69
The Lost Room - 3 részes minisorozat
  • akyyy
    #29
    nah én a végét nem értettem:(
    SPOILER:)

    szala főtárgyas faszi kérte hogy öljék meg, igy átruházza a főtárgyas tulajsonságát főhősünkre. mikor kiment az ajtón, a nőnek nem kellet volna emlékeznie rá, úgy mint a főtárgyas faszi felesége.

    de tegyük fel csaj az őreg nyanya emlékezettkiesésben szenved. de a tárgyakat kerülnie kell majd joenak, hisz majd az őrületbe kergetik vagy mit beszélt.
    és, mivel bár ugye megpróbálta megsemmisíteni a kulcsot....
  • akyyy
    #28
    jajj öcsém:( így lemaradni:(
    reggel tölthetem le:D fák.
  • akyyy
    #27
    az mult héten volt, nem votl rossz:D holnap utolsó részek:D
  • Shaman
    #26
    picit spoiler

    én is már láttam végig,s nekem a legjobban a fotó tetszett amit körbeforgattak a szobában,főleg mikor a végén megmutatta a primary object-et :-p
  • akyyy
    #25
    jah meg azt se magarázták el hogy mi volt akkor kiment arra a nagy fényességre:S

    ugy kezdődött a rész, hogy csörgött a telefon és a lánya segítségért kiáltott...akkor azt is álmodta volna?
  • akyyy
    #24
    höhö jó részek voltak:D

    akkor most az a nő meghalt miközbe mondta joe-nak hogy látta a lányát?

    meg miközbe keresték azt a dilis emberkét akiél a fésű volt, volt egy szőke csaj aki nekilökött egy bevásárlókocsit, ez lényeges momentum lesz a későbbiekben, vagy mi más értelme van?
  • akyyy
    #23
    mingyá jön most hugyoztam ki magam:D
  • ZiP90
    #22
    jók a megérzéseid :P de nem spoilerezek inkább :D
  • akyyy
    #21
    nah megnézem most újból a 2*45-perces első részt, van egy jelenet, mikor kérdezi a csávó hogy miért pont oda, új mexikóba teleportálja, erre a válasz, az hogy miért ne....:(

    a másik, meg sztem a szoba is vhol ott van, csak jobban szét kell nézni, de remélem majd kiderül:D várom a mai részt:D
  • akyyy
    #20
    de axn egybe adja le a részeket:\
    de asszem gyorsan leszedem vhonnan és megnézem:D
  • espio
    #19
    Minden Tárgynak van különleges képessége... De az Elsődleges Tárgy, az ember, aki később a főhős lesz, vajh mit tudhat? Ebből rohadt jó sorozat lenne... Nem tudom hogy ki hány éves vagy mennyire infantilis, de a Cartoon Networkon megy egy hasonló témájú rajzfilm, a Xiaolin Showdown, de sztem a Lost Room sokkal jobb feldolgozású... Egy óra... ami szublimálja a rezet... Ez nagyon fantáziadús... De azért kíváncsi lennék mit tud a többi... Bitang jó sorozatot lehezt ebből csinálni... Sztem úgy lehetne megsemmisíteni az összes tárgyat, ha mindet összegyűjtik, berakják a szobába, végül a kulcsot a szoba belső zárjába, majd ebcsukni az ajtót. Ott a bibi hogy a főhős is tárgy, tehát ő is elveszne a többivel együtt, de csak úgy adhatja másnak át a "tárgyi" rangot ha egy másik ember megöli őt a szobán belül, de akkor így-is meg úgy-is meghalna... Hát, ... Sztem, már sose tudjuk meg...
  • ZiP90
    #18
    Sztem te a végére gondolsz :) Kinézet az ablakon, aztán meg nyitja az ajtót és bejön a fény... ez a vége az 1. résznek
  • akyyy
    #17
    jah akkor jó.

    meg mi is volt mikor kiment a szobából az ablak felé a csávó? elfelejtettem azta jelenetet:\ vagy ugy lett volna vége?:D
  • ZiP90
    #16
    mert úgy müxik :) később megtod, h. mi van ott :)
  • akyyy
    #15
    axen nézem, szl no spoiler, de miért pont oda teleportálja a buszjegy a rácsapottat?
  • ZiP90
    #14
    Mármint mi? Ez a topik arról a Lost Roomról szól amelyik 3 részes volt a TVben, de DVD-n 6 db 45 perces részből áll, és tegnap AXNen volt magyarul az 1. (nagyobb) rész :)

