95
FOX-on induló új sorozat Underground autóversenyekről :S
  • tnm #95
    Nathan Fillion új sorozatának az SG-s topikja(/jának a webcímének a linkje:) ) :
    Itt.
  • AntiHero
    #94
    MAIN THEME
  • AntiHero
    #93
    régen belinkeltem ide de már töröltem. Minyárt felrakom neked.
  • Attila8805
    #92
    Valaki megtudná nekem mondani honnan tudnám megszerzni a főcímzenéjét a filmnek ami egyébként űberbrutál:D
    CSak kár hogy ilyen rövid volt hála a foxnak.
  • Attila8805
    #91
    Thx!
  • AntiHero
    #90
    ITT
  • Attila8805
    #89
    És hol van?:D
  • Randal
    #88
    Nnna. Megnéztem az uccsó két részt. Mit mondjak, elég korrekt volt, tudtam volna még tovább nézni, de sajna cancelezték.
    Ilyenkor egyébként összedobhatnának valami kis irományt vagy fekte-fehér képregényt hogy mit terveztek továbbra. Legalább lenne valamink.
  • AntiHero
    #87
    Készvan mind a két részhez a felirat:)(5.-6.)
  • Bullitt
    #86
    most vagyok kb 75%-nál. holnapra kész az 5. rész
  • fsgh
    #85
    a lényeg hogy csinálod
  • Bullitt
    #84
    Elkezdtem a feliratozást, 1. 20 perc kész az 5. részbe, de csak lassan tok sajna haladni :(
  • Bullitt
    #83
    Erről én is hallottam, hogy feltűnik benne állandó szereplőként, bár nemtom az arca hogy illene a DH-ba XD
  • tnm #82
    6 rész készült el, ha nem kap cancelt, akkor elvileg öszre csinálták volna meg a az évad végét, összevonva a második évaddal (talán csak elejével), nem uborkaszezonba ment volna.

    egyébként nem volt rossz, de nem lesznek álmatlan éjszakáim a törlés miatt, csak NF-t sajnálom, őt szívesen nézném valami értelmes sorozatban...
    ezért lesz nagy dilemma nekem, hogy DH 4. évadot megéri-e csak miatta (ha igazak a bennfentes pletykák) követni (egyébként nem érdekel a SzF)
  • Bullitt
    #81
    Hát...Vasárnap azért Született feleségek ellen ment és az beidegződött már amcsikba. Aztán meg épp jött vissza a Heroes is a szünetről a 4. résznél asszem, szal ez ilyen balszerencsék sora. Amúgy a promok elég gagyik voltak, ez is lehet egy lehetőség.
  • Randal
    #80
    Nem mondta senki hogy hülye vagy. Én arra értettem, hogy elég jó időpontot adtak az 1.-2. résznek, de akkor se volt nagy a nézettsége.
  • Bullitt
    #79
    Pontosabban a 4. rész után. Nem vagyok hülye. Induláskor még nem volt nyár, de maga a sorozat nyári szezonos lett volna eredetileg, elvégre 22 rész 1 évad, bár ebben az esetben nem...
  • Randal
    #78
    Ezt a cancelt nem most adták.
    Hanem már az 1.-2. rész leadása után.
  • Bullitt
    #77
    A legnagyobb cliffhanger van a végén. XD. De elegem van a FOXból. Sztem megfogalmazok egy szép hosszú levelet, hogy miért volt baromság cancelt adni ennek. Nyár van, nemtom mit vártak tőle. Nyáron nem néz az ember tévét annyira...
  • fsgh
    #76
    :(((
  • tnm #75
    nem, épp csak jobban belemennek :(
  • Dash
    #74
    Felirat mikorra váható?
  • fsgh
    #73
    :( de legalább lezárják a sorozatot? vagyis vége lesz rendesen?

    amúgy még felirat nincs hozzá...de remélem majd lesz
  • Randal
    #72
    Kijöttek, de egyben azok az utolsók is. Sajna:(
  • fsgh
    #71
    megnéztem az első részt. nagyon jó szvsz de csenelt kapott:((( Torrenten már látok egy 5. 6. részt...az fék vagy már tényleg kijöttek?
  • AntiHero
    #70
    NA rájöttem, jövőhétre halasztották az 5. és a 6. részt:(
  • AntiHero
    #69
    Na le adták őket? Mer én nem találom:(
  • Randal
    #68
    Nem árulom el. Nézd meg:D
  • REALista
    #67
    Nem hiszem hogy megnézem de azt elárulhatnád hogy a csajnak mit kellett csinálnia a pisztollyal és egyáltalán minek indult a versenyen...:D
  • Randal
    #66
    Azért nézd csak meg azt a kevés részt, ha már az elsőt megnézted.
  • REALista
    #65
    Na most néztem meg az első részt és szerintem nem volt valami nagy szám.Ha nem tudnám hogy lelőtték a sorozatot lehet hogy megnéznék még pár rész de így...
  • 062020
    #64
    Bocsi elnéztem a hónapot.Azt hittem már most volt.
  • 062020
    #63
    Június 5-e van.
    És hol a Drive?
  • Randal
    #62
    nah. Júl 4.-én fogják leadni az uccsó két részt. tehát amikor senki se néz tv-t:D
  • AntiHero
    #61
    Igen én vagyok mind

    3111.
  • Randal
    #60
    Te magad vagy mind a 3111 aláíró?:D
    vagy a 3111.?:D
  • AntiHero
    #59
    Hop én a kommenthez csak annyit írtam hogy Magyar vagyok:D
    Mindegy én vagyok a 3111 aláíró.
  • Randal
    #58
    Drive petíció

    Én pl odaírtam, hogy nem az USA-ban élek, szal csak letöltve tudom megnézni.

    Az uccsó 2 rész meg május vége-június környékén jön.
    Nathan megszopta a FOX-szal nagyon. Már a Fireflynál is, most meg a Drivenál...
  • Calver
    #57
    finoman erre céloztam én is #51-ben. de ők legalább kiharcoltak egy befejező filmet... (ami csöppet túl heroikus lett, dehát ez van)
  • tnm #56
    [marquee direction=left][Firefly][/marquee]