69
The Lost Room - 3 részes minisorozat
  • PrisonMan
    #69
    Az gomb a barátod Köszi
  • Sephi
    #68
    google a baratod.
  • PrisonMan
    #67
    Gondolom Joe Miller-re gonolsz. Konkrétan egy ajánlatot kapott, a Dirty Sexy Money-ba, ami pedig elég sikeres...
    Peter Krause (Joe Miller) az IMDb-n
    Ha viszont berenedelnek a DSM-ből második évadot, akkor hogyan lenne Lost Room? Érdekelne/Érdekelnének az/azok a cikk/cikkek
  • Sephi
    #66
    Lesze de majd csak 2008-ban mert a foszereplo kozben kapot mas ajanlatokat.
  • PrisonMan
    #65
    Meglelted?
    Hidd el, én lennék a legboldogabb ember, ha folytatódna
  • frc0032 #64
    Helló!!
    Láttam az e-bay en, hogy valaki csinált olyan buszjegyet, ami a filmben van(http://cgi.ebay.com/The-Lost-Room-Props-The-Pen-and-Bus-Ticket_W0QQitemZ250166531530QQihZ015QQcategoryZ153QQssPageNameZWDVWQQrdZ1QQcmdZViewItem), csak én lusta vagyok magyarországra szállítattni(ha lehet egyáltalán), és inkább úgy döntöttem hogy csinálok egyet, de az nem olyan eccerű.... Nem teláltam a neten sehol sem olyan képet, amiből ezt meg lehetett cvolna csinálni + a filmben sincs olyan kép ami erre a célra használható lenne.Léccia valaki adjon ilyen képet, vagy adjon meg linket hozzá, nagyon kellene! (a mail címem: [email protected]) előre is köszi!

    üdv: FRC#0032
  • Sephi
    #63
    Onnan tudom hogy en mast is olvasok , nem csak a soroatjunkiet :D

    Amugy a tv.com on es a sci-fi-n is ott volt a cikk. Most igy hirtelen nem lelem.... majd megkeresem holnap :D
  • PrisonMan
    #62
    És ezt honnan tudod? Tudomásom szerint (sorozatjunkie.hu keresője "lost room") nem biztos, hogy lesz folytatás.
    Magyarán szólva még semmi infó nincs. De ha te többet tudsz lécci oszd meg, mert én is nagyon szeretem ezt a sorit!
  • Lysandus
    #61
    Akkó' a meglívők möllé gyütt míg egy relytíj! :-))))
  • Sephi
    #60
    Lesz de nem tudni miku'.
  • Lysandus
    #59
    Most akkor lesz folytatás vagy nem lesz (mármint a lost roomnak)? Eddig nekem az egyik legjobb sorozat. Tuladonképpen semmit nem zártak le, csak a kislány vonalat. Ő meglett. De ezzel sokkal több ajtót nyitottak ki. Egy válasz és egy csomó kérdés a végeredmény. Eddig ígértes, csak nem ártana egy folytatás.
  • Inquisitor
    #58
    Pont az a szép benne, hogy nem ad mindenre választ. Viszont tényleg potenciális lehetőség lett volna még pár sztoriszál kibontására, a titokzatosság eltűnése nélkül.
    Kezdjük azzal, hogy ha a félszemű arc beszámolója a tárgyakról igaz, akkor elötte is voltak tárgyak. Ha pediga film végét nézzük, akkor lehet az esemény az volt, hogy átvette egy másik "élő" tárgy hyelét. Na de a szoba? Az nem állhatott örökké. Lehet az is egy másik tárgy helyét vette át?
    Mi lett a szektásokkal? A légios fazon miért árulta be a többieket? Stb.
  • LasDen #57
    Én a hivatalos könyvben olvastam, amiben egy interjúban mondta Lindelof a kérdésre válaszolva, hogy mindenre nem kapunk választ.......erről, hogy kimennek a szigetről nem hallottam.....az már nem lenne Lost.....
  • Sephi
    #56
    A vegere mindenre valaszt kapunk majd. Sot aszontak hogy a 5-odik evad kozepen befejezodik a sziget tema es a riel eletben folytatodik.
  • LasDen #55
    én egy szóval nem mondtam, hogy vége.....lesz még 3 évad mind 16 résszel....de attól még áll, hogy nem kapunk mindenre választ.....
  • Sephi
    #54
    Lost-nak nincs vege es tudni hogy lesz folytatas. Ennek meg nem bisztos mert csak tervezik.
  • LasDen #53
    lesz folytatás? adjá linket ahol írják... :D plz...

    Amúgy meg nem lehet minden kérdésre választ kapni......és ha a lost szóba jött ott se kapuk minden kérdésre választ.....

