42
  • Atees1987
    #42
    nem
  • Atees1987
    #41
    hozzád meg kiszólt? te kit érdekelsz? én itt véleményt mondok nem JANIt reklámozom
  • Atees1987
    #40
    azért mondtam h 'SZINTE' bárkit...
  • Cujo01
    #39
    kell a fájdalom, mert amig fáj, addig élsz :)
  • Voltan
    #38
    Nem.
  • szivar
    #37
    Liter pálinkával - átmenetileg...
  • Mihail
    #36
    meditációval
  • herlius
    #35
    A lelki fájdalmat hogy lehet kikapcsolni?
  • Emmegki
    #34
    Amit a cikk állít tudtuk mindenfajta hivatalos orvosi vizsgálat nélkül is. Max a genetikát nem. Tényleg egy marhára értelmes cikk.
  • sguser
    #33
    az durva. és még nem őrült meg?
  • lee56
    #32
    valamivel értelmesebb mint ez a hozzászólásod...
  • Voltan
    #31
    Na, ez egy marhára értelmes cikk...
  • Szefmester
    #30
    ahogy egy haver is mondogatja ha valami balul sül el.. kell a fájdalom... ami nem öl meg erősebbé tesz :P
  • Inquisitor
    #29
    "Nem lehetséges hogy ezt a másik irányba is el lehet sütni? Szóval hogy nem csökkentik a fájdalomérzetet, hanem erősítik?"

    Egy ismerősöm hozzátartozója egy baleset okán úgy járt, hogy "besült" a fájdalomközpont az agyában. Azóta az összes létező fájdalmat folyamatosan érzi, ami csak érheti az embert. Az orvosoknak meg lövése sincs mit lehetne csinálni vele. :(
  • sathinel
    #28
    Na itt egy módszer amivel lehet paráztatni, vallatni egy mazihostát. Nesze neked fájdalom nuku:DDDD
  • Penge4
    #27
    "rossz kezebe kerül akkor az vészes játékszer lehet"

    Egy ember azért még ha alszik, akkor is észreveszi, ha módosítják a DNS-ét.
    Különben meg mire odáig eljut az orvostudomány, addigra a Microsoftos robotok elpusztítják a galaxist.

    "szinte bárkit szarrávernék aki pofázik anélkül h nekem fájna"

    Igen, csak egyszer éppen azt vennéd észre a "nagy harc közben", hogy miért csuklik 90°-ban az alkarod, vagy hogy miért nem tudsz ráállni a lábadra, mert elesel.

    "Na a hadseregnek lesz egy új játékszere."

    Ha tüdőn, fejbe vagy szíven találja egy golyó, akkor sem a fájdalomba hal bele. tüdőlövés után max 1-2 percig él, amíg vissza tudja tartani a levegőt, szívlövés után amíg el nem ernyednek az izmai a vérpumpálás hiányában, fejlövés után ha jó helyen találják el akkor se kép-se hang.

    "vannak esetek, amikor jó volna kikapcsolni"

    Ezt elvileg már felfedezte valami kínai öreg, aki a kisagy környékére szúrt egy tűt és akkor nem érzett fájdalmat. Ha kihúzta megint érzett. Erről még régen hallottam, nem tudom már honnan.
  • reger
    #26
    Az a határ ,ha már az agyad azt a választ küldi hogy az adott dolog nem jó
  • En3r6y
    #25
    Én azt nem értem, ha nem éreznek fájdalmat, akkor hogy éreznek pl. tapintással, vagy ugye ugyan így a nyelvükkel. Mert hol a határ. ha elkezdem nyomni a tűt akezembe akkor előszőr csak érzem, majd ugyan ez az érzés erősödik, míg már azt mondom, hogy annyira érzem, hogy az fáj. :)
  • Fenjoy
    #24
    Szent Kleofás, fájdalom a barátunk, meg a fájdalom jó, meg a szenvedés jó, sok itt az irgalmas szamaritánus... ezeket a baromi szarrágó szövegeket mondjátok az AIDS ek meg rákosoknak, de gondolom, mivel tél viz ideje van:) Sok kis kancsó aki most veri a nyálat, mikor beteg lesz sirni fog... akkor már nem lesz olyan jó mi?!

