két alacsonyabb frekvencia csak felfele módosítható, a legmagasabb pedig csak lefele, a maradék kettő mindkét irányba. Ha ez még nem lenne elég, ezután minden egyes frekvenciához megadható a sávszélesség is, itt három lehetőség van, keskeny, normál, széles.

    A bőség zavara, szerencsére 10 beállítást el tudunk menteni, természetesen az összes jeteffect menübeli beállításunk mentődik, nem csak az eq.

    folyt. köv. a lényeget külön hozzászólásba:)...
    Ha valami zavaros, vagy kérdés van, jöhet nyugodtan:).
  • Danfan
    #462
    A hangra kétségkívül nem lehet semmi panasz sony walkman-eknél, nekem el hiheted! Szerintem az egyik legjobb minőségú hangzású kütyüket gyártja, (ha nem a legjobbakat).
    Én is kíváncsian várom a "beszámolód"! Én majd csak március körül rendelem meg=) Nem tudom, h bírom még ki addig, de muszály lesz, mert tesókámtól kapom szülinapomra=)
  • WiZZaRD
    #461
    Ez elég meggyőző paraméterekkel rendelkezik, kíváncsi lennék a hangjára.

    © banyairicsike: még ma, de legkésőbb holnap beszámolok mindenképpen a tapasztalatokról. Már megérkezett a kicsike:), csak még én nem értem haza...
  • Danfan
    #460
    Én bátran ajánlom a sony walkman-t, sosem volt még panaszom rájuk! És most pl. Sony centerben tudsz venni Mp4-est akár 22E-ért is;)
    Itt van egy link;
    http://www.sonyszalon.hu/products/product_2161.html
  • banyairicsike
    #459
    Jolvan, nekem is az U5 az elsö most, csak mondom irok még fel párat, hátha valakinek beugrik esetleg valami...

    Na de várom akkor az U5 tesztedet!:)
  • WiZZaRD
    #458
    A két Meizuról lebeszélnélek, M6 tapasztalatom van, semmi jót nem tudok elmondani róla:(
  • WiZZaRD
    #457
    végigolvastam pár fórumot, ebbe a blogba is belefutottam. Emberünk egy rakat vélt hibát felsorol...
    Ceruza elem? Ma már mind beépített akkuval megy...ez nem választás, hanem beletörődés...
    De a lényeg: "A hangminőségre nincs panaszom, szólni szépen szól."

    Jómagam pl harántcsíkosan **arom le, hogy: "Hiányoznak az olyan funkciók, mint például a nem használt lejátszási módok kikapcsolása."
    Körbeléptetem a lejátszási módokat...
    90%-ban felesleges sallangok, amiket hiányol/sokall, a lényegről meg van egy tőmondat.

    Nálam a hangminőségen kívül nem sok mérvadó dolog van, minden célfeladatra megvan az arra legmegfelelőbb eszköz. De volt szerencsém hallani a DNIe (Meizu M6), SRS WOW (iRiver H320) és a BBE (iAudio4) közti difit. Én az utóbbira szavazok...

    Rövid összefoglaló holnap az U5-ről:). Szigorúan zeneileg, tehát ha két pixelt lép egy helyett ID3 scrollkor, lehet meg sem említem;)