    Mikor először végig néztem totál leszartam, hogy hol a szoba meg ilyesmik......totál bejött és kész........
  • Csaba007
    #52
    Csak ez jutott eszembe:) De azért tolják rendesen
  • Magoo
    #51
    Annak lesz befejezése (tervek szerint...), szóval azt nem a semmibe tolják :)
  • Csaba007
    #50
    LOST! hehe
  • Sephi
    #49
    Ember. Mondj egyetlen egy sorozatot is ahol ennyi kapu maradt volna nyitva es nem csinaltak neki befejezest.

    Igy nem lehet vege egy sorozatnak mert akkor 0.

    Pont most olvasom a Sci-Fi-n hogy lesz folytatas szal nyugi van :D
  • Csaba007
    #48
    Hát szeritnem azért nem derültek ki ezek mert akkor már tök helyésegbe ment volna el a sorozat(szerintem)
    Hogynézne ki hogy Isten abban a szobában szállt meg amikor lejtt a földre vagy mittudom én!!
  • Sephi
    #47
    Uristen! Ha neked ennyi eleg volt akkor minek nezted meg?

    Tiszta sor hogy lesza folytatas (ha megeri nekik) hiszen SEMMI sem derult ki :

    -hol az a szoba?
    -mi tortent ott?
    -mi koze van Istenhez?
    -mi lesz a Prophet-al es mi tortent vele?
    -egyaltalan ki volt John Doe?
    -ha Matt lett a targy akkor miert nem felejtettek el?
    -Hova tunt Krauzer?


    Uristen es meg folytathatnam! Tehat tessek en varok meg valaszokat , neked ugynezki eleg volt ennyi.

  • Csaba007
    #46
    A Rendőr csávó lett az eggyik "Tárgy"! A Lányát megmentette! A Kulcsot meg bevágta a szobába! Szerintem ez elég jó vég! Mit vártál mifog kiderülni??
    Én amikro néztem 6*asszem 44 perc volt.
  • Sephi
    #45
    Nyugi. En a DVD-es veriot neztem ahol a 3x 60 perces reszek voltak. Tehat amit te lattal a 6x 30 perces volt.

    Ugyanazt lattuk. Tehat akkor Csaba te aszondod minden kiderul. Kivancsi vagyok megis mi derult ki? Ugyertem te mit deritettel ki mert azon kivul hogy megmenti a lanyat SEMMI nem derul ki.
  • Csaba007
    #44
    Azért emrt én múlt héten néztem és 6 részt néztem!
    Ha itt rákeresel az elveszett szobára láthatod hogy ittis 6 rész van!!
  • Sephi
    #43
    Varjal! Most talatam valamit :

    This mini-serie has three parts. I made for every part a different avi. All
    three Avi's are included in this torrent.

    Officiel harom resz van. Miert mondod hogy 6?
  • Csaba007
    #42
    ittvan
  • Sephi
    #41
    Mindehol azt irjak hogy 3 reszes.

    Nem ugy van vege hogy :

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Megmenti a kislanyat es elmennek onnan kocsival?
  • Csaba007
    #40
    6 részes!
    És a végére minden kiderül!!
  • Sephi
    #39
    Mi az hogy 6 reszes? Nem csak 3 van???


    Amugy vegig neztem. Az eleje nehezen kezdodott aztan beindult es aszitem leesek a szekrol. Aztan a veget meg :

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ugy elbasztak mint annak a rendje! SEMMI NEM DERULT KI!!!


    Lehet tudni hogy lesz e folytatasa????
  • Csaba007
    #38
    6 részes minisorozat!
    Szerintetek megfog jelenni kicsiny hazánkban?? És ha igen tud valaki vami biztosat róla??
  • ldavid
    #37
    szerintem is király, kár hogy csak 3 részes
  • kovi04
    #36
    Tegnap néztem meg a TV2-ön az 1. részt. Nagyon jó sorozat ! Várom a folytatást.
  • PrisonMan
    #35
    Nekem nagyon bejött! Nyáron majd újranézem
    Nagyon jó lenne, ha a SciFi berendelne egy teljes évadot, vagy legalább 13 részt
  • bauer15
    #34
    mi lett a "prófétával"?
  • OPeti
    #33
    Sziasztok, valaki nem tudna linket adni a sorozat zenéjéhez? mert akárhogy is keresem én nem találok rá.
  • ZiP90
    #32
    Az jó lesz ha lesz folytatás :)
    Én azért amatőrfilmeket nem nézném meg :P
  • akyyy
    #31
    jah olyasmi lehet mint a 4400.. ott is első évad vagy 3 vagy 4 rész. a második meg már mint rednes sorozat. de nem rég olvastam sorozatjunkin hog yvan esély a foyltatásra.

    mindenesetre nagyon jó ötleteket ad különböző amatőrfilmek csinálására:)

    neten van egy pár, a borotváva kitörik a kirakatokat, a buszjeggyel meg embereket tüntetnek, bár azok valszeg megrendezettek:D
  • ZiP90
    #30
    na ja, ezt én sem értettem... de mivel ez eredetileg úgy készült, hogy 3 rész és ha kaszál akkor majd folytatják, sztem a folytatásban akarták volna ezt megmagyarázni...