    Gondoltam:)
  • Amergin
    #23
    Jani a KEMÉNY
  • Amergin
    #22
    "én szeretném ha kikapcsolhatnám a fájdalmamat, szinte bárkit szarrávernék aki pofázik anélkül h nekem fájna" -lassan olyan kemény leszel mint JANI!!! KITÉRDEKEL!!!!
    http://www.gatveder.hu/adatlap.php?id=1000154
  • Adam II
    #21
    Na a hadseregnek lesz egy új játékszere.
  • Morden23
    #20
    "én szeretném ha kikapcsolhatnám a fájdalmamat, szinte bárkit szarrávernék aki pofázik anélkül h nekem fájna"

    Ez azért kemény. Csak nem egy kialakulófélben lévő "Sebastian B." első segélykiáltását hallhattuk?
  • gyuri12
    #19
    mennyire szúrjam bele a tűt? tövig?(tényleg megcsinálom):D
  • UnnameD
    #18
    Ahhoz, hogy valakit "szarráverjél" sajnos nem elég az, hogy te nem érzed a fájdalmat. Az meg, hogy kikapcsolhasd a fájdalomérzeted, csakis rajtad múlik, nem a dévényi tibibácsin.
  • babajaga
    #17
    "én ezt baromira nem értem, nem kell ahoz éretségi h tudd h ha leesel a háztetöröl nem a fájdalomba halsz bele hanem h kitöröd a nyakad, szoval ha nem érzed a fájdalmat, attol még nem vagy halhatatlan."

    Hát az illetőnek nemcsak a fájdalomérzetével van baj, hanem a fejével is!
  • Loverman
    #16
    de egy 5éves ezt honnan tudja?
  • Atees1987
    #15
    én szeretném ha kikapcsolhatnám a fájdalmamat, szinte bárkit szarrávernék aki pofázik anélkül h nekem fájna, ahoz meg nem kell nagy ész hogy ha nagyot esek elmennyek a dokihoz h eltört e a kezem.
    "illetve nem tudják hol a határ, ahogy az a fájdalomtűréssel játszadozó fiúnál is kiderült, aki 14 évesen halálra zúzta magát, miután leugrott egy tetőről."
    én ezt baromira nem értem, nem kell ahoz éretségi h tudd h ha leesel a háztetöröl nem a fájdalomba halsz bele hanem h kitöröd a nyakad, szoval ha nem érzed a fájdalmat, attol még nem vagy halhatatlan... :S
  • valamit
    #14
    Persze, hogy kell a fájdalom, viszont vannak esetek, amikor jó volna kikapcsolni: pl. rákos betegek.
  • echo
    #13
    Ezek szerint még nem volt részed ama élményben amire utaltam, amikor a fogban lévő ideggel van a gond. Ha nincs otthon épp valami extra durva fájdalom csillapítód akkor iszonyat.
  • Gladiator
    #12
    hát nem is tudom... én már 8 éves koromban megvitattam barátaimmal, hogy kell a fájdalom, nem kellett nekem ahhoz pakisztánba utaznom és ott sok kutatás után rádöbbenni.
    igaz, a dns vizsgálatába nem mentünk bele.
  • Loverman
    #11
    ha nem éreznél fájdalmat, 2 éves korodig már leharaptad volna a nyelved és amint vannak fogaid lerágcsáltad volna az ujjaid,de nem baj:) Ugyanis a mai, fájdalomérzés nélkül született gyerekeknek ilyen problémák vannak. Na, megérné?
  • Viet
    #10
    Elentétes hatást mutat ki...........mekkora hülyeség ez.
  • UnnameD
    #9
    Én 1x voltam fogorvosnál, mondtam, hogy érzéstelenítő nélkül nyomassa (igaz utána megbántam )de kibírtam. Aki komolyabb harcművészetre jár (thai-box, kyokushin, kungfu) az tudja, hogy mi az, amit muszáj elviselni, és el kell fogadni a fájdalmat. A legegyszerübb, próbáljátok, ki, hogy egy sima varrótűt szúrjatok át a bőrötökön, az emberek 99%-a nem bírja ki, pedig ez semmiség
  • lee56
    #8
    "...kis híján egy keresztre feszítést is sikerült véghezvinnie, azonban a mutatványt félbe kellett szakítani, miután az első, az egyik kézen áthaladó szög beverése közben a nézőközönség egyik hölgy tagja elájult."

    És ezé hagyta abba?
  • echo
    #7
    OK, hogy kell a fájdlom, de miért olyan mértékben, mint amit pl néha fogfájásnál tapasztal az ember. Nehogy arra is azt mondják, hogy hasznos...
  • tpeterr
    #6
    "Az SCN9A mutálódhat úgy is, hogy ellentétes hatást váltson ki. Ha a mutáció serkenti a protein tevékenységet, akkor a fájdalomtűrés csökken, vagy vész el teljes egészében."
    ezekszerint lehet
  • tpeterr
    #5
    kell a fájdalom...
  • Lost Lont
    #4
    Nem lehetséges hogy ezt a másik irányba is el lehet sütni? Szóval hogy nem csökkentik a fájdalomérzetet, hanem erősítik? csak mert ha rossz kezebe kerül akkor az vészes játékszer lehet
  • gyuri12
    #3
    én nekem magas a fájdalomtűrés határom,ezt a nálam nagyobb osztálytársaim is mind megmondják:) még iskolában sohase sírtam,és emiatt a nagyobbak és erősebbek mindig verni szoktak,ho sírjak,de nem naon jön össze nekik:D