    De nem értem a kérdést :D
  • kirol
    #13
    Ez nem az a The Lost Room, ami 3 részes volt?
    Vagy folytatták?
  • ZiP90
    #12
    Ma néztem meg a sori első részét... és azt követően 1ből a másik kettőt is :) Hát nagyon jó! Kár h. nem volt nagy a nézettsége, mert akkor folytatnák ... reménykedjünk :)

    Nekem a történetben van 1 rész amit nem értek: a motel gondnoka (az igazgatónő férje) azt mondja h. a felesége 1ik nap megtalálta a 10. számú ajtó kulcsát. És akkor még volt 10-es szoba, mert még nem törlődött ki senki emlékeiből. Akkor kinyitották a szobát, és megtetszett a sok tárgy az igazgatónőnek és kivitte őket? Vagy mi történt? Aztán rá 5 évvel ugye összeszedték újra ezeket a tárgyakat és azzal mit akartak ott csinálni az ajtónál? Azt amit espio ír? Ezt vki magyarázza már el :)
  • espio
    #11
    Egyébként miért nem ment ki a kulcsos szoba ablakán. Talán a "baleset" előtti világ várná és megállíthatná a kísérletet?
    Egyébként valamit nem értek. HA jól emlékszem akkor TÁRGYakat ragsztottak az ajtóhoz és ezeket eggyüttesen használva jött létre a kísérlet, de elvileg a kísérlet során a szobában lévő tárgyakból kellet volna olyan TÁRGYAKká válniuk, de nem válhattak mivel a Tárgyal már az ajtón voltak. Most én tudok valamit rosszul vagy ez másnak se tiszta...
  • Cat #10
    megnéztem vasárnap délután/este/éjjel. Nem semmi egy sorozat. Rengeteg potenciál van benne, gazdag sztori, sok mellékszál. De azért belegondolva elég röhejes, hogy egy nyomozó egy hét alatt megoldja azt, amin több tucat (vagy több száz) ember évtizedek óta képtelen :)

    Ismertető a sorozatról
  • Geeryy
    #9
    johetne a felirat
  • 062020
    #8
    Megnéztem az első két részt. Remélem a harmadik is jó lesz.
  • #7
    Első részt néztem, az nagyon bejött.
  • petee
    #6
    Van az első részhez már felirat. Köszönet érte a fordítóknak, nagyon jó lett. A sorozatról meg annyit, hogy rég láttam ennyire eredeti sci-fi -t, nagyon tetszik, jók a sztorija, a szinészek is ok. Nem nézi rajtam kivül senki?:)
  • Sir Quno Jedi
    #5
    torrenten pl.
  • Thanatos
    #4
    király, és scifi channelt merre lehet fogni? :)
  • SötétBarom
    #3
    Fasssza!
  • Lammer
    #2
    tetszik
  • Lacc
    #1
    A SciFi channel adta le nemrégiben ezt a 3 részből álló alkotást, amit szvsz érdemes bárkinek is megnézni, akitől nem áll túl távol az X-akták, vagy egyéb hasonló paranormális dolgokkal foglalkozó film. Mert azoknak szvsz nagyon jó kikapcsolódás lesz.

    Nem nagyon akarok lelőni semmilyen poént, a történet arról szól, hogy adott egy motelszoba, és az abból előkerült tárgyak (meg maga a szoba is) mindenféle random tulajdonsággal bírnak (csak hogy egyet mondjak a sok közül, ami már rögtön az elején kiderül: a szobához tartozó kulcs nyit az égvilágon minden ajtót, és rögtön a szobába nyílik ). Ezeket a tárgyakat hajkurássza egy rakás ember szerte a világban, szekták, csoportok alakultak a felkutatásukra.

    Ebbe kavarodik bele egy nyomozó, akinek a szemszögéből látunk mindent, neki is meglesz a maga motivációja, ami miatt bizonyos tárgyakat majd meg kell szereznie, legyen elég talán ennyi.

    Trailer